i5 eDrive40 Limuzyna

SHOP THE LOOK

i5 eDrive40 Limuzyna

BMW i5 Limousine G60E

THE NEW

i5

BMW i

BMW i5. 100% ELEKTRYCZNE*.
JUŻ OD 1900 PLN NETTO/MIES. LUB W LEASINGU 0%.**

BMW i5 [1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 18,9–15,9; zasięg elektryczny, WLTP w km: 498-582

[1] Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

NIEZALEŻNE RECENZJE.

PROMOCYJNA OFERTA FINANSOWANIA

PIERWSZE BMW i5 JUŻ OD 1900 PLN NETTO/MIES.*

Teraz elektryczne BMW serii 5 już od 1900 PLN netto miesięcznie w BMW Comfort Lease. Zapytaj o niezobowiązującą ofertę u swojego Dealera BMW.

DANE TECHNICZNE

WARIANTY.

Modele

Modele M

BMW M
i5 eDrive40 Limuzyna

Moc[2]

250 kW (340 KM)

0-100 km/h

6 s

Maks. prędkość

193 km/h

Zasięg

do 582 km

BMW i5 [1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 18,9–15,9; zasięg elektryczny, WLTP w km: 498-582

[1] 
Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

 

[2] Chwilowe zwiększenie mocy <10 s w stosunku do podanej wartości znamionowej.

NOWE BMW i5.

  InfoI content placeholder

  TECHNOLOGIE

  BMW i5. WSPARCIE DLA KIEROWCY NA DRODZE.

  SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.

  0:00
  0:00 /  0:00
  Trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania BMW i5 Limuzyna G60 BEV
  Zabezpieczenie przed kradzieżą BMW i5 Limuzyna G60 BEV

  Zawsze na właściwym pasie i w odpowiedniej odległości.

  System asystujący kierowcy Professional zapewnia bezpieczne poruszanie się Twojego samochodu na właściwym pasie ruchu oraz utrzymanie odpowiedniej odległości, nawet przy prędkościach do 210 km/h. Jest to szczególnie przydatne, gdy na drodze występuje zator. W razie potrzeby, Twoje BMW samoczynnie zatrzyma się i ruszy ponownie.

  Twoje BMW parkuje za Ciebie.

  Parkowanie bez Twojej obecności w samochodzie. Asystent parkowania Professional automatycznie zaparkuje i wyparkuje Twoje BMW. Wystarczy wykonać odpowiedni manewr na odcinku do 200 m i zapisać go.

  Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

  Zawsze o krok do przodu. Czy to zbliżający się przegląd, czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW, a potem spokojnie jechać dalej.

  Ładowanie bez objazdów.

  Trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania sugerują najlepsze opcje ładowania na Twojej trasie za pośrednictwem BMW Maps lub aplikacji My BMW. Jeżeli zechcesz, również w pobliżu Twojej ulubionej restauracji.

  Twój naoczny świadek na pokładzie.

  Miej oko na swoje BMW i5 nawet zdalnie. W przypadku włamania kamery wewnętrzne i zewnętrzne rejestrują przebieg zdarzenia. W sytuacji awaryjnej otrzymasz automatyczne powiadomienie.

  Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

  BMW Live Cockpit Professional wyświetla ważne informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia, nie musisz więc odrywać wzroku od drogi. Funkcja Augmented View wzbogaca drogę przed Tobą o graficzne wskazówki ułatwiające nawigację.

  Więcej niż tylko kluczyk.

  Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się do Twoich preferencji w zależności od wybranego profilu osobistego.

  SPRAWDŹ GOTOWĄ KONFIGURACJĘ

  WYBIERZ WYGLĄD SWOJEGO BMW i5.

  i5 eDrive40 Limuzyna
  i5 eDrive40 Limuzyna
  i5 eDrive40 Limuzyna

  i5 eDrive40 Limuzyna

  SIGNATURE • M Sport Pro • 6,0 Sekundy od 0-100 km/h • 250 kW (340 KM)

  +49

  i5 eDrive40 Limuzyna

  ESSENCE • Maksymalny zasięg • 6,0 Sekundy od 0-100 km/h • 250 kW (340 KM)

  +35

  i5 eDrive40 Limuzyna

  BALANCE • M Sport • 6,0 Sekundy od 0-100 km/h • 250 kW (340 KM)

  +49

  ZASIĘG I ŁADOWANIE

  JAZDA ELEKTRYCZNA NOWYM BMW i5.

  OSIĄGNIJ SWÓJ CEL BEZ TRUDNOŚCI: JAZDA I ŁADOWANIE Z BMW I5.

  more Information

  Range of

  Info icon Heading

  Jest to przypuszczalna liczba przystanków ładowania, których będziesz potrzebować na swojej trasie.

  Bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od trasy i początkowym poziomem naładowania baterii wynoszącym 100%.

  Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ ładują Twój pojazd maksymalną prędkością. Całkowity czas podróży Całkowity czas podróży, uwzględniający ładowanie Podany czas podróży to suma szacowanego czasu jazdy plus czasu ładowania, jeśli będziesz musiał zrobić przerwy na ładowanie w trakcie trasy.

  Zakładamy, że podróżujesz najszybszą trasą bez żadnych opóźnień związanych z ruchem drogowym lub innymi przeszkodami.

  Info icon Heading

  Jest to łączny czas, jaki prawdopodobnie będziesz potrzebować na ładowanie wzdłuż trasy. Bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od trasy i początkowym poziomem naładowania wynoszącym 100%. Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ ładują Twój pojazd maksymalną prędkością.

