DODATKOWA PORCJA ADRENALINY.

Akcesoria BMW M Performance.

BMW M Performance

DODATKOWA PORCJA ADRENALINY.

Akcesoria BMW M Performance.

DODATKOWA PORCJA ADRENALINY.Akcesoria BMW M Performance.

Marka BMW jest synonimem dynamiki, innowacyjnych technologii i kilkudziesięcioletniego doświadczenia w sportach motorowych. Akcesoria BMW M Performance to przeniesienie tych doświadczeń z torów wyścigowych bezpośrednio na drogę: komponenty doposażeniowe z zakresu aerodynamiki, napędu, kokpitu i układu jezdnego pozwolą indywidualnie nadać Twojemu BMW bezkompromisowo sportowy charakter.

NOWE M2 COUPÉ.

Sportowy charakter i dynamika w nowym wymiarze: spraw, aby Twoje nowe M2 Coupé było wyjątkowe. Na przykład dzięki karbonowym nakładkom na przód i progi, które pięknie dopełniają tylny dyfuzor i końcówki rury wydechowej z karbonu. Chwyć za kierownicę obitą alcantarą i poczuj, jak rośnie adrenalina, a ulica zamienia się w tor wyścigowy.

ZAMIŁOWANIE DO PERFEKCYJNEGO WYKONANIA.

Wszystkie akcesoria BMW M Performance inspirowane są sportami motorowymi i spełniają surowe standardy BMW w zakresie funkcjonalności, stylistyki, jakości i trwałości. W tym celu stosujemy wyłącznie wysokogatunkowe materiały, zaawansowane procesy konstrukcyjne i produkcyjne oraz kompleksowe testy jakości. Akcesoria BMW M Performance oferowane są dla wszystkich serii BMW i BMW M w kategoriach aerodynamiki, napędu, kokpitu i układu jezdnego.

Przekraczanie granic.

NAPĘD: ADRENALINA DLA SŁUCHU.

Tłumiki BMW M Performance nadają ton pod każdym względem. Te komponenty wysokiej jakości oferują wybitnie sportowe brzmienie przy niższych oporach spalin, co daje lepsze właściwości jezdne i bardziej optymalną charakterystykę pracy silnika. Szlachetne końcówki rur wydechowych w chromie, karbonie lub tytanie robią wrażenia supernowoczesnym wyglądem i podkreślają wyrazistą prezencję tyłu Twojego BMW.

AERODYNAMIKA: NA PRZEKÓR SIŁOM.

Wyzwij opory powietrza na pojedynek: komponenty i pakiety aerodynamiczne BMW M Performance nie tylko poprawiają docisk i właściwości jezdne Twojego BMW. Podkreślają też jego muskularny charakter i nadają mu wyścigowy wygląd idealnie pasujący do stylistyki auta.

Akcesoria BMW M Performance.

KOKPIT: POCZUJ SIĘ JAK NA TORZE WYŚCIGOWYM.

Wsiadasz i od razu jesteś na pole position: komponenty BMW M Performance do kokpitu pozwalają odtworzyć we wnętrzu Twojego BMW autentyczną atmosferę sportów motorowych – od nakładek na pedały ze stali szlachetnej, poprzez ekskluzywne elementy z karbonu o supernowoczesnym wyglądzie, po kierownicę obitą alcantarą z karbonową stawką i wyścigowym wyświetlaczem.

Ekspert sportów motorowych, Tim Schrick, testuje kierownicę BMW M Performacne.

EKSKLUZYWNOŚĆ NAWET W NAJMNIEJSZYCH DETALACH.

Akcesoria BMW M Performance sygnalizują fascynację sportami motorowymi. Na przykład funkcja Drive Analyser pozwala rejestrować i analizować takie informacje związane z techniką jazdy jak dane silnika i drogi hamowania. A funkcja Track Fix do kamer GoPro umożliwia nagrywanie fantastycznych filmów z toru wyścigowego. Etui na kluczyk BMW chroni go przed zarysowaniami i brudem oraz zapobiega przypadkowemu wciskaniu przycisków. Zanurz się w świecie BMW M Performance.

UKŁAD JEZDNY: PO IDEALNEJ LINII.

To nie tylko kwestia wyglądu: akcesoria BMW M Performance umożliwiają optymalne dostosowanie układu jezdnego Twojego BMW do Twoich oczekiwań i Twojego stylu jazdy. Obręcze kół ze stopów lekkich, amortyzatory czy układ hamulcowy – wszystkie komponenty opracowano na bazie rozwiązań w sportach motorowych i spełniają najwyższe wymogi w zakresie funkcjonalności i stylistyki. Rezultatem jest wyrazista estetyka i wybitna zwinność.

DTM: DAJEMY TEAMOWI MOC.

Odkąd BMW powróciło do DTM w sezonie 2012, części BMW M Performance są głównym partnerem BMW Motorsport. Co więcej, współpraca układa się niezwykle pomyślnie. Począwszy od sezonu, kiedy BMW powróciło do DTM, wielokrotnie dopingowało zwycięzców, jak również laureatów klasyfikacji konstruktorów.

Recepta na sukces to innowacyjne technologie i najwyższe standardy jakości w połączeniu z dążeniem do najlepszych wyników, pasją i fascynacją wyścigami. Te cechy wyróżniają również akcesoria BMW M Performance i czynią je doskonałym partnerem BMW Motorsport – a efektem są mistrzowskie sukcesy i gama akcesoriów najwyższej klasy.

BMW M2 Moto GP Safety Car

Pełne bezpieczeństwo z częściami BMW M Performance.