„TANKOWANIE” DO PEŁNA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Ładowanie w domu.

„TANKOWANIE” DO PEŁNA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Ładowanie w domu.

„TANKOWANIE” DO PEŁNA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.Ładowanie w domu.

Elektryzująca radość z jazdy zaczyna się już podczas ładowania z Twojej domowej „stacji paliw”. Naładuj swój samochód w kilka godzin bezpośrednio przed swoim domem za pomocą standardowego kabla do ładowania prosto z domowego gniazdka elektrycznego. Albo ze stacji BMW i Wallbox, którą nasz serwis instalacyjny z przyjemnością u Ciebie zamontuje. Odkryj możliwości ładowania 360° ELECTRIC do Twojego domu.

Read more

BMW i WALLBOX.

Jeżeli masz w domu własne stałe miejsce parkingowe, możesz ładować swoje BMW z napędem eDrive w prosty sposób ze stacji BMW i Wallbox. Stacja montowana na ścianie garażu lub domu ładuje akumulator nawet o 30% szybciej niż przy użyciu standardowego kabla ładowania. Dzięki temu na przykład BMW 330e iPerformance Limuzyna można całkowicie naładować w niecałe 2,5 godziny.

Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW 330e iPerformance:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1 – 1,9
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49 – 44
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9 – 11,0

electromobility home charging wallbox installation 02

SERWIS INSTALACYJNY BMW i WALLBOX.

Serwis instalacyjny sprawdza na miejscu, czy
zamontowanie stacji BMW i Wallbox na ścianie domu i przy dostępnym przyłączu prądu jest możliwe. Wykwalifikowany elektryk zajmie się również dostawą, montażem i rozruchem systemu oraz poinstruuje Cię w zakresie obsługi.

 

Kompleksowy koszt montażu stacji ładowania to 1500 PLN netto*.

 

Usługa uwzględnia: 

- Wizytę w miejscu montażu w celu zweryfikowania możliwości
zainstalowania stacji,
- Montaż stacji ładowania w garażu bądź parkingu podziemnym,
- Obsługę na terenie całej Polski niezależnie od miejscowości
zamieszkania.

 

*Usługa dotyczy montażu naściennego, nie zawiera opłat związanych z ewentualną modyfikacją przyłącza i instalacji elektrycznej. Usługa nie jest realizowana przez producenta, tym samym BMW nie ponosi odpowiedzialności za realizowaną usługę.

 

 

Kontakt do rekomendowanej firmy instalującej stacje BMW i:

Bartosz Skrzypiec,
bartosz.skrzypiec@stangl-technik.pl, +48 724 201 821

Marek Morawiecki,
marek.morawiecki@stangl-technik.pl, +48 724 201 886

 

Wstępny test instalacji elektrycznej i możliwości
montażu stacji BMW i Wallbox można przeprowadzić również online. 

„ZIELONA” ENERGIA MARKI BMW.

Ładuj swoje BMW ekologicznie: BMW Green Energy oferuje we współpracy z dostawcami NATURSTROM i SOLARWATT dwie możliwości pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

  • Green Energy.

    GREEN ENERGY OFFER POWERED BY NATURSTROM może na przykład zasilać ekologiczną energią elektryczną ie tylko Twój dom, ale też Twój samochód. W ten sposób bez większych zabiegów każda jazda i każde ładowanie będzie odbywać się całkowicie bez emisji szkodliwych substancji. Przejdź już dziś na całkowicie ekologiczną mobilność i zamów dostawę energii w NATURSTROM.

  • MY GREEN ENERGY.

    Wytwarzaj swoją własną energię elektryczną z MY GREEN ENERGY POWERED BY SOLARWATT: na przykład budując carport z instalacją solarną albo indywidualną instalację solarną premium. Wytworzoną we własnym zakresie energię elektryczną możesz magazynować w opcjonalnych domowych akumulatorach i ładować nią swój samochód w dowolnej chwili. Znajdź więcej informacji na ten temat w internecie lub dowiedz się więcej u swojego dealera BMW i dzięki BMW MY GREEN ENERGY korzystaj z najlepszych rozwiązań w zakresie konsekwentnie ekologicznej mobilności.

Zużycie paliwa i emisja CO₂

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.