BMW serii 2 Coupé, dynamiczne zdjęcie w ruchu

BMW SERII 2 COUPÉ.

Szczegóły, wyposażenie i dane techniczne BMW serii 2 Coupé.

BMW SERII 2 COUPÉ.Szczegóły, wyposażenie i dane techniczne BMW serii 2 Coupé.

REPREZENTUJE EKSTREMALNIE SPORTOWE POGLĄDY.

Modele i opcje wyposażenia BMW serii 2 Coupé.

Model M Sport

Model M Sport nadaje pojazdowi jeszcze bardziej sportowego charakteru. Poza zaostrzonym wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym, model M Sport gwarantuje większą radość z jazdy. Zawieszenie M Sport i Pakiet Aerodynamiczny M zauważalnie optymalizują dynamikę jazdy.

BMW serii 2 Coupé, Model M Sport

Model M Sport nadaje pojazdowi jeszcze bardziej sportowego charakteru. Poza zaostrzonym wyglądem zewnętrznym i wewnętrznym, model M Sport gwarantuje większą radość z jazdy. Zawieszenie M Sport i Pakiet Aerodynamiczny M zauważalnie optymalizują dynamikę jazdy.

 • Wygląd zewnętrzny

 • Wnętrze

Model Sport Line

Model Sport Line sprawia, że pojazd wydaje się jeszcze bardziej dynamiczny. Uderzające zewnętrzne i wewnętrzne elementy wykończenia w błyszczącym kolorze czarnym zapewniają szczególnie sportowy wygląd. Fotele sportowe dla kierowcy i przedniego pasażera zapewniają optymalne podparcie.

BMW serii 2 Coupé, Model Sport Line

Model Sport Line sprawia, że pojazd wydaje się jeszcze bardziej dynamiczny. Uderzające zewnętrzne i wewnętrzne elementy wykończenia w błyszczącym kolorze czarnym zapewniają szczególnie sportowy wygląd. Fotele sportowe dla kierowcy i przedniego pasażera zapewniają optymalne podparcie.

 • Wygląd zewnętrzny

 • Wnętrze

RADYKALNIE DYNAMICZNE.

Dynamika jazdy i wydajność w BMW serii 2 Coupé

W widocznej gotowości: dzięki mocnemu napędowi i precyzyjnie zintegrowanym zawieszeniem, BMW serii 2 Coupé imponuje na całej długości. Doświadcz czystej dynamiki jazdy – wolnej od konwencji.
BMW serii 2 Coupé, Dynamika Jazdy
BMW serii 2 Coupé, Adaptacyjny układ jezdny M

Adaptacyjny układ jezdny M.

Adaptacyjny układ jezdny M może być regulowany elektronicznie w dowolnym momencie, tak, aby odpowiadać warunkom na drodze i stylowi jazdy. Kierowca może również dostosować charakterystykę zawieszenia za pomocą przełącznika właściwości jezdnych, aby wybrać preferowany w danym momencie styl jazdy - od komfortowego do ekstremalnie sportowego z wyraźnie zwinnym prowadzeniem.
BMW 2 Series Coupé, Sportowy układ jezdny

Sportowy układ jezdny.

Sportowy układ jezdny ze skrzynią biegów Servotronic zapewnia bezpośrednią i zwinną reakcję układu i sprawia, że do obrotu kierownicą potrzeba mniej siły. Reaguje na kąt skrętu kierownicy różnymi przełożeniami. Poprawia to prowadzenie podczas bardziej dynamicznej jazdy i zmniejsza wysiłek potrzebny do kierowania podczas parkowania i zakręcania.
BMW serii 2 Coupé, Launch Control

Launch Control.

Launch Control to funkcja ośmiobiegowej sportowej skrzyni Steptronic, która umożliwia maksymalne przyspieszenie przy starcie z zatrzymania. W tym celu należy ustawić dźwignię zmiany biegów w pozycji "S" w celu uaktywnienia funkcji DTC (za pomocą przycisku DSC) i przy wciśniętym hamulcu wciśnąć pedał przyspieszenia do oporu. Gdy kierowca zwolni hamulec, pojazd maksymalnie przyspiesza do granicy przyczepności.
BMW serii 2 Coupé, silnik

2.0 litrowy 4-cylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo.

