0:00
0:00 /  0:00

SHOP THE LOOK

ZASIĘG SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

KOMFORTOWA JAZDA NA CO DZIEŃ.

BMW iX3: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 461–471

Daleko. I jeszcze dalej. Zasięg elektryczny. Decyduje o funkcjonalności i uniwersalności samochodu elektrycznego w codziennym użytku. Dzięki innowacyjnym technologiom samochody elektryczne BMW oferują dużą pojemność akumulatorów. Są więc nie tylko ekologiczne, ale też wydajne. Na przykład BMW i7 eDrive50 i i7 xDrive60 oraz BMW iX xDrive50 mogą mieć zasięg elektryczny ponad 600 km w cyklu WLTP. I można je ładować w jednej z największych sieci ładowania w Europie, która stale się rozwija. Inteligentne technologie w Twoim samochodzie dodatkowo optymalizują jego zasięg. Podczas długich podróży zoptymalizowane trasy automatycznie przejmują planowanie ładowania.

ZASIĘG

PORÓWNANIE ZASIĘGU SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

more Information

Przykładowe trasy

Zmień przykładowe trasy
  : liczba przystanków
  h
  h

  Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z dodatkowych odbiorników energii oraz wybranego samochodu. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania. Przedstawione wartości są wartościami przykładowymi dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. W przypadku innych wariantów wyposażenia wartości mogą się różnić.
   

  W aplikacji My BMW możesz w dowolnym miejscu i czasie sprawdzić swój zasięg i stan naładowania. Możesz również łatwo planować i wysyłać do pojazdu trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania. Pobierz aplikację i wypróbuj ją w trybie demonstracyjnym

  DO CELU BEZ OBAW.

  Planer tras w My BMW

  PLANER TRAS DO TWOICH USŁUG.

  Aplikacja My BMW dba o planowanie przerw na ładowanie oraz dłuższych tras. Wprowadzasz cel, a planer trasy zoptymalizowanej pod kątem ładowania wyznaczy najlepszą trasę – wraz z optymalnymi czasowo postojami na ładowanie na trasie. Dzięki temu zawsze wiesz, ile czasu należy zaplanować na długą podróż i możesz wyruszyć bez obaw i stresu. Wersja demonstracyjna umożliwia zapoznanie się z funkcjami aplikacji My BMW nawet bez posiadania własnego BMW. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się.

  Okrąg zasięgu

  ZASIĘG ZAWSZE POD KONTROLĄ.

  Zobacz, ile jeszcze możesz przejechać: niebieski okrąg wokół aktualnej pozycji pojazdu wskazuje aktualny zasięg jako promień na mapie. Umożliwia to łatwe oszacowanie, jak daleko możesz jeszcze przejechać bez zatrzymywania się na ładowanie akumulatora.

  Wskazówki dotyczące zasięgu samochodu elektrycznego

  JAK ZWIĘKSZYĆ ZASIĘG. WSKAZÓWKI DLA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH.

  Istnieje wiele rzeczy, które można zrobić, aby maksymalnie wydłużyć zasięg samochodu elektrycznego. Prowadź przewidująco, szczególnie na autostradach. Na długich dystansach najlepiej jechać z prędkością od 120 do 150 km/h. Unikaj gwałtownego hamowania. Zamiast tego zdejmij nogę z pedału jazdy lub umiarkowanie naciskaj hamulec. Schładzaj lub ogrzewaj wnętrze samochodu elektrycznego już podczas ładowania. I skorzystaj z trybu BMW Efficient.

  OD KLIENTÓW DLA KLIENTÓW: MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNA W ŻYCIU CODZIENNYM.

  „Czasami jest to nawet łatwiejsze, niż jazda silnikiem spalinowym”.

   

  W tym filmie można zobaczyć, jak nasi klienci odkryli ładowanie we własnych czterech ścianach, a także to, jak wygodne jest ładowanie podczas dłuższych podróży i jakie możliwości się dzięki temu pojawiły.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Zasięg

  MAKSYMALNY ZASIĘG PRZY MINIMALNYM WYSIŁKU.


  W ten sposób zajedziesz dalej. Tryb Efficient dostarcza wskazówek, jak jeździć wydajniej. Wyświetlacz wskazuje wydajność Twojej jazdy. Przy wydajnej jeździe wskaźnik mocy jest podświetlony na niebiesko. Jeśli jedziesz nieefektywnie, zmienia kolor na szary. Przy niskim poziomie pozostałego zasięgu możesz włączyć tryb MAX RANGE i dzięki dodatkowym środkom zwiększyć zasięg nawet o 20%.[1] Na mapie w aplikacji My BMW możesz też zobaczyć szacowany aktualny zasięg zaznaczony kolorowym okręgiem.

  [1] Osiągalny dodatkowy zasięg zależy od stylu jazdy i warunków otoczenia.

  WSZYSTKO O ELEKTROMOBILNOŚCI.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

  WIĘCEJ INFORMACJI.

  Zasięg BMW jazda próbna

  UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ SWOIM WYBRANYM MODELEM.

  Chcesz się przekonać, jak jakie wrażenia z jazdy oferuje Twój wymarzony model elektryczny? Umów się na jazdę próbną online w dogodnym dla Ciebie terminie. Partner BMW skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

  Ładowanie w miejscach publicznych BMW doradztwo partner serwisowy BMW

  ŻYCZYSZ SOBIE OSOBISTEJ KONSULTACJI?

  W razie jakichkolwiek pytań, chęci uzyskania dodatkowych informacji lub otrzymania konkretnej oferty prosimy o kontakt z najbliższym dealerem BMW. Kompetentni doradcy BMW chętnie udzielą Ci wszelkich informacji indywidualnie przez telefon lub bezpośrednio na miejscu.

  Zasięg BMW obsługa klienta BMW

  OBSŁUGA KLIENTA BMW.

  Obsługa klienta BMW służy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z BMW. Niezależnie od tego, czy już jeździsz BMW, czy planujesz zakup nowego. 

  Zużycie energii i emisja CO₂.

  BMW iX3: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 461–471

  [1] Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu w trybie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe  tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

  [2] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.