BMW X5 G05 2018, biel mineralna metalizowany, przedni półprofil podczas jazdy nocą

283.900,00 PLN

Cena od

Benzyna Diesel Hybryda Plug-in

Silnik i rodzaj paliwa

THE X5

W BMW Leasing 0%

283.900,00 PLN

Cena od

Benzyna Diesel Hybryda Plug-in

Silnik i rodzaj paliwa

THE X5W BMW Leasing 0%

Pojawił się szef i pokazuje wszystkim ich miejsce: BMW X5. Swoją prezencję ma wypisaną na twarzy – dostojeństwo, potęgę i elegancję. Potężna jednoczęściowa atrapa chłodnicy daje wyobrażenie o tym, co się dzieje, gdy bierze głęboki oddech. A wyostrzona stylistyka X reflektorów nie pozostawia wątpliwości co do tego, kto tu rządzi. Wyposażone w nowe technologie zwiększające bezpieczeństwo i dynamikę jazdy na każdej nawierzchni, BMW X5 wie, co znaczy radość z jazdy. I jak być zawsze w czołówce.

BMW X5 xDrive40i:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany):  10,5-11,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany):  227-262

Rozwiń

NAJWAŻNIEJSZE CECHY BMW X5.

Poznaj stylistykę, dynamikę jazdy i systemy wspomagające kierowcę.

BMW X5 G05 2018, biel mineralna metalizowany, widok z przodu

WYGLĄD ZEWNĘTRZNY BMW X5.

Mocna prezencja BMW X5.

Duża, lekko heksagonalna atrapa chłodnicy, opcjonalne światła laserowe z niebieskimi elementami X oraz potężne wloty powietrza wyraźnie pokazują, z kim mamy tu do czynienia. BMW X5 prezentuje się jako suwerenny lider, którego stylistyka już na pierwszy rzut oka wyraża moc i dynamikę.

BMW X5 G05 2018, biel mineralna metalizowany, widok z góry przez szklany dach panoramiczny

WNĘTRZE BMW X5.

Typowa stylistyka X w mocnej interpretacji BMW X5.

Na wejściu elegancki dywan świetlny, a w środku klarowna stylistyka BMW X5 z wysokiej klasy materiałami. Ekskluzywna atmosfera, która dzięki szklanemu dachowi panoramicznemu prezentuje się zawsze w najlepszym świetle. Elementy szklane na dźwigni biegów, kontrolerze iDrive, przycisku Start/Stop i pokrętle głośności zapewniają wyjątkowe wrażenia wizualne. A dzięki innowacyjnym technologiom łączności BMW X5 będziesz ze wszystkim na bieżąco również podczas jazdy.

BMW X5 xDrive40i G05 2018, biel mineralna, metalizowany, widok z tyłu

DYNAMIKA JAZDY BMW X5.

Przeżyj czystą radość z jazdy – z BMW X5.

Lekkie naciśnięcie pedału gazu rozpoczyna zabawę z BMW X5 xDrive40i. Już na niskich obrotach turbosprężarka z pośrednim chłodzeniem powietrza doładowującego zapewnia imponujący moment obrotowy. A z każdą zmianą biegów opcjonalna 8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic zapewnia dynamikę, wydajność i radość z jazdy.

BMW X5 G05 2018, wnętrze, kokpit

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE BMW X5.

Usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę w BMW X5.

Doskonała łączność sieciowa: BMW X5 jest wyposażone w technologie komunikacji sieciowej najnowszej generacji. Inteligentne usługi cyfrowe i systemy wspomagające kierowcę tworzą spójną sieć ze światem zewnętrznym, oferując maksymalny komfort i najwyższe bezpieczeństwo dzięki intuicyjnej obsłudze.

Nowe BMW X5 jest ucieleśnieniem genów rodziny BMW X. W czwartej generacji model prezentuje najmocniejszą do tej pory prezencję i nowoczesność. Wyznacza nową stylistykę X – solidną, klarowną i precyzyjną. Wnętrze oferuje jeszcze więcej luksusu i intuicyjną obsługę.
Adrian van Hooydonk, Dyrektor BMW Group Design

STYLISTYKA BMW X5.

FASCYNACJA X: Wyróżniające elementy wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Typowe BMW X5 – każdy detal jako mocny akcent. Już sam przód z dużą, jednoczęściową, lekko heksagonalną atrapą chłodnicy, charakterystycznymi reflektorami i dużymi wlotami powietrza demonstrują, z czym mamy tu do czynienia: z determinacją na 22-calowych kołach ze stopów lekkich. Wnętrze ze szklanym dachem panoramicznym Sky Lounge prezentuje się w najlepszym świetle. Szlachetne elementy szklane wyznaczają ekskluzywne akcenty, a nastrojowe światło tworzy wyjątkową atmosferę. Atmosferę, której poprzez cztery różne naturalne aromaty z pakietu Ambient Air można nadać jeszcze bardziej indywidualny charakter. Perfekcyjne brzmienie w drodze zapewnia system Bowers & Wilkins Surround Sound.
BMW X5 G05 2018, biel mineralna, metalizowany, przedni półprofil, podczas postoju nocą
BMW X5 xDrive40i G05 2018, biel mineralna, metalizowany, tylny półprofil
BMW X5 G05 2018, biel mineralna, metalizowany, widok z boku
Szklany dach panoramiczny BMW X5 G05 2018, biel mineralna, metalizowany
Fotele skórzane BMW X5 G05 2018, wnętrze
BMW X5 G05 2018, biel mineralna, metalizowany, przedni półprofil, podczas postoju nocą
BMW X5 xDrive40i G05 2018, biel mineralna, metalizowany, tylny półprofil
BMW X5 G05 2018, biel mineralna, metalizowany, widok z boku
Szklany dach panoramiczny BMW X5 G05 2018, biel mineralna, metalizowany
Fotele skórzane BMW X5 G05 2018, wnętrze

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.
  • Całkowita suma opłat w ofercie BMW Leasing 0% wynosi 100% przy następujących parametrach: opłata wstępna 25%, okres leasingu 36 miesięcy, wykup 1%. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz zawarcia ubezpieczenia OC/AC. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i nie jest wiążąca. BMW Leasing 0% jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowany na zdjęciach model może różnić się wersją silnika oraz może zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW.