LATO. SŁOŃCE. RADOŚĆ Z JAZDY.

DZIĘKI SERWISOWI I ORYGINALNYM AKCESORIOM BMW.

LATO. SŁOŃCE. RADOŚĆ Z JAZDY.

DZIĘKI SERWISOWI I ORYGINALNYM AKCESORIOM BMW.

LATO. SŁOŃCE. RADOŚĆ Z JAZDY.DZIĘKI SERWISOWI I ORYGINALNYM AKCESORIOM BMW.

Wraz z letnimi miesiącami zbliżają się wakacje. Dzięki pierwszorzędnemu serwisowi BMW oraz doskonale dopasowanym akcesoriom jesteś doskonale przygotowany na nadchodzące wakacje. Przygotuj swoje BMW na nowy sezon dzięki naszym serwisom i przeglądom, aby zyskać permanentne bezpieczeństwo i niezawodność podczas podróży. Możesz także oczekiwać maksymalnej wygody i wspaniałego nastroju podczas podróży dzięki naszym produktom z kategorii transportu, informacji i rozrywki oraz rozrywki na pokładzie.

SERWIS BMW. RADOŚĆ Z JAZDY ZUPEŁNIE JAK PIERWSZEGO DNIA.

Nareszcie wakacje! Aby zagwarantować doskonałe przygotowanie BMW na wszystkie możliwe wyzwania sezonu letniego, zalecamy przegląd wakacyjny BMW oraz klimatyzacji. Nasi eksperci serwisu BMW zatroszczą się o jak najlepszy stan Twojego samochodu, dzięki czemu możesz w pełni zrelaksować się i rozpocząć wakacje. A w przypadku mało prawdopodobnej awarii samochodu BMW Mobile Care obejmuje szeroki wachlarz rozwiązań gwarantujących mobilność w razie awarii, przez 365 dni w roku. Bez względu na cel podróży: dzięki serwisowi BMW radość z jazdy jest zawsze gwarantowana!

 • Przegląd wakacyjny BMW

  Dzięki przeglądowi wakacyjnemu BMW oferujemy możliwość dokładnego sprawdzenia BMW, szczególnie intensywnie eksploatowanych części samochodu przez naszych kompetentnych ekspertów ds. serwisu. Zyskujesz pewność, nawet podróżując daleko od domu.

  Przegląd wakacyjny BMW obejmuje następujące usługi:

  • kontrola układu hamulcowego
  • sprawdzenie poziomów płynu hydraulicznego
  • kontrola uszkodzeń karoserii
  • kontrola pasków napędowych pod kątem zużycia i naprężenia
  • kontrola stanu kół i opon
  • kontrola oświetlenia
  • sprawdzenie układu klimatyzacji/ogrzewania

   

  Cena dla wszystkich modeli BMW: 99 zł*

  *Koszty niezbędnej regulacji i płynów są naliczane osobno.

   

 • Przegląd klimatyzacji BMW

  Podczas przeglądu klimatyzacji BMW nasi specjaliści ds. serwisu sprawdzą, czy układ klimatyzacji jest w doskonałym stanie. Przeprowadzą profesjonalne czyszczenie i dezynfekcję systemu chłodzenia w celu zapewnienia przyjemnej i zdrowej temperatury wewnątrz samochodu.

  Przegląd klimatyzacji BMW obejmuje następujące usługi:

  • kontrola skraplacza, paska napędowego oraz mikrofiltra
  • kontrola wydajności klimatyzacji
  • wymiana mikrofiltra
  • czyszczenie i dezynfekcja układu klimatyzacji

   

  Cena dla wszystkich modeli BMW: 99 zł*

  *Koszty niezbędnej regulacji i płynów są naliczane osobno. • Na wszelki wypadek: BMW Assistance

