JOY KNOWS NO BOUNDARIES.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.

Oferty specjalne dla importowanych modeli BMW.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.Oferty specjalne dla importowanych modeli BMW.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie maksymalnej przyjemności z jazdy wszystkim właścicielom BMW. Osiągamy to, oferując szeroki zakres usług - bez względu na to, czy kupiłeś swoje BMW u lokalnego sprzedawcy, za granicą czy z drugiej ręki.

Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu usług, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Instrukcja obsługi BMW w języku polskim, aktualizacja cyfrowej mapy drogowej, kontrola bezpieczeństwa BMW, aktualizacja językowa BMW, zestaw startowy Natural Air Starter Kit lub kontrola wszelkich otwartych kampanii technicznych - ciesz się uczuciem i wiedzą, że Twoje BMW jest w najlepszych rękach!

Rozwiń

OFERTY SPECJALNE DLA IMPORTOWANYCH MODELI BMW.

Instrukcja obsługi BMW Driver's Guide.

Uzyskaj osobistą instrukcję obsługi BMW. Całkowicie za darmo.

Rozwiń

Aktualizacja Cyfrowej Mapy Drogowej.

Drogi nieustannie się zmieniają, podobnie jak miejsca docelowe. Nasi specjaliści poinformują Cię o zaktualizowanej wersji oprogramowania, kompatybilnej z Twoim systemem nawigacji BMW.

Rozwiń

Sprawdź akcje techniczne.

Skorzystaj z okazji i pozwól nam sprawdzić Twoje importowane BMW pod kątem jakichkolwiek problemów technicznych.

Rozwiń

BMW SERVICE.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie wszystkim właścicielom BMW jak największej radości z jazdy. Dlatego oferujemy szerokie spektrum usług przeznaczonych zarówno dla tych, którzy nabyli swoje BMW u lokalnego dystrybutora, jak i tych, którzy kupili samochód za granicą lub odkupili od poprzedniego właściciela. Zarejestruj się już dziś, żeby otrzymać darmową kopię Instrukcji Użytkownika BMW w swoim języku.

Firma BMW przygotowała dla Ciebie również inne usługi, w tym między innymi aktualizację cyfrowej mapy drogowej oraz aktualizację wersji językowej Twojego BMW. Masz pewność, że korzystasz z najlepszej oferty serwisowej, a Twoje BMW znajduje się w dobrych rękach.

SPRAWDŹ OTWARTE AKCJE TECHNICZNE.

Obsługujemy wszelkie otwarte kampanie techniczne.

Na twój pojazd może mieć wpływ czynność techniczna, która nie została jeszcze zakończona, o czym być może nie wiesz.

a) Po dostarczeniu danych z przyjemnością sprawdzimy, czy w Twoim pojeździe istnieje odpowiednie otwarte działanie techniczne. Jeśli tak, natychmiast pomożemy ci umówić się na spotkanie. Niezbędna praca zostanie wykonana bezpłatnie przez preferowanego partnera BMW. Twoje BMW pozostaje w najlepszej formie.

b) Po dostarczeniu danych specjaliści wybranego partnera serwisowego BMW z przyjemnością sprawdzą, czy w Twoim pojeździe są odpowiednie otwarte działania techniczne. Jeśli tak, natychmiast zostanie uzgodniony wniosek. Niezbędne prace zostaną wykonane bezpłatnie. Twoje BMW pozostaje w najlepszej formie.

Sprawdź otwarte akcje techniczne dla Twojego BMW.

a) Zarejestruj się u nas - a skontaktujemy się z Tobą w celu uzyskania dalszych informacji.

b) Zarejestruj się u nas - a twój lokalny partner BMW skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.