SHOP THE LOOK

THE NEW

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. 100% ELEKTRYCZNE.
DOSTĘPNE W LEASINGU 0%.*

BMW i5 M60 xDrive[1]: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km: 20,6–18,2; zasięg w trybie elektrycznym WLTP w km: 455–516

[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

DANE TECHNICZNE

WARIANTY.

Modele

Modele M

BMW M
{model.description}

Moc

{model.power} kW ({model.horsePower} KM) 

0-100 km/h

{model.acceleration} s

Maks. prędkość

{model.topSpeed} km/h

Zasięg

do 516 km

BMW i5 M60 xDrive[1]: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km: 20,6–18,2; zasięg w trybie elektrycznym WLTP w km: 455–516

[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

OSIĄGI

JAZDA NOWYM BMW i5 M60.

0:00
0:00 /  0:00

Mocny silnik i sportowa dynamika jazdy: nowe BMW i5 M60 xDrive oferuje typowe osiągi BMW M – w elektrycznym wydaniu. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

STYLISTYKA

ELEMENTY ZEWNĘTRZNE BMW i5 M60.

SPORTOWA STYLISTYKA WNĘTRZA

ZASIĘG I ŁADOWANIE

CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNA.

0:00
0:00 /  0:00

Proste ładowanie. Zawsze i wszędzie. Dzięki rozwiązaniom BMW Charging do nowego BMW i5 M60 xDrive.

OSIĄGNIJ SWÓJ CEL BEZ TRUDNOŚCI: JAZDA I ŁADOWANIE Z BMW i5 M60 xDRIVE.

more Information

Przykładowe trasy

Zmień przykładowe trasy
  : liczba przystanków

  Potrzebne przystanki ładowania

  Przedstawiamy szacunkową liczbę przystanków ładowania, jakie będą potrzebne na Twojej trasie.

  W naszych obliczeniach bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od planowanej trasy oraz początkowym poziomem naładowania baterii wynoszącym 100%.

  Zalecamy korzystanie z stacji ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), które zapewnią maksymalną prędkość ładowania Twojego pojazdu.

  Warto pamiętać, że szacowany czas podróży obejmuje sumę czasu jazdy i przerw na ładowanie. Przyjmujemy założenie, że podróżować będziesz najszybszą trasą bez względu na opóźnienia związane z ruchem drogowym lub innymi przeszkodami.

  Pozostały poziom baterii

  Pozostały poziom naładowania baterii

  Jest to wartość pozostałego poziomu naładowania baterii po pokonaniu odległości, przy 100% naładowania na początku podróży.

  h

  Całkowity czas ładowania

  Jest to łączny czas, jaki prawdopodobnie będziesz potrzebować na ładowanie wzdłuż trasy. Bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od trasy i początkowym poziomem naładowania wynoszącym 100%. Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ ładują Twój pojazd maksymalną prędkością.

  h

  Całkowity czas podróży wraz z ładowaniem.

  Czas podróży podany jest jako suma szacowanego czasu jazdy oraz czasu ładowania, jeśli musisz uwzględnić przerwy na ładowanie w swojej trasie. Zakłada się, że podróżujesz najszybszą trasą bez żadnych opóźnień spowodowanych ruchem drogowym lub innych opóźnień.

  Pojemność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z urządzeń pomocniczych, a także od wybranego pojazdu. Czasy ładowania dotyczą temperatury otoczenia 23°C po poprzedniej podróży i mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania. Wyświetlane wartości są przykładami dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. Wartości mogą się różnić, jeśli ten sam pojazd ma inne opcje wyposażenia.
   

  Dzięki aplikacji My BMW będziesz zawsze na bieżąco z zasięgiem i stanem ładowania. Łatwo planuj trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania i wysyłaj je do swojego pojazdu. Pobierz teraz aplikację i przetestuj ją w trybie demonstracyjnym.

  more Information

  Czasy ładowania

  Ładowanie w miejscach publicznych

  Stacja ładowania o wysokiej mocy

  Swoje BMW i5 M60 xDrive możesz ładować szczególnie szybko na stacjach ładowania o wysokiej mocy (np. z sieci IONITY). Dostarczany tu prąd stały (DC) oferuje znacznie większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) pochodzący np. z domowego gniazdka. Dlatego takie stacje ładowania o dużej mocy są idealne do ładowania w podróży.

   

  Ilustracja przedstawia minimalny czas ładowania wymagany od 10 do 80% stanu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania. W tym zakresie ładuje się najszybciej i jednocześnie oszczędza akumulator. 

