0:00
0:00 /  0:00

SHOP THE LOOK

ŁADOWANIE
SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

TWOJA NIEZAWODNA INFRASTRUKTURA.

BMW i5 eDrive40: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,9–15,9; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 498–582

ZALETY ŁADOWANIA
W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW stacja ładowania

ELASTYCZNE KORZYSTANIE
Z PUBLICZNYCH STACJI ŁADOWANIA.

Połącz wygodne parkowanie i ładowanie podczas wizyt w centrum miasta. Ładowanie samochodów elektrycznych i hybryd plug-in w miejscach publicznych zapewnia pełną elastyczność. Na dłuższych trasach możesz bardzo szybko ładować swój elektryczny samochód na stacjach ładowania wysokiej mocy. Przy zakupie samochodu elektrycznego lub hybrydy plug-in BMW otrzymujesz kabel do ładowania i kartę BMW Charging do publicznej sieci ładowania.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW infrastruktura ładowania

SZEROKA
INFRASTRUKTURA ŁADOWANIA.

Taryfa Active umożliwia ładowanie w przejrzystych, atrakcyjnych i stałych cenach – w jednej z największych i stale rozwijających się sieci ładowania w Europie. Najbliższe publiczne stacje ładowania samochodów elektrycznych można łatwo znaleźć w BMW Maps w aplikacji My BMW lub w pojeździe. W aplikacji i w pojeździe możesz też wygodnie planować trasę zoptymalizowaną pod kątem ładowania. 

Ładowanie w miejscach publicznych BMW szybkie ładowanie

KRÓTKIE POSTOJE, SZYBKI DOJAZD DO CELU.

Oszczędzaj cenny czas dzięki wyjątkowo szybkiemu ładowaniu. Na przykład na stacjach ładowania wysokiej mocy takich jak naszego partnera IONITY. Albo na bardzo korzystnych warunkach w sieci BMW Charging. Trasa zoptymalizowana pod kątem ładowania w nawigacji samochodu elektrycznego BMW pokazuje bezpośrednio stacje ładowania. Skraca to długie podróże, ponieważ w bardzo krótkim czasie można sporo zwiększyć zasięg.

ZOBACZ STACJE ŁADOWANIA DO TWOJEGO SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.

more Information

Czasy ładowania

Ładowanie w miejscach publicznych

Stacja ładowania wysokiej mocy

Samochód można ładować bardzo szybko na stacjach ładowania wysokiej mocy (np. w sieci IONITY). Prąd stały (DC) oferuje znacznie większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) np. z domowego gniazdka. Dlatego stacje ładowania wysokiej mocy idealnie nadają się do ładowania na trasie. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 10 do 80% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania pojazdu. W tym zakresie ładowanie odbywa się najszybciej przy zachowaniu żywotności akumulatora. Na mapie przedstawione są wszystkie stacje ładowania wysokiej mocy w sieci BMW Charging. (stan na 22.03.2023).

Stacja ładowania DC

Kiedy jeździsz po mieście lub musisz szybko wyruszyć w podróż, stacja ładowania DC będzie doskonałym rozwiązaniem. Prąd stały (DC) oferuje większą moc ładowania niż prąd przemienny (AC) np. z domowego gniazdka. Dlatego stacje ładowania DC idealnie nadają się do ładowania na trasie. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 10 do 80% poziomu naładowania akumulatora przy mocy ładowania do 50 kW. W tym zakresie ładowanie odbywa się najszybciej przy zachowaniu żywotności akumulatora. Na mapie przedstawione są wszystkie stacje ładowania DC w sieci BMW Charging (stan na 22.03.2023).

Stacja ładowania AC

Niemal wszędzie znajdują się publiczne stacje ładowania prądem zmiennym (AC). Opcja ta szczególnie nadaje się do regularnego ładowania przez dłuższy czas – na przykład przez noc lub podczas pracy. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy maksymalnej mocy ładowania 22 kW. Moc ładowania zależy od wyposażenia. Rzuć okiem na mapę i odkryj wszystkie stacje ładowania prądem zmiennym w sieci BMW Charging. (stan na 22.03.2023).