Najnowszej generacji czterocylindrowy silnik benzynowy BMW TwinPower Turbo o pojemności 2 litrów gwarantuje maksymalną radość z jazdy. Charakteryzuje się sprawnym dostarczaniem mocy, a także znakomitą reakcją, nawet przy niskich prędkościach obrotowych silnika, przy jednoczesnym niskim zużyciu paliwa i niskiej emisji spalin.
BMW serii 2 Coupé, 8-biegowa sportowa skrzynia biegów Steptronic

8-biegowa sportowa skrzynia biegów Steptronic.

8-biegowa sportowa skrzynia biegów Steptronic oferuje niesamowicie sportowe zmiany biegów. Niezależnie od tego, czy zmiana jest automatyczna czy ręczna za pomocą manetek zmiany biegów lub dźwigni zmiany biegów - dla komfortowego sunięcia czy niesamowicie dynamicznej jazdy. W trybie SPORT i przy dźwigni zmiany biegów ustawionej w lewym położeniu S / M, zmiany biegów są skonfigurowane tak, aby dostarczać maksymalne osiągi.
BMW serii 2 Coupé, xDrive

xDrive.

Inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive płynnie i zróżnicowanie przekazuje moc na przednie i tylne koła, zapewniając maksymalną przyczepność, dynamikę jazdy i bezpieczeństwo w każdej sytuacji drogowej. Aby uzyskać jeszcze lepszą zwrotność, elektronicznie sterowany system rozdziału mocy, na przykład przeciwdziała nadsterowności lub podsterowności na zakrętach.

MYŚLI RAZEM Z TOBĄ. PRZEWIDUJE. W KAŻDEJ SYTUACJI.

Systemy wspomagające kierowcę BMW serii 2 Coupé.

BMW serii 2 Coupé oferuje liczne inteligentne systemy wspomagające kierowcę, które ułatwiają życie.
BMW serii 2 Coupé, Systemy wspomagające kierowcę
BMW serii 2 Coupé, Systemy asystujące kierowcy

Systemy asystujące kierowcy.

Systemy asystujące kierowcy łączą w sobie system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu i system ostrzegania przed kolizją przednią. Podczas jazdy z prędkością od 10 do 60 km / h, system ostrzegania przed kolizją przednią i system ostrzegania przed pieszymi z miejską funkcją hamowania ostrzegają o niebezpieczeństwie kolizji z pojazdami lub pieszymi, a także hamują pojazd w razie niebezpieczeństwa. Przy prędkościach powyżej ok. 70 km / h system ostrzegania przed zjechaniem z pasa ruchu zwraca uwagę kierowcy na niezamierzoną zmianę pasa ruchu za pomocą niewielkich wibracji kierownicy.
BMW serii 2 Coupé, Aktywny regulator prędkości

Aktywny regulator prędkości

Aktywny regulator prędkości z funkcją Stop&Go, obejmujący system ostrzegania przed kolizją z funkcją hamowania, utrzymuje prędkość ustawioną przez kierowcę, a także kontroluje odległość do pojazdu poprzedzającego. Pojazd przyspiesza i zwalnia w zależności od sytuacji oraz utrzymuje ustaloną odległość do poprzedzającego samochodu nawet w powolnym ruchu ulicznym – aż do pełnego zatrzymania w korku.
BMW serii 2 Coupé, Speed Limit Info

Speed Limit Info

Informacja o ograniczeniu prędkości z wskaznikiem zakazu wyprzedzania wykrywa znaki ograniczenia prędkości i zakazu wyprzedzania i pokazuje je na wyświetlaczu na desce rozdzielczej.
BMW serii 2 Coupé, Asystent parkowania

Asystent parkowania.

Asystent parkowania ułatwia parkowanie równoległe i prostopadłe do krawędzi jezdni. System mierzy nawet wąskie potencjalne miejsca parkingowe, podczas przejeżdżania obok nich z niewielką prędkością. Po znalezieniu odpowiedniego miejsca asystent parkowania przejmuje sterowanie, kierowca obsługuje natomiast pedał gazu, zmianę biegów i hamulce.

NIESŁYCHANA KOMUNIKATYWNOŚĆ

Komunikacja kierowcę w BMW serii 2 Coupé.

BMW serii 2 Coupé z najlepszej jakości inteligentną mobilnością: innowacyjne technologie BMW ConnectedDrive łączą Cię z najważnejszymi usługami, aplikacjami i świetną rozrywką w trakcie jazdy.
BMW serii 2 Coupé, Łączność
BMW serii 2 Coupé, BMW Connected

BMW Connected.

