BMW INDIVIDUAL.

Stwórz swoje wyjątkowe BMW.

BMW INDIVIDUAL.Stwórz swoje wyjątkowe BMW.

BMW Individual jest od zawsze synonimem niezwykłej dbałości o detale i prawdziwej ekskluzywności. Oferuje wyposażenie, które wyróżnia się perfekcyjnym wykonaniem i poprzez swoją unikalność podkreśla charakter auta. Kolekcja BMW Individual inspiruje szlachetnymi materiałami i fascynującymi kompozycjami kolorystycznymi, dając Ci nieograniczone możliwości indywidualnej aranżacji auta. Odkryj niemal nieograniczone możliwości, jakie daje Ci BMW Individual i stwórz swoje BMW, które będzie odpowiadać Twojej osobowości.

Rozwiń

BEZ OGRANICZEŃ.

Wszechstronna indywidualizacja wyglądu zewnętrznego.

Feeria barw: BMW Individual oferuje ponad 100 ekskluzywnych lakierów w najróżniejszych odcieniach. Kolory matowe podkreślające atletyczne kształty auta, błyszczące lakiery metalizowane oferujące niespotykany efekt mieniących się barw i fascynującą głębię. Stwórz fascynujący lakier Bicolor albo wymyśl wspólnie z projektantami swoją własną barwę, która zapewni Ci maksymalną indywidualność i odzwierciedli Twój charakter.

Rozwiń

BEZ OGRANICZEŃ.

Wszechstronna indywidualizacja wyglądu zewnętrznego.

MATOWY LUB METALIZOWANY.

MATOWY LUB METALIZOWANY.

Matowe lakiery BMW Individual efektownie podkreślają atletyczną sylwetkę każdego BMW. A to dlatego, że ani światło, ani cień nie maskuje fascynująco ukształtowanych powierzchni karoserii. Z kolei lakiery metalizowane BMW Individual prezentują każdy samochód w wyjątkowym blasku. Niespotykany efekt mieniących się barw, indywidualnego załamania światła i fascynującej głębi kolorów robi ogromne wrażenie.

DBAŁOŚĆ O DETALE.

DBAŁOŚĆ O DETALE.

Niepowtarzalny wygląd auta uzupełniają dobrane do lakieru elementy takie jak charakterystyczne nerki BMW, skrzela, wstawki w klamkach zewnętrznych czy listwa ozdobna na klapie bagażnika. Czy to czarny lakier czy inne wykończenie: w BMW Individual każdy detal jest ekskluzywnym akcentem harmonijnej kompozycji – albo świadomie dobranym kontrastem.

„Manufaktura BMW Individual to prawa ręka naszych klientów umożliwiająca im urzeczywistnienie własnych samochodowych fantazji.”
Lothar Schupet, Dyrektor ds. Dystrybucji i Marketingu BMW M GmbH

RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW.

Wszechstronna indywidualizacja wnętrza.

Skorzystaj ze swobody, jaką w aranżacji wnętrza daje Ci BMW Individual. Wybieraj skóry, jedwabie, alcantarę, drewna i wiele innych materiałów, aby stworzyć wnętrze swoich marzeń. Możesz dać swobodny upust swojej fantazji – manufaktura BMW Individual zrealizuje każde, choćby najbardziej wymyślne życzenie. Tu możliwe jest wszystko, co nie jest sprzeczne z wymogami bezpieczeństwa, cechami typowymi dla marki lub przepisami prawnymi.

Rozwiń

RÓŻNORODNOŚĆ MATERIAŁÓW.

Wszechstronna indywidualizacja wnętrza.

DELIKATNY SZLIF.

DELIKATNY SZLIF.

Filigranowe inkrustacje jako kunsztowne ozdoby. Diamenty jako efektowny detal przyciągający wzrok. Listwy ozdobne BMW Individual wykonane z najszlachetniejszych materiałów tego świata mogą stać się na różne sposoby niepowtarzalnie efektowną ozdobą. Niech wnętrze auta ozdobi na przykład wyjątkowy rysunek drewna z wybranego przez Ciebie drzewa. Albo prawdziwe srebro szterlingowe, które wniesie do wnętrza powiew autentycznej ekskluzywności.