Ładowanie w domu

Wallbox / ładowarka uniwersalna (typu 2)

W domu możesz wygodnie ładować samochód ze stacji Wallbox lub szybkiej ładowarki uniwersalnej. W obu przypadkach wykorzystywany jest prąd przemienny (AC). W zależności od pojazdu, wyposażenia dodatkowego i kraju stacja Wallbox pozwala na uzyskanie maksymalnie 22 kW mocy ładowania, a szybka ładowarka uniwersalna maksymalnie 11 kW. Wyświetlana wartość to minimalny czas trwania ładowania od 0 do 100% poziomu naładowania akumulatora przy mocy ładowania 11 kW.

Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i korzystania z dodatkowych odbiorników energii oraz wybranego samochodu. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.


Aplikacja My BMW umożliwia wyszukiwanie stacji ładowania, planowanie i sprawdzanie procesów ładowania oraz zarządzanie nimi – w domu i w drodze. Poznaj różnorodne funkcje aplikacji My BMW.

ŁATWE
WYSZUKIWANIE STACJI ŁADOWANIA.

0:00
0:00 /  0:00


Najbliższą stację ładowania i szczegółowe informacje o ładowaniu sprawdzisz z dowolnego miejsca w aplikacji My BMW lub wyświetlisz bezpośrednio w nawigacji w pojeździe.

BMW i4 Gran Coupé: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 22,5–15,8; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 406–590

BMW i4 M50 Gran Coupé: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 22,5–18,0; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 415–520

KARTA I KABEL DO ŁADOWANIA

ZAŁĄCZONE AKCESORIA DO ŁADOWANIA SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.

Opcje ładowania
i usługi w skrócie

PROSTE ŁADOWANIE.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW Plug & Charge
Ładowanie w miejscach publicznych BMW punkty ładowania
Ładowanie w miejscach publicznych BMW ładowanie z wysoką mocą

Plug & Charge. Po prostu ładuj.

Więcej niż tylko technologia ładowania. BMW Plug & Charge to krok w stronę elektromobilności jutra. Po podłączeniu do stacji ładowania Twój samochód elektryczny jest automatycznie rozpoznawany i uwierzytelniany. Usługa Multi Contract pozwala również wybrać przy ładowaniu jedną z kilku umów od różnych dostawców. Na przykład prywatną lub firmową. Wybór należy do Ciebie.

Ponad 551 tys. punktów ładowania.

Czy to w trasie, czy w codziennej jeździe – dzięki ponad 551 tys. punktów w całej Europie zawsze znajdziesz odpowiednią opcję ładowania. A sieć stale się powiększa. BMW Charging umożliwia wygodne i proste korzystanie z tych stacji ładowania.

Ładowanie na stacjach ładowania wysokiej mocy.

Stacje ładowania wysokiej mocy (HPC) w sieci BMW umożliwiają niezwykle szybkie ładowanie z mocą do 350 kW. Dzięki pakietowi IONITY Plus możesz korzystać ze stacji szybkiego ładowania IONITY w całej Europie na atrakcyjnych warunkach. Jako nabywca nowego pojazdu przez 12 miesięcy bez opłaty podstawowej.

[1] Wydajność ładowania zależy od poziomu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania dodatkowych odbiorników energii. Podane zasięgi są oparte na najlepszym scenariuszu WLTP. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW kabel do ładowania typu 3
Ładowanie w miejscach publicznych BMW karta BMW Charging

Kabel do ładowania (typu 3).

Kabel BMW (typu 3) o długości 5 m do ładowania w miejscach publicznych umożliwia elastyczne ładowanie samochodu. Dzięki znormalizowanej wtyczce ECE w publicznych stacjach ładowania w całej Europie. Ta ładowarka jest kompatybilna ze wszystkimi w samochodami elektrycznymi i hybrydami plug-in BMW i oferuje możliwość ładowania w domu i w miejscach publicznych.

Karta BMW Charging.