  BMW Assistance (BMW Mobile Care) obejmuje szeroki wachlarz rozwiązań gwarantujących mobilność w razie awarii. Wystarczy skontaktować się z BMW Mobile Service poprzez menu iDrive (wyłącznie w pojazdach z monitorem pokładowym) lub telefonicznie pod nr.: +48 22 503 93 33

  W większości przypadków nasi specjaliści mogą pomóc, udzielając instrukcji telefonicznie. Gdy konieczne jest skorzystanie z pomocy drogowej, przyślemy auto serwisowe BMW – łatwo i niezawodnie. W razie potrzeby udzielamy też dodatkowej pomocy, takiej jak np. odholowanie do serwisu, taksówka i nocleg w hotelu. Dzięki gwarancji mobilności Mobile Care obejmującej całą Europę masz dostęp do wszystkich tych funkcji przez pięć lat.

  W celu uzyskania dodatkowych informacji o BMW Mobile Care zapytaj dealera BMW lub odwiedź www.bmw.pl/bmwassistanceWIĘCEJ MIEJSCA NA NOWE DOŚWIADCZENIA.

Oczekuj letnich wycieczek wraz z wielofunkcyjnymi rozwiązaniami transportowymi BMW. Nasze produkty gwarantują wystarczającą ilość miejsca do przechowywania bagażu i sprzętu na kolejne wakacje. Oferujemy wszystko, o czym zamarzysz, od bagażników dachowych aż po matę chroniącą krawędź bagażnika. Jakość klasy premium, stylistyka najwyższej klasy i maksymalna funkcjonalność to większy komfort bez względu na to, co zaplanujesz.

 • Kompaktowy tylny uchwyt rowerowy z zestawem do przechowywania

  Lekki, wytrzymały i składany tylny uchwyt na hak holowniczy. Możliwość przewozu dwóch rowerów lub rowerów elektrycznych (maksymalna ładowność 2 x 30 kg). Tylny uchwyt rowerowy można złożyć i umieścić w bagażniku przy użyciu specjalnego, dostępnego opcjonalnie zestawu do przechowywania. Tylny uchwyt rowerowy na hak holowniczy można również stosować z alternatywnym rozwiązaniem do transportu rowerów z tyłu pojazdu SA 3AR (przygotowanie do tylnego uchwytu).

  Cena kompaktowego tylnego uchwytu rowerowego do BMW serii 2 (F45/F46) oraz BMW X1 (F48), bez montażu: 2732 zł.

  Cena zestawu do przechowywania do BMW serii 2 (F45/F46) oraz BMW X1 (F48), bez montażu: 689 zł

 • Pojemnik dachowy 520 oraz system belek bazowych

  Nowoczesny pojemnik dachowy z błyszczącą czarną pokrywą z listwą boczną w kolorze srebrnym oraz logo BMW. Pojemnik zapewnia 520 litrów dodatkowej pojemności oraz maksymalną ładowność wynoszącą 70 kg. Zapewnia proste i wygodne ładowanie oraz rozładowywanie dzięki dwustronnemu systemowi zamków. Pasuje do wszystkich systemów belek i relingów dachowych BMW.

  Cena: 4329 zł

  Dostępny oddzielnie system belek bazowych pasuje do wszystkich pojemników i bagażników dachowych BMW. Spełnia najbardziej rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa dzięki wysokiej jakości wykonania i zintegrowanej blokadzie antykradzieżowej.


  Cena do BMW serii 3 Gran Turismo, bez montażu: 1010 zł

 • Mata chroniąca krawędź bagażnika

  Tę uniwersalną matę chroniącą krawędź bagażnika można z łatwością zamocować do tylnych zaczepów do mocowania linki w bagażniku przy użyciu mocowania Velcro. Wodoszczelna mata chroni krawędź bagażnika przed zadrapaniami podczas ładowania bagażu do bagażnika. Może być wykorzystywana jako antypoślizgowa mata w bagażniku.

