SPRZEDAŻ BMW ONLINE

Po prostu przeglądaj. Kliknij i kup - najwygodniejszy sposób na zakup pojazdu!

Sklep BMW Online umożliwia zakup BMW bez stresu bezpośrednio online. Pomożemy Ci znaleźć idealny pojazd bez względu na to, gdzie jesteś i która jest godzina. Gwarantujemy 100% przejrzystości, przedstawiając wszystkie szczegóły zakupu przed podjęciem jakichkolwiek zobowiązań.

Prosto i łatwo. Bez ukrytych niespodzianek. Przejrzyste ceny. 

Rozwiń
Test

JAK ZAMÓWIĆ BMW ONLINE?

Zamówienie BMW online nie mogłoby być prostsze -
wystarczą 4 kroki:

 • Krok 1: Wyszukaj swoje BMW i zakochaj się w nim
  pl_step1

  Twój następny wymarzony samochód czeka właśnie na
  odkrycie online. Aby znaleźć swój ulubiony samochód, skorzystaj z funkcji filtrowania i wyszukaj pojazdy z ofertą sprzedaży online. Poznaj szeroką gamę sprawdzonych pojazdów używanych dostępnych w salonach i znajdź samochód, który jest idealny dla Ciebie. Po wybraniu konkretnego pojazdu automatycznie wybierzesz również swoje dealerstwo. Aby uzyskać dostępne oferty w swojej okolicy, wybierz preferowanego dealera za pomocą funkcji filtrowania.  

 • Krok 2: Złóż wniosek
  pl_step2

  Po dokonaniu wyboru możesz bezpośrednio zamówić swój wymarzony samochód przez internet lub wysłać wniosek o rezerwację, aby sprawdzić samochód wcześniej u Dealera.

 • Krok 3: Kup lub zarezerwuj swoje BMW
  pl_step3

  Co oznacza Zamów teraz?

  Wysłanie wniosku o zakup: Znalazłeś swój następny wymarzony samochód i nie chcesz, aby ktoś zgarnął Ci go sprzed nosa? Nie wahaj się więc i kliknij przycisk Zamów teraz.

  Jeśli wybiorą Państwo "Wniosek o zakup", zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie formularza kontaktowego i zapłatę opłaty rezerwacyjnej. Opłata rezerwacyjna jest konieczna, aby „zablokować” samochód na 10 dni do momentu zamknięcia umowy. Po zamknięciu umowy opłata rezerwacyjna zostanie zaliczona na rzecz końcowej płatności i/lub umowy leasingu. Jeśli umowa nie zostanie zamknięta, opłata zostanie zwrócona na Państwa konto bankowe. Po przesłaniu formularza kontaktowego otrzymają Państwo automatyczny e-mail z wyjaśnieniem kolejnych kroków. Wkrótce skontaktuje się z Państwem Dealer, który w międzyczasie sprawdzi dostępność wybranego pojazdu i sprawdzi dane kontaktowe. Jeśli wszystko zostanie zatwierdzone, zablokuje on wybrany samochód i przekaże szczegóły płatności. Będą Państwo mieli pewien okres czasu na dokonanie płatności, w tym czasie pojazd jest zarezerwowany wyłącznie dla Państwa.

  Uwaga: zablokowanie pojazdu jest ważne tylko po potwierdzeniu przez Dealera. Wtedy samochód zostanie oznaczony jako "zarezerwowany" w internetowej platformie sprzedażowej.

  Proszę wpłacić opłatę rezerwacyjną Dealerowi przelewem na konto bankowe w ciągu 10 dni. Po otrzymaniu opłaty rezerwacyjnej wybrany pojazd zostanie usunięty z internetowej platformy i nie będzie już dostępny w sprzedaży.

  Jeśli jesteś zainteresowany ofertą leasingu, możesz poprosić swojego Dealera BMW o spersonalizowaną ofertę leasingową w kolejnych krokach.

  Co oznacza rezerwacja?

  Wysłanie wniosku o rezerwację:

  Nie masz pewności, że jest to właściwy samochód dla Ciebie? Wolałbyś najpierw go sprawdzić, a nawet zaplanować jazdę próbną? Przycisk rezerwacji jest właściwym wyborem dla Ciebie. Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, zarezerwuj samochód online i odwiedź dealerstwo.

  Zarezerwowanie pojazdu online oznacza zablokowanie wybranego samochodu wyłącznie dla Ciebie na krótki okres czasu. Rezerwacja automatycznie traci ważność po wskazanym czasie rezerwacji. Rezerwacja nie wymaga opłaty rezerwacyjnej i nie jest wiążąca. Prosimy pamiętać, że rezerwacja jest ważna tylko po potwierdzeniu przez Dealera.

