GOTOWY NA SEZON.

DZIĘKI ORYGINALNYM AKCESORIOM BMW, SERWISOWI BMW I BMW LIFESTYLE.

GOTOWY NA SEZON.

DZIĘKI ORYGINALNYM AKCESORIOM BMW, SERWISOWI BMW I BMW LIFESTYLE.

GOTOWY NA SEZON.DZIĘKI ORYGINALNYM AKCESORIOM BMW, SERWISOWI BMW I BMW LIFESTYLE.

Zimowa radość z Twoim BMW – korzystaj ze śniegu i innych atrakcji, jakie przynosi zima. Niezależnie od tego, co planujesz na sezon zimowy, podstawą jest optymalne przygotowanie. Specjalnie dla Ciebie i Twojego BMW przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę, m.in. przegląd zimowy i serwis olejowy. Oferujemy również kompleksowy asortyment akcesoriów, dzięki któremu nadasz swojemu BMW indywidualny charakter – na przykład oryginalne kompletne koła zimowe BMW. Kolekcja BMW Lifestyle sprawi Ci przyjemność także poza drogą. Sprawdź już teraz nasze atrakcyjne oferty sezonowe.

ORYGINALNE, KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE BMW.

Skorzystaj z oferty specjalnej i zyskaj 10% przy zakupie kompletnych kół zimowych BMW.

 

Oferta ważna do 31.12.2016.

 

Wybrałeś BMW Leasing? Dodaj koszt kół zimowych do kwoty swojej raty. O szczegóły zapytaj doradcę. 

 

TWOJE BMW ZASŁUGUJE NA JAKOŚĆ BMW.

Śnieg, lód i błoto – zima to nie przelewki. Dlatego właśnie zarówno auto, jak i kierowca wymagają odpowiedniego zimowego przygotowania. BMW oferuje profesjonalny serwis oraz szeroką gamę pakietów serwisowych specjalnie na zimę. Sprawdź, czy Twoje BMW jest przygotowane na zimową aurę – skorzystaj z przeglądu zimowego BMW. Umów się na serwis olejowy BMW, aby zadbać o żywotność silnika. Pamiętaj też, że doskonałe osiągi silnika są powiązane z optymalną siłą hamowania. Dlatego właśnie oferujemy znakomity serwis obejmujący również wymianę klocków hamulcowych. Dzięki temu możesz cieszyć się nieskrępowaną radością z jazdy także zimą.

 • Przegląd zimowy BMW

  Zima stwarza szczególne wyzwania dla samochodu. Dzięki przeglądom zimowym BMW możesz się odprężyć: wszystkie podzespoły i funkcje BMW zostaną szczegółowo sprawdzone. Dzięki temu jesteś gotów!

  Nasza wskazówka: zarezerwuj wizytę w odpowiednim momencie – najlepiej jednocześnie z wymianą opon.

  Przegląd zimowy BMW obejmuje:

  • kontrolę poziomu płynów (olej silnikowy, płyn chłodzący, płyn do spryskiwaczy, płyn do wspomagania kierownicy, płyn hamulcowy)
  • kontrolę układu jezdnego, amortyzatorów i elementów układu kierowniczego
  • kontrolę wzrokową hamulców, paska napędowego oraz amortyzatorów
  • kontrolę wycieraczek i układu spryskiwaczy
  • kontrolę całości oświetlenia
  • koła i opony (stan, głębokość bieżnika i ciśnienie)

  Cena dla wszystkich modeli BMW: 99 zł*

  *Koszty niezbędnej regulacji i płynów są naliczane osobno.

 • Wymiana przednich klocków hamulcowych BMW

  Wymiana przednich klocków hamulcowych obejmuje:

  • wymianę przednich klocków hamulcowych
  • wymianę czujnika przednich klocków hamulcowych
  • czyszczenie hamulców
  • kasowanie komunikatów serwisowych zgodnie z zaleceniami fabrycznymi
  • robociznę i materiały

  Cena do BMW (E87) 118d - 749 zł*
  Cena do BMW (E90) 320d - 749 zł*
  Cena do BMW (E60) 520d - 749 zł*

  * Koszt ewentualnych dodatkowych prac jest naliczany osobno. Oferta dostępna u wszystkich dealerów BMW uczestniczących w programie.

