SHOP THE LOOK

X2 M35i xDrive

BMW X2 M35i konfigurieren

THE NEW

X2

BMW M

NOWE BMW X2 M35i xDRIVE.

BMW X2 M35i xDrive: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 8,0–7,7; Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 181–174

MAKSYMALNA RADOŚĆ Z JAZDY.

Dzięki potężnemu silnikowi i precyzyjnemu ustawieniu podwozia BMW X2 M35i xDrive uzyskuje znakomite osiągi, które bezbłędnie odzwierciedla również design tego modelu M. Dowiedz się więcej na temat cen, danych technicznych i opcji wyposażenia BMW X2 M35i xDrive – wyjątkowego pojazdu, który łączy sportowy charakter z praktycznością.

DANE TECHNICZNE

WARIANTY.

   X2 M35i xDrive
   X2 M35i xDrive

   Moc[1]

   221 kW (300 KM)

   Moment obrotowy[1]

   400 Nm

   0–100 km/h[1]

   5,4 s

   Prędkość maksymalna [1]

   250 km/h

   BMW X2 M35i xDrive: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 8,0–7,7; Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 181–174

   Widok z przodu BMW X2 M35i xDrive w kolorze Frozen Portimao przed nowoczesnym biurowcem w miejskim otoczeniu

   NIEPOWTARZALNE M.

   Cztery rury wydechowe, opcjonalne fotele sportowe M, charakterystyczne dla M komponenty aerodynamiczne – BMW X2 M35i xDrive już na pierwszy rzut oka sygnalizuje swój status modelu BMW M. Silnik benzynowy M Twin-Power Turbo o mocy 221 kW (300 KM), adaptacyjny układ jezdny M i potężne hamulce sportowe M modelu BMW X2 M35i xDrive gwarantują typowe dla M wrażenia z jazdy.

   NOWE BMW X2 M35i xDRIVE.

    InfoI content placeholder

    OSIĄGI

    JAZDA NOWYM BMW M35i.

    WYDAJNE HAMOWANIE.

    19-calowe sportowe hamulce kompozytowe M zapewniają doskonałe hamowanie nawet na mokrej nawierzchni. Perforowane tarcze hamulcowe są bardzo odporne na wysokie temperatury. Szare zaciski hamulcowe o wysokim połysku z logo M stanowią wizualny sygnał, że mamy do czynienia z wyjątkowymi osiągami.

    DYNAMIKA JAZDY – NAJWAŻNIEJSZE ASPEKTY.

    Potężny silnik i sportowa dynamika jazdy. Nowe BMW X2 M35i xDrive łączy w sobie wysoką precyzję prowadzenia i znakomite osiągi.

    STYLISTYKA

    ELEMENTY STYLISTYCZNE BMW X2 M35i.

    M DLA OKA I UCHA.

    Układ wydechowy M zapewnia mocne brzmienie silnika wydobywające się z czterech rur wydechowych. W pakiecie sportowym M Pro ich końcówki są wykonane w kolorze czarnym.

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

    SPORTOWA STYLISTYKA WNĘTRZA.

    BUNTOWNIK ODZIANY W ALCANTARĘ.

    Perfekcyjnie dopasowany styl. Deska rozdzielcza obita szlachetną kombinacją Alcantary i Veganzy aż po górną część boczków drzwi. Deskę rozdzielczą i górną część boczków drzwi okalają niebieskie szwy M. Do wyboru są też inne tapicerki. Deska rozdzielcza ma szlachetny wzór rombów o wyglądzie Veganzy.

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

    TECHNOLOGIE

    INTELIGENTNE I INNOWACYJNE.

    W PEŁNI ZINTEGROWANY STREAMING WIDEO.

    Świetna rozrywka podczas czekania. Dzięki filmom czekanie w BMW tak się nie dłuży. Skorzystaj z bogatego wyboru treści dostosowanego do danego kraju. Oferta streamingu jest nieustannie poszerzana. BMW stanie się Twoim drugim domem.[4]

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY CYFROWE.

    SUV BMW X2 M35i xDrive U10: funkcje Digital Premium

    WIĘCEJ ŁĄCZNOŚCI.

