SHOP THE LOOK

X2 sDrive20i

BMW X2 U10 Konfigurieren 02

THE NEW

X2

NOWE BMW X2.

BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 148–136

 

RADOŚĆ Z JAZDY.

Nowe BMW X2 – to SUV stanowiący perfekcyjne połączenie luksusu, osiągów i wszechstronności. Odkryj jego unikalny design o wyrazistych liniach i atletycznej sylwetce. Poznaj luksusowe, ergonomiczne wnętrze wyposażone w najnowsze technologie. Dowiedz się więcej o oferowanych wariantach modelu z silnikami benzynowymi, wysokoprężnymi, opcjach wyposażenia, cenach i skonfiguruj swoje BMW X2 według własnych preferencji.

Dane techniczne

WARIANTY.

   X2 sDrive20i
   X2 sDrive20i

   Moc[1]

   125 kW (170 KM)

   Moment obrotowy[1]

   280 Nm

   0-100 km/h

   8,3 s

   Prędkość maksymalna

   213 km/h

   BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 148–136

    

   [1] Pochodzi od silnika spalinowego (115 kW) oraz silnika elektrycznego (do 14 kW).

   Widok z zewnątrz BMW X2 sDrive20i w kolorze Capeyork Green w miejskiej scenerii przed budynkiem biurowym

   JUŻ DOSTĘPNE W SALONACH.

   Nowe BMW X2 sprawi, że Twój dzień będzie jeszcze bardziej ekscytujący, sportowy i komfortowy. A to wszystko za sprawą jego ekstrawertycznego designu i dynamicznej sylwetki coupé. Eleganckie wnętrze zachwyca dużym szklanym dachem i zakrzywionym wyświetlaczem BMW. W wersji benzynowej BMW X2 sDrive20i 125 kW (170 KM)[1] osiąga prędkość maksymalną 213 km/h.

   SKONFIGURUJ

   NOWE BMW X2.

    InfoI content placeholder

    SHOP THE LOOK

    WYBIERZ WYGLĄD SWOJEGO BMW X2.

    X2 sDrive18d
    X2 sDrive20i
    BMW X2 M35i xDrive

    X2 sDrive18d

    ESSENCE

    +22

    X2 sDrive20i

    BALANCE

    +47

    BMW X2 M35i xDrive

    SIGNATURE

    +49

    WYGLAD ZEWNĘTRZNY

    EKSTRAWERTYCZNE X.

    INTELIGENTNA TECHNOLOGIA DIODOWA.

    Mocne i charakterystyczne: Reflektory przednie, lampy tylne, światła do jazdy dziennej i światła pozycyjne świecą zarówno podczas postoju, jak i jazdy z zastosowaniem najnowocześniejszych diod LED.

    STYLISTYKA WNĘTRZA

    Z ZAMIŁOWANIA DO KOMFORTU.

    JAZDA NIEMAL JAK POD GOŁYM NIEBIEM.

    Szklany dach panoramiczny sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze większe. Do środka wpada więcej światła i na wszystkich miejscach można cieszyć się przestronną atmosferą.

    DYNAMIKA JAZDY

    WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY. BEZ KOMPROMISÓW.

    TECHNOLOGIA

    INNOWACYJNY SYSTEM INFOROZRYWKI.

    GRANIE W PODRÓŻY.

    Czy to gra w pojedynkę czy z innymi – AirConsole Gaming zamienia Twoje BMW w konsolę do gier. Zdobywaj kolejne wyniki na zakrzywionym wyświetlaczu BMW podczas postoju albo konkuruj z innymi pasażerami. Funkcję kontrolerów pełnią smartfony. Wystarczy zeskanować kod QR na wyświetlaczu kontrolnym i rozpocząć grę.[3]

    BMW X2 funkcje Digital Premium

    LEPSZA ŁĄCZNOŚĆ.

    Poznaj pakiet BMW Digital Premium[2] z dodatkowymi funkcjami – zacznij od bezpłatnego okresu próbnego:

    • Rozszerzone funkcje BMW Maps umożliwiają dostęp w czasie rzeczywistym do informacji drogowych na całej mapie (również bez aktywnego prowadzenia po trasie)
    • Dostęp do aplikacji audio, rozrywkowych i informacyjnych – z pakietem danych i usługą aktualizacji
    • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

    INTELIGENTNE WSPARCIE.

    Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.

    System asystujący kierowcy Professional do prędkości 210 km/h bezpiecznie utrzymuje tor jazdy oraz odstęp. Jest to szczególnie przydatne w powolnym ruchu drogowym. W razie potrzeby Twoje BMW hamuje aż do zatrzymania i samodzielnie rusza ponownie.

    Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.

    Asystent parkowania Plus zapewnia lepszy ogląd sytuacji podczas parkowania. Dodatkowe kamery transmitują widok 3D z otoczenia pojazdu na wyświetlaczu kontrolnym. Dzięki nim widać od razu, ile mamy miejsca do manewrowania.

    Inteligentny asystent świateł drogowych.

    Nieoślepiający asystent świateł drogowych w Twoim BMW wycina pojazdy jadące z naprzeciwka ze stożka światła. Optymalne oświetlenie na ciemnych drogach.

    Więcej niż tylko kluczyk.

    Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się Twoich preferencji w zależności od wybranego indywidualnego profilu.

    Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

    Precyzyjnie do celu. Wyświetlacz Head-Up wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Funkcja Augmented View pokazuje na żywo informacje dotyczące prowadzenia do celu na wyświetlaczu kontrolnym lub na zestawie wskaźników.

    BMW X2 oferty i opcje finansowania

    FINANSOWANIE I LEASING

    USŁUGI FINANSOWE BMW DOTYCZĄCE BMW X2.

    Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

    Doradztwo i usługi

    PROACTIVE CARE W BMW X2.

    Serwis – dokładnie wtedy, kiedy potrzebujesz.

    Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW. I cieszyć się dalej spokojną jazdą.

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE BMW X2.

    Zużycie paliwa i emisja CO₂.

    BMW X2 sDrive20i: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 6,5–6,0; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 148–136

     

     

     

    [1]Generowana przez silnik spalinowy o mocy 115 kW oraz silnik elektryczny o mocy do 14 kW.

     

    [2]BMW Digital Premium to płatna subskrypcja, niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.

    [3]AirConsole Gaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

    [4]Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.
     

    Dane dotyczące mocy silników benzynowych odnoszą się do paliwa o liczbie oktanowej 98. Dane dotyczące zużycia odnoszą się do paliwa referencyjnego zgodnie z rozporządzeniem (WE) 715/2007. Dopuszczalne jest stosowanie paliwa bezołowiowego o liczbie oktanowej 91 lub wyższej i zawartości etanolu do 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o liczbie oktanowej 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o liczbie oktanowej 98.

     

    Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO₂ i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej NEFZ i WLTP można znaleźć na stronie https://www.bmw.com/wltp

    Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa, zużycia energii oraz emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.