Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych i firm mężczyzna przed BMW

SPRZEDAŻ KORPORACYJNA BMW: UNOWOCZEŚNIJ SWOJĄ FLOTĘ.

Oferta dla klientów korporacyjnych i międzynarodowych.

SPRZEDAŻ KORPORACYJNA BMW: UNOWOCZEŚNIJ SWOJĄ FLOTĘ.Oferta dla klientów korporacyjnych i międzynarodowych.

NA JAKIE KORZYŚCI MOŻESZ LICZYĆ, WSPÓŁPRACUJĄC ZE SPRZEDAŻĄ KORPORACYJNĄ BMW?

Preferencyjne rozwiązania przygotowane z myślą o dużych przedsiębiorstwach. Wybierz rozwiązania najlepsze dla Twojej firmy. 

Rozwiń

MODELE BMW DLA KLIENTÓW KORPORACYJNYCH.

BMW serii 1 jako samochód miejski, przestronne BMW serii 5 lub luksusowe BMW serii 7 na przyjęcia i oficjalne spotkania: BMW ma odpowiedni pojazd na każdą okazję. Aby dopasować się do wydajności Twojej floty pojazdów, w szerokiej gamie produktów BMW znajdziesz również modele z wysokowydajnymi silnikami i emisją CO2 poniżej 120g/km. Różne modele – np. BMW 530e czy BMW i3/i3s – są szczególnie oszczędne, a przy tym nie przekraczają limitu 90 g CO2/km, co w wielu krajach oznacza korzyści podatkowe. Ponadto najnowocześniejsze systemy wspomagające kierowcę BMW, zapewniają jeszcze większe bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 1

BMW serii 1.

Nadawaj ton, żyj chwilą i podbijaj ulice wielkich miast dzięki atletycznej sylwetce i innowacyjnej stylistyce. Oprócz większej radości z jazdy BMW serii 1 wyróżnia się również wysoką ekonomicznością.

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 2

BMW serii 2 Active Tourer.

BMW serii 2 Active Tourer to idealny samochód na podróż przez całe życie. Jego przestrzenność, pojemność i innowacyjność, a także dodatkowe wyposażenie tworzą wyjątkowy samochód, w którym nic nas nie zaskoczy — poza nim samym. 

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 3

BMW serii 3.

Zapierająca dech w piersiach dynamika, doskonałe proporcje, imponujące technologie i trzy linie wyposażenia nadają BMW serii 3 w wersji Limuzyna i Touring niepowtarzalny wygląd i czynią z niego pioniera w dziedzinie wydajności i osiągów.

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 5

BMW serii 5.

Wyjątkowo wyrazisty i doskonale dopasowany, aby sprostać najwyższym wymaganiom. BMW serii 5 prezentuje moc i styl w najlepszym wydaniu - bez względu na to, czy wybierzesz model BMW serii 5 Limuzyna czy BMW Serii 5 Touring.

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 6

BMW X3.

Sportowy styl i miejska elegancja mogą stanowić swoje idealne uzupełnienie, a Tobie zapewnić radość z jazdy zarówno w mieście, jak i poza nim. Wyjątkowa sylwetka i połączenie mocy wydajnych silników sprawiają, że każda droga w BMW X3 jest prosta. 

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 7

BMW X5.

Jeśli wymagasz, znaczy to, że wiesz, czego chcesz od życia. BMW X5 powstało właśnie dla Ciebie. To samochód, który łączy w sobie najlepsze cechy samochodu użytkowego, sportowego i terenowego. Luksusowy SUV, który będzie Twoim najlepszym asystentem. 

Rozwiń
Sprzedaż korporacyjna BMW modele BMW eDrive dla klientów korporacyjnych modele BMW na ulicy

PONAD 60 MODELI O EMISJI CO2 PONIŻEJ 120 G/KM.

Technologia BMW eDrive w hybrydach plug-in łączy trzy elementy zapewniające najczystszą i najbardziej wydajną jazdę: innowacyjny napęd elektryczny, wysokowydajny akumulator litowo-jonowy oraz inteligentne zarządzanie energią. W zależności od stanu naładowania akumulatora, prędkości i trasy zawsze wybierany jest idealny tryb jazdy zapewniający najlepszą wydajność. Jazda w trybie elektrycznym i w modelach elektrycznych, takich jak BMW iX, BMW i4, BMW iX3 lub BMW i3/i3s, odbywa się bez lokalnej emisji spalin – i zapewnia imponujące przyspieszenie.

BMW EFFICIENT DYNAMICS.