  Cena: 259 zł

 • Wanienka do bagażnika

  Wanienka jest doskonale dopasowana do bagażnika i chroni go przed brudnymi i wilgotnymi przedmiotami. Wyjątkowa liniowa konstrukcja jest inspirowana obiegiem wody – analogicznie do oryginalnych dywaników uniwersalnych BMW.

  Cena: 469 zł

NA TROPACH LATA.

Nie czekaj na słońce – wyrusz na spotkanie z nim na oryginalnych, kompletnych kołach letnich BMW. Zapewniają niesamowitą stabilność oraz optymalne bezpieczeństwo, bez względu na warunki pogodowe i temperaturę, a także jeszcze bardziej podkreślają wygląd zewnętrzny BMW. Skuś się na kompletne koła letnie doskonale dopasowane do Twojego pojazdu.

 • Star Spoke 660 Bicolor, Orbit Grey i anodowane

  20-calowe koło kompletne z oponą przednią Pirelli P Zero* RSC rozmiar 225/35 R20 90 Y i oponą tylną rozmiar 255/30 R20 92 Y. Do BMW serii 3 (F30 / F31) i BMW serii 4 (F32 / F33 / F36).

  Efektywność paliwowa: E/E
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B/B
  Zewnętrzny hałas toczenia: 72 dB / 73 dB

  Cena za komplet, z RDC: 16 445 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Dostępność zależy od wyposażenia samochodu i silnika. Z przyjemnością Ci doradzimy.

   

 • Cross Spoke 636, Liquid Black

  20-calowe koło kompletne z oponą przednią Goodyear Eagle F1* RSC rozmiar 245/35 R20 95 Y i oponą tylną rozmiar 275/30 R20 97 Y. Do BMW serii 5 (G30 / G31).

  Efektywność paliwowa: B/C
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B/A
  Zewnętrzny hałas toczenia: 71 dB / 71 dB

  Cena za komplet, z RDC: 18 806 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Dostępność zależy od wyposażenia samochodu i silnika. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 • Y Spoke 542 Bicolor, czarne matowe i anodowane

  20-calowe koło kompletne z oponą przednią Pirelli P Zero* RSC rozmiar 245/40 R20 99 Y i oponą tylną rozmiar 275/35 R20 102 Y. Do BMW X3 (F25) i BMW X4 (F26).

  Efektywność paliwowa: E/C
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B/B
  Zewnętrzny hałas toczenia: 72 dB / 73 dB

  Cena za komplet, z RDC: 18 145 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Dostępność zależy od wyposażenia samochodu i silnika. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 • Koło BMW M Performance Double Spoke 599M Bicolor, Orbit Grey i anodowane

  21-calowe koło kompletne z oponą przednią Pirelli P Zero* RSC rozmiar 285/35 R21 105 Y i oponą tylną rozmiar 325/30 R21 108 Y. Do BMW X5 (F15) i BMW X6 (F16).

  Efektywność paliwowa: C/C
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B/B
  Zewnętrzny hałas toczenia: 74 dB / 74 dB

  Cena za komplet, z RDC: 25 606 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Dostępność zależy od wyposażenia samochodu i silnika. Z przyjemnością Ci doradzimy.

SPRYTNE ROZWIĄZANIA NA DŁUGĄ PODRÓŻ.

Wakacyjne wyjazdy mają to do siebie, że często się wydłużają. Dzięki naszym rozwiązaniom z kategorii informacji i rozrywki, np. wyświetlaczowi Head-Up lub zintegrowanemu systemowi nawigacji pewnie i bezpiecznie dotrzesz do miejsca przeznaczenia. A dzięki naszym innowacyjnym urządzeniom do ładowania bezprzewodowego możesz z łatwością naładować smartfon, a nawet zyskasz lepszy zasięg sieci wewnątrz samochodu dzięki tej technologii. Przekonaj się do naszych produktów i ciesz się pełną relaksu podróżą.

