Sześć modeli BMW M w lakierze BMW Individual, widok z góry

BMW INDIVIDUAL.

STYLOWO – NIE ZWYKLE.

Stawiasz na styl, a nie na konwencje. I kochasz to, co nieoczekiwane i wyjątkowe. Pokaż to. Poprzez BMW, które dokładnie spełnia Twoje oczekiwania. Ponieważ dzięki BMW Individual podkreślisz swój charakter w ekskluzywny sposób: czy to poprzez fascynujący lakier, imponującą pełną tapicerkę skórzaną, czy perfekcyjnie dopasowane, szlachetne detale. Wyróżnij się z tłumu swoim stylem i postaw indywidualne akcenty w wyglądzie zewnętrznym i wewnętrznym. W końcu styl to także kwestia charakteru.

Rozwiń
BMW INDIVIDUAL.STYLOWO – NIE ZWYKLE.

UNIKALNOŚĆ KONFIGURACJI MA SWOJĄ NAZWĘ.

Ekskluzywny sposób na pokazanie charakteru: poznaj fascynujące unikaty, doskonałe edycje i inspirujące wyposażenie BMW Individual – i odkryj na wybranych przykładach szerokie możliwości BMW Individual.

Rozwiń
BMW M3 Limuzyna G80 2021 Verde Mantis BMW Individual i BMW M3 Limuzyna G80 2021 miętowa zieleń BMW Individual z przodu z ukosa zbliżenie widok z góry

LAKIERY BMW INDIVIDUAL: WSZECHSTRONNY WYRAZ TWOJEJ INDYWIDUALNOŚCI.

Uwolnij swoją kreatywność: dzięki BMW Individual masz do wyboru około 150 fascynujących lakierów – do ekskluzywnej konfiguracji Twojego całkowicie indywidualnego BMW. Niebieski Macao czy szary Lime Rock, ognisty pomarańczowy czy mroźna czerń. Matowe albo metalizowane, eleganckie albo ekstrawaganckie – wszystkie kolory urzekają perfekcyjnym blaskiem i imponującą głębią barw. Najwyższa jakość naszych lakierów sprawi, że Twój samochód będzie przyciągać wzrok z każdej perspektywy. Czy to przed domem, na alpejskich serpentynach, czy na wysadzanym palmami bulwarze na Riwierze. Zawsze w wyśmienitym stylu i z charakterem.

SILNY CHARAKTER WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ NAJLEPSZĄ JAKOŚCIĄ.

BMW M3 Competition M xDrive Touring G81 2022 BMW Individual Verde Ermes Metallic BMW logo and BMW kidney close up

Podkreślenie własnego charakteru za pomocą prawdziwej ekskluzywności – oto ambicja BMW Individual. Za pomocą samochodu, który dokładnie spełnia Twoje indywidualne potrzeby pod względem oddziaływania, koloru, bezkompromisowej jakości i rzemieślniczej perfekcji wykonania. Dlatego liczne powłoki lakiernicze są starannie wykonywane ręcznie, a każda część jest kontrolowana oddzielnie, aby spełnić wysokie kryteria jakości.

BMW M3 Limuzyna: 
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–10,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 231–227

BMW X7 M60i xDrive: 
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,9–12,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 292–274

BMW XM[1]:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,6–1,4
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 36–32

BMW M8 Competition Coupé: 
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,6–11,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 264–255

BMW M4 Competition Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–9,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230–223

BMW M3 Competition M xDrive Touring: 
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,4–10,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 235–229

BMW M5 Competition Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,3–11,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 259–253

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. wartości NEDC w certyfikatach zgodności WE nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

Rozwiń
BMW serii 7 G70 BMW Individual Liquid Copper przedni półprofil podczas postoju

EKSKLUZYWNY LAKIER W DWÓCH ODCIENIACH.

