Widok tyłu BMW X6 z lotu ptaa.

THE X6

SZCZEGÓŁY I WYPOSAŻENIE BMW X6.

Nowe BMW X6 demonstruje swoją wyższość na każdym poziomie. Jest on wyposażony w technologie przyszłości: adaptacyjne zawieszenie M Professional lub adaptacyjne zawieszenie pneumatyczne obu osi i pakiet xOffroad, które są odpowiedzialne za jego unikalną dynamikę jazdy. Ekstrawagancję i pionierskiego ducha podkreślają innowacyjne technologie, jak na przykład atrapa chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow” lub reflektory BMW Laserlight o niezależnej stylistyce X. Najnowsza generacja systemów wspomagania kierowcy BMW gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. A po zajęciu miejsc w kabinie na kierowcę i pasażerów czekają przełomowe cechy, w tym uchwyt na napój z regulacją temperatury lub koncepcja sterowania w systemie operacyjnym BMW 7.0 z imponującym wyświetlaczem o przekątnej 12,3 cala. Progresywne rozwiązania zamiast kultywowania zastanego status quo.

Rozwiń
THE X6SZCZEGÓŁY I WYPOSAŻENIE BMW X6.

MODELE I WYPOSAŻENIE BMW X6.

Autorytet ma różne formy.

BMW xLine

Wariant BMW xLine przekazuje sportowe cechy. W wyglądzie zewnętrznym wyraziste elementy stylistyczne składają się razem na uderzający charakter serii X - który można poznać po atrapie chłodnicy i listwie tylnego zderzaka w satynowym kolorze aluminium oraz satynowych aluminiowych listwach bocznych, razem tworzących idealną platformę gotową do następnej przygody.

BMW X6, xLine, configure.

Wariant BMW xLine przekazuje sportowe cechy. W wyglądzie zewnętrznym wyraziste elementy stylistyczne składają się razem na uderzający charakter serii X - który można poznać po atrapie chłodnicy i listwie tylnego zderzaka w satynowym kolorze aluminium oraz satynowych aluminiowych listwach bocznych, razem tworzących idealną platformę gotową do następnej przygody.

 • Wygląd zewnętrzny

 • Wnętrze

Pakiet sportowy M Sport

Pakiet M Sport nadaje pojazdowi jeszcze więcej sportowych cech. Oprócz wyglądu nacechowanego wieloma detalami w środku i na zewnątrz pakiet M Sport gwarantuje zwiększenie przyjemności jazdy. Adaptacyjne zawieszenie M Sport, skrzynia biegów Steptronic Sport, układ wydechowy M Sport, układ hamulcowy M Sport oraz pakiet aerodynamiczny M znacząco poprawiają dynamikę jazdy.

BMW X6, M Sport package, configure.

Pakiet M Sport nadaje pojazdowi jeszcze więcej sportowych cech. Oprócz wyglądu nacechowanego wieloma detalami w środku i na zewnątrz pakiet M Sport gwarantuje zwiększenie przyjemności jazdy. Adaptacyjne zawieszenie M Sport, skrzynia biegów Steptronic Sport, układ wydechowy M Sport, układ hamulcowy M Sport oraz pakiet aerodynamiczny M znacząco poprawiają dynamikę jazdy.

 • Wygląd zewnętrzny

 • Wnętrze

BMW Individual

Opcje wyposażenia BMW Individual podkreślają wyróżniający się wygląd BMW X6 z wyjątkowymi barwami lakierów w połączeniu ze skórzanymi tapicerkami i listwami wewnętrznymi.

BMW X6, BMW Individual, configure.

Opcje wyposażenia BMW Individual podkreślają wyróżniający się wygląd BMW X6 z wyjątkowymi barwami lakierów w połączeniu ze skórzanymi tapicerkami i listwami wewnętrznymi.

 • Wygląd zewnętrzny

 • Wnętrze

DYNAMIKA JAZDY NOWEGO BMW X6.

Ono dowodzi.

Zarówno dla BMW X czy BMW M każdy teren podda się topowym osiągom. Po wyposażeniu BMW X6 w podnoszące dynamikę elementy: adaptacyjne zawieszenie M Professional w połączeniu z systemem napędu na cztery koła xDrive uzyskuje on szczytowe osiągi w każdym terenie. Doznaj dominacji dzięki detalom.
Zbliżenie na sportowy układ wydechowy M w BMW X6.

