ELEKTRYCZNE SAMOCHODY BMW.

DOSTĘPNE W LEASINGU 0%.*

BMW iX3: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 461–471

BMW iX M60: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 24,7–22,0; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 500–563

Poznaj przyszłość elektromobilności w gamie modeli BMW i. Samochody elektryczne od kompaktów po eleganckie sedany, przestronne kombi i całkowicie elektryczne SUV-y — nasze czysto elektryczne zasięgi przybliżają Cię do celu w codziennych i dalszych trasach.

RÓŻNORODNOŚĆ MODELI SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH BMW.

BMW i5 eDrive40 Touring
i5 eDrive40 Limuzyna
BMW i4 eDrive40 Gran Coupé
i7 xDrive60 Limuzyna
  • BMW i5 eDrive40 Touring

  • TERAZ DOSTĘPNE W LEASINGU 0%

    

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   483 - 560 km

  • Czas ładowania DC (10–80% poziomu ładowania)[6]

   30 min

  • i5 eDrive40 Limuzyna

  • JUŻ OD 1900 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[4]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   499 - 579 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   30 min

  • BMW i4 eDrive40 Gran Coupé

  • JUŻ OD 1100 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[5]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   492 - 590 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   30 min

  • BMW i7 eDrive50 Limuzyna

  • JUŻ OD 2500 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[6]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   589 - 624 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   34 min

{model.description}
iX xDrive40
{model.description}
iX3
  • BMW iX2 eDrive20

  • JUŻ OD 999 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[7]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   {techdata.electricRangeWltpCombined} km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   {techdata.charge_DC_10_80} min

  • BMW iX xDrive40

  • JUŻ OD 1500 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[8]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   403 - 435 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   31 min

  • BMW iX1 eDrive20

  • JUŻ OD 950 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[9]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   {techdata.electricRangeWltpCombined} km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   {techdata.charge_DC_10_80} min

  • BMW iX3

  • JUŻ OD 1000 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[10]

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   461 - 471 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   31 min

OFERTY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

ZNAJDŹ SWÓJ SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY BMW.

Samochody elektryczne BMW samochody nowe

TWÓJ NOWY SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY BMW.

Znajdź dostępne modele BMW i kup albo weź leasing bezpośrednio online. W pełni elektryczne lub hybrydowe. Na przykład BMW iX, BMW i4 czy BMW i3. Oferta jest naprawdę duża.

Samochody elektryczne BMW samochody używane

UŻYWANE SAMOCHODY ELEKTRYCZNE BMW DOSTĘPNE OD RĘKI.

Używane samochody BMW robią wrażenie. Oczywiście również samochody elektryczne. Odkryj dostępne od ręki używane samochody elektryczne BMW do nabycia lub leasingu.

ZALETY SAMOCHODÓW
ELEKTRYCZNYCH BMW.

Samochody elektryczne BMW zrównoważona mobilność

JAZDA BEZ LOKALNEJ EMISJI SPALIN.

Poruszaj się bez lokalnej emisji spalin i niemal bezgłośnie. W ten sposób zmniejszysz emisję CO₂ i poziom hałasu w mieście i dasz przykład mobilności przyjaznej dla środowiska. Dowiedz się więcej o wpływie elektromobilności na nasze środowisko.

Samochody elektryczne BMW stacja BMW Wallbox

PROSTE ŁADOWANIE.

Ładuj swój samochód elektryczny w domu z własnej stacji Wallbox. Na przykład w nocy, aby rozpocząć dzień z pełnią energii. Zaletą własnej stacji ładowania jest oszczędność czasu i bezpieczne ładowanie samochodu elektrycznego w domu.

Samochody elektryczne BMW koszty utrzymania

NISKIE KOSZTY BIEŻĄCE.

Zmniejsz emisję CO₂, oszczędzaj koszty. Bieżące koszty utrzymania samochodu elektrycznego są niższe niż w samochodach z silnikiem spalinowym. Brak części eksploatacyjnych, takich jak świece zapłonowe, filtry oleju czy układ wydechowy, zmniejsza koszty serwisowania.

