THE NEW

i5

BMW M

BMW i5 M60 xDRIVE. 100% ELEKTRYCZNE.

BMW i5 M60 xDrive[1]: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km: 20,6–18,2; zasięg w trybie elektrycznym WLTP w km: 455–516

[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

BMW i5 M60

Moc

442 kW (601 KM) 

0-100 km/h

3,8 s

Maks. prędkość

230 km/h

Zasięg

do 516 km

BMW i5 M60 xDrive[1]: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km: 20,6–18,2; zasięg w trybie elektrycznym WLTP w km: 455–516

[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

SKONFIGURUJ

BMW i5 M60 xDRIVE.

  InfoI content placeholder

  OSIĄGI

  JAZDA NOWYM BMW i5 M60.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Mocny silnik i sportowa dynamika jazdy: nowe BMW i5 M60 xDrive oferuje typowe osiągi BMW M – w elektrycznym wydaniu. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

  STYLISTYKA

  ELEMENTY ZEWNĘTRZNE BMW i5 M60.

  SPORTOWA STYLISTYKA WNĘTRZA

  ZASIĘG I ŁADOWANIE

  CAŁKOWICIE ELEKTRYCZNA.

  0:00
  0:00 /  0:00

  Proste ładowanie. Zawsze i wszędzie. Dzięki rozwiązaniom BMW Charging do nowego BMW i5 M60 xDrive.

  OSIĄGNIJ SWÓJ CEL BEZ TRUDNOŚCI: JAZDA I ŁADOWANIE Z BMW i5 M60 xDRIVE.

  more Information

  Przykładowe trasy

  Zmień przykładowe trasy
   : liczba przystanków

   Potrzebne przystanki ładowania

   Przedstawiamy szacunkową liczbę przystanków ładowania, jakie będą potrzebne na Twojej trasie.

   W naszych obliczeniach bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od planowanej trasy oraz początkowym poziomem naładowania baterii wynoszącym 100%.

   Zalecamy korzystanie z stacji ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), które zapewnią maksymalną prędkość ładowania Twojego pojazdu.

   Warto pamiętać, że szacowany czas podróży obejmuje sumę czasu jazdy i przerw na ładowanie. Przyjmujemy założenie, że podróżować będziesz najszybszą trasą bez względu na opóźnienia związane z ruchem drogowym lub innymi przeszkodami.

   Pozostały poziom baterii

   Pozostały poziom naładowania baterii

   Jest to wartość pozostałego poziomu naładowania baterii po pokonaniu odległości, przy 100% naładowania na początku podróży.

   h

   Całkowity czas ładowania

   Jest to łączny czas, jaki prawdopodobnie będziesz potrzebować na ładowanie wzdłuż trasy. Bierzemy pod uwagę tylko istniejące punkty ładowania (stan na 25 kwietnia 2023 r.), z najkrótszymi odstępstwami od trasy i początkowym poziomem naładowania wynoszącym 100%. Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ ładują Twój pojazd maksymalną prędkością.

   h

   Całkowity czas podróży wraz z ładowaniem.

   Czas podróży podany jest jako suma szacowanego czasu jazdy oraz czasu ładowania, jeśli musisz uwzględnić przerwy na ładowanie w swojej trasie. Zakłada się, że podróżujesz najszybszą trasą bez żadnych opóźnień spowodowanych ruchem drogowym lub innych opóźnień.

   Pojemność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z urządzeń pomocniczych, a także od wybranego pojazdu. Czasy ładowania dotyczą temperatury otoczenia 23°C po poprzedniej podróży i mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania. Wyświetlane wartości są przykładami dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. Wartości mogą się różnić, jeśli ten sam pojazd ma inne opcje wyposażenia.
    

   Dzięki aplikacji My BMW będziesz zawsze na bieżąco z zasięgiem i stanem ładowania. Łatwo planuj trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania i wysyłaj je do swojego pojazdu. Pobierz teraz aplikację i przetestuj ją w trybie demonstracyjnym.

   more Information

   Czasy ładowania

   Ładowanie w miejscach publicznych

   Stacja ładowania o wysokiej mocy

   Swoje BMW i5 M60 xDrive możesz ładować szczególnie szybko na stacjach ładowania o wysokiej mocy (np. z sieci IONITY). Dostarczany tu prąd stały (DC) oferuje znacznie większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) pochodzący np. z domowego gniazdka. Dlatego takie stacje ładowania o dużej mocy są idealne do ładowania w podróży.

    

   Ilustracja przedstawia minimalny czas ładowania wymagany od 10 do 80% stanu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania. W tym zakresie ładuje się najszybciej i jednocześnie oszczędza akumulator. 

    

   Rzut oka na mapę pokazuje wszystkie stacje ładowania o dużej mocy w sieci BMW Charging Network. (Stan: 22.03.2023)

   Stacja szybkiego ładowania

   Jeśli spieszy Ci się w mieście lub podczas podróży, stacja szybkiego ładowania jest dokładnie tym, czego potrzebujesz. Dostarczany tu prąd stały (DC) oferuje większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) pochodzący np. z domowego gniazdka. Dlatego takie stacje szybkiego ładowania są idealne do ładowania w podróży. 

    

   Ilustracja przedstawia minimalny czas ładowania wymagany od 10 do 80% stanu naładowania akumulatora przy mocy ładowania do 50 kW. W tym zakresie ładuje się najszybciej i jednocześnie oszczędza akumulator. 

    

   Rzut oka na mapę pokazuje wszystkie stacje szybkiego ładowania w sieci BMW Charging Network. (Stan: 22.03.2023)

   Stacja ładowania AC

    

   Prawie wszędzie znajdziesz publiczne stacje ładowania prądem przemiennym (AC). Nadają się one szczególnie do regularnego ładowania przez dłuższy czas – na przykład przez noc lub w pracy. Na ilustracji przedstawiono minimalny czas ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy 22 kW. Ta moc ładowania jest zależna od wyposażenia.

    

   Rzuć okiem na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania prądem przemiennym w sieci BMW Charging. (Stan: 22.03.2023)

    

   Ładowanie w domu

   Wallbox i szybka ładowarka uniwersalna

   W domu możesz wygodnie ładować swoje BMW i5 M60 xDrive za pomocą stacji Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej. 

    

   W obu z nich wykorzystywany jest prąd przemienny (AC). W zależności od pojazdu, wyposażenia dodatkowego i rynku stacja Wallbox pozwala na uzyskanie maksymalnie 22 kW mocy ładowania, a szybka ładowarka uniwersalna maksymalnie 11 kW.

    

   Na ilustracji przedstawiono minimalny czas ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy 11 kW.

   Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych oraz wybranego samochodu. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

    

   Aplikacja My BMW umożliwia wyszukiwanie stacji ładowania, planowanie i sprawdzanie procesów ładowania i zarządzanie nimi – w domu i w drodze. Poznaj różnorodne funkcje aplikacji My BMW.

   OPCJE ŁADOWANIA.

   0:00
   0:00 /  0:00

   ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W BMW i5 M60 xDRIVE.

   Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład ma również BMW i5 M60 xDrive. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW i5 M60 xDrive jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW i5 M60 xDrive po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

   Technologie

   INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA.

   FINANSOWANIE I LEASING

   USŁUGI FINANSOWE BMW DO BMW i5 M60 xDRIVE.

   Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

   DORADZTWO I USŁUGI

   PROACTIVE CARE W BMW i5 M60 xDRIVE.

   NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE BMW i5 M60 xDRIVE.