UMAWIANIE WIZYTY W SERWISIE BMW: SZYBKO, ŁATWO I KIEDY TYLKO CHCESZ.

REZERWACJA ONLINE I OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. BMW ONLINE APPOINTMENT SCHEDULING.

Teraz umawianie wizyty może być łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki usłudze BMW Online Appointment Scheduling, możesz umówić się na wizytę serwisową przy pomocy kilku kliknięć o dowolnej porze, na stronie Twojego partnera serwisowego BMW. Szybko i wygodnie. niezależnie od tego, czy chcesz wymienić klocki hamulcowe, olej czy też wykonać przeglad - serwis Twojego BMW zaczyna się online.

Rozwiń
Umawianie wizyty w serwisie BMW: szybko, łatwo i kiedy tylko chcesz.REZERWACJA ONLINE I OBSŁUGA NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE. BMW ONLINE APPOINTMENT SCHEDULING.

KORZYŚCI.

Szybkość.
Dzięki usłudze BMW Online Appointment Scheduling możesz umówić się do serwisu szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Po prostu wybierz usługę, której potrzebujesz i zaznacz dogodny termin.

Łatwość.
Dzialanie naszego narzędzia online jest bardzo intuicyjne. Spersonalizowane konto sprawia, że nie ma konieczności uzupełniania swoich danych przy każdej kolejnej rezerwacji wizyty. Założenie konta to jedynie kilka kliknięć.

O dowolnej porze.
Umówić wizytę możesz w dowolnej chwili. Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie przez email lub SMS. Możesz także pobrać wpis do kalendarza na Twoim smartfonie, aby otrzymać przypomnienie o zaplanowanej wizycie.

Rozwiń