APLIKACJE BMW.

Niezbędnik każdego kierowcy i fana BMW.

APLIKACJE BMW.

Niezbędnik każdego kierowcy i fana BMW.

BMW CONNECTED: TWÓJ OSOBISTY ASYSTENT MOBILNOŚCI.

BMW Connected zapewnia Ci optymalną komunikację z Twoim BMW. Czy to w planowaniu terminów w obcym mieście, czy podczas przygotowań do następnej jazdy – ta aplikacja ułatwi Ci codzienne sprawy. Omijaj korki, udostępniaj godzinę przyjazdu osobom z Twoich kontaktów albo nadzoruj otoczenie swojego BMW wygodnie na odległość. Aplikacja BMW Connected zapamiętuje często używane cele i oblicza dla terminów odpowiednią godzinę wyjazdu. Możesz korzystać z funkcji BMW Connected niezależnie od miejsca i na różnych urządzeniach – w drodze w swoim BMW lub poza nim, na smartfonie, smartwatchu lub za pośrednictwem usług partnerskich.

  • Usługi zdalne
  • Nawigacja
  • Serwis
  • Kompatybilne pojazdy

BMW DRIVER’S GUIDE: INSTRUKCJA OBSŁUGI TWOJEGO BMW.

Posiadasz BMW? Dowiedz się o zaletach swojego auta z kompletnej instrukcji obsługi, z wyszukiwarki ilustracji lub z objaśniających animacji. Im lepiej poznasz swój samochód, tym pewniej będziesz poruszać się na drodze.

  • Korzyści

BMW i DRIVER’S GUIDE: INSTRUKCJA OBSŁUGI TWOJEGO BMW i.

Posiadasz BMW i3, BMW i3s lub BMW i8? Dowiedz się o zaletach swojego auta z kompletnej instrukcji obsługi, z wyszukiwarki ilustracji lub z objaśniających animacji. Im lepiej poznasz swój samochód, tym pewniej będziesz poruszać się na drodze.

  • Korzyści

BROSZURY BMW: MULTIMEDIA I INTERAKCJA.

Odkryj świat BMW na swoim smartfonie lub tablecie. Aplikacja BMW Brochures owiera ci dostęp do katalogów wszystkich modeli. Poczuj radośc z interaktywnej informacji produktowej o wybranym przez Ciebie modelu udoskonalonej o wysokiej rozdzielczości zdjęcia, filmy i historie.

  • Korzyści