TECHNOLOGIA NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO.

Samochody elektryczne BMW szybkie przyspieszanie

SZYBKIE PRZYSPIESZENIE.

Silnik elektryczny wydajnie i błyskawicznie oddaje swoją pełną moc. Maksymalny moment obrotowy dostępny jest już w chwili ruszania z miejsca i pozwala osiągnąć maksymalną prędkość bez zmian biegów.

Samochody elektryczne pewne prowadzenie

PEWNE PROWADZENIE DZIĘKI NISKIEMU ŚRODKOWI CIĘŻKOŚCI.

Lepsze trzymanie się drogi i bardziej sportowe wrażenia z jazdy. Silnik i akumulator umieszczone są w samochodzie elektrycznym w podłodze. Dzięki temu pojazd dobrze się prowadzi i świetnie pokonuje zakręty.

Samochody elektryczne BMW BMW IconicSounds

INDYWIDUALNE BRZMIENIE POJAZDU.

Dźwięk dostosowuje się do Twojego stylu jazdy. BMW IconicSounds Electric specjalnie skomponowane przez Hansa Zimmera do różnych trybów jazdy – sportowego, wydajnego i indywidualnego.

Samochody elektryczne BMW zasięg elektryczny

ZASIĘG SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH

DALEKO. I JESZCZE DALEJ.
ZASIĘG ELEKTRYCZNY.

Zasięg naszych samochodów elektrycznych pozwoli Ci bez problemu dotrzeć nawet do odległych miejsc. Planer tras zoptymalizowanych pod kątem ładowania automatycznie wyszukuje najlepsze i najszybsze opcje ładowania na trasie. Indywidualnie dostosowane do Twoich potrzeb. Przewidujący i równomierny styl jazdy dodatkowo zwiększa zasięg. Możesz też wygodnie zaplanować trasę z domu, korzystając z aplikacji My BMW.

ZOBACZ STACJE ŁADOWANIA I ZASIĘG DLA TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.

more Information

Przykładowe trasy

Zmień przykładowe trasy
  : liczba przystanków

  Wymagane postoje na ładowania

  To szacunkowa liczba przerw na ładowanie, które będą wymagane na trasie. 

  Uwzględniane są tylko rzeczywiście istniejące punkty ładowania (stan na: 25.04.2023) z możliwie najkrótszymi objazdami i początkowym poziomem naładowania wynoszącym 100%.

  Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ można tam ładować pojazd z maksymalną mocą ładowania.

  Jak obliczono te wartości?

  Przykładowe trasy zawierają szacunkowe dane dotyczące oczekiwanego czasu jazdy wraz z koniecznymi przystankami na ładowanie w przypadku początkowego poziomu naładowania akumulatora wynoszącego 100%. Wyszukują one wolne, działające punkty ładowania i pokazują najszybszą trasę bez utrudnień ruchu drogowego lub innych czynników opóźniających. Dane dotyczące przystanków na ładowanie i czasu ich trwania są generowane przy założeniu, że poziom naładowania przy podjeżdżaniu do punktu wynosi co najmniej 10%.

   

  Ponadto warto pamiętać o tym, że wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

  h

  Całkowity czas trwania ładowania

  Tyle czasu będzie szacunkowo trwało ładowanie na wybranej trasie. Uwzględniane są tylko rzeczywiście istniejące punkty ładowania (stan na: 25.04.2023) z możliwie najkrótszymi objazdami i początkowym poziomem naładowania wynoszącym 100%. 

  Preferowane są stacje ładowania o dużej mocy (np. z sieci IONITY), ponieważ można tam ładować pojazd z maksymalną mocą ładowania.

  h

  Całkowity czas podróży łącznie z ładowaniem

  Podany czas podróży to suma szacowanego czasu jazdy i czasu ładowania, jeśli na trasie będą konieczne przerwy na ładowanie. 

