JOY KNOWS NO BOUNDARIES.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.

Oferty specjalne dla importowanych modeli BMW.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.Oferty specjalne dla importowanych modeli BMW.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie maksymalnej przyjemności z jazdy wszystkim właścicielom BMW. Osiągamy to, oferując szeroki zakres usług - bez względu na to, czy kupiłeś swoje BMW u lokalnego sprzedawcy, zagranicą czy z drugiej ręki.

Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu usług, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Kontrola bezpieczeństwa BMW w autoryzowanym serwisie, kontrola kampanii technicznych, aplikacje BMW w języku polskim, aktualizacja cyfrowej mapy drogowej czy języka - ciesz się uczuciem, że Twoje BMW jest w najlepszych rękach!

Rozwiń

OFERTY SPECJALNE DLA IMPORTOWANYCH MODELI BMW.

BMW Service.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie wszystkim właścicielom BMW jak największej radości z jazdy. Dlatego oferujemy szerokie spektrum usług przeznaczonych zarówno dla tych, którzy nabyli swoje BMW u lokalnego dystrybutora, jak i tych, którzy kupili samochód za granicą lub odkupili od poprzedniego właściciela.

 

Bezpieczeństwo to podstawa. Pozwól naszym specjalistom z Serwisu BMW dokładnie sprawdzić układ hamulcowy, oświetlenie, układ kierowniczy, opony oraz wszystkie inne układy i podzespoły mające wpływ na bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Rozwiń

Sprawdź akcje techniczne.

Skorzystaj z okazji i pozwól nam sprawdzić Twoje BMW pod kątem jakichkolwiek problemów technicznych. Po dostarczeniu danych z przyjemnością sprawdzimy, czy w Twoim pojeździe są otwarte akcje techniczne. Jeśli tak, natychmiast pomożemy ci umówić się na spotkanie. Niezbędna praca zostanie wykonana bezpłatnie przez preferowanego partnera BMW. Twoje BMW pozostaje w najlepszej formie.

Rozwiń

Aplikacje BMW.

Zainstaluj na swoim smartfonie:

  • BMW Connected i zapewnij optymalną komunikację z Twoim BMW
  • BMW Driver's Guide i uzyskaj osobistą instrukcję obsługi BMW

Całkowicie za darmo.

Rozwiń

Aktualizacja mapy nawigacji.

Drogi nieustannie się zmieniają, podobnie jak miejsca docelowe. Nasi specjaliści poinformują Cię o zaktualizowanej wersji oprogramowania, kompatybilnej z Twoim systemem nawigacji BMW.

Rozwiń

Aktualizacja wersji językowej.

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz zmienić wersję językową oprogramowania BMW na polski? Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Rozwiń