BMW X1, podobnie jak inne modele X, to doskonały samochód dla tych, którzy każdego dnia szukają nowych wyzwań. Muskularna karoseria i elastyczne wnętrze dobitnie demonstrują, że jest to bez wątpienia samochód z rodziny X. Zarówno ekskluzywne wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny można dostosować do własnych oczekiwań, wybierając jeden z dwóch wariantów stylistycznych – BMW xLine albo BMW Sport Line. W BMW X1 oferowana jest bogata paleta wydajnych silników benzynowych i wysokoprężnych wyposażonych w technologie BMW EfficientDynamics.


BMW X3 było pierwszym samochodem typu Sports Activity Vehicle i pionierem nowej klasy pojazdów. Aktualna generacja jest prekursorem innowacji w swoim segmencie: dzięki nowoczesnym funkcjom, takim jak częściowa automatyzacja jazdy i inteligentny napęd na wszystkie koła BMW xDrive, BMW X3 wynosi radość z jazdy na nowy poziom. Fascynuje przy tym pełną wyrazu, atletyczną sylwetką, niezwykle eleganckim wnętrzem oraz elastycznymi silnikami wysokoprężnymi i benzynowymi BMW TwinPower Turbo. Zawsze gotowe na nową przygodę.


BMW X4 zwraca uwagę, zawsze i wszędzie. Oferuje styl, osiągi i ekstrawertyczną stylistykę. Łączy to, czego w tym segmencie nikt jeszcze nie połączył: moc typową dla X z estetyką klasycznego coupé. Wydajne silniki BMW TwinPower Turbo i wyposażenie standardowe obejmujące adaptacyjny sportowy układ kierowniczy i Performance Control pokazują wyraźnie impulsywny charakter BMW X4.


W trzeciej generacji BMW X5 po raz kolejny przewyższa ustanowione przez siebie standardy – jako SAV (Sports Activity Vehicle), oferuje nieprzeciętny luksus dla najbardziej wymagających. Gwarantuje to szereg inteligentnych technologii wyznaczających zupełnie nowy wymiar wydajności, dynamiki i komfortu – i to nawet poza utwardzonymi drogami. Wszystko to, co najlepsze połączone w niesamowicie komfortowej hybrydzie plug-in z napędem na wszystkie koła: BMW X5 xDrive40e Plug-in hybrid.


Mocne i atletyczne. Osobowosć jak przystało na model X, a przy tym sportowy wygląd jak w coupé. BMW X6 nie daje się zaszufladkować. Jego mocne silniki BMW TwinPower Turbo z rodziny BMW EfficientDynamics łączą dynamikę i wydajność, a napęd BMW xDrive doskonale przenosi je na drogę. Dzięki niezwykłym pakietom wyposażenia, takim jak stylistyka Pure Extravagance, i szlachetnym materiałom samochód robi ogromne wrażenie – a przy tym jest zaskakująco funkcjonalny.


Ikona w swojej klasie: BMW X7 symbolizuje nowy rodzaj samochodowego luksusu. Swoją doskonałą elegancją i nieprzeciętną prezencją otwiera nową erę radości z jazdy. A jego przełomowa stylistyka zapisuje się głęboko w pamięci już od pierwszego wejrzenia.


Jeśli szukasz nowego albo używanego BMW X, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW X – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.

Rozwiń