Połącz się ze swoim BMW. Aplikacja BMW Connected to cyfrowy asystent mobilności, który troszczy się o Twoje potrzeby zarówno przed, jak i w trakcie podróży. Uzyskaj dostęp do swojego samochodu za pomocą smartfona, smartwatcha, Amazon Echo lub Asystenta Google, wysyłaj swoje cele podróży do systemu nawigacji lub odbieraj przypomnienia o spotkaniach, aby mieć pewność, że dotrzesz tam na czas.
Dowiedz się więcej
BMW serii 2 Coupé, System bezprzewodowego ładowania telefonu

System bezprzewodowego ładowania telefonu

System bezprzewodowego ładowania telefonu obejmuje nieckę z funkcją ładowania bezprzewodowego i dodatkowe gniazda USB. Połączenie z anteną dachową zapewnia optymalną łączność z siecią komórkową. Złącze Bluetooth umożliwia jednoczesne podłączenie dwóch telefonów komórkowych i jednego odtwarzacza audio. Do tego dochodzi funkcja Bluetooth Office oraz przygotowanie do hotspotu WiFi.
Dowiedz się więcej
BMW 2 Series Coupé, Przygotowanie do Apple CarPlay®

Przygotowanie do Apple CarPlay®

Dlaczego nie korzystać z funkcji Twojego iPhone’a jeśli nie przeszkadzają w prowadzeniu pojazdu? Przygotowanie pod usługę Przygotowanie do Apple CarPlay® zapewnia zdalny dostęp do telefonu, a także do aplikacji takich jak iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify i Apple Music. Możesz również użyć przycisku głosowego na kierownicy, aby uzyskać dostęp do Siri, asystenta głosowego Apple.
Dowiedz się więcej
BMW serii 2 Coupé, Usługa Concierge

Usługa Concierge.

Czy jutro w Rzymie będzie świecić słońce? Kiedy odlatuje mój samolot? Usługa Concierge wspiera Cię w drodze i pomaga we wszelkich kwestiach. Rezerwuje miejsca w restauracji, hotelu czy kinie. Umożliwia nawet płatności. Gdziekolwiek jesteś, czegokolwiek w potrzebujesz: usługa Concierge jest zawsze z Tobą.
Dowiedz się więcej

DANE TECHNICZNE.

Wybierz model

Masa

Masa własna w kg 1 490 [1 510]
Dopuszczalna masa całkowita w kg 1 930 [1 910]
Ładowność w kg 515 [475]
Dopuszczalny nacisk na oś przednią / tylną w kg 920 / 1 075
Dopuszczalne obciążenie przyczepy bez hamulca / obciążenie haka holowniczego w kg 745 / 75 [750 / 75]
Dopuszczalne obciążenie przyczepy z hamulcem do nachylenia 12% / 8% w kg 1 500 / 1 500
Pojemność bagażnika min.-maks. w l 390

Wymiary

Dł./szer./wys. 4 432 / 1 774 / 1 418
Szerokość z lusterkami (po stronie kierowcy i pasażera) w mm 1984 (1001 / 983)
Rozstaw osi w mm / średnica zawracania w m 2 690 / 10,9

Koła

Opony przednie 205/55 R16 91 W
Opony tylne 205/55 R16 91 W
Obręcze kół przednie 7Jx16 LM
Obręcze kół tylne 7Jx16 LM

Silnik

Liczba cylindrów / zaworów na cylinder 4 / 4
Pojemność skokowa w cm3 1 998
Skok / średnica w mm 94,6 / 82
Moc silnika spalinowego w kW (KM) 100 (136) / 4400-6000
Maks. moment obrotowy (Nm) przy obr/min 220 / 1350-4300
Stopień sprężania :1 11

Osiągi

Prędkość maksymalna 210
Przyspieszenie 8,8 [8,9]

Zużycie

Cykl mieszany w l/100 km 7,7 - 7,2 [7,6 - 7,1]
Pojemność zbiornika paliwa w l 52
Norma emisji spalin UE Euro 6d-ISC-FCM

Emisja CO₂

Cykl mieszany w g/km 175 - 164 [173 - 162]

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW M240i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,9-10,0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 225-228

  BMW 230i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,3-7,9
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 166-179

  BMW 220i Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,2-7,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 164-178

  BMW 220d Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 5,5-5,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 145-153


  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.