SHOP THE LOOK

BMW i5 eDrive40

BMW i5 Limousine G60E

THE NEW

i5

BMW i

PIERWSZE BMW i5: JUŻ OD 2700 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE.**
DOSTĘPNE TAKŻE W BMW LEASING 101%.*

BMW i5 [1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 18,9–15,9; zasięg elektryczny, WLTP w km: 498-582

[1] Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

PROMOCYJNA OFERTA FINANSOWANIA

PIERWSZE BMW i5 JUŻ OD 2700 PLN NETTO/MIES. **

Teraz BMW serii 5 już od 2700 PLN netto miesięcznie w BMW Comfort Lease. Zapytaj o niezobowiązującą ofertę u swojego Dealera BMW.

DANE TECHNICZNE

WARIANTY.

Modele

Modele M

BMW M
BMW i5 eDrive40

Moc[2]

250 kW (340 KM)

0-100 km/h

6 s

Maks. prędkość

193 km/h

Zasięg

do 582 km

BMW i5 [1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 18,9–15,9; zasięg elektryczny, WLTP w km: 498-582

[1] 
Zasięg zależy od wielu różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

 

[2] Chwilowe zwiększenie mocy <10 s w stosunku do podanej wartości znamionowej.

BMW serii 5 Touring G61

THE NEW

i5

2024: NOWY CZŁONEK RODZINY BMW SERII 5.

SKONFIGURUJ

NOWE BMW i5.

  InfoI content placeholder

  TECHNOLOGIE

  BMW i5. WSPARCIE DLA KIEROWCY NA DRODZE.

  SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.

  SPRAWDŹ GOTOWĄ KONFIGURACJĘ

  WYBIERZ WYGLĄD SWOJEGO BMW i5.

  BMW i5 eDrive40
  BMW i5 eDrive40
  BMW i5 eDrive40

  BMW i5 eDrive40

  SIGNATURE • M Sport Pro • 6,0 Sekundy od 0-100 km/h • 250 kW (340 KM)

  +49

  BMW i5 eDrive40

  ESSENCE • Maksymalny zasięg • 6,0 Sekundy od 0-100 km/h • 250 kW (340 KM)

  +32

  BMW i5 eDrive40

  BALANCE • M Sport • 6,0 Sekundy od 0-100 km/h • 250 kW (340 KM)

  +49

  ZASIĘG I ŁADOWANIE

  JAZDA ELEKTRYCZNA NOWYM BMW i5.

  OSIĄGNIJ SWÓJ CEL BEZ TRUDNOŚCI: JAZDA I ŁADOWANIE Z BMW I5.

  more Information

  Przykładowe trasy

  Zmień przykładowe trasy
   : liczba przystanków

   Potrzebne przystanki ładowania

   Jest to przypuszczalna liczba przystanków ładowania, których będziesz potrzebować na swojej trasie.

   Bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od trasy i początkowym poziomem naładowania baterii wynoszącym 100%.

   Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ ładują Twój pojazd maksymalną prędkością. Całkowity czas podróży Całkowity czas podróży, uwzględniający ładowanie Podany czas podróży to suma szacowanego czasu jazdy plus czasu ładowania, jeśli będziesz musiał zrobić przerwy na ładowanie w trakcie trasy.

   Zakładamy, że podróżujesz najszybszą trasą bez żadnych opóźnień związanych z ruchem drogowym lub innymi przeszkodami.

   Pozostały poziom baterii

   Pozostały poziom naładowania baterii

   Jest to wartość pozostałego poziomu naładowania baterii po pokonaniu odległości, przy 100% naładowania na początku podróży.

   h

   Całkowity czas ładowania

   Jest to łączny czas, jaki prawdopodobnie będziesz potrzebować na ładowanie wzdłuż trasy. Bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od trasy i początkowym poziomem naładowania wynoszącym 100%. Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ ładują Twój pojazd maksymalną prędkością.

   h

   Całkowity czas podróży wraz z ładowaniem.

   Czas podróży podany jest jako suma szacowanego czasu jazdy oraz czasu ładowania, jeśli musisz uwzględnić przerwy na ładowanie w swojej trasie. Zakłada się, że podróżujesz najszybszą trasą bez żadnych opóźnień spowodowanych ruchem drogowym lub innych opóźnień.

   Pojemność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z urządzeń pomocniczych, a także od wybranego pojazdu. Czasy ładowania dotyczą temperatury otoczenia 23°C po poprzedniej podróży i mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania. Wyświetlane wartości są przykładami dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. Wartości mogą się różnić, jeśli ten sam pojazd ma inne opcje wyposażenia.
    

