SHOP THE LOOK

iX2 xDrive30

BMW iX2 xDrive30 Konfigurieren

THE NEW

iX2

BMW i

JUŻ OD 999 PLN NETTO/MIES.*
LUB W LEASINGU 0% Z DOPŁATĄ Z PROGRAMU "MÓJ ELEKTRYK".**

BMW iX2 xDrive30[1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 17,7–16,3; zasięg elektryczny WLTP w km: 417–449

 

[1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

 

PROMOCYJNA OFERTA FINANSOWANIA

PIERWSZE BMW iX2 JUŻ OD 999 PLN NETTO/MIES.*

Teraz BMW iX2 już od 999 PLN netto miesięcznie z dopłatą z programu "Mój Elektryk" lub w BMW Leasing 0%.** 

Zapytaj o niezobowiązującą ofertę u swojego Dealera BMW.

Opłata wstępna 26% (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). 

ELEKTRYCZNA RADOŚĆ Z JAZDY.

Nowe BMW iX2 łączy radość z elektrycznej jazdy z dużą ilością przestrzeni i wyrazistym, nowoczesnym designem. Sportowe i muskularne z zewnątrz, eleganckie w środku – dzięki dalekiemu zasięgowi nowego BMW iX2 dotrzesz nim do wszystkich codziennych celów bez lokalnych emisji, za to w typowym dla BMW komforcie. Odkryj wszystkie warianty modelu BMW iX2, jego opcje wyposażenia i dane techniczne oraz zróżnicowane możliwości leasingu i finansowania.

DANE TECHNICZNE

WARIANTY.

   iX2 xDrive30
   iX2 xDrive30

   Moc[2]

   230 kW (313 KM)

   0–100 km/h

   5,6 s

   Prędkość maksymalna

   180 km/h

   Zasięg (do)

   430 km

   BMW iX2 xDrive30[1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 17,7–16,3; zasięg elektryczny WLTP w km: 417–449

    

   [1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

    

   [2] Napęd elektryczny o mocy do 225 kW, podczas chwilowego podniesienia mocy trwającego <10 s do 230 kW

   BMW iX2 w kolorze Dragonfire Red zaparkowane przed wiejskim domem w słoneczną pogodę

   JUŻ DOSTĘPNE W SALONACH.

   Elektryczne BMW iX2 xDrive30 już na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoją sylwetką SUV-a coupé i atrapą chłodnicy BMW Iconic Glow. Łączy elastyczność i przestronność BMW serii X z innowacyjnym, w pełni elektrycznym napędem. Jego zasięg elektryczny do 449 km (WLTP)[1] i przyśpieszenie wynoszące 5,6 sekund (0–100km/h) sprawiają, że idealnie nadaje się również do codziennego pokonywania dłuższych tras.

   NOWE BMW iX2.

    InfoI content placeholder

    WYGLĄD ZEWNĘTRZNY

    WYRAZISTA PREZENCJA.

    RÓWNIEŻ W CIEMNOŚCI: NIE DO POMYLENIA.

    Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow szczególnie przyciąga wzrok w ciemności, zarówno przy postoju, jak i podczas jazdy: białe światło pięknie podkreśla kontury charakterystycznego grilla. Innowacyjna technologia światłowodu LED pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów świetlnych, widocznych podczas jazdy oraz otwierania i zamykania pojazdu.

    STYLISTYKA WNĘTRZA

    DESIGN BEZ KOMPROMISÓW.

    JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBEM.

    Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

    TECHNOLOGIE

    INNOWACYJNY SYSTEM ROZRYWKI.

    GRY W PODRÓŻY.

    Czy to gra w pojedynkę czy z innymi – AirConsole Gaming zamienia Twoje BMW w konsolę do gier. Zdobywaj kolejne wyniki na zakrzywionym wyświetlaczu BMW podczas postoju albo konkuruj z innymi pasażerami. Funkcję kontrolerów pełnią smartfony. Wystarczy zeskanować kod QR na wyświetlaczu kontrolnym i rozpocząć grę.[5]

    Elektryczny SUV BMW X2 U10: Digital Premium

    WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

    Poznaj pakiet BMW Digital Premium[3] z dodatkowymi funkcjami cyfrowymi – zacznij od bezpłatnej wersji próbnej:

    • Dzięki rozszerzonym funkcjom BMW Maps masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na całej mapie (także bez aktywnej trasy)
    • Dostęp do aplikacji z muzyką, rozrywką i wiadomościami – wraz z wolumenem danych i regularnymi aktualizacjami
    • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

    INTELIGENTNE WSPARCIE.

    Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.

    System asystujący kierowcy Professional do prędkości 210 km/h bezpiecznie utrzymuje tor jazdy oraz odstęp. Jest to szczególnie przydatne w powolnym ruchu drogowym. W razie potrzeby Twoje BMW hamuje aż do zatrzymania i samodzielnie rusza ponownie.

    Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.

    Asystent parkowania Plus zapewnia lepszy ogląd sytuacji podczas parkowania. Dodatkowe kamery transmitują widok 3D z otoczenia pojazdu na wyświetlaczu kontrolnym. Dzięki czemu widzisz dokładnie, ile masz miejsca na manewrowanie.

    Inteligentny asystent świateł drogowych.

    Nieoślepiający asystent świateł drogowych wycina innych uczestników ruchu ze stożka światła. Dla doskonałego oświetlenia na ciemnych drogach.

    Więcej niż tylko kluczyk.

    Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się Twoich preferencji w zależności od wybranego indywidualnego profilu.

    Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

    Precyzyjnie do celu. Wyświetlacz Head-Up wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Funkcja Augmented View pokazuje na żywo informacje dotyczące prowadzenia do celu na wyświetlaczu kontrolnym lub na zestawie wskaźników.

    ZASIĘG I ŁADOWANIE

    100% RADOŚCI Z JAZDY ELEKTRYCZNEJ.

    Elektryczne przyśpieszenie, My Modes, IconicSounds Electric i nie tylko: typowa dla BMW X radość z jazdy – teraz także w pełni elektrycznej. (Wideo przedstawia wartości wstępne.)

    BEZTROSKO DO CELU: JAZDA I ŁADOWANIE BMW iX2.

    more Information

    Range of

    Niezbędne przystanki na ładowanie

    To przewidywana liczba postojów na ładowanie, których będziesz potrzebować podczas podróży.

     

    Uwzględnia tylko rzeczywiście istniejące punkty ładowania (stan na 25.04.2023) wymagające możliwie krótkiego objazdu i zakłada poziom naładowania akumulatora na poziomie 100% w momencie rozpoczynania podróży.

     

    Preferowane są stacje ładowania wysokiej mocy, (np. z sieci IONITY), ponieważ umożliwiają one ładowanie z maksymalną mocą ładowania.

    Całkowity czas trwania ładowania

    Tyle będzie przewidywalnie łącznie trwało ładowanie na pokonywanej trasie. Uwzględnia tylko rzeczywiście istniejące punkty ładowania (stan na 25.04.2023) wymagające możliwie krótkiego objazdu i zakłada poziom naładowania akumulatora na poziomie 100% w momencie rozpoczynania podróży.

     

    Preferowane są stacje ładowania wysokiej mocy, (np. z sieci IONITY), ponieważ umożliwiają one ładowanie z maksymalną mocą ładowania.

    Całkowity czas podróży z uwzględnieniem ładowania

    Podawany czas podróży to suma szacowanego czasu jazdy oraz czasu ładowania, jeżeli podczas pokonywania trasy będą potrzebne przystanki na ładowanie.

     

    Kalkulacja zakłada, że jedziesz najszybszą trasą bez utrudnień ruchu drogowego lub innych czynników opóźniających.

    The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

    The figure indicated is the remaining charge level of the battery on arrival after covering the distance, with a 100% battery charge level at the start of the journey.

    Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i użytkowania odbiorców pomocniczych, a także samego wybranego pojazdu. Czas ładowania dotyczy temperatury otoczenia wynoszącej 23°C po poprzedniej podróży i może się różnić w zależności od wzorców użytkowania. Przedstawione wartości są przykładowymi wartościami konfiguracji bazowej wybranego modelu. Dane te mogą się różnić w przypadku innych wariantów wyposażenia pojazdu.

     

    Dzięki aplikacji My BMW możesz mieć oko na zasięg i stan ładowania w dowolnym miejscu i czasie. Trasy zoptymalizowane pod względem obciążenia można również łatwo zaplanować i wysłać do pojazdu. Pobierz aplikację teraz i skorzystaj z niej w trybie demo.

    more Information

    Loading Time

    Czasy ładowania

    Ładowanie w miejscach publicznych

    Stacja ładowania wysokiej mocy

    Szczególnie szybko można naładować BMW iX2 na stacjach ładowania o wysokiej mocy (np. w sieci IONITY). Udostępniany tu prąd stały (DC) zapewnia zdecydowanie wyższą moc ładowania niż prąd zmienny (AC), znajdujący się np. w domowym gniazdku elektrycznym. Dlatego stacje ładowania wysokiej mocy idealnie nadają się do ładowania na trasie. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 10 do 80% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania pojazdu. W tym zakresie ładowanie odbywa się najszybciej przy zachowaniu żywotności akumulatora. Na mapie przedstawione są wszystkie stacje ładowania wysokiej mocy w sieci BMW Charging. (stan na 22.03.2023).

    Stacja ładowania DC

    Kiedy jeździsz po mieście lub musisz szybko wyruszyć w podróż, stacja ładowania DC będzie doskonałym rozwiązaniem. Udostępniany tu prąd stały (DC) zapewnia zdecydowanie wyższą moc ładowania niż prąd zmienny (AC), znajdujący się np. w domowych gniazdkach elektrycznych. Dlatego stacje ładowania DC idealnie nadają się do ładowania na trasie. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 10 do 80% poziomu naładowania akumulatora przy mocy ładowania do 50 kW. W tym zakresie ładowanie odbywa się najszybciej przy zachowaniu żywotności akumulatora. Na mapie przedstawione są wszystkie stacje ładowania DC w sieci BMW Charging (stan na 22.03.2023).

    Stacja ładowania AC

    Niemal wszędzie znajdują się publiczne stacje ładowania prądem zmiennym (AC). Opcja ta szczególnie nadaje się do regularnego ładowania przez dłuższy czas – na przykład przez noc lub podczas pracy. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania 22 kW. Moc ładowania zależy od wyposażenia. Rzuć okiem na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania prądem zmiennym w sieci BMW Charging. (stan na 22.03.2023).

    Ładowanie w domu

    Wallbox / ładowarka uniwersalna (typu 2)

    W domu wygodnie naładujesz BMW iX2 za pomocą Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej. Obydwie opcje wykorzystują prąd zmienny (AC). W zależności od rodzaju pojazdu, opcji wyposażenia i rynku Wallbox oferuje maksymalną moc ładowania 22 kW, a szybka ładowarka uniwersalna 11 kW. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy ładowania 11 kW.

    Filter charging stations

    PROSTE ŁADOWANIE. KIEDY CHCESZ.

    Pojedź dalej, przeżyj więcej. Dzięki pojemności akumulatora do 64,8 kWh i szacowanemu zasięgowi do 449 km[1] BMW iX2 spokojnie dowiezie Cię do celu.

    Dzięki zasięgowi do 449 km[1] oraz inteligentnemu zarządzaniu trasą możesz spokojnie podróżować również na napędzie elektrycznym. A na dłuższych dystansach wystarczy naładować akumulator do 80% w 30 minut.

    ŁADOWANIE. JAK CHCESZ, GDZIE CHCESZ.

    Elektryczny SUV BMW X2 U10: finansowanie i leasing

    FINANSOWANIE I LEASING

    USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW iX2.

    BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

    DORADZTWO I USŁUGI

    PROACTIVE CARE W BMW iX2.

    Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

    Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd, czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz bezpośrednio umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW. Aby spokojnie jechać dalej.

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE BMW iX2.

    Zużycie energii i emisja CO₂.

    BMW iX2 xDrive30[1]: Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 17,7–16,3; zasięg elektryczny WLTP w km: 417–449

     

    [1] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

     

    [2] Tymczasowe podwyższenie przez <10 sekund w stosunku do podanej wartości znamionowej.

     

    [3] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja. Niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.

     

    [4] Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

    [5] AirConsole Gaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

    [6] Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.


    Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej NEDC i WLTP znajdziesz na stronie www.bmw.com/wltp

     

    Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnych specyficznych emisji CO₂ nowych samochodów osobowych podano w "Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO₂ zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce"

     

    Informacje o finansowaniu.

    *Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX2 eDrive20 za 204 700 zł brutto. Opłata wstępna 52 608 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

     

    **Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 100% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 15%, okres leasingu 24 miesiące, wykup 19%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 0% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.