Sportowy układ wydechowy M.

Układ wydechowy M Sport generuje odgłos, któremu w programach SPORT i SPORT+ można za pomocą przycisków dynamiki jazdy nadać bardziej intensywne brzmienie, natomiast w programach komfortu przyjmuje bardziej dyskretny ton.
Adaptacyjne zawieszenie M w BMW X6.

Adaptacyjne zawieszenie M.

Wskaźnik ciśnienia w ogumieniu pokazuje zawsze dokładne ciśnienie powietrza i automatycznie ostrzega o spadku ciśnienia. System monitoruje ciśnienie w każdej z opon za pomocą czujników, które bezprzewodowo przesyłają informacje do modułu sterującego. W ten sposób wskaźnik ciśnienia może wykryć zarówno gwałtowny jak i powolny spadek ciśnienia powietrza.
BMW X6 w zbliżeniu na owiewki lusterek bocznych M Carbon.

Lusterka boczne M Carbon.

Lusterka boczne M Carbon podkreślają silny i sportowy styl pojazdu.
BMW X6 w zbliżeniu na tylny spojler M Carbon.

Tylny spojler M Carbon.

Tylny spoiler podkreśla moc, sportowy design.
Wnętrze BMW X6 z widokiem na sportowe fotele.

Sportowe fotele kierowcy i pasażera.

Dynamiczne i komfortowe: standardowe i regulowane indywidualnie sportowe fotele kierowcy i pasażera z przodu są wyposażone w wiele możliwości elektrycznej regulacji, w tym również szerokości oparcia i kąta ustawienia siedziska. Wraz z regulacją w okolicy bioder wyższe siedzenia z lepiej trzymającym oparciem oferują doskonałą ergonomię i lepsze trzymanie boczne, tak przydatne przy szybkim pokonywaniu zakrętów.
BMW X6 z napędem na cztery koła xDrive.

xDrive.

Inteligentny system napędu na cztery koła BMW xDrive oferuje płynne i zmienne rozłożenie mocy między koła przedniej i tylnej osi tak, aby zapewnić maksymalną przyczepność, dynamikę oraz bezpieczeństwo jazdy w każdej sytuacji na drodze. Jeszcze większą zwinność pojazdu oferuje elektrycznie sterowany rozkład mocy, który przeciwdziała nadsterowności lub podsterowności samochodu w zakrętach.
Wnętrze BMW X6 z widokiem na tryby jazdy terenowej.

Pakiet xOffroad.

Nowe BMW X6 jest wyposażony w pakiet xOffroad, który pozwala na bezpieczne i szybkie podróżowanie po drogach oraz mniej twardych nawierzchniach. Napęd na cztery koła xDrive można za pomocą czterech trybów jazdy terenowej jeszcze lepiej dostosować do danej nawierzchni - uzyskując lepszą przyczepność na piasku, kamieniach, żwirze/szutrze czy śniegu.
Wnętrze BMW X6 z widokiem na przełącznik Driving Experience.

Przełącznik Driving Experience.

Przełącznik Driving Experience pozwala kierowcy wybrać między standardowym trybem COMFORT, oszczędnym trybem ECO PRO oraz trybem SPORT służącym do bardziej dynamicznej jazdy. Nowa interaktywna funkcja adaptacyjna Adaptive Mode w sposób ciągły zmienia ustawienia adaptacyjnego zawieszenia, układu kierowniczego i skrzyni biegów Steptronic, dopasowując ich działanie do bieżącej sytuacji na drodze.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY STYLISTYCZNE BMW X6.

Zdominuje Twój puls.

Na pierwszy rzut oka muskularny kształt nadwozia nowego BMW X6 jest sugestią czystej mocy drzemiącej w mocarnym, 8-cylindrowym benzynowym silniku BMW TwinPower Turbo o mocy 530 KM. Ukoronowaniem atletycznego języka stylistyki są mocne 22-calowe obręcze ze stopu lekkiego M w stylu V-spoke i pozostałe sportowe detale. Dodatkowe akcenty nadają opcje wyposażenia, na przykład atrapa chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow”, reflektory BMW Laserlight o stylistyce X oraz panoramiczne okno dachowe Sky Lounge. Wnętrze jest równie imponujące dzięki ekskluzywnym detalom stylistycznym, takim jak szklane aplikacje „Crafted Clarity”, sportowe siedzenia i nastrojowe oświetlenie.
Mężczyzna opierający się o BMW X6 w perspektywie bocznej na tle scenerii miejskiej.
Zbliżenie na przód BMW X6 z atrapą chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow” z lotu ptaka.

