JOY KNOWS NO BOUNDARIES.

RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.

OFERTY SPECJALNE DLA IMPORTOWANYCH MODELI BMW.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie maksymalnej przyjemności z jazdy wszystkim właścicielom BMW. Osiągamy to, oferując szeroki zakres usług - bez względu na to, czy kupiłeś swoje BMW u lokalnego sprzedawcy, zagranicą czy z drugiej ręki.

Zarejestruj się już dziś i skorzystaj z wielu usług, przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Kontrola bezpieczeństwa BMW w autoryzowanym serwisie, kontrola kampanii technicznych, aplikacje BMW w języku polskim, aktualizacja cyfrowej mapy drogowej czy języka - ciesz się uczuciem, że Twoje BMW jest w najlepszych rękach!

Rozwiń
RADOŚĆ NIE ZNA GRANIC.OFERTY SPECJALNE DLA IMPORTOWANYCH MODELI BMW.

OFERTY SPECJALNE DLA IMPORTOWANYCH MODELI BMW.

BMW Service.

Naszym najważniejszym celem jest zapewnienie wszystkim właścicielom BMW jak największej radości z jazdy. Dlatego oferujemy szerokie spektrum usług przeznaczonych zarówno dla tych, którzy nabyli swoje BMW u lokalnego dystrybutora, jak i tych, którzy kupili samochód za granicą lub odkupili od poprzedniego właściciela.

 

Bezpieczeństwo to podstawa. Pozwól naszym specjalistom z Serwisu BMW dokładnie sprawdzić układ hamulcowy, oświetlenie, układ kierowniczy, opony oraz wszystkie inne układy i podzespoły mające wpływ na bezpieczeństwo Twojego pojazdu.

Rozwiń

Sprawdź akcje techniczne.

Skorzystaj z okazji i pozwól nam sprawdzić Twoje BMW pod kątem jakichkolwiek problemów technicznych. Po dostarczeniu danych z przyjemnością sprawdzimy, czy w Twoim pojeździe są otwarte akcje techniczne. Jeśli tak, natychmiast pomożemy ci umówić się na spotkanie. Niezbędna praca zostanie wykonana bezpłatnie przez preferowanego partnera BMW. Twoje BMW pozostaje w najlepszej formie.

Rozwiń

Aplikacje BMW.

Zainstaluj na swoim smartfonie:

  • BMW Connected i zapewnij optymalną komunikację z Twoim BMW
  • BMW Driver's Guide i uzyskaj osobistą instrukcję obsługi BMW

Całkowicie za darmo.

Rozwiń

Aktualizacja mapy nawigacji.

Drogi nieustannie się zmieniają, podobnie jak miejsca docelowe. Nasi specjaliści poinformują Cię o zaktualizowanej wersji oprogramowania, kompatybilnej z Twoim systemem nawigacji BMW.

Rozwiń

Aktualizacja wersji językowej.

Kupiłeś samochód za granicą i chcesz zmienić wersję językową oprogramowania BMW na polski? Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Rozwiń