Nieposkromione, buntownicze, unikalne. BMW serii 2 Coupé ma wszystko, czego potrzebuje sportowe coupé. Jego atletyczna stylistyka odzwierciedla dynamikę jazdy, która w tej klasie aut nie ma sobie równych. Coupé wyróżnia idealny rozkład masy na osie w proporcjach 50:50, mocne silniki BMW TwinPower Turbo oraz inteligentne rozwiązania BMW EfficientDynamics. Najbardziej intensywne odczucie dynamiki oferuje M240i, gdy Coupé błyskawicznie przyspiesza do setki. Zgodnie ze swoim mottem: turbodoładowana radość z jazdy.

Luzacki wygląd, kompaktowe proporcje – to cechy pierwszego BMW serii 2 Cabrio. Jego ekstrawertyczna stylistyka z krótkimi zwisami karoserii, wyrazistymi konturami i wydatnym tyłem odzwierciedlają pewny siebie charakter. Luxury Line, Sport Line i pakiet sportowy M oraz bogata oferta akcesoriów BMW dodatkowo uwydatniają ten charakter. BMW serii 2 Cabrio za nikim nie podąża – chodzi własnymi drogami. Jeszcze bardziej impulsywne jest BMW M240i. 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy M Performance TwinPower Turbo odsłania porywcze oblicze auta i przyspiesza nie tylko pęd wiatru, lecz przede wszystkim radość z jazdy.

Fascynujące na co dzień, komfortowe na dłuższych trasach: przestronny bagażnik, miejsce nawet dla siedmiu osób i nieliczone półki i schowki – BMW serii 2 Gran Tourer potrafi dostosować się do wszelkich potrzeb. Jest przy tym nie tylko praktyczne, ale dzięki swojej atletycznej sylwetce i żwawym silnikom 3- i 4-cylindrowym z technologią BMW TwinPower Turbo robi jak najbardziej sportowe wrażenie.

Wzór atlety gwarantujący wyjątkowe przeżycia: pierwsze BMW serii 2 Gran Coupé wprowadza nową, wyrazistą formę suwerenności do klasy kompaktowej. Ekstrawagancką, niekonwencjonalną i indywidualną. Jego sportową tożsamość podkreśla przede wszystkim bezkompromisowo mocna estetyka. Dzięki doskonale skoordynowanym funkcjom dynamiki jazdy i zaawansowanym technologiom BMW serii 2 Gran Coupé przenosi radość z jazdy na nowy poziom.

Rozwiń