 • Serwis olejowy BMW

  Serwis olejowy BMW obejmuje:

  • wymianę oleju silnikowego na oryginalny olej silnikowy BMW wraz z utylizacją zużytego oleju
  • wymianę filtra oleju
  • kasowanie komunikatów serwisowych zgodnie ze specyfikacją fabryczną
  • robociznę i materiały

  Cena do BMW (E60) 520d - 999 zł*
  Cena do BMW (E90) 320d - 999 zł*
  Cena do BMW (E87) 118d - 849 zł* 


  * Koszt ewentualnych dodatkowych prac jest naliczany osobno. Oferta dostępna u wszystkich dealerów BMW uczestniczących w programie.

INNOWACJE BMW W ZAKRESIE OŚWIETLENIA. PRZEGLĄD.

W okresie zimowym musisz liczyć się z pogorszeniem widoczności na drodze. Doskonałe oświetlenie ma więc kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy. Widoczność możesz też poprawić przy pomocy lamp ksenonowych i halogenowych. Znakomite oświetlenie drogi oraz kabiny – dzięki BMW nigdy nie brakuje światła.

 • Diodowe światła przeciwmgielne BMW ze światłami zakrętowymi

  Lepsza widoczność w gorszych warunkach: diodowe światła przeciwmgielne zmniejszają oślepianie we mgle i podczas deszczu. Zapewniają lepsze oświetlenie boczne niż reflektory halogenowe oraz zwiększają bezpieczeństwo i komfort. Dzięki większej ilości światła podczas skręcania, manewrowania, parkowania i jazdy na niezwykle krętych drogach znacząco zwiększają bezpieczeństwo po zmroku oraz w przypadku jazdy przy słabym oświetleniu.

  Cena np. do BMW serii 1 (F2x) oraz BMW serii 3 (F3x), bez montażu:
  1 619 zł

 • Pakiet diodowego oświetlenia wnętrza BMW

  Pakiet diodowego oświetlenia wnętrza BMW imponuje bardzo małym zużyciem energii oraz wyjątkowo długą żywotnością. Biała barwa światła nadaje nowoczesności i tworzy przyjemny nastrój. Diody można umieścić bezpośrednio w istniejącym uchwycie oświetlenia wnętrza (lampka do czytania, lampka wewnętrzna lub oświetlenie przestrzeni na nogi).

  10-częściowy zestaw obejmuje 6 modułów diodowych do oświetlenia dachowego i 4 moduły diodowe do oświetlenia przestrzeni na nogi oraz drzwi.

  Cena np. do BMW serii 5 (F10/F11), bez montażu: 575 zł

 • Niebieskie lampy ksenonowe D1S BMW

  Niebieskie lampy ksenonowe BMW (do świateł mijania i drogowych) imponują ultranowoczesnym, intensywnie niebieskim efektem.

  Cena D1S montażu: 1829 zł
  Cena D2s np. do BMW serii 5 (E60/E61), bez montażu: 1470 zł

 • Lampy halogenowe (H7) BMW

  Lampy halogenowe H7 BMW (do świateł mijania i drogowych) zapewniają najlepsze możliwe oświetlenie drogi, zwiększając bezpieczeństwo, co przekłada się na bardziej relaksującą jazdę i mniejsze zmęczenie wzroku w gorszych warunkach oświetlenia.

  Cena bez montażu: 225 zł

SYSTEMY TRANSPORTOWE BMW. ZIMOWA RADOŚĆ.

Sprzęt, na przykład narty i deski snowboardowe, jest nieodłącznym atrybutem zimy. Aby łatwo przewieźć niezbędne wyposażenie, BMW oferuje zoptymalizowane rozwiązania bagażowe i transportowe. Dzięki nim uzyskujesz niezbędną przestrzeń dokładnie tam, gdzie jej potrzebujesz – na dachu lub wewnątrz samochodu. Niezależnie od tego, jaki produkt wybierzesz, możesz mieć pewność, że jest idealnie dopasowany do Twojego BMW, gwarantuje wygodny montaż w każdej sytuacji oraz pełne bezpieczeństwo. Kolejny przykład sztandarowej jakości BMW.

 • Pojemnik dachowy 520

  Pojemnik dachowy BMW o pojemności 520 l. Dzięki systemowi otwierania dwustronnego z potrójnym zamkiem centralnym po obydwu stronach umożliwia on łatwe ładowanie. Odpowiedni do wszystkich relingów dachowych BMW umożliwia transport do 8 par nart o długości 220 cm.