 • Wyświetlacz Head-Up

  Dzięki innowacyjnemu wyświetlaczowi Head-Up najważniejsze dane są wyświetlane bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Przy użyciu wyświetlacza BMW Head-Up można regulować ustawienia aplikacji, a także włączać lub wyłączać różnorodne parametry. Istnieje również możliwość połączenia wyświetlacza Head-Up z aplikacją telefonu Garmin w celu przesyłania wskazówek systemu nawigacji.

  Cena bez montażu: 1 695 zł

 • Zintegrowany system nawigacyjny

  Zintegrowany system nawigacyjny BMW jest idealnym rozwiązaniem do samochodów, które nie są fabrycznie wyposażone w system nawigacji. Dzięki opcjom doposażenia informacje zintegrowanego systemu nawigacyjnego BMW można wyświetlać w wysokiej rozdzielczości na wyświetlaczu samochodu lub opcjonalnym wyświetlaczu Head-Up, korzystając z dźwięku audio głośników pokładowych. Fakt, że jest zamontowany w schowku na rękawiczki i jest niewidoczny z zewnątrz samochodu, zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa.

  Cena zintegrowanego systemu nawigacyjnego bez montażu: 1 749 zł

  Cena wyświetlacza Head-Up do zintegrowanego systemu nawigacyjnego, bez montażu: 1 877 zł

   

 • Etui umożliwiające ładowanie bezprzewodowe, do iPhone’ów 6

  Etui umożliwia bezprzewodowe ładowanie iPhone’a 6. Telefon komórkowy musi zostać umieszczony w czarnym, oryginalnym etui BMW. Etui jest kompatybilne ze wszystkimi opcjami ładowania bezprzewodowego BMW i z opcjonalną bezprzewodową stacją ładowania.

  Cena: 313 zł

 • Bezprzewodowa stacja ładowania

  Stacja umożliwia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego oraz bezprzewodowe ładowanie. Co więcej, łączy ona telefon z anteną zewnętrzną samochodu i oferuje doskonały zasięg sieci. Funkcja ładowania bezprzewodowego jest przeznaczona do wszystkich telefonów komórkowych z obsługą technologii ładowania Qi.

  Cena bez montażu: 669 zł

NAJLEPSZA ROZRYWKA NA POKŁADZIE.

Aby uniknąć nudy podczas podróży, oferujemy mnóstwo rozwiązań do rozrywki w samochodzie. Bez względu na to, czy podróżujesz wzdłuż wybrzeża i chcesz słuchać odpowiedniej muzyki, a może chcesz zabawić pasażerów na tylnych fotelach, wyświetlając filmy lub oferując aplikacje – BMW zapewnia doskonałe rozwiązanie na każdą sytuację.

 • Uniwersalny uchwyt do tabletów z futerałem zabezpieczającym

  Idealny towarzysz relaksującej podróży: ten uniwersalny uchwyt jest doskonały do tabletów z futerałem zabezpieczającym i może zostać dopasowany do różnych rozmiarów tabletów. Uchwyt uniwersalny musi zostać dołączony do uchwytu bazowego i następnie może być stosowany do pracy lub oglądania filmów wewnątrz samochodu. Uchwyt można łatwo zamontować pomiędzy dwoma słupkami zagłówka; pozostaje stabilny dzięki automatycznemu mechanizmowi blokującemu. Tylko w połączeniu z uchwytem bazowym.

  Cena uchwytu uniwersalnego: 489 zł

  Cena futerału zabezpieczającego do Apple iPad Air 2: 219 zł

  Cena uchwytu bazowego systemu Travel & Comfort: 110 zł

 • Uchwyt do kamer GoPro

  Uchwyt można łatwo zamocować do sprzedawanego oddzielnie uchwytu bazowego systemu Travel & Comfort; zapewnia on najlepszą stabilizację dla każdej kamery GoPro. Po zamocowaniu w uchwycie kamera może obracać się w zakresie 360° i może być obsługiwana poprzez aplikację lub – w zależności od wybranych opcji wyposażenia – przez kontroler iDrive. Tylko w połączeniu z uchwytem bazowym.