Jeszcze więcej kolorów na ulicy dzięki Twojemu BMW serii 7: wysokiej jakości lakiery w dwóch odcieniach oferują jeszcze większą swobodę w projektowaniu Twojego BMW serii 7.  Wybierz swój ulubiony kolor z bogatej oferty lakierów do dolnej połowy karoserii i połącz go z jednym z dwóch kontrastowych kolorów oferowanych do górnej części karoserii, aby uzyskać wyjątkowo indywidualny wygląd. Precyzyjnie naniesiona linia oddziela od siebie dwa obszary kolorystyczne niczym filigranowa sygnatura. Powłoki lakiernicze w dwóch odcieniach uzyskują swoją szczególną wartość dzięki starannemu kunsztowi rzemieślniczemu obejmującemu ręczne maskowanie i polerowanie, co zapewnia wykończenie bez krawędzi.

PEŁEN BLASKU METALIZOWANY STYL.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 Thundernight BMW Individual metalizowany przedni półprofil z ukosa z góry zbliżenie

Świetlane perspektywy i wyrazisty wygląd: lakiery metalizowane BMW Individual szczególnie w świetle słonecznym poprzez załamania światła doskonale podkreślają efektowne linie Twojego BMW. Daj się zafascynować wyjątkowymi opalizującymi efektami przy różnym kącie padania światła przy imponująco głębokim połysku. Wyraziste kolory nadają Twojemu BMW niezwykłości – odpowiednio do Twojego indywidualnego stylu.

FASCYNUJĄCY MATOWY WYGLĄD.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 mroźny ciemnoszary BMW Individual metalizowany przedni półprofil z ukosa z góry zbliżenie

Zapewnij swojemu BMW jeszcze więcej atrakcyjności: dzięki matowym lakierom BMW Individual. Podkreślają one atletyczny i mocny język stylistyczny Twojego pojazdu, nadając mu jednocześnie ultranowoczesny wygląd. A co najlepsze: matowe powłoki lakiernicze uwydatniają precyzyjnie wymodelowane powierzchnie w niemal wszystkich warunkach oświetleniowych – a tym samym zapewniają maksymalną ekspresję każdego szczegółu.

LAKIERY BMW INDIVIDUAL DO MODELI BMW X.

Rodzina BMW X widok z góry formacja X

Ekskluzywne i szlachetne lakiery BMW Individual zapewnią Twojemu modelowi X wyjątkowy wygląd. Czy to niezwykle intensywne kolory Atlantis, niebieski Le Mans, Java Green, czy fascynująco matowe kolory mroźna czerń czy mroźny niebieski Marina Bay – dostosuj sportowy wygląd zewnętrzny do swoich indywidualnych preferencji i nadaj swojemu SAC lub SAV jeszcze bardziej indywidualny, dynamiczny lub ekskluzywny wygląd. Wzbudziliśmy Twoją ciekawość? Wizualizer BMW Individual pokaże Ci, jak to będzie wyglądać.

BMW XM G09 wnętrze skóra BMW Individual Merino z ekskluzywnymi elementami kobieta siedzi na kanapie tylnej 

TAPICERKI BMW INDIVIDUAL: WYJĄTKOWE WNĘTRZE.

Wyraź swój indywidualny styl. Dzięki perfekcyjnej tapicerce BMW Individual ze skóry Merino o delikatnej fakturze. Wnętrze Twojego BMW nabierze ekskluzywnego i osobistego charakteru. A co najlepsze, BMW Individual oferuje imponująco szeroki wybór materiałów, kolorów i zestawień. Od wyjątkowo sportowych, eleganckich i luksusowych po gładkie lub dwukolorowe, z dyskretnym kontrastującym stebnowaniem lub wyrazistym kontrastującym pikowaniem. Tak wszechstronny wybór tapicerek pozwoli Ci dostosować swoje BMW do swoich potrzeb w najdrobniejszych szczegółach.

STYLOWA SKÓRA MERINO O DELIKATNEJ FAKTURZE.

BMW M4 Cabrio G83 M fotele karbonowe czerwień Fiona i czarny

Tu znajdziesz prawdziwą pierwszą klasę: wysoka jakość skóry BMW Individual Merino o delikatnej fakturze zaczyna się od doboru materiałów. Do dalszej obróbki trafiają tu tylko najwyższej jakości naturalne materiały. Do koloryzacji stosuje się szczególnie delikatny proces barwienia zanurzeniowego. W trwającym wiele godzin procesie barwi ono skórę nie tylko powierzchownie, ale na wskroś. Dzięki temu pozostaje ona miękka i elastyczna. Jako materiał przepuszczający powietrze skóra idealnie nadaje się do uszlachetnienia wnętrza Twojego BMW.