Atrapa chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow”.

Atrapa chłodnicy BMW z efektem „Iconic Glow” stanowi imponujący element wizualny. Dzięki innowacyjnej technologi włókien LED umożliwia ona generowanie atrakcyjnych scenariuszy oświetlenia na przykład podczas jazdy lub przy otwieraniu i zamykaniu samochodu.
Zbliżenie na BMW X6 z widokiem reflektorów Laserlight.

BMW Laserlight.

W trybie laserowych świateł drogowych reflektory BMW Laserlight o unikalnym stylu X oświetlają drogę na długości do 500 metrów - prawie dwukrotnie dalej niż konwencjonalne reflektory samochodowe. Lepsza widoczność po zmroku znacząco poprawia bezpieczeństwo. Standardy technologiczne pojazdu podkreśla niebieska sygnatura X oraz napisy „BMW Laser”.
Widok boczny BMW X6 z pokazaniem powitalnego oświetlenia podłoża.

Oświetlenie powitalne podłoża.

Funkcja oświetlenia powitalnego podłoża wyświetla wzór oświetlenia powitalnego przed drzwiami samochodu, tworząc przed samym wejściem powitalną atmosferę. Dywan świetlny również podnosi bezpieczeństwo i ułatwia wysiadanie w ciemności.
Zbliżenie na panoramiczne okno dachowe w BMW X6.

Panoramiczne okno dachowe.

Po otwarciu panoramiczne okno dachowe dostarcza dużo świeżego powietrza. Po zamknięciu tworzy we wnętrzu rozjaśnioną, miłą atmosferę. Okno jest otwierane i zamykane automatycznie poprzez naciśnięcie przycisku lub za pomocą kluczyka samochodu. Oferuje funkcję przesuwu i uniesienia, a ponadto jest wyposażone w roletę przeciwsłoneczną i deflektor wiatru.
Wygląd zewnętrzny BMW X6 z pokazaną obręczą kół ze stopu lekkiego.

22-calowe obręcze ze stopu lekkiego M Double-spoke 742 M z ogumieniem mieszanym.

22-calowe obręcze ze stopu lekkiego M Y-spoke 742 M Jet Black z ogumieniem mieszanym, w rozmiarze 9,J x 22 z oponami 275/35R22 z przodu i 10,5Jx22 z oponami 315/30R22 z tyłu.
Kokpit BMW X6 z widokiem 12,3-calowych wyświetlaczy i nastrojowym oświetleniem.

Oświetlenie ambientowe.

Standardowe oświetlenie ambientowe, w tym nastrojowe oświetlenie konturowe przednich i tylnych drzwi pozwala stworzyć we wnętrzu zrelaksowaną, przyjemną atmosferę. Funkcja oświetlenia powitalnego podłoża przy wsiadaniu i wysiadaniu oświetla obszar przed drzwiami samochodu. System oferuje sześć układów w kolorze białym, niebieskim, pomarańczowym, brązowym, liliowym i zielonym z możliwością przyciemnienia.
Wnętrze BMW X6 z widokiem szklanych aplikacji „Crafted Clarity”.

Aplikacje szklane „Crafted Clarity” na elementach wnętrza.

Aplikacje szklane „Crafted Clarity” obejmują wykonywane ręcznie elementy szklane, które wizualnie i taktownie podnoszą walory wnętrza. Ze szkła kryształowego wykonane są detale drążka zmiany biegów, pokrętła głośności, przełącznika iDrive Controller oraz przycisku Start/Stop.
Wnętrze ze zbliżeniem na panoramiczne okno dachowe Sky Lounge w BMW X6.

Panoramiczne okno dachowe Sky Lounge.

Panoramiczne okno dachowe pozwala uzyskać w ciągu dnia wrażenie olbrzymiej ilości miejsca, natomiast nocą dzięki układowi oświetlenia o ponad 15 000 świecących elementów generuje nastrój miłej atmosfery. Oświetlenie może świecić na jeden z sześciu kolorów oświetlenia nastrojowego wnętrza.