  Proces rezerwacji rozpoczyna się od złożenia wniosku o rezerwację. W tym momencie otrzymasz automatyczny e-mail wyjaśniający kolejne kroki. Gdy tylko rezerwacja zostanie utworzona, a dostępność wybranego pojazdu zostanie zweryfikowana, Dealer skontaktuje się z Tobą. Po zakończeniu procedury rezerwacyjnej wybranego pojazdu, samochód zostanie oznaczony na internetowej platformie sprzedażowej jako "zarezerwowany".

 • Krok 4: Zamknięcie umowy i przekazanie samochodu
  pl_step4

  Twój Dealer BMW skontaktuje się z Tobą w sprawie zawarcia umowy i finalnej płatności i/lub umowy leasingu. Opłata rezerwacyjna zostanie zaliczona na poczet finalnej płatności. Jeśli umowa zostanie podpisana i pozostała kwota zostanie zapłacona, Twój zakup zostanie zrealizowany, a Twój samochód będzie mógł zostać natychmiast odebrany z dealerstwa.

  Wszystko gotowe. Samochód jest Twój!

Zastanawiasz się, dlaczego warto kupić samochód online?

Korzyści z zakupu samochodu przez internet.

 

Naprawdę warto zamówić BMW przez internet - zapoznaj się z niektórymi z poniższych korzyści:

 

 • Dokonaj zakupu w sposób preferowany
 • Kupuj 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca
 • Niech nie ogranicza Cię żadna odległość. Dzięki sprawdzonym samochodom używanym BMW dostępnym online, możesz znaleźć ten idealny samochód.
 • Poznaj pełną przejrzystość cen.
 • Miej swobodę wyboru i porównuj różne modele w sieci dealerskiej
 • Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, zarezerwuj samochód online i podejmij decyzję później  
 • Korzystaj z możliwości dzielenia się swoim przyszłym samochodem przez internet ze swoimi przyjaciółmi i rodziną przed zakupem
Rozwiń

STRONA PYTAŃ I ODPOWIEDZI

Masz więcej pytań?

Na stronie pytań i odpowiedzi możesz znaleźć odpowiedź na swoje pytanie. Jeśli jeszcze jej tam nie ma, skorzystaj z formularza kontaktowego, a wyjaśnimy Twoje wątpliwości.

 

Uwaga: Zapoznaj się z ważnymi informacjami prawnymi i często zadawanymi pytaniami przed złożeniem zamówienia

Rozwiń

Fakty dotyczące sprzedaży online

 • Dlaczego sprzedaż online?

  Korzyści z kupowania online:

  - Dokonaj zakupu w sposób preferowany

  - Kupuj 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca

  - Miej pełną przejrzystość cenową z bezproblemowym procesem negocjacji

  - Miej swobodę wyboru i porównuj różne modele w sieci dealerskiej

  - Ciesz się zakupem online bez wysiłku

  - Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, zarezerwuj samochód online i podejmij decyzję później

  - Korzystaj z możliwości dzielenia się swoim przyszłym samochodem przez internet ze swoimi przyjaciółmi i rodziną przed zakupem

 • Jak działa sprzedaż online?

  Do zamówienia i zakupu samochodu online potrzeba tylko 4 kroków.

  1szy: Znajdź swój następny samochód i zakochaj się w nim

  2gi: Złóż wniosek o zakup

  3ci: Dokonaj opłaty rezerwacyjnej

  4ty: Sfinalizuj umowę i odbierz samochód

  Szczegółowy opis powyższych kroków znajdziesz na początku tej strony.

 • Czy zamawianie online jest bezpieczne?

  Tak. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które nam podajesz, składając zamówienie na naszej stronie internetowej, były bezpieczne.

Zamów teraz i rezerwacja

 • Co oznacza „zamów teraz”?

  Zamów teraz to wniosek o zakup z zamiarem jego dokonania. Wymagana jest opłata rezerwacyjna, aby „zablokować” pojazd do czasu zamknięcia umowy. Wpłata opłaty rezerwacyjnej jest konieczna, aby „zablokować” samochód na 10 dni do momentu zamknięcia umowy. Po zamknięciu umowy opłata rezerwacyjna zostanie zaliczona na rzecz końcowej płatności i/lub umowy leasingu. Jeśli umowa nie zostanie zamknięta, opłata zostanie zwrócona na Państwa konto bankowe. Po otrzymaniu przez Dealera opłaty rezerwacyjnej pojazd zostanie usunięty z platformy i nie będzie już dostępny w sprzedaży.

 • Co oznacza „rezerwacja”?

  Rezerwacja jest niewiążąca i powoduje "zablokowanie” pojazdu przez krótki okres. Rezerwacja nie wymaga opłaty rezerwacyjnej.

  Daj sobie tyle czasu, ile potrzebujesz, zarezerwuj samochód online i odwiedź dealerstwo, aby poznać samochód.

  Prosimy pamiętać, że rezerwacja jest ważna tylko po potwierdzeniu przez Dealera.  

Płatność

 • Ile wynosi opłata rezerwacyjna?

