WSZYSTKIE ISTOTNE PRZEMIANY MAJĄ SWOICH PIONIERÓW.

The Born Electrics.

Od roku 2013 BMW i elektryzuje ludzi na całym świecie. Nikt nie wie lepiej, jak unikalna może być radość z „elektrycznej” jazdy, niż pionierzy w tej dziedzinie: The Born Electrics. Oto ich historie.

WSZYSTKIE ISTOTNE PRZEMIANY MAJĄ SWOICH PIONIERÓW.The Born Electrics.

Od roku 2013 BMW i elektryzuje ludzi na całym świecie. Nikt nie wie lepiej, jak unikalna może być radość z „elektrycznej” jazdy, niż pionierzy w tej dziedzinie: The Born Electrics. Oto ich historie.

Rozwiń

KATHRYN. BORN ELECTRIC WE WRZEŚNIU 2014 R.

Z moim zamiłowaniem do gadżetów zawsze ciekawa jestem nowości i od razu zakochałam się w samochodach elektrycznych. Aspekt ekologiczny i futurystyczny wygląd od razu przypadły mi do gustu. Auta elektryczne są coraz bardziej popularne i wygląda na to, że marzenia o samochodzie na prąd wreszcie się spełnia. Moim zdaniem przyszłość należy do samochodów elektrycznych, a nie benzynowych. Podczas jazdy BMW i3 spokojne wnętrze sprawia, że opada ze mnie cały stres. Rozkoszuję się uczuciem siedzenia w świetnym wnętrzu i zrelaksowanej jazdy przez miasto. Czasem zdarza się, że ludzie przystają i wołają do mnie: „fajne auto!”.

#GREEN #CALIFORNIA #BORNELECTRIC #BMWi

LOU. BORN ELECTRIC WE WRZEŚNIU 2014 R.

„Mniej znaczy więcej.”

Często porównuję BMW i3 do koncepcji mikrodomów, których przemyślany projekt jest jednocześnie funkcjonalny, a za razem maksymalnie kompaktowy. Jego wnętrze przywodzi na myśl dom zaprojektowany przez Charlesa i Ray Eamesów: drewniana deska rozdzielcza o płynnych kształtach, starannie wyselekcjonowane materiały i duże powierzchnie szyb. Podobnie jak mały, przemyślany dom otwiera się na naturę i płynnie łączy przestrzenie wewnętrzne i zewnętrzne, tak i3 godzi oferuje funkcji i technologii w minimalnych, solidnych ramach. Dla mnie ten samochód jest rozszerzeniem mojej przestrzeni życiowej.


#BORNELECTRIC #PACIFICNORTHWEST #BMWi

ROGER. BORN ELECTRIC W GRUDNIU 2013 R.

„Witamy w przyszłości.”

Miałem już okazję testować kilka samochodów elektrycznych, ale i3 daje mi poczucie wyjątkowości. Nie chodzi mi o to, żeby robić wrażenie, ale wydaje mi się, że i3 budzi spore zainteresowanie, większe niż inne „sportowe samochody”. i3 prowokuje do dyskusji – nigdy jeszcze nie byłem zagadywany o mój samochód tak często, jak ostatnio. Jeżdżę nim głównie w wolnym czasie, bo mieszkam blisko biura i dojeżdżam najczęściej rowerem. Ale kiedy muszę pojechać do klienta, chętnie się tego podejmuję. Większość ludzi zna samochody elektryczne tylko z zewnątrz i są totalnie zaskoczeni, gdy dodam gazu.

#THEFUTURE #BORNELECTRIC #BMWi

STEVE. BORN ELECTRIC W MARCU 2015 R.

„Celem jest droga.”

Uwielbiamy z rodziną długie wycieczki. BMW i3 umożliwia nam bez problemu kilkudniowe wyjazdy w odległe miejsca. Oferuje nam więc swobodę i dosłownie poszerza nasze horyzonty. Nie tylko dlatego, że wozi nas do w odległe miejsca – dostarcza nam też wielu przygód. Mamy dwójkę dzieci, w wieku pięciu i ośmiu lat, którym chcemy pokazywać jak najwięcej ciekawych miejsc. i3 daje nam taką możliwość. Podróż to nie tylko jej cel, ale też wspomnienie drogi do celu.

#BORNELECTRIC #BMWi3 #SEATTLE

  • Dowiedz się więcej o zasięgu BMW i3

GARY. BORN ELECTRIC W LIPCU 2015 R.

„Wsiąść i odprężyć się.”

Bakcyla złapałem już podczas mojej pierwszej jazdy BMW i3 w ubiegłym roku. Miałem poczucie bycia „cool”, na topie, niekonwencjonalnym. Świadomość wkładu w ekologię również nastrajała pozytywnie. Według mnie i3 wyróżnia się przede wszystkim estetyczną stylistyką, wielkością i napędem elektrycznym. Aplikacja BMW i Remote jest po prostu świetna. Daje mi zawsze optymalną łączność z autem. W mieście po prostu wsiadam i ruszam. Parkowanie zwykle często jest kłopotem, ale i3 mieści się w każdą lukę.

#THEFUTURE #BORNELECTRIC #BMWi

LUCIE. BORN ELECTRIC W PAŹDZIERNIKU 2014 R.

„Zakochałam się.”

Nigdy wcześniej nie myślałam, że będę kiedyś jeździć samochodem elektrycznym – a teraz używam go codziennie. Jestem pewna, że przyszłość należy do aut elektrycznych i cieszę się, że jestem częścią tego trendu. Cieszę się też każdą sekundą w moim BMW i3. Daje mnóstwo frajdy: silnik, szybkie ruszanie z miejsca, dynamika. Wrażenia z jazdy są fantastyczne, komfort również. Nie mówiąc już o pięknych materiałach i naturalnym wyglądzie auta. BMW i3 to piękna i bestia w jednym – kocham je. Jedyny minus: muszę się nim dzielić z moim mężem, choć wcale tego nie chcę.

#EMISSIONFREE #PRAGUE #PERFECTION #BORNELECTRIC #BMWi

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.