   Dzięki aplikacji My BMW będziesz zawsze na bieżąco z zasięgiem i stanem ładowania. Łatwo planuj trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania i wysyłaj je do swojego pojazdu. Pobierz teraz aplikację i przetestuj ją w trybie demonstracyjnym.

   more Information

   Czasy ładowania

   Ładowanie w miejscach publicznych

   Stacja ładowania o dużej mocy

   Swoje BMW i5 możesz ładować szczególnie szybko na stacjach ładowania o wysokiej mocy (np. z sieci IONITY). Dostarczany tu prąd stały (DC) oferuje znacznie większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) pochodzący np. z domowego gniazdka. Dlatego takie stacje ładowania o dużej mocy są idealne do ładowania w podróży.

   Ilustracja przedstawia minimalny czas ładowania wymagany od 10 do 80% stanu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania. W tym zakresie ładuje się najszybciej i jednocześnie oszczędza akumulator.

   Rzut oka na mapę pokazuje wszystkie stacje ładowania o dużej mocy w sieci BMW Charging Network. (Stan: 22.03.2023)

   Stacja szybkiego ładowania

   Jeśli musisz szybko naładować swój pojazd w mieście lub podczas podróży, stacja szybkiego ładowania jest idealnym rozwiązaniem. Zastosowany tutaj prąd stały (DC) oferuje większe moce ładowania niż prąd zmienny (AC), który pochodzi z gniazdka domowego. Dlatego takie stacje szybkiego ładowania są szczególnie odpowiednie do ładowania w trakcie podróży.

    

   Na wykresie widzisz minimalny czas ładowania od 10% do 80% stanu naładowania baterii przy maksymalnej mocy do 50 kW. W tym zakresie ładowanie jest najszybsze i jednocześnie oszczędzające baterię.

    

   Spójrz na mapę, aby zobaczyć wszystkie stacje szybkiego ładowania w sieci ładowania BMW. (Stan na: 22.03.2023)

   Stacja ładowania AC

   Prawie wszędzie znajdziesz publiczne stacje ładowania z prądem zmiennym (AC). Jest to szczególnie odpowiednie do regularnego ładowania przez dłuższe okresy czasu - na przykład na noc lub podczas pracy. Na wykresie znajdziesz minimalny czas ładowania od 0% do 100% stanu naładowania baterii przy maksymalnej mocy 22 kW. Moce ładowania zależą od wyposażenia.

    

   Spójrz na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania z prądem zmiennym w sieci ładowania BMW. (Stan na: 22.03.2023)

    

   Ładowanie w domu

   Wallbox / Elastyczna, szybka ładowarka

   W domu możesz wygodnie ładować swoje BMW i5 za pomocą stacji Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej.

   W obu z nich wykorzystywany jest prąd przemienny (AC). W zależności od pojazdu, wyposażenia dodatkowego i rynku stacja Wallbox pozwala na uzyskanie maksymalnie 22 kW mocy ładowania, a szybka ładowarka uniwersalna maksymalnie 11 kW.

   Na ilustracji przedstawiono minimalny czas ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy 11 kW.

   Moc ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z urządzeń pobierających energię, a także od wybranego modelu pojazdu. Czasy ładowania dotyczą temperatury otoczenia wynoszącej 23°C po uprzednim przejeździe i mogą różnić się w zależności od zachowań użytkownika.

    

   Znajdź stacje ładowania, planuj, kontroluj i zarządzaj procesami ładowania za pomocą aplikacji My BMW – w domu i poza nim. Poznaj różnorodne funkcje aplikacji My BMW w trybie demonstracyjnym.

   OPCJE ŁADOWANIA.

   0:00
   0:00 /  0:00

   ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

   Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład wnosi również BMW i5. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW i5 jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW i5 po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

   ŚLAD WĘGLOWY

   NASZYM CELEM JEST TRANSPARENTNOŚĆ.

   Ślad węglowy dostarcza informacji w całym cyklu życia BMW. Otrzymujesz w ten sposób przegląd wybranych skutków środowiskowych i społecznych pojazdu w oparciu o kluczowe czynniki. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje.

   Stylistyka

   NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

   STYLISTYKA WNĘTRZA.

   NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

   FINANSOWANIE I LEASING

   USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW i5.

   BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

   DORADZTWO I USŁUGI

   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NOWEGO BMW i5

   *Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 101% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 15%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 101% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

    

    

   **Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i5 eDrive40 za 345 000 zł brutto. Opłata wstępna 23%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.