ELEKTRYCZNA JAZDA.

Mobilność elektryczna marki BMW.

Elektryzująca radość z jazdy na każdą trasę i każdy styl jazdy: oto mobilność elektryczna marki BMW. Technologia eDrive umożliwia jazdę przy niskiej emisji spalin i zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. BMW oferuje zarówno samochody z napędem elektrycznym, jak i hybrydowym typu plug-in pozwalające w pełni cieszyć się wszystkimi zaletami napędu elektrycznego.

Read more

BMW eDRIVE.

BMW eDrive to synonim nowoczesnej mobilności. Innowacyjne technologie BMW EfficientDynamics połączone w wizjonerską koncepcję napędu elektrycznego. Najwyższa dynamika połączona z absolutną wydajnością. Fenomenalna zwinność – niemal całkowicie bez hałasu i emisji spalin. Dowiedz się więcej o BMW eDrive i nowoczesnym pakiecie technologicznym gwarantującym wyjątkowo ekologiczną radość z jazdy.

MNIEJSZA EMISJA. WIĘKSZA RADOŚĆ Z JAZDY.

BMW EfficientDynamics.

BMW serii 7 Plug-in Hybrid.

Wraz z BMW serii 7 iPerformance tworzymy nowe standardy i już dziś kreujemy luksus na miarę przyszłości. Przykładem tego jest BMW 740e iPerformance z napędem hybrydowym plug-in. Ten samochód łączy zasięg i osiągi silnika BMW TwinPower Turbo z wydajnością napędu elektrycznego. Rezultatem tego jest luksusowa radość z jazdy, którą wyróżnia znacznie niższa emisja i wyjątkowo komfortowe właściwości jezdne.

 

Zużycie paliwa, emisja CO2 i zużycie energii BMW 740e iPerformance:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,5
* Przewidywana dostępność BMW 740e od 2016 r. Podane informacje to przewidywane dane techniczne.

BMW serii 2 Active Tourer Plug-in Hybrid.

BMW 225xe Active Tourer iPerformance łączy silnik BMW TwinPower Turbo i napęd BMW eDrive, umożliwiając jazdę na napędzie elektrycznym przy nieograniczonej mobilności. Te cechy idealnie uzupełniają wszechstronność i aktywny charakter BMW serii 2 Active Tourer. Inteligentna współpraca obu silników tworzy przy tym elektryczny napęd xDrive zapewniający optymalną trakcję.

Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW 225xe iPerformance Active Tourer:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1 – 2,0
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49 – 46
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9 – 11,8

BMW serii 3 Plug-in Hybrid.

Połączenie tego, co najlepsze. BMW 330e iPerformance łączy innowacyjną koncepcję BMW eDrive oraz sportowy charakter i elegancję BMW serii 3 Limuzyna. Napęd hybrydowy plug-in gwarantuje wyjątkowo wydajną dynamikę jazdy, a dzięki możliwości jazdy na krótkich odcinkach na napędzie elektrycznym jest też przyjazny dla środowiska. Ta wizjonerska koncepcja napędu doskonale uzupełnia wybitny charakter BMW serii 3.

 

Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW 330e iPerformance:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1 – 1,9
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49 – 44
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9 – 11,0

BMW X5 Plug-in Hybrid.

BMW X5 oferuje najwyższy komfort, wszechstronność i luksusową radość z jazdy. Również BMW X5 xDrive40e iPerformance oferuje te cechy pod każdym względem. Ten innowacyjny Sports Activity Vehicle wyposażony w napęd BMW eDrive oferuje wszystkie zalety BMW X5. To hybryda plug-in, która udowadnia, że maksymalna dynamika, nieograniczona mobilność i radość z jazdy bez emisji spalin świetnie do siebie pasują.

 

Zużycie paliwa i emisja CO2 BMW X5 xDrive40e iPerformance:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 3,4 – 3,3
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 78 – 77
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 15,4 – 15,3

BMW i3.

W pełni elektryczne BMW i3 to symbol ekologicznej i bezemisyjnej mobilności. Wizjonerska stylistyka oraz innowacyjny napęd eDrive gwarantują nieporównywalne z niczym wrażenia z jazdy i niemal całkowity brak hałasu – oraz już dzisiaj na wyznaczają nowo definicję motoryzacji na przyszłość.

 

Zużycie paliwa i emisja CO₂ BMW i3:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 0
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 0
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 12,9

BMW i8.

Najbardziej awangardowy samochód sportowy naszych czasów. Niskie parametry spalania BMW i8 to wynik idealnej współpracy silnika elektrycznego i spalinowego zapewniającej najwyższą wydajność i dynamikę jazdy.


Zużycie paliwa i emisja CO₂ BMW i8:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 2,1
Emisja CO₂ w g/km (cykl mieszany): 49
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 11,9

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO₂

Zużycie paliwa, emisja CO₂ i zużycie energii elektrycznej zależą od wybranego rozmiaru kół i opon. Podstawą pomiaru zużycia paliwa jest cykl testowy wg normy ECE.


Więcej informacji dotyczących oficjalnego zużycia paliwa oraz oficjalnej emisji CO₂ nowych samochodów osobowych można uzyskać we wszystkich salonach BMW.

Read more