  Opłata rezerwacyjna może wynosić 1% całkowitej kwoty pojazdu lub określoną, stałą sumę, w zależności od ceny pojazdu. Wpłata opłaty rezerwacyjnej jest konieczna, aby „zablokować” samochód na kilka dni do momentu zamknięcia umowy. Po zamknięciu umowy opłata rezerwacyjna zostanie zaliczona na rzecz końcowej płatności i/lub umowy leasingu. Jeśli umowa nie zostanie zamknięta, opłata zostanie zwrócona na Państwa konto bankowe.

 • Jakie metody płatności są dostępne?

  Płatności muszą być dokonywane przelewem bankowym. Po złożeniu zamówienia wysłany zostaje jego identyfikator. Ważne: W tytule przelewu bankowego do Dealera BMW należy umieścić identyfikator transakcji, aby zapewnić identyfikację płatności.

 • Jak uiszczana jest pozostała kwota?

  Pozostałą kwotę można również zapłacić przelewem bankowym lub gotówką przy odbiorze. Opłata rezerwacyjna zostanie zaliczona na poczet pozostałej płatności. Proszę zapoznać się z warunkami płatności u Dealera

 • Co się stanie, jeśli opłata rezerwacyjna została wpłacona, ale Klient nie odpowiada?

  Jeśli opłata rezerwacyjna nie zostanie przekazana w wyżej podanym terminie, zarezerwowanie pojazdu jest nieważne i zostanie automatycznie anulowane. Jeśli wpłata zostanie zrealizowana, ale umowa nie zostanie zamknięta w ciągu 10 dni, zostanie zainicjowany zwrot opłaty rezerwacyjnej na rachunek bankowy Klienta. Unieważnia to zamówienie.

 • Czy mogę zwrócić się o ofertę leasingu/finansowania?

  Tak. Po wypełnieniu formularza wniosku o zakup, Dealer BMW skontaktuje się z Państwem w sprawie realizacji umowy i szczegółów płatności pozostałej kwoty. W ramach tego procesu można zdefiniować szczegóły dotyczące umowy i finansowania. Oferta leasingowa jest sporządzana i obliczana przez Dealera BMW.

Informacje ogólne

 • Czy wszystkie samochody używane są sprawdzane?

  Tak. Nasze samochody używane są certyfikowane przez Dealerów, co oznacza, że każdy pojazd w naszej ofercie musi zostać poddany specjalnej, certyfikowanej kontroli jakości przez technika BMW.

 • Gdzie można odebrać samochód?

  W wybranym dealerstwie. Jeśli lepszym miejscem jest inne dealerstwo, należy skontaktować się z Dealerem, który zaoferował wybrany pojazd i poprosić o inny punkt odbioru.

 • Kiedy odbiorę zakupiony pojazd?

  Po sfinalizowaniu procesu zakupu i wpłaty opłaty rezerwacyjnej, Dealer BMW skontaktuje się z Tobą w sprawie zawarcia umowy i finalnej płatności i/lub umowy leasingu. Jeśli umowa zostanie podpisana, a pozostała kwota zostanie zapłacona, możesz odebrać swój samochód w dealerstwie.

 • Czy mogę sprawdzić samochód w dealerstwie?

  Tak. Powiadom tylko o tym wybrane dealerstwo BMW. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do lokalnego dealerstwa.

 • Czy mogę odbyć jazdę próbną przed zakupem samochodu online?

  Tak. Powiadom tylko o tym wybrane dealerstwo BMW. Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń bezpośrednio do lokalnego dealerstwa.

 • Mam więcej pytań. Z kim mogę się skontaktować?

  Prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego i dodanie pytania w polu na uwagi. Nasz zespół wsparcia wkrótce skontaktuje się z Państwem z odpowiednimi informacjami.

Polityka zwrotów

 • Czy mogę wycofać mój wniosek o zakup, jeśli już zapłaciłem opłatę rezerwacyjną? Czy zostanie mi ona zwrócona?

  Tak, opłata rezerwacyjna może zostać w pełni zwrócona. Jeśli Twoja umowa nie zostanie zamknięta w ciągu 10 dni, opłata zostanie zwrócona na Twoje konto bankowe. W tym okresie możesz również wycofać swój wniosek o zakup i odzyskać opłatę rezerwacyjną. Proszę skorzystać z odpowiedniego formularza i wysłać go do wybranego dealera BMW za pośrednictwem poczty e-mail. 
                         

  Należy pamiętać, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, prawo do odstąpienia od umowy dotyczy wyłącznie umów zawieranych na odległość (np. Zawartych w trybie online lub telefonicznie) oraz umów zawieranych poza lokalem przedsiębiorstwa. Jeśli podpiszesz umowę w siedzibie dealera, będziesz mógł sprawdzić samochód na miejscu, a tym samym nie będziesz miał prawa do odstąpienia od umowy. Nie ma to wpływu na żadne inne Twoje prawa związane ze sprzedażą. "Odpowiednie wyłączenie odpowiedzialności jest również zawarte w Warunkach Ogólnych Sprzedaży”.