RADOŚĆ DLA OKA.

RADOŚĆ DLA OKA.

W przypadku detali wykończenia wnętrza z perfekcyjną tapicerką ze skóry Merino o delikatnej fakturze BMW Individual daje Ci zupełną swobodę wyboru. Od kolorów po zestawienia najbardziej efektownych skór – wszystko jest możliwe. Odpowiednio dobrane kontrastujące stebnowanie stanowi ekskluzywny element. A szczytem indywidualizacji są osobiste sygnatury i monogramy.

TWÓJ KONTAKT Z BMW INDIVIDUAL.

TWÓJ KONTAKT Z BMW INDIVIDUAL.

Aby uzyskać więcej informacji na temat BMW Individual, prosimy skontaktować się z najbliższym dealerem BMW.

Wstępną konfigurację można wykonać w narzędziu BMW Individual Visualizer.

25 LAT PERFEKCYJNEGO RĘKODZIEŁA.

Jubileusz BMW Individual.

Dzisiaj, podobnie jak przed 25 laty, BMW Individual to wyraz własnej osobowości. Perfekcja wykonania, autentyczna ekskluzywność i pełna orientacja na klienta oraz jego indywidualny charakter. W ciągu ostatnich 25 lat na bazie tych założeń powstawały modele BMW Individual o niezwykłym charakterze i ponadczasowej estetyce.

Z okazji jubileuszu 25-lecia BMW Individual prezentuje wyjątkowy majstersztyk: BMW Individual M760Li xDrive inspired by Nautor’s Swan. Ten unikat powstały w kooperacji z renomowaną fińską stocznią jachtową Nautor’s Swan jest pieśnią pochwalną dla perfekcyjnego rękodzieła: wsiadających do auta wita ciepło drewna teakowego w fascynujący sposób symbolizujące dążenie do doskonałości w kontekście żywiołów – wiatru i wody.

Na kolejne 25 lat pewne jest jedno: BMW Individual pozostanie wierne swojemu credo i uczyni wszystko, aby pozwolić klientom jeździć dokładnie takim BMW, jakie odpowiada ich indywidualnemu charakterowi.

Rozwiń

25 LAT PERFEKCYJNEGO RĘKODZIEŁA.

Jubileusz BMW Individual.

ŹRÓDŁA INSPIRACJI.

Aplikacje BMW Individual.

Odkryj ekskluzywny świat BMW Individual i jego wszystkie oblicza – interaktywnie, na smartfonie lub tablecie. Nasze intuicyjne aplikacje zaprezentują Ci wszechstronność kolekcji BMW Individual oraz nieograniczone możliwości manufaktury BMW Individual. 

Rozwiń

Wyraz Twojej osobowości.

Ta aplikacja pozwoli Ci interaktywnie poznawać fascynujące możliwości BMW Individual. Intuicyjne funkcje zaprezentują wszechstronność kolekcji BMW Individual oraz nieograniczone możliwości manufaktury BMW Individual. Aplikacja umożliwia wizualizację ekskluzywnego wyposażenia zewnętrznego i wewnętrznego na pojeździe, a przez to bliższe zapoznanie się z różnymi szlachetnymi materiałami. Daj się zainspirować i stwórz BMW odpowiadające Twojemu indywidualnemu charakterowi.
Rozwiń

Odkryj wszechstronność na nowo.

BMW serii 7 to doskonała synteza estetyki, dynamiki i komfortu. Wzorzec innowacyjności i ponadczasowego luksusu. Przewyższyć je może tylko ekskluzywne wyposażenie BMW Individual. Zobacz to na własne oczy dzięki aplikacji BMW Individual serii 7 Augmented Reality. Odkryj niesamowitą różnorodność kolekcji BMW Individual i skomponuj tę limuzynę według swoich własnych wyobrażeń – wygodnie i intuicyjnie na smartfonie lub tablecie. A co ciekawe: swój spersonalizowany samochód możesz potem obejrzeć w oryginalnych rozmiarach i z każdej perspektywy w Augmented Reality.
Rozwiń