NOWE BMW iX3.

THE NEW IX3. GOTOWY NA PRZYGODĘ.

Poczuj prawdziwą wolność niezależnie od sytuacji.

BMW iX3:

Zużycie energii w kWh/100 km: 18,9-18,5

Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

Rozwiń
THE NEW iX3. GOTOWY NA PRZYGODĘ.Poczuj prawdziwą wolność niezależnie od sytuacji.

 

 

BMW iX3 – już od 2500 PLN netto/mies.***

Cena:

297 000 PLN

Wkład własny:

20%

Roczny przebieg:

15 000 km

Liczba rat:

24

Rata BMW Comfort Lease:

2500 PLN

Dostępny także w BMW Leasing:

101%

BMW iX3

 

 

 

 

ODKRYWCA W KLASĄ

Poznaj wymarzony środek transportu. NOWE BMW iX3.

Stworzone, by zadziwiać osiągami, komfortem i bezpieczeństwem. BMW iX3 to gwarancja elektryzującej radości z jazdy na każdej drodze. Piąta generacja technologii BMW eDrive, odpowiedzialna za bezkonkurencyjną dynamikę BMW iX3, wspierana jest przez precyzyjne rozłożenie masy i wyjątkowo aerodynamiczny projekt nadwozia. Nie można zapomnieć też o luksusowym wnętrzy, które dopełnia obraz samochodu wyznaczającego standardy.
POJEMNOŚĆ ŁADOWANIA BMW iX3

BMW CHARGING

Dzięki BMW Charging, możesz skorzystać z wielu dopasowanych do własnych potrzeb ofert w zakresie ładowania w domu, w trasie, czy też w pracy, korzystając z ładowania nawet do 150 kW.

BMW iX3 NA KRĘTEJ DRODZE.

ZASIĘG ELEKTRYCZNY

Przy projektowaniu BMW iX3 jedną z kluczowych kwestii było stworzenie systemu aerodynamicznego, który zmniejszając opory powietrza polepszy jeszcze bardziej wyciszenie wnętrza i pozwoli na zwiększenie zasięgu, który wynosi nawet 460 kilometrów.

BMW iX3 ZE ZBLIŻENIEM NA TYLNE ŚWIATŁA.

TYLNE LAMPY FULL-LED

Trójwymiarowa struktura tylnych świateł full-LED (które w tym modelu są standardem), zapewniają optymalną widoczność i efektownie uzupełniają wygląd samochodu z tyłu.

PODWÓJNA SZYBA AKUSTYCZNA W BMW iX.

SZYBY PRZEDNIE O ZWIĘKSZONEJ IZOLACJI AKUSTYCZNEJ

Akustyczna przednia szyba w BMW iX3 znacznie redukuje poziom hałasu wewnątrz auta, minimalizując szum powietrza, a także odgłosy opon i wycieraczek.

EKRAN NA DESCE ROZDZIELCZEJ BMW IX3.

BMW LIVE COCKPIT PROFESSIONAL

BMW Live Cockpit Professional z nawigacją, to w pełni cyfrowa deska rozdzielcza, a także ekran systemu inforozrywki - oba o przekątnej 12,3".

WNĘTRZE BMW IX3.

SYSTEMY ASYSTUJĄCE KIEROWCY PROFESSIONAL

System asystujący kierowcy Professional oferuje optymalny komfort i bezpieczeństwo w monotonnych i niepewnych sytuacjach. Oprócz elementów systemu asystującego kierowcy zawiera on wiele innych funkcji, dzięki którym jazda jest jeszcze przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

 

System zawiera elementy, takie jak aktywny tempomat z funkcją stop&go, asystenta utrzymania i zmiany pasa ruchu, asystenta ograniczeń prędkości, funkcję awaryjnego hamownia, czy też wykrywanie sygnalizacji świetlnej.

BMW iX3.

BMW DRIVE RECORDER

Rejestrator jazdy BMW umożliwia nagrywanie obrazu z otoczenia pojazdu i odtwarzanie go na wyświetlaczu centralnym lub poprzez eksport do pamięci USB również na urządzeniu końcowym. Wraz z obrazem rejestrowane są istotne informacje o samochodzie, takie jak prędkość i pozycja GPS. Rejestrator jazdy BMW ma dwie podfunkcje: rejestrację zdarzeń i rejestrację kolizji. Rejestracja zdarzeń umożliwia zapis np. określonych sytuacji na drodze lub niecodziennych zdarzeń. Jeśli czujniki pojazdu wykryją wypadek, rejestrator automatycznie uruchamia rejestrację w celu udokumentowania wypadku. Oprócz tego nagrywanie można również rozpocząć przyciskiem i w ten sposób zapisać określoną sytuację na drodze. Obsługa odbywa się wygodnie za pomocą kontrolera iDrive lub przycisku Panorama View.

Wybierz najlepszy dla siebie wariant BMW iX3!

Trafny wybór

BMW iX3

BMW iX3
od 289.900,00 PLN
 • Adaptacyjne reflektory LED
 • Ogrzewanie foteli przednich
 • Systemy asystujące kierowcy Professional

Rekomendowany

BMW iX3

BMW iX3
od 311.900,00 PLN
 • Zawieszenie adaptacyjne
 • Dostęp komfortowy
 • Reflektory laserowe

Dla wymagających

BMW iX3

BMW iX3
od 337.700,00 PLN
 • Asystent parkowania Plus z systemem kamer 360
 • Zestaw HiFi Harman Kardon Surround Sound
 • Wyświetlacz Head-Up

ODKRYJ WSZYSTKIE OPCJE!

BMW iX3

Dowiedz się więcej o nowym BMW iX3

W BMW iX3 dostępnych jest wiele opcji i dodatkowego wyposażenia. Sprawdź wszyskie możliwości i stwórz wersję idealną dla siebie.

Nota prawna.

 • BMW iX3:

  Zużycie energii w kWh/100 km: 18,9-18,5

  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

 • *Oficjalne wartości zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu w trybie elektrycznym zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową i odpowiadają rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Zakresy danych WLTP uwzględniają wyposażenie dodatkowe. W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP znaleźć można na stronie.

 • ** Oferta na danym rynku, ważna dla nowych pojazdów u przedstawicieli i dealerów BMW w Europie w sieci BMW Charging Network.

 • ***Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX3 za 297 000 zł brutto. Opłata wstępna 20%, okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.