  Cena bez montażu: 4500 zł

 • Uchwyt na narty i deski snowboardowe

  Innowacyjny uchwyt na narty i deski snowboardowe BMW jest zgodny z wszystkimi oryginalnymi podstawowymi uchwytami BMW. Łatwy w montażu i obsłudze, zapobiega kradzieży dzięki systemowi zamków. Przeznaczony do transportu do 6 par nart, 4 par nart z kijkami lub 2 desek snowboardowych i 1 pary nart.

  Cena bez montażu: 639 zł

 • Relingi dachowe

  Relingi dachowe można łączyć z różnymi rozwiązaniami transportowymi BMW. Elementy poprzeczne są wykonane z profilów aluminiowych o wysokiej sztywności. Jego montaż jest niezwykle łatwy. Zapewnia zgodność z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa dzięki wytrzymałej konstrukcji.

  Cena np. do BMW serii 3 (F30/F34): 1 045 zł
  Cena np. do BMW serii 3 Limuzyna (E90): 939 zł

KOMPLETNE KOŁA ZIMOWE BMW. PRZYCZEPNOŚĆ NIE JEST KWESTIĄ SEZONU.

Żaden inny produkt z oferty akcesoriów nie wpływa na jakość i bezpieczeństwo jazdy w tak istotnym stopniu jak kombinacja kół i opon. Optymalna przyczepność, maksymalne bezpieczeństwo oraz bezpieczna droga hamowania – oto podstawowe aspekty, które rzutują na nieskrępowaną radość z jazdy, szczególnie zimą. Nasze kompletne koła zimowe są idealnie dopasowane do Twojego BMW, zapewniając istotne korzyści w stosunku do kół letnich już od temperatury 7°C. Dzięki nim płynnie pokonasz każdy zakręt, nawet na śniegu i lodzie. Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby sprawdzić, które z oryginalnych kompletnych kół zimowych najlepiej pasują do Twojego BMW.

 • Star Spoke 379

  17-calowe kompletne koło zimowe z oponą Continental WinterContact TS830P* RSC rozmiar 225/45 R17 91H. Do BMW serii 1 i serii 2 (F2x).

  Efektywność paliwowa: F
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: E
  Zewnętrzny hałas toczenia: 72 dB

  Cena za komplet, z RDC: 9 460 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 • V Spoke 658

  18-calowe kompletne koło zimowe z oponą Continental WinterContact TS830P* RSC rozmiar 225/50 R18 99V XL. Do BMW serii 3 Gran Turismo (F34).

  Efektywność paliwowa: F
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: E
  Zewnętrzny hałas toczenia: 72 dB

  Cena za komplet, z RDC: 10 235 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 • M Double Spoke Performance 405M, czarne

  18-calowe kompletne koło zimowe z oponą Pirelli W240 Sottozero S2* RSC rozmiar 225/45 R18 95V XL. Do BMW serii 3 (F30 / F31) i BMW serii 4 (F32 / F33 / F36).

  Efektywność paliwowa: E
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: C
  Zewnętrzny hałas toczenia: 72 dB

  Cena za komplet, z RDC: 10 640 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 • M Double Spoke 623M w kolorze Ferric Grey

  19-calowe kompletne koło zimowe z oponą Pirelli Scorpion Winter* RSC rozmiar 255/50 R19 107V XL z przodu i 255/50 R19 107V XL z tyłu. Do BMW X6 (F16).

  Efektywność paliwowa: C/C
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: B/B
  Zewnętrzny hałas toczenia: 73/73 dB

  Cena za komplet, z RDC: 15 759 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Z przyjemnością Ci doradzimy.

 • M Double Spoke 648M

  20-calowe kompletne koło zimowe z oponą Pirelli W240 Sottozero S2* RSC rozmiar 245/40 R20 99V XL z przodu i 275/35 R20 102V XL z tyłu. Do BMW serii 7 (G11 / G12).

  Efektywność paliwowa: C/C
  Przyczepność na mokrej nawierzchni: E/C
  Zewnętrzny hałas toczenia: 72/73 dB

  Cena za komplet, z RDC: 18 115 zł*

  * Cena za komplet, bez montażu w przypadku zakupu 4 kół jako zestawu kół kompletnych. Rozmiar opon różni się w zależności od danego modelu. Z przyjemnością Ci doradzimy.