  Cena uchwytu do kamer GoPro: 443 zł

  Cena uchwytu podstawowego systemu Travel & Comfort: 110 zł

 • Adapter Snap-In z uniwersalnym złączem Micro USB

  Adapter umożliwia korzystanie z funkcji komunikacyjnych i rozrywkowych telefonu bezpośrednio w samochodzie. Poza ładowaniem zapewnia także lepszy odbiór i bezpieczne mocowanie. W zależności od wyposażenia pojazdu umożliwia on odtwarzanie muzyki zapisanej w telefonie poprzez system audio BMW oraz korzystanie z rozrywki i aplikacji.

  Cena bez montażu: 708 zł

 • Uniwersalny system Click & Drive

  Uniwersalny system BMW Click & Drive umożliwia doraźne mocowanie do szyby przedniej smartfonów o szerokości do 78 mm oraz ich sprawną i bezpieczną integrację z wnętrzem samochodu. Urządzenia mogą być nawet ładowane podczas jazdy dzięki wbudowanemu połączeniu USB oraz opcjonalnemu zasilaniu.

  Cena bez montażu: 502 zł

KLASA BIZNESOWA DLA NAJMŁODSZYCH.

Spraw, że podróż na wakacje będzie ekscytująca i relaksująca również dla najmłodszych. Nasza specjalna oferta gwarantuje, że wspaniały nastrój panuje również w drugim rzędzie, a dzieci podróżują bezpiecznie i wygodnie.

 • Fotelik samochodowy Junior Seat grupa 2/3

  Dzięki regulacji fotelik samochodowy BMW Junior Seat 2/3 „rośnie razem z dzieckiem”. Zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i komfort jazdy dzieciom w wieku ok. 3–12 lat. Fotelik dziecięcy spełnia najwyższe wymagania bezpieczeństwa BMW wykraczające poza wymagania ustawowe dzięki szeroko zakrojonym testom zderzeniowym. Dzięki różnym kątom oparcia fotelik dziecięcy doskonale dopasowuje się do foteli samochodowych i zapewnia doskonałą ochronę w przypadku kolizji w obszarze głowy dzięki opatentowanym podkładkom powietrznym.

  Cena: 1640 zł

 • Osłona oparcia i podkładka pod fotelik dziecięcy

  Idealne rozwiązanie podczas podróży z dziećmi. Osłona oparcia jest mocowana z tyłu fotela przedniego i chroni go przed zabrudzeniami. Dwustronna – jedna strona w szare pasma druga czarna. Podkładka pod fotelik dziecięcy jest umieszczana pod fotelikiem dziecka, aby chronić tylne fotele przed miejscami nacisku.

  Cena: 317 zł

 • Składany stolik w systemie Travel & Comfort

  Estetyczny składany stolik w systemie Travel & Comfort można łatwo umocować w odrębnym uchwycie podstawowym za pomocą złącza wtykowego. Stolik ma regulowaną wysokość i kąt nachylenia i zawiera dodatkowy, zintegrowany uchwyt na napoje. Tylko w połączeniu z uchwytem bazowym.

  Cena składanego stolika: 449 zł

  Cena uchwytu podstawowego systemu Travel & Comfort: 110 zł

 • BMW Kidsbike

  Dwa razy lepszy: BMW Kidsbike to rowerek biegowy oraz prawdziwy rower pomagający dzieciom rozwijać zmysł równowagi bez konieczności stosowania kółeczek bocznych. Ma pedały i lampy z tworzywa sztucznego oraz ergonomiczne siodełko. Dla dzieci od 2,5 roku (rowerek biegowy) i 6 lat (rower tradycyjny). Dostępny w kolorze czarno-pomarańczowym, biało-czerwonym oraz turkusowo-karmelowym.

  Cena: 1 259 zł