BMW PREMIUM SELECTION

BMW PREMIUM SELECTION.

SAMOCHODY UŻYWANE Z CERTYFIKATEM.

BMW PREMIUM SELECTION.SAMOCHODY UŻYWANE Z CERTYFIKATEM.

 

 

 

 

Rozwiń

ODKRYJ BMW PREMIUM SELECTION.

Odkryj radość z jazdy dzięki samochodom używanym BMW Premium Selection. Zanim używane BMW uzyska certyfikat BMW Premium Selection, musi przejść szereg kontroli zapewniających 100% najwyższej jakości i bezkompromisowej niezawodności. Ciesz się bezpieczeństwem 24-miesięcznej gwarancji i skorzystaj z naszej bogatej oferty usług i opcji finansowania.  Dla nas jakość to nie tylko obietnica, ale zasada. Samochód używany BMW z certyfikatem BMW Premium Selection został sprawdzony podczas kompleksowej kontroli 360°: w ofercie znajdą się tylko te pojazdy, które spełniają wszystkie precyzyjnie określone standardy produktu. Samochody BMW Premium Selection są dostępne wyłącznie u partnerów BMW Premium Selection, dzięki czemu zawsze możemy zagwarantować Ci najwyższą jakość. Zobacz na własne oczy!

Rozwiń

KORZYŚCI NA PRZYSZŁOŚĆ.

24-MIESIĘCZNA OCHRONA GWARANCYJNA.

24 months’ warranty

Dzięki BMW Premium Selection stawiasz na większe bezpieczeństwo i radość z jazdy. Dzięki 24-miesięcznej gwarancji BMW Premium Selection możesz jeździć bez obaw – wszędzie w Europie. W razie wystąpienia zdarzenia, ochrona gwarancyjna obejmuje Cię w całej Europie.

KONTROLA 360°.

360° vehicle check

W ofercie BMW Premium Selection mogą znaleźć się tylko te samochody, które przejdą kompleksową kontrolę 360°. Dzięki specjalistycznej wiedzy BMW i najnowocześniejszemu sprzętowi diagnostycznemu nasi eksperci BMW kompleksowo sprawdzają samochody BMW Premium Selection. Po standardowej kontroli Twoje BMW Premium Selection trafi do Ciebie w nienagannym stanie.

BRAK KONIECZNOŚCI SERWISOWANIA.

6 months / 10.000 km free maintanance

Możesz mieć pewność, że po odbiorze Twój samochód nie będzie wymagać serwisowania przez co najmniej 6 miesięcy lub 10 tys. km przebiegu według wskaźnika obsługi serwisowej.

ATRAKCYJNE FINANSOWANIE.

Leasing and financing offer

Dla wszystkich samochodów BMW Premium Selection otrzymasz atrakcyjne warunki finansowania i leasingu - zarówno jako Klient indywidualny jak i flotowy. Dzięki ubezpieczeniu BMW możemy być jedynym dostawcą rozwiązań w zakresie wszystkich tematów związanych z samochodami. Oferujemy korzystne usługi dodatkowe, ochronę samochodu i ubezpieczenie pasażerów, a także wyjątkowo łatwą obsługę w przypadku szkody. Chętnie przedstawimy Ci również korzystną rynkowo ofertę płatności za odkup Twojego obecnego pojazdu.

SPRAWDZONA HISTORIA
I PRZEBIEG POJAZDU.

Verified vehicle history

Kupując używany pojazd, chcesz wiedzieć wszystko o poprzednich właścicielach, serwisowaniu, wszelkich wypadkach i naprawach. Dlatego każdy certyfikowany pojazd używany BMW ma pełną historię sprawdzoną przez Dealera BMW Premium Selection.

WSIĄDŹ DO WŁASNEGO BMW.

Wybierz już teraz swój pojazd. Korzystaj z naszych wyjątkowych zalet. Wystarczy skontaktować się bezpośrednio ze swoim Dealerem BMW Premium Selection lub zapoznać się z naszą regularnie aktualizowaną bazą pojadów. Znajdź samochód odpowiadający Twoim konkretnym potrzebom w stale rozwijającej się ofercie i doświadczaj ciągłej radości z jazdy dzięki BMW Premium Selection - pierwszego wyboru dla używanego BMW.

Rozwiń