INFORMACJA I ROZRYWKA BMW. DOBRY NASTRÓJ.

Aby zapewnić idealny komfort podczas zimowych podróży, oferujemy szeroki wachlarz akcesoriów przeznaczonych do wnętrza. Weekendowa wycieczka a może zimowy urlop? Nawigacja BMW bezpiecznie doprowadzi Cię do punktu docelowego niezależnie od pogody. Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu pasażerowie nie będą wiedzieć co to nuda. Każda podróż, nawet najdłuższa, mija w mgnieniu oka.

 • Aktualizacja mapy cyfrowej

  System nawigacji jest skuteczny wyłącznie pod warunkiem aktualności map. Co roku zmienia się 15% dróg w Europie, co stanowi około 250 000 zmian i aktualizacji. Bezproblemowa nawigacja do miejsca docelowego oraz włączenie ostrzeżeń o korkach drogowych gwarantuje wyłącznie aktualizacja map. Z tego względu BMW zapewnia regularne aktualizacje, w zależności od systemu nawigacji.

  Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z partnerem serwisowym BMW w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.

 • Wbudowana nawigacja BMW

  Nowa wbudowana nawigacja BMW jako doposażenie jest idealnym rozwiązaniem w przypadku samochodów bez systemu nawigacji. Moduł mocujący nawigacji jest niewidoczny z zewnątrz, ponieważ jest zamontowany w schowku na rękawiczki, oferując dzięki temu wysoki poziom bezpieczeństwa. Mapy mogą być regularnie aktualizowane przez klienta online poprzez połączenie USB.

  Cena bez montażu: 3829 zł

 • Uniwersalny adapter Snap-In Connect

  Uniwersalny adapter Snap-In Connect jest przeznaczony do wszystkich urządzeń Apple iPhone™ ze złączem Lightning i posiada wbudowany wentylator zapobiegający przegrzaniu wrażliwych na temperaturę obszarów smartfonu poprzez zapewnienie obiegu powietrza wokół nich. Oferuje szczególnie szybką, zoptymalizowaną funkcję ładowania, podłącza telefon do zewnętrznej anteny samochodu w celu najlepszego zasięgu sieci, a gumowana powierzchnia uchwytu zapewnia bezpieczne przechowywanie telefonu komórkowego w samochodzie.

  Cena: 975 zł

 • Adapter USB BMW na Apple iPhone™/iPod™

  Adapter USB BMW na Apple iPhone™/iPod™ (Lightning) umożliwia ładowanie oraz odtwarzanie utworów muzycznych zapisanych na urządzeniu, a także obsługę przy użyciu kontrolera iDrive, kierownicy wielofunkcyjnej lub radia. W zależności od modelu samochodu, sprzętu oraz roku produkcji wyświetlacz pokładowy może być również stosowany do wyświetlania okładki, a nawet odtwarzania filmów wideo.

  Cena np. do BMW serii 1 (F20 do 06/13): 180 zł

MALI POMOCNICY BMW. IDEALNE PRZYGOTOWANIE.

Czasem zima wystawia samochód i kierowcę na ciężką próbę. BMW ma jednak rozwiązania również na taką ewentualność. Nasi mali pomocnicy zapewnią idealne przygotowanie na każdą sytuację. BMW oferuje kompleksową gamę produktów od łańcuchów śniegowych przez ogrzewanie postojowe aż po zimowy zestaw pielęgnacyjny.

 • Ogrzewanie postojowe

  Ogrzewanie postojowe pozwala na ogrzanie kabiny pasażerskiej do przyjemnej temperatury bez konieczności uruchamiania silnika. Dzięki temu na początku podróży nie trzeba borykać się z zamarzniętymi lub zamglonymi szybami. Dzięki zdalnemu sterowaniu ogrzewanie postojowe można wygodnie uruchomić z domu.

  Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z partnerem serwisowym BMW w celu uzyskania spersonalizowanej oferty.

 • Łańcuchy śniegowe z obręczą

  Łańcuchy śnieżne Disc BMW są wyposażone we wbudowaną ochronę krawędzi z tworzywa sztucznego, która zapobiega uderzaniu elementów łańcucha w krawędź koła oraz uszkodzeniu obręczy kół ze stopów lekkich. Dzięki stalowemu, sprężystemu pierścieniowi zamocowanemu do siatki bieżnika naciągnięcie łańcucha na oponę jest bardzo łatwe.