  Zakłada się, że podróż odbywa się najszybszą trasą bez utrudnień ruchu drogowego i innych czasów zwłoki.

  Moc ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego stylu jazdy i korzystania z odbiorników energii, a także od wybranego pojazdu. Czasy ładowania obliczono przy założeniu temperatury otoczenia 23°C oraz uprzedniej jazdy i mogą być inne zależnie od zachowania użytkownika. Wyświetlane wartości są wartościami przykładowymi dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. Wartości mogą się różnić w przypadku innych wariantów wyposażenia pojazdu.

  Dzięki aplikacji My BMW zawsze i wszędzie można sprawdzić zasięg i poziom naładowania akumulatora. Można również zaplanować trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania i wysłać je do pojazdu. Pobierz aplikację już teraz i wypróbuj ją w trybie demo.

  more Information

  Czasy ładowania

  Ładowanie w miejscach publicznych

  Stacja ładowania wysokiej mocy

  Samochód można ładować bardzo szybko na stacjach ładowania wysokiej mocy (np. w sieci IONITY). Udostępniany tu prąd stały (DC) zapewnia zdecydowanie wyższą moc ładowania niż prąd zmienny (AC), znajdujący się np. w domowym gniazdku elektrycznym. Dlatego stacje ładowania wysokiej mocy idealnie nadają się do ładowania na trasie. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 10 do 80% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania pojazdu. W tym zakresie ładowanie odbywa się najszybciej przy zachowaniu żywotności akumulatora. Na mapie przedstawione są wszystkie stacje ładowania wysokiej mocy w sieci BMW Charging. (stan na 22.03.2023).

  Stacja ładowania DC

  Kiedy jeździsz po mieście lub musisz szybko wyruszyć w podróż, stacja ładowania DC będzie doskonałym rozwiązaniem. Udostępniany tu prąd stały (DC) zapewnia zdecydowanie wyższą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) np. w domowych gniazdkach elektrycznych. Dlatego stacje ładowania DC idealnie nadają się do ładowania na trasie. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 10 do 80% poziomu naładowania akumulatora przy mocy ładowania do 50 kW. W tym zakresie ładowanie odbywa się najszybciej przy zachowaniu żywotności akumulatora. Na mapie przedstawione są wszystkie stacje ładowania DC w sieci BMW Charging (stan na 22.03.2023).

  Stacja ładowania AC

  Niemal wszędzie znajdują się publiczne stacje ładowania prądem zmiennym (AC). Opcja ta szczególnie nadaje się do regularnego ładowania przez dłuższy czas – na przykład przez noc lub podczas pracy. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania 22 kW. Moc ładowania zależy od wyposażenia. Rzuć okiem na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania prądem zmiennym w sieci BMW Charging. (stan na 22.03.2023).

  Ładowanie w domu

  Wallbox / szybka ładowarka uniwersalna

  W domu możesz wygodnie ładować samochód ze stacji Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej. Obydwie opcje wykorzystują prąd zmienny (AC). W zależności od rodzaju pojazdu, opcji wyposażenia i rynku Wallbox oferuje maksymalną moc ładowania 22 kW, a szybka ładowarka uniwersalna 11 kW. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy ładowania 11 kW.

  Moc ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego stylu jazdy i korzystania z odbiorników energii, a także od wybranego pojazdu. Czasy ładowania obliczono przy założeniu temperatury otoczenia 23°C oraz uprzedniej jazdy i mogą być inne zależnie od zachowania użytkownika. Wyświetlane wartości są wartościami przykładowymi dla podstawowej konfiguracji wybranego modelu. Wartości mogą się różnić w przypadku innych wariantów wyposażenia pojazdu.

  Dzięki aplikacji My BMW zawsze i wszędzie można sprawdzić zasięg i poziom naładowania akumulatora. Można również zaplanować trasy zoptymalizowane pod kątem ładowania i wysłać je do pojazdu. Pobierz aplikację już teraz i wypróbuj ją w trybie demo.