SZLACHETNY KASZMIR.

BMW serii 7 G70 fotele przednie biały dym i jasnoszary

Znajdziesz to tylko tutaj: poczuj czysty komfort wyłącznie w BMW serii 7 dzięki szlachetnej kombinacji skóry Merino BMW Individual oraz połączenia wełny i kaszmiru o ekskluzywnym zakresie. Luksusowa mieszanka wełny kaszmirowej fascynuje nie tylko wyjątkowo miękką fakturą – dzięki swojej wytrzymałości i trwałości nadaje się też idealnie do zastosowania we wnętrzu Twojego BMW. Jest przepuszczająca powietrze i termoizolacyjna, zapewnia więc komfortową temperaturę wnętrza w ekstremalnym upale i mrozie. Do tego dochodzi jej przyjemny naturalny zapach – wszystko to sprawia, że jest to wysokiej jakości i komfortowa tapicerka działająca na różne zmysły.

Listwy ozdobne BMW Individual z aluminiowej plecionki, błyszczące

LISTWY OZDOBNE BMW INDIVIDUAL: IDEALNE DOPEŁNIENIE.

Niezwykle atrakcyjne: imponujące listwy ozdobne BMW Individual mogą tworzyć we wnętrzu Twojego BMW bardzo ekskluzywny, sportowy lub szlachetny akcent. Z szerokiej gamy produktów wybierz te, które pasują do Twojego gustu i charakteru Twojego pojazdu. Wszystkie listwy mają jedną wspólną cechę: są wykonane z najlepszych materiałów i mają doskonale wykończoną powierzchnię. Do wyboru masz siatkę aluminiową, karbon lub drewno szlachetne, aby stworzyć ekscytujące kontrasty we wnętrzu swojego BMW. Wyjątkowe efekty uzyskasz dzięki połączeniu listew ozdobnych i akcentowych z tapicerką skórzaną.

BMW M4 Competition Coupé G82 2021 Signal Green BMW Individual widok z przodu podczas postoju w bramie wjazdowej

SKONFIGURUJ TERAZ SWÓJ SAMOCHÓD Z LAKIERAMI BMW INDIVIDUAL.

Wizualizer BMW Individual daje Ci dokładny obraz tego, jak będzie wyglądało BMW Twoich marzeń. Wybierz swój ulubiony lakier lub daj się zainspirować – dzięki BMW Individual.
Lampy M BMW Individual Shadow Line zbliżenie
Listwa progowa BMW Individual BMW M Town zbliżenie
BMW M5 Limuzyna nerki M błyszczące elementy M Shadow Line

PERFEKCYJNIE DOPASOWANE AKCENTY.

Nadaj swojemu BMW indywidualny charakter. Dzięki ekskluzywnym elementom stylistycznym BMW Individual. Takim jak wyraziste obręcze kół ze stopów lekkich z kolorowymi akcentami, indywidualne listwy progowe, a we wnętrzu haftowane zagłówki, ekstrawagancka dwu- lub trzykolorowa tapicerka czy doskonale leżąca w dłoniach i szlachetna kierownica z alcantary i skóry. Do wyboru są też perfekcyjnie dopasowane do lakieru elementy M Shadow Line w błyszczącym kolorze czarnym, takie jak obramowanie atrapy chłodnicy, lusterka zewnętrzne czy spojler tylny. Równie spektakularne co niepowtarzalne są też lampy M Shadow Line z czarnym wykończeniem wszystkich chromowanych elementów reflektorów głównych. Cokolwiek wybierzesz: wysokiej klasy wyposażenie dodatkowe BMW Individual tworzy niezwykłe akcenty i w najlepszy możliwy sposób uzupełnia indywidualny wygląd Twojego BMW.