  Cena np. do BMW serii 5 (F10/F11) i BMW serii 6 (F06/F12/F13) bez montażu: 1 515 zł

 • Zestaw pielęgnacyjny, edycja zimowa

  Biała torba z szarym brezentowym spodem doskonale pasuje do stylistyki produktów do pielęgnacji BMW. Zestaw zimowy zawiera następujące produkty: 1 płyn do szyb ze środkiem przeciw zamarzaniu (1000 ml), 1 rozmrażacz do szyb (500 ml), 1 środek do czyszczenia wnętrza (250 ml), małą skrobaczkę.

  Cena: 225 zł

 • Mata do bagażnika z metalowymi wstawkami

  Trwała, antypoślizgowa, odporna na wodę mata chroni bagażnik przed zabrudzeniami i wilgocią. Wstawki wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej z wytłaczanym logo BMW przyciągają wzrok, nadając wanience do bagażnika elegancki wygląd. Powłoka sprawia, że mata jest odporna na olej i rozpuszczalniki.

  Cena np. do BMW X3 (F25) i BMW X4 (F26): 679 zł

 • Dywaniki na każdą pogodę z metalowymi wstawkami

  Oryginalne dywaniki na każdą pogodę BMW łączą w sobie odporność i funkcjonalność oraz szczególną, wysokiej klasy stylistykę. Wysokiej jakości wstawki BMW ze stali nierdzewnej zapewniają dywanikowi jego niezrównany, dynamiczny wygląd, podczas gdy specjalnie podniesiona krawędź oraz gruby materiał gwarantują, że dywanik pomieści wszelkie zabrudzenia i wilgoć.

  Cena przednich dywaników na każdą pogodę, np. do BMW X3 (F25) i X4 (F26): 315 zł
  Cena tylnych dywaników na każdą pogodę, np. do BMW X3 (F25) i X4 (F26): 219 zł

BMW LIFESTYLE. TWOJA DEKLARACJA.

Świetny styl i najwyższa jakość – oferta BMW Lifestyle dla osób w każdym wieku. Poszukaj inspiracji w naszej kolekcji i znajdź idealne prezenty świąteczne dla swoich najbliższych. BMW Lifestyle – produkty klasy Premium, których jakość mówi sama za siebie.

 • Portfel BMW M z kieszonką na monety

  Skórzany portfel z przegródką na monety, jedenastoma szczelinami na karty kredytowe oraz dwoma przegródkami na banknoty. Paski BMW M, wytłaczane logo M od wewnątrz. Osobne przegródki z czerwoną podszewką z tkaniny. Materiał zewnętrzny: skóra. Podszewka: wiskoza. Wymiary: 12 x 9,4 x 1,5 cm. Czarny.

  Cena: 540 zł

 • Kultowy portfel damski BMW, prostokątny

  Wykonany ręcznie ze skóry cielęcej portfel z podwójnym przeszyciem nawoskowaną nicią. Cztery przegródki wewnętrzne, jedna przegródka na monety, jedna kieszonka zewnętrzna i 10 miejsc na karty kredytowe. Podszewka żakardowa. Wyprodukowany we Włoszech. Materiał: skóra, poliester. Wymiary: 19 x 10 x 2 cm. Czarny.

  Cena: 730 zł

 • Pamięć USB BMW M

  Wysuwana pamięć USB z wytłoczonym wzorem nawiązującym do atrapy chłodnicy BMW M4. Wysuwany mechanizm ujawnia kolorowe paski BMW M podczas korzystania z pamięci. Materiał: metal. Czarna, 32 GB.

  Cena: 145 zł

 • BMW M4 Coupé RC

  Zdalnie sterowana miniatura BMW M4 Coupé posiada funkcjonalne reflektory, lampy tylne i oświetlenie wewnętrzne oraz funkcję sterowania wielokierunkowego. Zasilane na baterie. Oryginalny żółty lakier Austin. Skala 1:14

  Cena: 239zł

 • Powerbank BMW M

  Zewnętrzna ładowarka akumulatorów USB. Możliwość ładowania i złącza do dwóch urządzeń. Faktura powierzchni nawiązuje do atrapy chłodnicy BMW M4, wygrawerowane laserowo logo BMW M z boku. Materiał: metal. Czarna.

  Cena: 189 zł