    Poznaj pakiet BMW Digital Premium[1] z dodatkowymi funkcjami cyfrowymi – zacznij od bezpłatnej wersji próbnej:

     

    • Dzięki rozszerzonym funkcjom BMW Maps masz dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym na całej mapie (także bez aktywnej trasy)
    • Dostęp do aplikacji z muzyką, rozrywką i wiadomościami – wraz z wolumenem danych i regularnymi aktualizacjami
    • Dzięki dodatkowym funkcjom personalizacji inteligentny asystent osobisty BMW uczy się Twoich nawyków i na życzenie automatycznie wykonuje za Ciebie drobne czynności

    BEZTROSKIE PODRÓŻOWANIE.

    Zawsze na właściwym torze jazdy i w odpowiedniej odległości.

    System asystujący kierowcy Professional do prędkości 210 km/h bezpiecznie utrzymuje tor jazdy oraz odstęp. Jest to szczególnie przydatne w powolnym ruchu drogowym. W razie potrzeby BMW hamuje aż do zatrzymania i samodzielnie rusza ponownie.

    Łatwiejsze parkowanie dzięki większej liczbie kamer.

    Asystent parkowania Plus zapewnia lepszy ogląd sytuacji podczas parkowania. Dodatkowe kamery transmitują widok 3D z otoczenia pojazdu na wyświetlaczu kontrolnym. Dzięki czemu widzisz dokładnie, ile masz miejsca na manewrowanie.

    Inteligentny asystent świateł drogowych.

    Nieoślepiający asystent świateł drogowych wycina innych uczestników ruchu ze stożka światła. Dla doskonałego oświetlenia na ciemnych drogach.

    Więcej niż tylko kluczyk.

    Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się Twoich preferencji w zależności od wybranego indywidualnego profilu.

    Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

    Precyzyjnie do celu. Wyświetlacz Head-Up wyświetla wskazówki dotyczące nawigacji i jazdy bezpośrednio w polu widzenia kierowcy. Funkcja Augmented View pokazuje na żywo informacje dotyczące prowadzenia do celu na wyświetlaczu kontrolnym lub na zestawie wskaźników.

    SUV BMW X2 M35i xDrive U10: finansowanie i opcje leasingu

    FINANSOWANIE I LEASING

    USŁUGI FINANSOWE BMW DO BMW X2 M35i xDRIVE.

    Kredyt czy leasing – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

    DORADZTWO I USŁUGI

    PROACTIVE CARE W BMW X2 M35i xDRIVE.

    Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

    Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd, czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz bezpośrednio umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW. Aby spokojnie jechać dalej.

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE BMW X2 M35i xDRIVE.

    Zużycie paliwa i emisja CO₂.

    BMW X2 M35i xDrive: Zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km: 8,0–7,7; Emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 181–174

     

    [1] Wartości wstępne; brakujące dane nie były dostępne w chwili zamknięcia wydania.

     

    [1] BMW Digital Premium to płatna subskrypcja, niektóre funkcje wymagają łączności z internetem. BMW Digital Premium nie obejmuje zakupów w aplikacji.

    [3] AirConsole Casual Games nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

    [4] Wideo Streaming nie jest przeznaczony do użytku kierowcy podczas jazdy.

    Dane dotyczące osiągów silników benzynowych dotyczą ich eksploatacji z paliwem o jakości LO 98. Dane dotyczące zużycia dotyczą eksploatacji z paliwem referencyjnym zgodnie z rozporządzeniem (UE) 715/2007. Dopuszczalne są jakości paliwa bezołowiowego LO 91 i wyższe o maksymalnym udziale etanolu wynoszącym 10% (E10). BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 95. W przypadku samochodów o wysokich osiągach BMW zaleca stosowanie paliwa o LO 98.

     

    Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej NEDC i WLTP znajdziesz na stronie https://www.bmw.com/wltp


    Zestawienie zużycia paliwa i emisji CO2 zawierające dane wszystkich nowych samochodów osobowych jest dostępne nieodpłatnie w każdym punkcie sprzedaży pojazdów BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.