  BEZSTRESOWE
  ŁADOWANIE TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.

  Dowiedz się więcej o nowoczesnych technologiach ładowania i wygodnej infrastrukturze ładowania, a także różnych metodach ładowania za pomocą BMW Charging. Czy to możliwie szybko w trasie, w pobliżu kawiarni, czy wygodnie przez noc z domowej stacji Wallbox. Znajdź dokładnie taką opcję ładowania swojego samochodu elektrycznego, która najlepiej Ci pasuje.

  DLA KLIENTÓW DZIĘKI KLIENTOM: ELEKTROMOBILNOŚĆ W ŻYCIU CODZIENNYM.

  *Szybko zdałem sobie sprawę, jak przyjemna może być jazda pojazdem elektrycznym.*


  Raz BMW, zawsze BMW. Raz elektryczne, zawsze elektryczne. Obejrzyj wideo, aby zobaczyć, jak długoletni fan sportowych silników spalinowych odkrył fascynację i przyjemność z jazdy w pełni elektrycznym modelem BMW.

  PRZEGLĄD ASORTYMENTU

  SAMOCHODY ELEKTRYCZNE BMW

  BMW i5 eDrive40 Touring
  i5 eDrive40 Limuzyna
  i4 eDrive40 Gran Coupe
  i7 xDrive60 Limuzyna
   • BMW i5 eDrive40 Touring

   • JUŻ OD   PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE

    Od 355 500 zł

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    483 - 560 km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    30 min

   • i5 eDrive40 Limuzyna

   • JUŻ OD 2700 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[4]

    Od 345 000 zł

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    499 - 579 km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    30 min

   • i4 Gran Coupé eDrive35

   • JUŻ OD 2400 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[5]

    od 259 000 zł

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    406 - 483 km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    30 min

   • i7 eDrive50 Limuzyna

   • JUŻ OD 4900 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[6]

    od 550 000 zł

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    574 - 611 km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    34 min

  BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 19,1–16,1

   

  BMW i5 eDrive40 Touring: Zużycie w trybie elektrycznym, cykl mieszany WLTP w kWh na 100 km[1]: 19,3-16,5

   

  BMW i5 eDrive40 Limousine: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,9–15,9

   

  BMW i7 xDrive60 Limuzyna: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 19,6–18,5

  {model.description}
  iX xDrive40
  {model.description}
  iX3
   • {model.description}

   • JUŻ OD 2200 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[7]

    Od {model.price}

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    {techdata.electricRangeWltpCombined} km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    {techdata.charge_DC_10_80} min

   • iX xDrive40

   • JUŻ OD 3400 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[8]

    Od 378 300 zł

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    403 - 435 km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    31 min

   • {model.description}

   • JUŻ OD 1600 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[9]

    Od {model.price}

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    {techdata.electricRangeWltpCombined} km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    {techdata.charge_DC_10_80} min

   • iX3

   • JUŻ OD 2800 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[10]

    Od 297 000 zł

    Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

   • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

    461 - 471 km

   • Czas ładowania DC (10–80%)[3]

    31 min

  BMW iX1 eDrive20: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 17,2–15,4

   

  BMW iX2 xDrive30: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 17,8–16,3

   

  BMW iX3: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,0–17,6

   

  BMW iX xDrive40: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 21,4–19,4

  0:00
  0:00 /  0:00
  Samochody elektryczne BMW koszty

  KOSZTY SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.

  Jakie są koszty ładowania samochodu elektrycznego? Oszczędzaj dzięki niższym kosztom serwisowania i niższym podatkom. Czy istnieją dotacje do samochodów elektrycznych? Dowiedz się, czy samochód elektryczny Ci się opłaca.

  Samochody elektryczne BMW modele hybrydowe plug-in

  HYBRYDY PLUG-IN:
  UNIWERSALNA JAZDA.