Twoja osobista karta do ładowania jest przepustką do sieci BMW Charging. Uwierzytelnij się kartą BMW Charging na publicznych stacjach ładowania i po prostu rozpocznij ładowanie. Możesz też uwierzytelnić się cyfrowo w aplikacji My BMW lub poprzez Plug & Charge.

OD KLIENTÓW DLA KLIENTÓW: MOBILNOŚĆ ELEKTRYCZNA W ŻYCIU CODZIENNYM.

„Podczas gdy dla samochodów spalinowych brakuje miejsc parkingowych, ja po prostu podjeżdżam do stacji ładowania”.

 

W tym filmie można zobaczyć zalety publicznego ładowania w centrum miasta: od ekskluzywnych miejsc parkingowych, po możliwość załatwiania codziennych spraw podczas ładowania. Nasi klienci relacjonują.

0:00
0:00 /  0:00
Ładowanie w miejscach publicznych BMW ładowanie w domu

ŁADOWANIE W DOMU JAKO ALTERNATYWA.

Ładuj swój samochód elektryczny lub hybrydę plug-in w nocy lub między jazdami. Ciesz się dobrze naładowanym akumulatorem i wygodnie dostosuj ładowanie swojego elektrycznego BMW do swoich codziennych potrzeb.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW samochód elektryczny koszty

KOSZTY SAMOCHODU ELEKTRYCZNEGO.

Jakie są koszty ładowania samochodu elektrycznego? Oszczędzaj dzięki niższym kosztom serwisowania i niższym podatkom. Czy istnieją dotacje do samochodów elektrycznych? Dowiedz się, czy samochód elektryczny Ci się opłaca.

Przegląd asortymentu

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE BMW.

BMW i5 eDrive40 Touring
BMW i5 eDrive40
i4 eDrive40 Gran Coupe
i7 xDrive60 Limuzyna
  • BMW i5 eDrive40 Touring

  • Od 355 500 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   483 - 560 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   30 min

  • BMW i5 eDrive40

  • JUŻ OD 1900 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[4]

   Od 345 000 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   499 - 579 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   30 min

  • i4 eDrive40 Gran Coupe

  • JUŻ OD 1100 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[5]

   Od 292 500 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   492 - 589 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   30 min

  • i7 xDrive60 Limuzyna

  • JUŻ OD 2500 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[6]

   Od 650 000 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   589 - 624 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   34 min

BMW i4 eDrive40 Gran Coupé: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 19,1–16,1


BMW i5 eDrive40 Touring: Zużycie w trybie elektrycznym, cykl mieszany WLTP w kWh na 100 km[1]: 19,3-16,5

 

BMW i5 eDrive40: Limousine energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,9–15,9

BMW i7 xDrive60 Limuzyna: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 19,6–18,5

BMW iX2 xDrive30
iX xDrive40
iX1 eDrive20
iX3
  • BMW iX2 xDrive30

  • JUŻ OD 1000 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[7]

   Od 267 000 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   417–449 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   29 min

  • iX xDrive40

  • JUŻ OD 1500 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[8]

   Od 378 300 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   403 - 435 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   31 min

  • iX1 eDrive20

  • JUŻ OD 950 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[9]

   Od 220 000 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   430 - 474 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   29 min

  • iX3

  • JUŻ OD 1000 PLN NETTO/MIES. W BMW COMFORT LEASE[10]

   Od 297 000 zł

   Rysunki przedstawiają opcje wyposażenia dostępne za dodatkową opłatą. Podane ceny stanowią niewiążące, niekartelowe zalecenia producenta zawierające podatek VAT i standardowy podatek konsumpcyjny (NOVA) w oparciu o model podstawowy bez opcji wyposażenia z wyłączeniem kosztów transferu. Błędy i pomyłki zastrzeżone. Wiążące informacje o cenach można uzyskać od partnera BMW.

