SHOP THE LOOK

TUTORIALE VIDEO BMW
NA TEMAT ELEKTROMOBILNOŚCI.

NASZE PORADNIKI DOTYCZĄCE MOBILNOŚCI JUTRA.

BMW iX M60: Zużycie energii w cyklu mieszanym w kWh/100 km[1]: 24,7–22,0; zasięg elektryczny w km[2]: 500–563

Jakie opcje ładowania oferuje stacja Wallbox w domu? Jak ładować samochód elektryczny w domu przy wykorzystaniu jak największej ilości energii słonecznej – lub najszybciej jak to możliwe? Gdzie dowiem się, jak często muszę ładować akumulator przed dojazdem do celu? I czy po drodze będzie wystarczająco dużo punktów ładowania? Istnieje wiele pytań dotyczących elektromobilności. Chcemy odpowiedzieć na te i inne pytania. Jeśli chcesz ładować swój samochód elektryczny w domu lub w miejscach publicznych, zaplanować najbliższą podróż lub zoptymalizować codzienną rutynę ładowania, śledź nasze filmy wideo dotyczące elektromobilności. Zapoznaj się z naszymi instrukcjami i zobacz, jak elektryzująco proste i wygodne może być ładowanie i prowadzenie samochodu elektrycznego. Więcej informacji i instrukcji dotyczących samochodów elektrycznych można znaleźć w aplikacji BMW Driver's Guide.

ZOPTYMALIZUJ ŁADOWANIE W DOMU.

0:00
0:00 /  0:00

Niezależnie od tego, czy chcesz ładować możliwie szybko, czy przy maksymalnym wykorzystaniu samodzielnie wytworzonej energii z systemu fotowoltaicznego – stacja BMW Wallbox umożliwia elastyczne ładowanie precyzyjnie dostosowane do Twoich potrzeb. W aplikacji My BMW możesz w dowolnej chwili sprawdzić informacje o ładowaniu swojego samochodu elektrycznego.

UNIWERSALNE I WYGODNE ŁADOWANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH.

0:00
0:00 /  0:00

Korzystaj z jednej z największych sieci ładowania w Europie obejmującej 510 tys. punktów ładowania. Dzięki temu możesz wygodnie i łatwo ładować akumulator również w podróży. Na przykład dzięki Plug & Charge. Po podłączeniu samochodu elektrycznego do stacji ładowania jest on automatycznie rozpoznawany i uwierzytelniany. Możesz wtedy wybrać jedną z kilku zapisanych umów od różnych dostawców.

BMW iX M60: Zużycie energii w cyklu mieszanym w kWh/100 km[1]: 24,7–22,0; zasięg elektryczny w km[2]: 500–563

TWOJA EKSKLUZYWNA
ROZSZERZONA SIEĆ ŁADOWANIA.

0:00
0:00 /  0:00

Ty cieszysz się pobytem na miejscu, a Twoje BMW się ładuje. W jednym w wielu punktów ładowania naszych partnerów premium, takich jak hotele, restauracje, kluby golfowe itp. w ponad 50 krajach. Rozszerz swoją ekskluzywną sieć ładowania dzięki BMW Destination Charging.

PODRÓŻUJ
BEZ OBAW DZIĘKI
TRASOM ZOPTYMALIZOWANYM POD KĄTEM ŁADOWANIA.

0:00
0:00 /  0:00

Bezstresowe podróżowanie. Zaplanuj wygodnie swoją najbliższą podróż dzięki trasom zoptymalizowanym pod kątem ładowania. Dzięki temu zawsze znajdziesz odpowiednie opcje ładowania na swojej trasie. Z domu w aplikacji My BMW lub bezpośrednio w pojeździe.

NASZE
ROZWIĄZANIA DO ŁADOWANIA NA KAŻDĄ SYTUACJĘ.

0:00
0:00 /  0:00

Czy to w domu, czy w trasie – ładuj wygodnie swój samochód elektryczny dzięki naszym opcjom ładowania dostosowanym do Twoich potrzeb. Nowoczesne technologie pozwalają jeszcze bardziej wydłużyć zasięg elektryczny.

WSZYSTKO O ELEKTROMOBILNOŚCI.

Zużycie energii i emisja CO₂.

BMW iX M60: Zużycie energii w cyklu mieszanym w kWh/100 km[1]: 24,7–22,0; zasięg elektryczny w km[2]: 500–563

[1] Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu w trybie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe  tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. w certyfikatach zgodności WE wartości NEDC nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

[2] Zasięg zależy od różnych czynników, przede wszystkim: indywidualnego stylu jazdy, uwarunkowań trasy, temperatury zewnętrznej, ogrzewania, klimatyzacji i zastanej temperatury.