INNOWACYJNE TECHNOLOGIE BMW X6.

Przyszłość na to czekała.

BMW X6 sprawia, że zajmowanie wiodącej pozycji wydaje się łatwe: dysponuje on gamą ultranowoczesnych technologii i funkcji, dzięki którym każda podróż może odbywać się z maksymalnym możliwym poziomem komfortu. Kierowca może zawsze skorzystać z innowacyjnych funkcji, takich jak cyfrowy kluczyk, uchwyty napojów z regulacją temperatury lub imponujący 12,3-calowy wyświetlacz sterujący z dotykową obsługą. A dzięki dostępnemu dla tylnych siedzeń systemowi rozrywkowemu Professional, komfortowym siedzeniom z funkcją masażu i wentylacji oraz pakietowi zapachów wnętrza Ambient Air pasażerowie z tyłu mogą skorzystać z pełnych możliwości rozrywkowych i relaksacyjnych.
Zbliżenie na pakiet przestrzeni bagażowej dla BMW X6.

Pakiet przestrzeni bagażowej.

Pakiet przestrzeni bagażowej obejmuje nie tylko wszechstronne siatki do unieruchamiania bagażu, roletę oraz przeciwpoślizgowe szyny w bagażniku, ale także elastyczną siatkę, którą można zamocować do różnych uch, a ponadto użyć jako torby na zakupy.
Zbliżenie wnętrza BMW z widokiem uchwytu na napój z regulacją temperatury.

Uchwyt na napoje z kontrolą temperatury.

Uchwyty na napoje z regulacją temperatury w konsoli środkowej mogą chłodzić lub utrzymywać w cieple włożone napoje niezależnie od siebie. Sterowanie temperaturą jest uruchamiane za pomocą przycisków po lewej i prawej stronie. O ustawionej funkcji informuje także oświetlenie wnętrza (niebieski kolor dla chłodzenia oraz czerwony dla ogrzewania).
Kokpit BMW X6 z widokiem wyświetlacza Head-Up Display.

BMW Head-Up Display.

Pełnokolorowy wyświetlacz BMW Head-Up pokazuje wszystkie niezbędne informacje bezpośrednio w polu widzenia, ale nie rozprasza koncentracji. Informacje takie jak aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne, informacja o dozwolonej prędkości i wyprzedzaniu oraz telefon i opcje rozrywki.
Kokpit BMW X6 z widokiem BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional.

BMW Live Cockpit Professional ze wskazówkami nawigacji to dwa wyświetlacze wysokiej jakości - 12,3" Control Display, który może być obsługiwany dotykowo i 12,3-calowy panel sterowania.
Zbliżenie wnętrza BMW z widokiem głośnika.

System dźwiękowy surround Bowers & Wilkins Diamond

Bowers & Wilklins Diamond surround sound system dają jakość studia nagraniowego dla każdego pasażera. 20 doskonale rozmieszczonych głośników o wydajności 1,5 tys. watów dają niezapomniane wrażenia dźwiękowe.
Zbliżenie wnętrza BMW z widokiem systemu rozrywkowego dla tylnych siedzeń Professional.

System rozrywkowy dla tylnych siedzeń Professional.

System rozrywkowy dla tylnych siedzeń Professional obejmuje dwa odrębne 10,2-calowe kolorowe ekrany o wysokiej rozdzielczości, sterowaniu dotykowym i możliwości pochylenia oraz napęd Blu-ray. Dzięki niemu możliwe jest korzystanie z nawigacji i funkcji internetowych podczas jazdy (przy zakupieniu komórkowego łącza danych). Ponadto system zawiera złącze USB i połączenia dla odtwarzaczy MP3, konsol do gier oraz słuchawek (również bezprzewodowych).
BMW X6, zbliżenie na pakiety zapachowe Ambient Air.

Pakiet zapachowy wnętrza Ambient Air.

Pakiet zapachowy wnętrza Ambient Air obejmuje funkcję wypuszczania zapachów oraz jonizacji powietrza. Można wybierać z wielu dostępnych zapachów idealnie dobranych dla wnętrza samochodu. Możliwe jest jednoczesne oraz osobne korzystanie z dwóch wybranych zapachów.

SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I ŁĄCZNOŚĆ W NOWYM BMW X6.

Pionier perfekcji.

Oprócz wszystkich technologii i funkcji, takich jak wyświetlacz BMW Head-Up Display nowy BMW X6 może jeszcze pomieścić liczne systemy i usługi wspomagające. Wyposażenie pojazdu w systemy wspomagania BMW najnowszej generacji, takie jak asystent cofania lub pakiet Driving Assistant Professional z funkcją kierowania i śledzenia toru jazdy oraz wsparciem przy manewrowaniu w ciasnych miejscach, ostrzeżenia o zagrożeniach lokalnych i ostrzeżenie przed opuszczeniem pasa ruchu z aktywną ochroną przed zderzeniami bocznymi gwarantuje zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Możesz całkowicie skoncentrować się na tym, co najważniejsze: czystej radości z jazdy.
Kokpit BMW X6 z widokiem wyświetlacza Head-Up Display.
Kokpit BMW X6 z widokiem ustawień klimatyzacji.

Funkcja Automate My Habits.

Czy chcesz, aby zawsze włączać ogrzewanie fotela na poziom trzeci, gdy na zewnątrz jest chłodno? Funkcja Automate My Habits to inteligentne rozwiązanie, które zapamięta preferowane przez Ciebie ustawienia i będzie je automatycznie wybierać. Możesz cieszyć się podróżą. W przyszłości dodanych zostanie więcej opcji automatyzacji.
Kierowca korzystający z pomocy usług BMW X6 ConnectedDrive.

Usługi ConnectedDrive.

Usługi ConnectedDrive pozwalają na dostęp do cyfrowego świata BMW. Zainstalowane w samochodzie aplikacje pozwalają być zawsze na bieżąco z wydarzeniami i prognozą pogody. Usługi ConnectedDrive to podstawowy pakiet wymagany przy zakupie innych usług cyfrowych.
Dowiedz się więcej
Kokpit BMW X6 z widokiem asystenta parkowania Plus na wyświetlaczu Head-Up Display.

Asystent parkowania Plus.

Asystent parkowania Plus sprawia, że parkowanie i manewrowanie pojazdem staja się znacznie łatwiejsze. Układ ten obejmuje między innymi widok dookoła pojadu z widokiem od góry, widokiem panoramicznym, zdalnym widokiem 3D oraz pomoc przy parkowaniu równoległym, funkcję Active Park Distance Control, hamowanie w sytuacjach awaryjnych, asystenta parkowania z liniami prowadzącymi oraz asystenta cofania.
Kokpit BMW X6 z widokiem asystenta Driving Assistant Professional na wyświetlaczu Head-Up.

Pakiet Driving Assistant Professional.

Pakiet Driving Assistant Professional oferuje optymalny komfort i maksimum bezpieczeństwa w wielu krytycznych czy monotonnych sytuacjach na drodze. Składa się on z asystenta kierowania i utrzymania pasa ruchu, również z kontrolą w wąskich miejscach, asystenta hamowania awaryjnego Emergency Stop Assistant, ostrzegania o lokalnych zagrożeniach, asystenta pasa ruchu z aktywną ochroną przed zderzeniami bocznymi oraz innych funkcji bezpieczeństwa.
Mężczyzna trzymający w dłoni pakiet ConnectedPackage Professional.

ConnectedPackage Professional.

Usługi Concierge Service, usługi zdalne, Przygotowanie do Apple CarPlay, funkcja In-Car Experiences, powiadomienia na żywo o natężeniu ruchu drogowego, a może asystent miejsca parkingowego? Czy na pewno trzeba je zamawiać osobno? Zamów je wszystkie! Dzięki pakietowi Connected Package Professional możesz skorzystać z tych usług BMW ConnectedDrive oraz bezpłatnie przetestować wiele innych.
Mężczyzna korzysta z funkcji Connected Command z tylnego siedzenia.

Connected Command.

Czy chciałbyś móc całkowicie się skoncentrować na drodze przed Tobą? Zatem przekaż część kontroli swoim pasażerom. Można to łatwo zrobić za pomocą funkcji Connected Command. Korzystając z aplikacji BMW Connected możesz pozwolić, aby wyznaczeni przez Ciebie pasażerowie mogli korzystać z systemów rozrywkowych i nawigacji. Mogą oni także sterować głównymi funkcjami układu klimatyzacji.
BMW X6 technical data

BMW X6 TECHNICAL DATA

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

 • BMW X6 M50i:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,0-13,0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 272-294

  Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.