  • Zasięg elektryczny (WLTP)[2]

   461 - 471 km

  • Czas ładowania DC (10-80% poziomu ładowania)[3]

   31 min

BMW iX1 eDrive20: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 17,2–15,4

BMW iX2 xDrive30: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 17,8–16,3

BMW iX3: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,0–17,6

BMW iX xDrive40: zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 21,4–19,4

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

WIĘCEJ INFORMACJI.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW jazda próbna

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ PRÓBNĄ
SWOIM WYBRANYM MODELEM.

Chcesz się przekonać, jak jakie wrażenia z jazdy oferuje Twój wymarzony model elektryczny? Umów się na jazdę próbną online w dogodnym dla Ciebie terminie. Partner BMW skontaktuje się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW doradztwo partner serwisowy BMW

ŻYCZYSZ SOBIE
OSOBISTEJ KONSULTACJI?

W razie jakichkolwiek pytań, chęci uzyskania dodatkowych informacji lub otrzymania konkretnej oferty prosimy o kontakt z najbliższym dealerem BMW. Kompetentni doradcy BMW chętnie udzielą Ci wszelkich informacji indywidualnie przez telefon lub bezpośrednio na miejscu.

Ładowanie w miejscach publicznych BMW obsługa klienta

OBSŁUGA KLIENTA BMW.

Obsługa klienta BMW służy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z BMW. Niezależnie od tego, czy już jeździsz BMW, czy planujesz zakup nowego.

Zużycie energii i emisja CO₂.

BMW i5 eDrive40 Touring: Zużycie w trybie elektrycznym, cykl mieszany WLTP w kWh na 100 km[1]: 19,3-16,5; zasięg elektryczny, WLTP w kWh[2]: 483–560

 

BMW i5 eDrive40: Limousine energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 18,9–15,9; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 498–582

BMW i4 Gran Coupé: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 22,5–15,8; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 406–590

BMW i4 M50 Gran Coupé: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w kWh/100 km[1]: 22,5–18,0; zasięg elektryczny WLTP w km[2]: 415–520

[1] Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu w trybie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe  tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp


Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

[2] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.

[3] Wydajność ładowania zależy od stanu naładowania, temperatury otoczenia, indywidualnego profilu jazdy i wykorzystania odbiorników dodatkowych. Podane zakresy są oparte na najlepszym scenariuszu WLTP. Czasy ładowania odnoszą się do temperatury otoczenia 23°C po wcześniejszej jeździe i mogą się różnić w zależności od sposobu użytkowania.

[4] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i5 eDrive40 Limuzyna za 307 050 zł brutto. Opłata wstępna 68 994 zł brutto. Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. 

[5] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i4 eDrive35 za 230 510 zł brutto. Opłata wstępna 68 646 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

[6] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW i7 eDrive40 za 432 000 zł brutto. Opłata wstępna 108 000 zł brutto. Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. 

[7] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX2 eDrive20 za 204 700 zł brutto. Opłata wstępna 52 608 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

[8] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX xDrive40 za 302 640 zł brutto. Opłata wstępna 75 660 zł brutto. Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. 

[9] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX1 eDrive20 za 195 800 zł brutto. Opłata wstępna 45 034 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.

[10] Rata miesięczna netto w BMW Comfort Lease dla przedsiębiorców dla BMW iX3 za 247 995 zł brutto. Opłata wstępna 70 431 zł brutto (w tym kwota pokrywana z dotacji w ramach programu „Mój Elektryk”: 27 000 zł brutto). Okres leasingu 24 miesiące, średnioroczny deklarowany przebieg 15 000 km, gwarantowana wartość końcowa. Podane ceny są rekomendowanymi cenami detalicznymi zawierającymi podatek VAT oraz podatek akcyzowy i nie są wiążące. BMW Polska nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Niniejsza symulacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej Klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o.. BMW Comfort Lease jest oferowany przez BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Prezentowane na zdjęciach modele mogą różnić się wersją silnika oraz mogą zawierać dodatkowo płatne wyposażenie. Indywidualne oferty dostępne u Dealerów BMW. Informacje dotyczące programu „Mój Elektryk” można uzyskać na właściwych stronach rządowych.