BMW Vision Neue Klasse Family

NEUE KLASSE

WKROCZ W NOWĄ ERĘ.

POCZUJ PRZEDSMAK MOBILNOŚCI JUTRA JUŻ DZISIAJ.

Mobilność porusza — na wielu płaszczyznach. W naszym wideo zobaczysz oba nasze samochody koncepcyjne Neue Klasse. BMW Vision Neue Klasse X i BMW Vision Neue Klasse są gotowe, aby Cię poruszyć i zachwycić.

0:00
0:00 /  0:00

ZRÓB KROK W KIERUNKU PRZYSZŁOŚCI.

Z Neue Klasse zmieniamy sposób myślenia o mobilności. W niej uwaga skupia się na człowieku. Jak chcemy poruszać się w przyszłości? Czego oczekujemy od następnych generacji pojazdów? Rezultatem jest otoczenie pełne innowacyjnych technologii, które wzbogacają doznania z jazdy. Równocześnie chcemy, aby nasze działania były odpowiedzialne i zrównoważone, dlatego zadajemy sobie pytanie, jakie potrzeby wiąże z nami przyszłość. Dowiedz się więcej o designie, technologiach i w pełni elektrycznych, wydajnych koncepcjach napędów naszej Neue Klasse.

Design BMW Vision Neue Klasse Family

DESIGN NOWYCH CZASÓW.

Progresywny, a mimo to ponadczasowy. Klarowny, a mimo to elegancki. Zredukowany do tego, co najważniejsze – a mimo to typowy dla BMW. Design Neue Klasse pokazuje, jak może wyglądać przyszłość mobilności. Precyzyjne linie łączą się z dużymi powierzchniami na zewnątrz samochodu. Wnętrze kusi przestronnością połączoną z wygodą i cyfrowymi technologiami.

BMW iDrive BMW Vision Neue Klasse Family

NA RÓWNI CYFROWE I EMOCJONALNE.

Wirtualny i realny świat przenika się w kabinie pojazdu dzięki nowemu systemowi obsługi BMW iDrive. Cyfrowe funkcje otwierają zupełnie nową przestrzeń czerpania doznań. Ukierunkowany na potrzeby kierowcy, podkreślający jego indywidualność i stworzony zgodnie z jego oczekiwaniami – właśnie tego oczekują użytkownicy.

BMW eDrive BMW Vision Neue Klasse Family

W PEŁNI ELEKTRYCZNY, PEŁNIA KOMFORTU I RADOŚĆ Z JAZDY.

Przyszłość elektryzuje. I nigdy wcześniej nie oferowała większej wygody. Dzięki zasięgowi większemu o 30 procent, ładowaniu szybszemu o 30 procent i wydajności większej o 25 procent. Dzięki napędowi BMW eDrive szóstej generacji beztrosko i z pewnością jutra poruszasz się po drogach.

Dwukierunkowe ładowanie w BMW Vision Neue Klasse Family

POJAZD JAKO MAGAZYN ENERGII. Z DWUKIERUNKOWYM ŁADOWANIEM W  NEUE KLASSE.

Akumulatory nowej generacji mogą służyć nie tylko do napędzania pojazdu. Znakomicie nadają się na magazyny pośrednie do dwukierunkowego ładowania. Możesz z nich zasilać urządzenia elektryczne w domu i oddawać energię do sieci. Możesz też użyć swojego pojazdu w roli przewoźnego powerbanku do zasilania urządzeń kempingowych lub ładowania akumulatora roweru elektrycznego — w dowolnym miejscu i podczas każdej przygody.

VISION NEUE KLASSE.

INNOWACYJNE. JUŻ NA ETAPIE PRODUKCJI.

Neue Klasse BMW otwiera również nowy rozdział historii produkcji. Zakłady BMW Group w Debrecen na Węgrzech zostały zaprojektowane i zrealizowane zgodnie z koncepcją iFACTORY. Z chwilą rozpoczęcia produkcji Neue Klasse w 2025 roku będą to pierwsze zakłady produkcji samochodów w skali całego świata, które będą wykorzystywać wyłącznie energię niepochodzącą z paliw kopalnych.

ODKRYJ JUŻ DZIŚ NASZE ELEKTRYCZNE MODELE BMW.