Sprzedaż korporacyjna BMW BMW EfficientDynamics ruch uliczny

W obliczu wysokich standardów nowej, bardziej transparentnej i indywidualnej procedury pomiarowej WLTP BMW EfficientDynamics ma teraz większe znaczenie niż kiedykolwiek dotąd. Jako część strategii skoncentrowanej na zrównoważonym rozwoju, wydajności i odpowiedzialności za środowisko, technologia ta obejmuje oszczędne silniki, automatyczną funkcję start/stop, ulepszoną aerodynamikę, odzysk energii podczas hamowania i wiele innych.

Sprzedaż korporacyjna BMW dla klientów korporacyjnych BMW serii 8 BMW przy stacji ładowania

BMW FLEET SERVICE.

Jeśli jesteś właścicielem floty minimum 20 samochodów marki BMW i MINI to do Ciebie kierujemy Program BMW Fleet Service. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom, oferując szereg praktycznych rozwiązań.

BMW Fleet Service to Program, który pozwoli Ci na optymalny dostęp do usług serwisowych. Jako uczestnik Programu oszczędzisz swój czas i przewidzisz koszty spodziewanych usług serwisowych.

Rozwiń

BMW FLEET SERVICE.

TELESERVICE.

TELESERVICE.

My zadbamy o terminowe wykonywanie przeglądów Twojej floty.


Usługa Teleservice pozwala monitorować potrzeby serwisowe BMW z Twojej floty. Pracownik serwisu skontaktuje się ze wskazaną przez Ciebie osobą i umówi dogodny termin wykonania usługi wtedy kiedy będzie to konieczne.

Pamiętaj, aby samochód Twojej floty został przypisany do wybranego przez Ciebie dealera.

Możesz to zrobić na miejscu u dealera lub za pomocą aplikacji My BMW App.

Sprzedaż korporacyjna BMW usługi BMW Connected Drive dla klientów korporacyjnych kobieta

BMW CONNECTED DRIVE.

Dzięki BMW ConnectedDrive możesz przenieść swoje biuro do samochodu. Ten pakiet cyfrowych usług i aplikacji zapewni Ci stały kontakt ze światem. BMW ConnectedDrive umożliwia odbieranie, czytanie i odpowiadanie na e-maile. Lub synchronizację danych (np. książki adresowej) z pojazdem. Możesz również skorzystać z inteligentnego asystenta osobistego BMW, z którym Twoje BMW będzie jeszcze bardziej inteligentne i pomoże Ci w każdej sytuacji. 

ZAPROŚ BMW DO SWOJEJ FIRMY.

Odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące ofert sprzedaży specjalnej BMW dla klientów korporacyjnych.

Proszę krótko opisać swoje potrzeby. Wkrótce odpowiemy. Wszystkie informacje będą traktowane jako poufne.

Chcą Państwo skontaktować się z nami bezpośrednio? Prosimy o kontakt:
 

Rozwiń
Driving Experience

Driving Experience

Emocje i prestiż szyte na miarę. Wspólnie z Tobą zorganizujemy pełną wrażeń, unikalną imprezę dla pracowników lub kontrahentów Twojej firmy. Certyfikowani instruktorzy, profesjonalne tory oraz ośrodki doskonalenia jazdy i najnowsze modele BMW to gwarancja niezapomnianych emocji.

BMW Driving Experience zapewnia uczestnikom zdobywanie zaawansowanych umiejętności z zakresu bezpiecznej i dynamicznej jazdy w różnych - również skrajnych - warunkach drogowych. Szkolenia BMW Driving Experience to także wyjątkowe emocje za kierownicą BMW M na torze wyścigowym, które teraz są dostępne również w Polsce. Dowiedz się więcej o BMW Driving Experience.

Dowiedz się więcej o BMW Driving Experience
Hybrydy plug-in BMW

Hybrydy plug-in

Maksymalna wydajność, najwyższy komfort i wyjątkowa dynamika jazdy: takie są hybrydy plug-in BMW. Bardziej wszechstronne niż jakikolwiek inny typ pojazdu łączą w sobie to, co najlepsze, a dzięki dodatkowemu napędowi elektrycznemu, wnoszą do codziennego życia indywidualną różnorodność i wolność od lokalnej emisji spalin.

Odkryj hybrydy plug-in BMW
BMW iX

Samochody elektryczne

100% radości z elektrycznej jazdy: odkryj wyjątkowe uczucie, jakie daje jazda samochodem elektrycznym BMW. Możesz bez lokalnej emisji spalin cieszyć się niezwykle bezpośrednią reakcją silnika, fenomenalnym przyspieszeniem, niesamowitą zwinnością – przy niemal całkowitym braku odgłosów jazdy.

Odkryj samochody elektryczne BMW