EKSKLUZYWNE EDYCJE BMW M.

BMW M4 Competition x KITH oraz BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 to dwa wyjątkowe modele specjalne BMW M w ściśle limitowanych edycjach, które zdobyły uznanie zarówno ekspertów, jak i publiczności. Choć obie edycje wyprzedały się w rekordowym czasie, warto dowiedzieć się, jaką rolę odgrywa w tym BMW Individual.

Rozwiń
BMW M4 Competition Edition x KITH G82 2020 BMW Individual mroźna czerń na szarym tle

EDTION X KITH – KRÓL ULICY.

Moda plus maksymalne osiągi. Nowojorska marka odzieżowa Kith i BMW M. Imponujący rezultat: BMW M4 Competition x KITH. Niepowtarzalny samochód oferujący optymalne połączenie designu i dynamiki, niezawodności na drodze i mocy, a także pasji i wysokich osiągów. Na zewnątrz uwagę zwraca wyraźnie widoczne logo Kith oraz lakier BMW Individual dostępny w tym modelu w trzech kolorach: mroźnej czerni, mroźnym ciemnym srebrze i mroźnej brylantowej bieli. We wnętrzu wzrok przyciągają ekskluzywnie zaprojektowane karbonowe fotele kubełkowe M Tri-Color w tradycyjnych barwach M: czarnej, jasnoniebieskiej i czerwonej.
BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 mroźna czerń BMW Individual przedni półprofil ręcznie malowany pas przedni zbliżenie

EDITION FUTURA 2000 – STREET. ART.

Mocna sztuka, która porusza: BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 to ściśle limitowany model wyróżniający się przede wszystkim elementami wykonanymi ręcznie przez artystę. Nowojorski artysta FUTURA 2000 znany jest z charakterystycznych kolorów, koncentrycznych kształtów i kinetycznych kompozycji. Na potrzeby tej edycji znany na całym świecie artysta uliczny gruntownie przeprojektował zarówno wygląd zewnętrzny, jak i wnętrze kompaktowego samochodu sportowego, podkreślając w wyjątkowy sposób jego buntowniczy charakter. Na szczególną uwagę zasługują listwy ozdobne BMW Individual na desce rozdzielczej i konsoli środkowej. Są one ręcznie malowane przez artystę i sprawiają, że każdy pojazd jest wyjątkowy.

BMW M850i xDrive Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,8–10,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 245–239

BMW M4 Competition Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–9,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230–223

BMW i4 M50 Gran Coupé:
Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 22,5–18,1
Zasięg elektryczny, WLTP w km[2]: 414–520

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. wartości NEDC w certyfikatach zgodności WE nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży. 

 

Rozwiń
BMW M3 Competition Limuzyna G80 2021 zielony Isle of Man BMW Individual metalizowany przedni półprofil na zakręcie

ODKRYJ MOCNE MODELE BMW M.

Pełna adrenaliny dynamika w najlepszym wydaniu: samochody BMW M o wysokich osiągach. Wprost stworzone do indywidualnego wyglądu dzięki ekskluzywnym elementom stylistycznym BMW Individual. Daj się zainspirować niezwykle fascynującym sportowym charakterem.
BMW M4 CS G82 2021 widok z boku z akcesoriami M Performance Parts

OFERTA BMW M PERFORMANCE PARTS.

Maksimum sportowej indywidualności: wszystkie akcesoria BMW M Performance Parts wywodzą się ze sportów motorowych i oferują bezkompromisową jakość, wyjątkową estetykę i dynamikę w doskonałej formie. Tym samym nadają Twojemu BMW prawdziwie wyścigowy charakter.
iX Winter Campaign 2022

ZIMOWA RADOŚĆ Z JAZDY.

Odkryj różnorodność oryginalnych akcesoriów i serwisu BMW.
BMW M2 Edition designed by FUTURA 2000 F87 2020 dwa modele ustawione w kształt V widok z góry na szarym tle

NOWOCZESNY SPOSÓB NA PROMOCJĘ SZTUKI.

