SHOP THE LOOK

520i Limuzyna

BMW 520i Limuzyna G60

THE NEW

5

BMW SERII 5.*
JUŻ OD 2100 PLN NETTO/MIES. LUB W LEASINGU 106%.**

BMW 520i sDrive: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 6,4–5,8; emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP: 144–130

PROMOCYJNA OFERTA FINANSOWANIA

NOWE BMW SERII 5 JUŻ OD 2100 PLN NETTO/MIES.*

Doświadcz BMW serii 5 już od 2100 PLN netto miesięcznie w BMW Comfort Lease. Poproś o niezobowiązującą ofertę u swojego Dealera BMW.

Technical Data

VARIANTS.

   520i Limuzyna
   520i Limuzyna

   Moc

   153 kW (208 KM)[1]

   Moment obrotowy

   330 Nm[1]

   0-100 km/h

   7,5 s

   Maks. Prędkość

   230 km/h

   BMW 520i sDrive: zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km:6,4–5,8; emisja CO2 w cyklu mieszanym WLTP: 144–130


   [1] Chwilowe zwiększenie mocy <10 s w stosunku do podanej wartości znamionowej. Generowana przez silnik spalinowy (podana wartość znamionowa) oraz silnik elektryczny (maksymalnie podana wartość znamionowa).

   BMW serii 5 Touring G61

   THE NEW

   5

   2024: NOWY CZŁONEK RODZINY BMW SERII 5.

   NOWE BMW SERII 5.

    InfoI content placeholder

    Sprawdź gotową konfigurację

    WYBIERZ WYGLĄD SWOJEGO BMW SERII 5.

    520i Limuzyna
    520d Limuzyna
    520i Limuzyna

    520i Limuzyna

    SIGNATURE • M Sport Pro • 7,5 Sekundy od 0-100 km/h • 153 kW (208 KM)

    +56

    520d Limuzyna

    ESSENCE • M Sport • 7,3 Sekundy od 0-100 km/h • 145kW (197KM)

    +44

    520i Limuzyna

    BALANCE • M Sport • 7,5 Sekundy od 0-100 km/h • 153 kW (208 KM)

    +41

    DYNAMIKA JAZDY

    JAZDA NOWYM BMW SERII 5.

    0:00
    0:00 /  0:00

    Komfortowe, sportowe i wszechstronne: nowe BMW serii 5 jest idealnym towarzyszem również w długich podróżach. Film nie pokazuje aktualnych wartości.

    Stylistyka

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

    STYLISTYKA WNĘTRZA.

    NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

    0:00
    0:00 /  0:00

    ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ.

    Na drodze do bardziej zrównoważonej przyszłości swój wkład wnosi również BMW serii 5. Dzięki zastosowaniu w produkcji materiałów wtórnych i ekologicznej energii elektrycznej optymalizujemy ślad węglowy BMW serii 5 jeszcze przed przekazaniem go w Twoje ręce. Podczas jazdy innowacyjne technologie EfficientDynamics zapewniają doskonałą równowagę między wydajnością a osiągami. Ponadto BMW serii 5 po raz pierwszy oferuje opcję wegańskiego wnętrza.

    BMW VEHICLE FOOTPRINT

    NASZYM CELEM JEST TRANSPARENTNOŚĆ.

    BMW Vehicle Footprint dostarcza informacji w całym cyklu życia BMW. Otrzymujesz w ten sposób przegląd wybranych skutków środowiskowych i społecznych pojazdu w oparciu o kluczowe czynniki. Dzięki temu możesz podejmować świadome decyzje.

    Technologie

    SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ.

    Zawsze na właściwym pasie i w odpowiedniej odległości.

    System asystujący kierowcy Professional zapewnia bezpieczne poruszanie się Twojego samochodu na właściwym pasie ruchu oraz utrzymanie odpowiedniej odległości, nawet przy prędkościach do 210 km/h. Jest to szczególnie przydatne, gdy na drodze występuje zator. W razie potrzeby, Twoje BMW samoczynnie zatrzyma się i ruszy ponownie.

    Twoje BMW parkuje za Ciebie.

    Parkowanie bez Twojej obecności w samochodzie. Asystent parkowania Professional automatycznie zaparkuje i wyparkuje Twoje BMW. Wystarczy wykonać odpowiedni manewr na odcinku do 200 m i zapisać go.

    Zobacz więcej niż to, co masz przed sobą.

    BMW Live Cockpit Professional wyświetla ważne informacje bezpośrednio w Twoim polu widzenia, nie musisz więc odrywać wzroku od drogi. Funkcja Augmented View wzbogaca drogę przed Tobą o graficzne wskazówki ułatwiające nawigację.

    Więcej niż tylko kluczyk.

    Używaj smartfona jako kluczyka do samochodu dzięki BMW Digital Key Plus i udostępniaj go cyfrowo maksymalnie 5 osobom. Gdy tylko podejdziesz do swojego BMW, otworzy się ono automatycznie przy akompaniamencie inscenizacji świetlnej. Wnętrze dostosowuje się do Twoich preferencji w zależności od wybranego profilu osobistego.

    FINANSOWANIE I LEASING

    USŁUGI FINANSOWE BMW DO NOWEGO BMW SERII 5.

    BMW Leasing czy BMW Comfort Lease – każda z naszych ofert jest indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb i życzeń.

    DORADZTWO I USŁUGI

    PROACTIVE CARE W NOWYM BMW SERII 5.

    Serwis – dokładnie wtedy, kiedy go potrzebujesz.

    Zawsze o krok dalej. Czy to zbliżający się przegląd czy zużyte opony: skontaktujemy się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem. Możesz umówić termin poprzez komunikat w aplikacji My BMW.

    NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE NOWEGO BMW SERII 5.

    Informacje o finansowaniu.

    *Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW serii 5 Limuzyna w ramach usługi BMW Leasing 106% oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 106% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna  15%, okres leasingu 24 miesiące, roczny limit przebiegu 15 000 km oraz kwota wykupu 19%. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.

     

    **Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW serii 5 Limuzyna o wartości 255 000 zł brutto w ramach usługi BMW Comfort Lease oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Opłata wstępna wynosi 25%, przy okresie leasingu 24 miesiące oraz z rocznym limitem przebiegu 15 000 km. Gwarantowana wartość wykupu pojazdu. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.