BMW GROUP.

Kim jesteśmy?
 
BMW Group to światowy lider wśród producentów samochodów i motocykli segmentu premium, łączący najwyższe standardy z doskonałą jakością.


 
Nasze wartości.
 
BMW wyróżnia odrębny i spójny charakter.
 
Zawsze dążymy do celu, pracujemy, myślimy, tworzymy i wprowadzamy zmiany. Nasza kultura pozwala zamieniać pasję w energię, wdrażać innowacyjne pomysły oraz przekształcać wydajne rozwiązania w sukcesy.
 
Doceniamy partnerów, którzy, podobnie jak my, kierują się nimi każdego dnia. Cenimy tych, którzy dają przykład, mają odwagę być innowacyjni i przekraczają oczekiwania.
 
Nasze innowacje tworzą emocje, fascynacje i entuzjazm, a obietnice na przyszłość rodzą się z wyjątkowej historii odkrywania na nowo.
 
Źródłem sukcesu BMW Group jest także długoterminowe planowanie oraz działanie w sposób odpowiedzialny. Integralną częścią naszej strategii jest zrównoważony rozwój w aspekcie społecznym i ochrony środowiska w łańcuchu dostaw, pełna odpowiedzialność za produkt oraz zobowiązania na rzecz oszczędzania zasobów. Poprzez rozwinięte kompetencje technologiczne i konsekwentną realizację strategii odpowiedzialnego biznesu wyznaczamy drogę dla mobilności przyszłości.

BMW W POLSCE.

BMW Group Polska rozpoczęło swoją działalność na polskim rynku w 2003 roku i jest oficjalnym przedstawicielem marek BMW oraz MINI. BMW Group Polska oferuje na naszym rynku pełną gamę samochodów, motocykli oraz oryginalnych części i akcesoriów.
 
Rozbudowana sieć dealerska obejmuje wszystkie większe miasta w Polsce i zapewnia obsługę klientów na najwyższym poziomie.
 
W ramach Grupy oferujemy także rozwiązania finansowe dopasowane do potrzeb naszych klientów dostarczane przez wyspecjalizowaną spółkę BMW Financial Services.

Rozwiń