BMW 520i sDrive Limuzyna

SHOP THE LOOK

BMW 520i sDrive Limuzyna

BMW 520i Limuzyna G60

THE NEW

5

JUŻ OD 2100 PLN NETTO/MIES.*

BMW 520i sDrive: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 6,4–5,8; emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP: 144–130

PROMOCYJNA OFERTA FINANSOWANIA

NOWE BMW SERII 5 JUŻ OD 2100 PLN NETTO/MIES.*

Doświadcz BMW serii 5 już od 2100 PLN netto miesięcznie w BMW Comfort Lease. Poproś o niezobowiązującą ofertę u swojego Dealera BMW.

DANE TECHNICZNE

WARIANTY.

Modele

Modele M

BMW M
{model.description}

Moc

{model.power} kW ({model.horsePower} KM)[1]

Moment obrotowy

{model.systemMaxTorque} Nm[1]

0-100 km/h

{model.acceleration} s

Maks. Prędkość

{model.topSpeed} km/h

BMW 520i sDrive: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km:6,4–5,8; emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP: 144–130


[1] 
Chwilowe zwiększenie mocy <10 s w stosunku do podanej wartości znamionowej. Generowana przez silnik spalinowy (podana wartość znamionowa) oraz silnik elektryczny (maksymalnie podana wartość znamionowa).

BMW serii 5 Touring G61

THE NEW

5

2024: NOWY CZŁONEK RODZINY BMW SERII 5.

Sprawdź gotową konfigurację

WYBIERZ WYGLĄD SWOJEGO BMW SERII 5.

BMW 520i sDrive Limuzyna
BMW 520d Limuzyna
BMW 520i sDrive Limuzyna

BMW 520i sDrive Limuzyna

SIGNATURE • M Sport Pro • 7,5 Sekundy od 0-100 km/h • 153 kW (208 KM)

+56

BMW 520d Limuzyna

ESSENCE • M Sport • 7,3 Sekundy od 0-100 km/h • 145kW (197KM)

+42

BMW 520i sDrive Limuzyna

BALANCE • M Sport • 7,5 Sekundy od 0-100 km/h • 153 kW (208 KM)

+39

DYNAMIKA JAZDY

JAZDA NOWYM BMW SERII 5.

0:00
0:00 /  0:00

Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

Stylistyka

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

STYLISTYKA WNĘTRZA.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

0:00
0:00 /  0:00

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład wnosi również BMW serii 5. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW serii 5 jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW serii 5 po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

BMW VEHICLE FOOTPRINT

NASZYM CELEM JEST TRANSPARENTNOŚĆ.

BMW Vehicle Footprint dostarcza informacji w całym cyklu życia BMW. Otrzymujesz w ten sposób przegląd wybranych skutków środowiskowych i społecznych pojazdu w oparciu o kluczowe czynniki. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje.

Technologie

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.

Zawsze na właściwym pasie i w odpowiedniej odległości.

System asystujący kierowcy Professional zapewnia bezpieczne poruszanie się Twojego samochodu na właściwym pasie ruchu oraz utrzymanie odpowiedniej odległości, nawet przy prędkościach do 210 km/h. Jest to szczególnie przydatne, gdy na drodze występuje zator. W razie potrzeby, Twoje BMW samoczynnie zatrzyma się i ruszy ponownie.

Twoje BMW parkuje za Ciebie.

Parkowanie bez Twojej obecności w samochodzie. Asystent parkowania Professional automatycznie zaparkuje i wyparkuje Twoje BMW. Wystarczy wykonać odpowiedni manewr na odcinku do 200 m i zapisać go.

Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

BMW Live Cockpit Professional wyświetla ważne informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia, nie musisz więc odrywać wzroku od drogi. Funkcja Augmented View wzbogaca drogę przed Tobą o graficzne wskazówki ułatwiające nawigację.

Więcej niż tylko kluczyk.

Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się do Twoich preferencji w zależności od wybranego profilu osobistego.

FINANSOWANIE I LEASING

USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 5.

BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

DORADZTWO I USŁUGI

PROACTIVE CARE W NOWYM BMW SERII 5.

Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NOWEGO BMW SERII 5.

*Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW serii 5 Limuzyna 520i za 255 000 zł brutto. Opłata wstępna 25%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.