Serwis BMW 2024 w skrócie

SERWIS BMW.

SPOKOJNIE, WSZYSTKO POD KONTROLĄ.

#WhateverHappens. U partnera serwisowego BMW Ty i Twoje BMW jesteście w dobrych rękach. Nasza obietnica serwisowa Proactive Care zapewni Ci nieprzerwaną mobilność. Zrelaksuj się i skorzystaj z naszych indywidualnych pakietów serwisowych BMW Service Inclusive albo atrakcyjnych ryczałtowych ofert BMW Value Service. Mamy dla Ciebie optymalne oferty dostosowane do Twoich potrzeb, do wszystkich modeli BMW, na wiele kilometrów beztroskiej jazdy.

KORZYŚCI

TWOJE KORZYŚCI W SKRÓCIE.

Serwis BMW 2024 proaktywny ikona

PROAKTYWNY.

Serwis BMW 2024 najlepsza jakość ikona

JAKOŚĆ I KOMPETENCJE.

Serwis BMW 2024 duża sieć serwisowa ikona

DUŻA SIEĆ SERWISOWA.

Serwis BMW 2024 oryginalne części BMW ikona

ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

Serwis BMW 2024 duża oferta usług ikona

KOMPLEKSOWY ZAKRES USŁUG.

BMW PROACTIVE CARE

NASZA OBIETNICA SERWISOWA DLA CIEBIE.

BMW Proactive Care 2024

Zajmujemy się problemami, zanim się pojawią. BMW Service z Proactive Care z wyprzedzeniem rozpoznaje potrzebę działania, od przeglądów i wymianę elementów eksploatacyjnych po usterki techniczne. W zależności od swoich preferencji otrzymasz profesjonalne wsparcie naszych ekspertów. Zapewniamy Ci zawsze nieprzerwaną mobilność.

PRZEGLĄDY I KONSERWACJA BMW

JAKOŚĆ PREMIUM I UTRZYMANIE WARTOŚCI POJAZDU.

BMW Service Inclusive 2024

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Raz płacisz i cieszysz się beztroską jazdą. W BMW Service Inclusive wybierasz okres lub limit kilometrów i płacisz jednorazową, stałą cenę, która pokrywa wszystkie zawarte czynności serwisowe. Twoje BMW jest zawsze w najlepszych rękach u wszystkich uczestniczących w programie partnerów serwisowych BMW na całym świecie.

BMW Value Service 2024

BMW VALUE SERVICE.

Twoje BMW ma więcej niż 5 lat? Skorzystaj z ofert cenowych i ekskluzywnych usług serwisowych BMW zapewniających bezpieczeństwo, utrzymanie wartości pojazdu i niezmąconą radość z jazdy. Atrakcyjna cena zawiera zarówno stosowanie oryginalnych części BMW (hamulce, filtr paliwa i filtr kabinowy), jak również robociznę naszych ekspertów.

Przedłużenie gwarancji BMW 2024

PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI BMW.

Na wszelki wypadek. Przedłużenie gwarancji BMW umożliwia wydłużenie ustawowej 2-letniej gwarancji do okresu od 3 do 5 lat lub limitu 200 000 km. W tym czasie możesz korzystać z kompleksowych usług, takich jak szybkie naprawy z użyciem oryginalnych części BMW.

WIĘCEJ USŁUG BMW

ODPOWIEDNIA USŁUGA NA KAŻDĄ SYTUACJĘ.

Czy to naprawy kosmetyczne, wymiana opon czy pomoc w razie awarii – Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

APLIKACJA MY BMW

BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE Z TWOIM BMW.

Aplikacja My BMW zapewnia Ci stałą łączność z Twoim BMW i dostęp do wszystkich istotnych informacji. Tu uzyskasz wszelkie informacje: o zbliżającym się serwisie, komunikatach błędów czy naszych kompleksowych usługach.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.