Dowiedz się wszystkiego o zaangażowaniu kulturalnym BMW Group w sztukę nowoczesną i współczesną, jazz i muzykę klasyczną, a także architekturę i design.

Zużycie paliwa i emisja CO2.

BMW M2 Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,2–9,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230–218
 

BMW M3 Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–10,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 231–227
 

BMW M3 Competition Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–9,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230–223
 

BMW M3 Competition M xDrive Touring:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,4–10,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 235–229
 

BMW M4 Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–9,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230–226
 

BMW M4 Competition Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1–9,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230–223
 

BMW M5 Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,3–11,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 259–253
 

BMW M8 Competition Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,4–11,0
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 260–251
 

BMW M8 Competition Cabrio:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,6–11,2
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 264–255
 

BMW X3 M Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,0–10,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 250–241
 

BMW X4 M Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,8–10,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 247–238
 

BMW X5 M Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 13,1–12,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 296–288
 

BMW X6 M Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,9–12,6
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 293–284
 

BMW XM[1]:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 1,6–1,4
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 36–32
 

BMW M340i xDrive Limuzyna:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,5–7,8
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 192–177
 

BMW Z4 M40i Roadster:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,1–7,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 184–179
 

BMW i7 M70 xDrive Limuzyna[3]:
Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 23,8–20,8
Zasięg elektryczny, WLTP w km[2]: 488–560
 

BMW M850i xDrive Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,8–10,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 245–239
 

BMW M850i xDrive Cabrio:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,0–10,7
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 249–243
 

BMW X5 M60i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,5–11,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 283–261
 

BMW X6 M60i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,3–11,4
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 279–258
 

BMW X7 M60i xDrive:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,9–12,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 292–274
 

BMW i4 M50 Gran Coupé:
Zużycie energii, cykl mieszany WLTP w kWh/100 km: 22,5–18,1
Zasięg elektryczny, WLTP w km[2]: 414–520

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2, zużycia energii i zasięgu na napędzie elektrycznym zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 2007/715 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji. Zakresy danych WLTP uwzględniają wszelkie wyposażenie dodatkowe (w tym przypadku z rynku niemieckiego). W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Ponadto zgodnie z rozporządzeniem UE 2022/195 od 01.01.2023 r. wartości NEDC w certyfikatach zgodności WE nie będą już obowiązywać. Więcej informacji o procedurze pomiarowej WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz emisji CO2 nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach sprzedaży.

Rozwiń

Zużycie paliwa i emisja СО₂.

 • BMW M2 Competition:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany):
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany):

  BMW M3 Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 224-223

  BMW M3 Competition Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,2-10,0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 231-227

  BMW M4 Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,1-9,9
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 230-226

  BMW M4 Competition Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 9,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 224-223

  BMW M5 Competition:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,3-11,1
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 259-253

  BMW M8 Competition Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,4-11,0
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 260-251

  BMW M8 Competition Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 11,6-11,2
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 264-255

  BMW X6 M:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 13,3-13,1
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 305-299

  BMW X6 M Competition:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 13,3-13,1
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 305-299

  BMW M340i xDrive Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,2-7,5
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 188-172

  BMW Z4 M40i Roadster:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 8,0-7,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 182-177

  BMW 750i xDrive Limuzyna:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,5-10,9
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 239-249

  BMW M850i xDrive Coupé:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,8-10,6
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 247-242

  BMW M850i xDrive Cabrio:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 10,9-10,8
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 248-246

  BMW X7 M50i:
  Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,8-12,3
  Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 292-280

  Oficjalne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zostały ustalone zgodnie z obowiązującą procedurą pomiarową i odpowiadają rozporządzeniu (WE) 715/2007 w jego aktualnie obowiązującym brzmieniu. Wartości WLTP podane w przedziałach uwzględniają wyposażenie dodatkowe. W przypadku pojazdów, których homologację typu przeprowadzono na nowo od 01.01.2021 r., oficjalne dane są dostępne tylko według WLTP. Więcej informacji na temat procedur pomiarowych NEDC i WLTP można znaleźć na stronie www.bmw.com/wltp.

  Więcej informacji na temat oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO2 nowych samochodów osobowych uzyskać można we wszystkich salonach sprzedaży BMW.