„TANKOWANIE” DO PEŁNA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Ładowanie w domu.

„TANKOWANIE” DO PEŁNA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Ładowanie w domu.

„TANKOWANIE” DO PEŁNA BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.Ładowanie w domu.

Elektryzująca radość z jazdy zaczyna się już podczas ładowania: z Twojej domowej „stacji paliw”. Naładuj swój samochód w kilka godzin bezpośrednio przed swoim domem za pomocą standardowego kabla do ładowania prosto z domowego gniazdka elektrycznego. Albo ze stacji BMW i Wallbox, którą nasz serwis instalacyjny z przyjemnością u Ciebie zamontuje. Odkryj możliwości ładowania 360° ELECTRIC do Twojego domu.

BMW i WALLBOX.

Jeżeli masz w domu własne stałe miejsce parkingowe, możesz ładować swoje BMW z napędem eDrive w prosty sposób ze stacji BMW i Wallbox. Stacja montowana na ścianie garażu lub domu ładuje akumulator nawet o 30% szybciej niż przy użyciu standardowego kabla ładowania. Dzięki temu na przykład BMW 330e iPerformance Limuzyna można całkowicie naładować w niecałe 2,5 godziny.

Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW 330e iPerformance:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1 – 1,9
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49 – 44
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9 – 11,0

WALLBOX PRO.

BMW i Wallbox Pro oferuje jeszcze wyższą moc ładowania niż stacja BMW i Wallbox Pure. Na przykład BMW i8 można w ten sposób naładować w 80% maksymalnej pojemności w niecałe dwie godziny – zależnie od danej infrastruktury elektrycznej. Oprócz tego stacja Wallbox Pro ma też kolorowy wyświetlacz dotykowy do intuicyjnej obsługi i oferuje możliwość zapisania wielu profili użytkowników. Ponadto pozwala na ładowanie samodzielnie wyprodukowanym prądem z instalacji solarnej (np. solarnego carportu), a podłączenie do lokalnych systemów zarządzania energią i typu Smart Home również nie stanowi problemu.

 

Zużycie paliwa i emisja CO₂ BMW i8:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9

SERWIS INSTALACYJNY BMW i WALLBOX.

Serwis instalacyjny oferowany przez BMW i sprawdza na miejscu, czy zamontowanie stacji BMW i Wallbox lub BMW i Wallbox Pro na ścianie domu i przy dostępnym przyłączu prądu jest możliwe. Na życzenie wykwalifikowany elektryk partnera instalacyjnego BMW i zajmie się również dostawą, montażem i rozruchem systemu oraz poinstruuje Cię w zakresie obsługi. Za pomocą testu wstępnego online dostępnego pod poniższym linkiem można samodzielnie sprawdzić, czy w konkretnych warunkach montaż BMW i Wallbox jest możliwy.

„ZIELONA” ENERGIA MARKI BMW.

Ładuj swoje BMW ekologicznie: BMW Green Energy oferuje we współpracy z dostawcami NATURSTROM i SOLARWATT dwie możliwości pozyskiwania energii z naturalnych źródeł.

  • Green Energy.

    GREEN ENERGY OFFER POWERED BY NATURSTROM może na przykład zasilać ekologiczną energią elektryczną ie tylko Twój dom, ale też Twój samochód. W ten sposób bez większych zabiegów każda jazda i każde ładowanie będzie odbywać się całkowicie bez emisji szkodliwych substancji. Przejdź już dziś na całkowicie ekologiczną mobilność i zamów dostawę energii w NATURSTROM.

  • MY GREEN ENERGY.

    Wytwarzaj swoją własną energię elektryczną z MY GREEN ENERGY POWERED BY SOLARWATT: na przykład budując carport z instalacją solarną albo indywidualną instalację solarną premium. Wytworzoną we własnym zakresie energię elektryczną możesz magazynować w opcjonalnych domowych akumulatorach i ładować nią swój samochód w dowolnej chwili. Znajdź więcej informacji na ten temat w internecie lub dowiedz się więcej u swojego dealera BMW i dzięki BMW MY GREEN ENERGY korzystaj z najlepszych rozwiązań w zakresie konsekwentnie ekologicznej mobilności.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂

Zużycie paliwa, emisja CO₂ i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl testowy wg normy ECE.

 

Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.