Oryginalne części BMW 2023 tarcze hamulcowe stanowisko kontrolne

ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

ABY TWOJE BMW POZOSTAŁO ORYGINALNYM BMW.

Chcesz dla swojego BMW tego, co najlepsze? Wybierz oryginalne części BMW. Opracowane, wyprodukowane i intensywnie testowane specjalnie dla Twojego BMW. Zwiększają nie tylko bezpieczeństwo, niezawodność i trwałość, ale także wartość odsprzedaży Twojego samochodu.

TWOJE KORZYŚCI

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO WYBRAĆ ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

Sprawdzona jakość BMW.

Atrakcyjny stosunek ceny do jakości.

Utrzymanie wartości pojazdu.

Doskonały know-how BMW.

Gwarancja do 24 miesięcy.

ORYGINALNE NOWE CZĘŚCI BMW

NOWE, STWORZONE SPECJALNIE DO TWOJEGO BMW.

W przypadku zużycia, uszkodzenia lub usterki BMW oferuje – od wprowadzenia modelu na rynek do co najmniej 12 lat po zakończeniu jego produkcji – idealnie dopasowane nowe oryginalne części BMW. Zapewnia to bezpieczeństwo i utrzymanie wartości Twojego BMW.

CZĘŚCI REGENEROWANE

NIE ZAWSZE MUSZĄ BYĆ NOWE.

Oryginalne części BMW 2023 regeneracja

Dokładnie sprawdzone i gotowe do użycia. Regenerowane oryginalne części BMW podlegają tym samym rygorystycznym standardom jakości, co nowe oryginalne części BMW. Dlatego są tak samo odpowiednie do Twojego BMW, a jednocześnie przyjazne dla środowiska.Ponadto na wszystkie regenerowane części udzielamy 24-miesięcznej gwarancji. Tak więc również regenerowane oryginalne części BMW dają Ci spokojną głowę. BMW oferuje między innymi następujące regenerowane części oryginalne do wybranych modeli:

  • skrzynie automatyczne
  • skrzynki rozdzielcze
  • przekładnie kierownicze
  • turbosprężarki
  • rozruszniki
  • alternatory
  • jednostki główne

 

REGENERACJA

5 KROKÓW DO NOWEJ JAKOŚCI.

Oryginalne części BMW 2023 części Classic

ORYGINALNE CZĘŚCI BMW CLASSIC

ORYGINALNE CZĘŚCI BMW DO SAMOCHODÓW KLASYCZNYCH.

Aby jeszcze dłużej cieszyć się swoim klasycznym samochodem, warto postawić wyłącznie na oryginalne części BMW. Układ jezdny, elektronika czy karoseria – części BMW Classic są dostępne u dealerów BMW oraz w ogólnoeuropejskiej sieci certyfikowanych partnerów BMW Classic. Eksperci zamawiają potrzebne części i montują je, korzystając ze swojego know-how.

SERWIS BMW

NAJLEPSZY SERWIS Z ORYGINALNYMI CZĘŚCIAMI BMW.

Oczywiście również w serwisie BMW stosowane są oryginalne części BMW. Polegaj na najwyższej jakości i specjalistycznej wiedzy podczas każdego przeglądu, konserwacji lub naprawy. Tak zagwarantujesz sobie niezawodność, bezpieczeństwo i radość z jazdy – cokolwiek się wydarzy. #WhateverHappens

BMW Service Inclusive BMW na tle letniego krajobrazu z postacią

BMW Service Inclusive.

Za jednorazową opłatą możesz w wybranym okresie bezpłatnie korzystać z wszelkich usług serwisowych i konserwacyjnych.

BMW Value Service BMW stojące przed garażem z postaciami

BMW Value Service.

Ta doskonała oferta dotyczy wszystkich modeli BMW mających pięć lat lub więcej – ponieważ im starszy pojazd, tym bardziej opłacalne są nasze warunki serwisowe.

Naprawy i pielęgnacja BMW. Naprawa reflektorów BMW

Naprawy i pielęgnacja BMW.

Czy to naprawa powypadkowa, czy kosmetyczna: ekspertom w naszych certyfikowanych warsztatach blacharsko-lakierniczych BMW możesz całkowicie zaufać. Naprawiają oni duże i małe uszkodzenia zgodnie z najwyższymi standardami jakości i w sposób optymalnie dostosowany do Twojego BMW.

Serwis BMW mężczyzna i kobieta przed BMW iX w serwisie BMW

Kompletna oferta serwisowa BMW.

Aby cieszyć się jeszcze bardziej beztroską jazdą, zapoznaj się z naszymi pozostałymi atrakcyjnymi ofertami serwisowymi i znajdź dokładnie taką, która najlepiej pasuje do Twojego BMW i Twoich indywidualnych potrzeb.

Najczęściej zadawane pytania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE ORYGINALNYCH CZĘŚCI BMW.