3-drzwiowe BMW serii 1 zapada w pamięć. Ten nieprzeciętny kompaktowy model wyróżnia temperament i elegancja. Jego stylistyka w wyraźny sposób sygnalizuje sportowy charakter. Mocne silniki gwarantują fenomenalne wrażenia z jazdy. Oferta obejmuje sportowe i wydajne 3-cylindrowe silniki benzynowe i wysokoprężne BMW TwinPower Turbo, żwawe 4-cylindrowe silniki BMW TwinPower Turbo oraz 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance BMW TwinPower Turbo w BMW M140i.

W każdym przypadku otrzymujesz napęd bezkonkurencyjny w klasie samochodów kompaktowych. To również zasługa BMW EfficientDynamics, pakietu rozwiązań takich jak funkcja Auto Start/Stop, wskaźnik zmiany biegu i Brake Energy Regeneration.

Te same silniki stosowane są również w 5-drzwiowym BMW serii 1, który dzięki wysokiej ergonomii wnętrza, wielu schowkom i elastycznemu bagażnikowi jest idealnym samochodem na co dzień. 6-biegowa skrzynia manualna lub 8-stopniowa skrzynia Steptronic gwarantują fascynującą zwinność. Wiele atrakcyjnych wariantów modelowych i ekskluzywnych edycji nadaje mu jeszcze bardziej indywidualny charakter. Inteligentne rozwiązania BMW ConnectedDrive z zakresu komunikacji i rozrywki pozwalają cieszyć się indywidualną mobilnością w codziennej eksploatacji. I sprawiają, że odkrywanie nowych dróg jest jeszcze ciekawsze.

Silnik benzynowy BMW M Performance TwinPower Turbo w 3-drzwiowym BMW M140i i 5-drzwiowym BMW M140i zdumiewa również wysoką wydajnością: 6-cylindrowa jednostka rzędowa oferuje moc 250 kW (340 KM) i maksymalny moment obrotowy 500 Nm – w zestawieniu z tymi parametrami zużycie paliwa i emisja spalin są zaskakująco niskie. Średnie zużycie paliwa wynoszące 7,1 l/100 km i emisja CO2 na poziomie 163 g/km daje BMW M140i z 8-stopniową skrzynią Steptronic pozycję najoszczędniejszego samochodu pośród konkurencji. Nieprzeciętną dynamikę samochodów BMW M Performance podkreślają dodatkowo charakterystyczne detale karoserii i wnętrza. Te samochody są doskonałą syntezą dynamiki, komfortu i funkcjonalności w codziennej eksploatacji.

Jeśli szukasz używanego lub nowego BMW serii 1, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 1 – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.

Read more