BMW serii 1 prezentuje się sportowo i pewnie siebie: dzięki doskonałej stylistyce już na pierwszy rzut oka wyróżnia się z tłumu. Najnowocześniejsze technologie napędu i układu jezdnego gwarantują dynamikę i zwinność. Innowacyjne technologie i systemy wspomagające kierowcę zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Napęd BMW serii 1 wyznacza standardy w klasie samochodów kompaktowych. Połączenie wydajnych silników BMW TwinPower Turbo, napędu przedniego i precyzyjnie zestrojonych technologii układu jezdnego zapewnia wysoką dynamikę jazdy i zwinność – przy wsparciu konsekwentnej koncepcji lekkiej konstrukcji i poprawiających wydajność rozwiązań BMW EfficientDynamics, np. dostępnemu w standardzie trybowi ECO PRO. Dostępne systemy wspomagające kierowcę i usługi cyfrowe oferują jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo i komfort.

Progresywny wygląd zewnętrzny serii 1 poprzez wyraziste elementy podkreśla sportowy charakter pojazdu. Na pasażerów czeka równie wysokojakościowe co przestronne wnętrze, podczas gdy zorientowany na potrzeby kierowcy kokpit zachęca do dynamicznej jazdy. BMW serii 1 jest dostępne w wariantach modelowych M Sport, Sport Line, Luxury Line i Advantage. Szeroka oferta wyposażenia, komponentów napędu i układu jezdnego oraz innowacyjnych technologii umożliwia dalszą personalizację tego sportowego samochodu kompaktowego.

Jeśli szukasz używanego lub nowego BMW serii 1, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 1 – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.

Rozwiń