  Info icon Heading

  Czas podróży podany jest jako suma szacowanego czasu jazdy oraz czasu ładowania, jeśli musisz uwzględnić przerwy na ładowanie w swojej trasie. Zakłada się, że podróżujesz najszybszą trasą bez żadnych opóźnień spowodowanych ruchem drogowym lub innych opóźnień.

  Info icon Heading

  Info icon Text

  Info icon Heading

  Info icon Text

  Pojemność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z urządzeń pomocniczych, a także od wybranego pojazdu. Czasy ładowania dotyczą temperatury otoczenia 23°C po poprzedniej podróży i mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania. Wyświetlane wartości są przykładami dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. Wartości mogą się różnić, jeśli ten sam pojazd ma inne opcje wyposażenia.

  Dzięki aplikacji My BMW będziesz zawsze na bieżąco z zasięgiem i stanem ładowania. Łatwo planuj trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania i wysyłaj je do swojego pojazdu. Pobierz teraz aplikację i przetestuj ją w trybie demonstracyjnym.

  more Information

  Loading Time

  Czasy ładowania

  Ładowanie w miejscach publicznych

  Info icon Heading

  Swoje BMW i5 możesz ładować szczególnie szybko na stacjach ładowania o wysokiej mocy (np. z sieci IONITY). Dostarczany tu prąd stały (DC) oferuje znacznie większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) pochodzący np. z domowego gniazdka. Dlatego takie stacje ładowania o dużej mocy są idealne do ładowania w podróży.

  Ilustracja przedstawia minimalny czas ładowania wymagany od 10 do 80% stanu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania. W tym zakresie ładuje się najszybciej i jednocześnie oszczędza akumulator.

  Rzut oka na mapę pokazuje wszystkie stacje ładowania o dużej mocy w sieci BMW Charging Network. (Stan: 22.03.2023)

  Info icon Heading

  Jeśli musisz szybko naładować swój pojazd w mieście lub podczas podróży, stacja szybkiego ładowania jest idealnym rozwiązaniem. Zastosowany tutaj prąd stały (DC) oferuje większe moce ładowania niż prąd zmienny (AC), który pochodzi z gniazdka domowego. Dlatego takie stacje szybkiego ładowania są szczególnie odpowiednie do ładowania w trakcie podróży.

   

  Na wykresie widzisz minimalny czas ładowania od 10% do 80% stanu naładowania baterii przy maksymalnej mocy do 50 kW. W tym zakresie ładowanie jest najszybsze i jednocześnie oszczędzające baterię.

   

  Spójrz na mapę, aby zobaczyć wszystkie stacje szybkiego ładowania w sieci ładowania BMW. (Stan na: 22.03.2023)

  Info icon Heading

  Prawie wszędzie znajdziesz publiczne stacje ładowania z prądem zmiennym (AC). Jest to szczególnie odpowiednie do regularnego ładowania przez dłuższe okresy czasu - na przykład na noc lub podczas pracy. Na wykresie znajdziesz minimalny czas ładowania od 0% do 100% stanu naładowania baterii przy maksymalnej mocy 22 kW. Moce ładowania zależą od wyposażenia.

   

  Spójrz na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania z prądem zmiennym w sieci ładowania BMW. (Stan na: 22.03.2023)

  Ładowanie w domu

  Info icon Heading

  W domu możesz wygodnie ładować swoje BMW i5 za pomocą stacji Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej.

  W obu z nich wykorzystywany jest prąd przemienny (AC). W zależności od pojazdu, wyposażenia dodatkowego i rynku stacja Wallbox pozwala na uzyskanie maksymalnie 22 kW mocy ładowania, a szybka ładowarka uniwersalna maksymalnie 11 kW.

  Na ilustracji przedstawiono minimalny czas ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy 11 kW.

  Filter charging stations

  Moc ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z urządzeń pobierających energię, a także od wybranego modelu pojazdu. Czasy ładowania dotyczą temperatury otoczenia wynoszącej 23°C po uprzednim przejeździe i mogą różnić się w zależności od zachowań użytkownika.

   

  Znajdź stacje ładowania, planuj, kontroluj i zarządzaj procesami ładowania za pomocą aplikacji My BMW – w domu i poza nim. Poznaj różnorodne funkcje aplikacji My BMW w trybie demonstracyjnym.

  OPCJE ŁADOWANIA.

  0:00
  0:00 /  0:00

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

  Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład wnosi również BMW i5. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW i5 jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW i5 po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

  ŚLAD WĘGLOWY

  NASZYM CELEM JEST TRANSPARENTNOŚĆ.

  Ślad węglowy dostarcza informacji w całym cyklu życia BMW. Otrzymujesz w ten sposób przegląd wybranych skutków środowiskowych i społecznych pojazdu w oparciu o kluczowe czynniki. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje.

  Stylistyka

  NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

  STYLISTYKA WNĘTRZA.

  NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

  FINANSOWANIE I LEASING

  USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW i5.

  BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

  DORADZTWO I USŁUGI

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NOWEGO BMW i5

  Informacje o finansowaniu.

  *Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW i5 eDrive20 o wartości 307 050 PLN zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 22,47%, przy okresie leasingu 24 miesiące oraz z rocznym limitem przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.

  **Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW i5 Limuzyna w ramach usługi BMW Leasing 100% oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 100% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna  15%, okres leasingu 24 miesiące, roczny limit przebiegu 15 000 km oraz kwota wykupu 19%. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.

  Zużycie energii i CO₂.


  BMW i5 [1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 18,9–15,9; zasięg elektryczny, WLTP w km: 498-582

   

  [1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp