BMW

BMW.

BMW.

BMW W POLSCE.

BMW Group Polska rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku i jest oficjalnym przedstawicielem marek BMW oraz MINI. BMW Group Polska oferuje na naszym rynku pełną gamę samochodów, motocykli oraz oryginalnych części i akcesoriów.
 
Rozbudowana sieć dealerska obejmuje wszystkie większe miasta w Polsce i zapewnia obsługę klientów na najwyższym poziomie.
 
W ramach Grupy oferujemy także rozwiązania finansowe dopasowane do potrzeb naszych klientów dostarczane przez wyspecjalizowaną spółkę BMW Financial Services.

Rozwiń

BMW GROUP.

Kim jesteśmy?
 
BMW Group to światowy lider wśród producentów samochodów i motocykli segmentu premium, łączący najwyższe standardy z doskonałą jakością.
 
Nasze wartości.
 
BMW wyróżnia odrębny i spójny charakter.
 
Zawsze dążymy do celu, pracujemy, myślimy, tworzymy i wprowadzamy zmiany. Nasza kultura pozwala zamieniać pasję w energię, wdrażać innowacyjne pomysły oraz przekształcać wydajne rozwiązania w sukcesy.
 
Doceniamy partnerów, którzy, podobnie jak my, kierują się nimi każdego dnia. Cenimy tych, którzy dają przykład, mają odwagę być innowacyjni i przekraczają oczekiwania.
 
Nasze innowacje tworzą emocje, fascynacje i entuzjazm, a obietnice na przyszłość rodzą się z wyjątkowej historii odkrywania na nowo.
 
Źródłem sukcesu BMW Group jest także długoterminowe planowanie oraz działanie w sposób odpowiedzialny. Integralną częścią naszej strategii jest zrównoważony rozwój w aspekcie społecznym i ochrony środowiska w łańcuchu dostaw, pełna odpowiedzialność za produkt oraz zobowiązania na rzecz oszczędzania zasobów. Poprzez rozwinięte kompetencje technologiczne i konsekwentną realizację strategii odpowiedzialnego biznesu wyznaczamy drogę dla mobilności przyszłości.

Rozwiń