   

  Rzut oka na mapę pokazuje wszystkie stacje ładowania o dużej mocy w sieci BMW Charging Network. (Stan: 22.03.2023)

  Stacja szybkiego ładowania

  Jeśli spieszy Ci się w mieście lub podczas podróży, stacja szybkiego ładowania jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Dostarczany tu prąd stały (DC) oferuje większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) pochodzący np. z domowego gniazdka. Dlatego takie stacje szybkiego ładowania są idealne do ładowania w podróży. 

   

  Ilustracja przedstawia minimalny czas ładowania wymagany od 10 do 80% stanu naładowania akumulatora przy mocy ładowania do 50 kW. W tym zakresie ładuje się najszybciej i jednocześnie oszczędza akumulator. 

   

  Rzut oka na mapę pokazuje wszystkie stacje szybkiego ładowania w sieci BMW Charging Network. (Stan: 22.03.2023)

  Stacja ładowania AC

   

  Prawie wszędzie znajdziesz publiczne stacje ładowania prądem przemiennym (AC). Nadają się one szczególnie do regularnego ładowania przez dłuższy czas – na przykład przez noc lub w pracy. Na ilustracji przedstawiono minimalny czas ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy 22 kW. Ta moc ładowania jest zależna od wyposażenia.

   

  Rzuć okiem na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania prądem przemiennym w sieci BMW Charging. (Stan: 22.03.2023)

   

  Ładowanie w domu

  Wallbox i szybka ładowarka uniwersalna

  W domu możesz wygodnie ładować swoje BMW i5 M60 xDrive za pomocą stacji Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej. 

   

  W obu z nich wykorzystywany jest prąd przemienny (AC). W zależności od pojazdu, wyposażenia dodatkowego i rynku stacja Wallbox pozwala na uzyskanie maksymalnie 22 kW mocy ładowania, a szybka ładowarka uniwersalna maksymalnie 11 kW.

   

  Na ilustracji przedstawiono minimalny czas ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy 11 kW.

  Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych oraz wybranego samochodu. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

   

  Aplikacja My BMW umożliwia wyszukiwanie stacji ładowania, planowanie i sprawdzanie procesów ładowania i zarządzanie nimi – w domu i w drodze. Poznaj różnorodne funkcje aplikacji My BMW.

  OPCJE ŁADOWANIA.

  0:00
  0:00 /  0:00

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W BMW i5 M60 xDRIVE.

  Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład ma również BMW i5 M60 xDrive. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW i5 M60 xDrive jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW i5 M60 xDrive po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

  Technologie

  INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA.

  Zawsze na właściwym pasie i w odpowiedniej odległości.

  System asystujący kierowcy Professional zapewnia bezpieczne poruszanie się Twojego samochodu na właściwym pasie ruchu oraz utrzymanie odpowiedniej odległości, nawet przy prędkościach do 210 km/h. Jest to szczególnie przydatne, gdy na drodze występuje zator. W razie potrzeby, Twoje BMW samoczynnie zatrzyma się i ruszy ponownie.

  Twoje BMW parkuje za Ciebie.

  Parkowanie bez Twojej obecności w samochodzie. Asystent parkowania Professional automatycznie zaparkuje i wyparkuje Twoje BMW. Wystarczy wykonać odpowiedni manewr na odcinku do 200 m i zapisać go.

  Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

  BMW Live Cockpit Professional wyświetla ważne informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia, nie musisz więc odrywać wzroku od drogi. Funkcja Augmented View wzbogaca drogę przed Tobą o graficzne wskazówki ułatwiające nawigację.

  Więcej niż tylko kluczyk.

  Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się do Twoich preferencji w zależności od wybranego profilu osobistego.

  FINANSOWANIE I LEASING

  USŁUGI FINANSOWE BMW DO BMW i5 M60 xDRIVE.

  Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

  DORADZTWO I USŁUGI

  PROACTIVE CARE W BMW i5 M60 xDRIVE.

  Serwis - dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

  Zawsze o krok do przodu. Czy to zbliżający się przegląd, czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz umówić się na wizytę bezpośrednio za pośrednictwem wiadomości w aplikacji My BMW, a potem spokojnie kontynuować jazdę.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE BMW i5 M60 xDRIVE.

  Informacje o finansowaniu.


  *Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 100% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 15%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 0% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

   

   

  Zużycie energii i CO₂.

  BMW i5 M60 xDrive[1]: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km: 20,6–18,2; zasięg w trybie elektrycznym WLTP w km: 455–516

   

  [1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp