NOWE BMW X1

NOWE BMW X1

Wyjątkowość serii BMW X wynika z połączenia sportowego wyglądu, wyrazistego charakteru i optymalnych osiągów.

Potężny wizerunek i sportowy charakter – nadchodzi nowe BMW X1 

Rozwiń
NOWE BMW X1Wyjątkowość serii BMW X wynika z połączenia sportowego wyglądu, wyrazistego charakteru i optymalnych osiągów.

MAKSYMALNE OSIĄGI

Nowe BMW X1 to najbardziej zwinny SAV/SUV w klasie kompaktowej premium, który wyznacza standardy dla modeli innych marek.

Wszystko można ulepszyć. Dlatego w nowym X1 komfort jazdy jest jeszcze większy, wnętrze bardziej pojemne i przestronne, a stylistyka przyjemniejsza dla oka. Odświeżona wersja zachwyca mocą i ekspresją, a podczas użytkowania z nawiązką potwierdza dobre wrażenie. Nowe BMW X1 jest wyposażone w sterowanie głosowe i dotykowe. Ponadprzeciętna intuicyjność obsługi przekłada się na jeszcze większą wygodę użytkowania. Nie bez powodu pojazdy takie jak BMW X1 kształtują współczesną motoryzację.
Atrapa chłodnicy w nowym BMW X1

PIERWSZE WRAŻENIA

Jeszcze bardziej bezkompromisowa postawa i duża, niemal kwadratowa atrapa chłodnicy, od której rozchodzą się linie i powierzchnie w kształcie litery X, uwydatniają dynamikę przodu. W połączeniu z dostępnymi po raz pierwszy 20-calowymi obręczami kół ze stopów X1 staje się synonimem mocnej, zdecydowanej stylistyki.

Reflektory diodowe

JESZCZE LŻEJSZE

Reflektory diodowe, oferowane w BMW X1 jako wyposażenie standardowe, wyróżniają się zaawansowaną technologią i rozpoznawalną na pierwszy rzut oka stylistyką. Opcjonalnie dostępne w technologii diodowej są także duże, trójwymiarowe lampy tylne w kształcie stylizowanej litery L.

Strefa kierowcy z zakrzywionym wyświetlaczem BMW

MNIEJ PRZYCISKÓW, WIĘCEJ KONTROLI

W nowoczesnym wnętrzu nowego BMW X1 kryje się zakrzywiony wyświetlacz BMW z systemem iDrive 8, wyposażony w szeroką gamę intuicyjnych funkcji technicznych. Sportowa kierownica skórzana z przyciskami wielofunkcyjnymi i cyfrowymi elementami sterującymi, które można obsługiwać głosowo i dotykowo, gwarantuje nowoczesne wrażenia z jazdy bez najmniejszych zakłóceń.

Tryby BMW My Mode

TWÓJ TRYB

Możesz spersonalizować swój samochód nie tylko przy pomocy identyfikatora BMW. Dzięki trybom BMW My Mode możesz tworzyć specjalnie dla siebie wyjątkowe doznania we wnętrzu pojazdu i podczas jazdy. Wybór odpowiedniego trybu ożywia nieco codzienną rutynę.

Pakiety Connected

DOPASOWANE DO CIEBIE

Twoje cyfrowe życie można odwzorować w Twoim samochodzie. Dzięki systemowi operacyjnemu BMW 8 dostępny jest pełen wachlarz usług cyfrowych, które można zamawiać indywidualnie jako wyposażenie dodatkowe lub łączyć w pakiety Connected podczas konfigurowania pojazdu.

Mapy BMW i nawigacja Connected

MAPA W CZASIE RZECZYWISTYM

Mapy BMW i nawigacja Connected śledzą sytuację na drogach niemal w czasie rzeczywistym. Informują o korkach i robotach drogowych oraz zawsze znajdują najszybszą drogę do celu. Dzięki zdalnym aktualizacjom oprogramowania możesz aktualizować swoje BMW.

Postaw na X.

BMW X1 sDrive18i

Trafny wybór

BMW X1
od 195.000,00 PLN
  • Adaptacyjne reflektory LED
  • Dostęp komfortowy
  • Asystent parkowania z kamerą cofania

BMW X1 xDrive23i

Rekomendowany

BMW X1
od 271.800,00 PLN
  • Systemy asystujące kierowcy Professional
  • Zestaw HiFi Harman Kardon
  • Pakiet Innowacji

BMW X1 xDrive23d

Dla wymagających

BMW X1
od 298.200,00 PLN
  • Wyświetlacz Head-Up
  • Szklany dach panoramiczny
  • Pakiet sportowy M

POZNAJ WIĘCEJ OPCJI

BMW X1 i BMW iX1

Każdy przedstawiciel tej potężnej rodziny ma swój wyjątkowy charakter. Dowiedz się więcej o BMW serii X i jej imponujących opcjach. Który z modeli daje Ci to, czego szukasz?