  Hybrydy plug-in BMW łączą w sobie to, co najlepsze z obu światów. Na krótkich trasach lub w mieście możesz jeździć na napędzie elektrycznym bez lokalnej emisji spalin. Na długich trasach korzystasz jak zwykle z silnika benzynowego. 

  Samochody elektryczne BMW BMW iX5 Hydrogen

  WODÓR JAKO
  PALIWO PRZYSZŁOŚCI.

  BMW iX5 Hydrogen to innowacyjny samochód napędzany wodorem. Ten pojazd koncepcyjny potrzebuje zaledwie 3–4 minut na zatankowanie paliwa, które da mu zasięg do 504 km. Umożliwia on zatem taki sam sposób eksploatacji jak pojazdy spalinowe – ze wszystkimi zaletami elektromobilności.

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

  Samochody elektryczne BMW – zrównoważony rozwój

  ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

  Będąc globalnym przedsiębiorstwem, BMW Group postrzega siebie jako ważną część społeczeństwa i przyjmuje odpowiedzialność w obszarze zrównoważonego rozwoju. Dowiedz się więcej o zasadzie gospodarki o obiegu zamkniętym i naszych czynnościach mających na celu redukcję emisji CO₂ i ochronę zasobów.

  WIĘCEJ INFORMACJI.

  Samochody elektryczne BMW jazda próbna

  UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ SWOIM WYBRANYM MODELEM.

  Chcesz się przekonać, jak jakie wrażenia z jazdy oferuje Twój wymarzony model elektryczny? Umów się na jazdę próbną online w dogodnym dla Ciebie terminie. Partner BMW skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

  Samochody elektryczne BMW doradztwo partner serwisowy BMW

  ŻYCZYSZ SOBIE OSOBISTEJ KONSULTACJI?

  W razie jakichkolwiek pytań, chęci uzyskania dodatkowych informacji lub otrzymania konkretnej oferty prosimy o kontakt z najbliższym dealerem BMW. Kompetentni doradcy BMW chętnie udzielą Ci wszelkich informacji indywidualnie przez telefon lub bezpośrednio na miejscu.

  Samochody elektryczne BMW obsługa klienta BMW

  OBSŁUGA KLIENTA BMW.

  Obsługa klienta BMW służy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z BMW. Niezależnie od tego, czy już jeździsz BMW, czy planujesz zakup nowego. 

  Zużycie energii i emisja CO₂.

  BMW iX1 eDrive20: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 17,2–15,4; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 430–474


  BMW iX2 eDrive20: Zużycie w trybie elektrycznym, cykl mieszany WLTP w kWh na 100 km[1]: 16,9–15,3; zasięg elektryczny, WLTP w kWh[2]: 439–478


  BMW i5 eDrive40 Limousine: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,8–16,0; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 499–579

  BMW iX3: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,0–17,6; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 461–471

  BMW i7 eDrive50 Limuzyna: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 20,3–19,1; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 574–611

  BMW i4 eDrive35 Gran Coupé[11]: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,7–15,8; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 406–483

  BMW iX xDrive40: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 21,4–19,4; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 403–435


  [1] Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu w trybie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe  tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

  Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

  [2] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

  [3] Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych. Podane zakresy są oparte na najlepszym scenariuszu WLTP. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

  [4] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i5 eDrive40 Limuzyna za 307 050 zł brutto. Opłata wstępna 68 994 zł brutto. Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. 


  [5] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i4 eDrive35 za 230 510 zł brutto. Opłata wstępna 68 646 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

  [6] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i7 eDrive40 za 432 000 zł brutto. Opłata wstępna 108 000 zł brutto. Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. 
   

  [7] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX2 eDrive20 za 204 700 zł brutto. Opłata wstępna 52 608 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

  [8] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX xDrive40 za 378 300 zł brutto. Opłata wstępna 23%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.

  [9] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX1 eDrive20 za 195 800 zł brutto. Opłata wstępna 45 034 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

  [10] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX3 za 247 995 zł brutto. Opłata wstępna 70 431 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

  [11] Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili publikacji strony.

  *Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 100% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 15%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 0% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.