Kobieta używa aplikacji My BMW na smartfonie

MÓJ ŚWIAT. MOJE BMW. MY BMW APP.

ODKRYJ ZALETY NOWEJ APLIKACJI MY BMW.

Aplikacja My BMW pasuje do Ciebie tak samo jak Twoje BMW. Stanowi bezpośrednie połączenie z pojazdem i światem BMW, nawet jeśli akurat nie siedzisz w swoim BMW. Dzięki nowoczesnej stylistyce, intuicyjnej obsłudze i rozbudowanym funkcjom aplikacja My BMW jest Twoim codziennym towarzyszem mobilności. Zaplanuj swoją podróż jeszcze w trakcie jazdy i wyślij cel bezpośrednio z kanapy do swojego BMW. Przed rozpoczęciem podróży sprawdź pozostały zasięg lub włącz klimatyzację wnętrza. Nie jesteś pewien, czy zamknąłeś samochód? Sprawdź to w aplikacji i po prostu zamknij go zdalnie. Aplikacja My BMW oferuje również praktyczne funkcje dla samochodów elektrycznych i hybrydowych BMW. Zoptymalizuj zużycie i koszty energii za pomocą programatora zegarowego ładowania i klimatyzacji lub wykorzystaj zebrane punkty BMW w punktach BMW Charging. A gdy nadejdzie termin następnego przeglądu, aplikacja powiadomi Cię o tym i umożliwi Ci bezpośrednie umówienie wizyty w serwisie BMW lub kontakt z doradcą klienta w razie jakichkolwiek pytań. Aplikacja My BMW zapewnia beztroską mobilność i jeszcze większą radość z jazdy elektrycznej – zawsze i wszędzie. Your World. My BMW.

Rozwiń
MÓJ ŚWIAT. MOJE BMW. MY BMW APP.ODKRYJ ZALETY NOWEJ APLIKACJI MY BMW.

5 NAJWAŻNIEJSZYCH CECH NOWEJ APLIKACJI MY BMW.

  • 01 Natychmiastowy dostęp do statusu pojazdu i jego funkcjonalności
  • 02 Bezpośredni dostęp do BMW Service
  • 03 Inteligentne usługi umilające i ułatwiające korzystanie z elektromobilności
  • 04 Obszerna nawigacja i mapy ułatwiające podróż
  • 05 Regularne aktualizacje i rozszerzenia funkcji

USŁUGI BMW I FUNKCJE NOWEJ APLIKACJI My BMW.

Aplikacja My BMW, sprawdzanie stanu pojazdu, mężczyzna ze smartfonem przed BMW serii 2 Coupé
Aplikacja My BMW, sprawdzanie stanu pojazdu, ekran smartfona

SPRAWDZANIE STANU POJAZDU.

Dzięki aplikacji My BMW masz zawsze wszystko pod kontrolą bez konieczności chodzenia do swojego BMW. Czy zasięg jest wystarczający na spontaniczną wycieczkę? Jaki był jeszcze raz stan licznika kilometrów? Czy wszystkie drzwi są zamknięte?

Aplikacja My BMW, bezdotykowy dostęp do pojazdu, kobieta nurkująca w lodzie
Aplikacja My BMW, bezdotykowy dostęp do pojazdu, ekran smartfona

DOSTĘP DO MOJEGO POJAZDU W DRODZE.

Czy zamknąłem samochód i gdzie on dokładnie stoi? Usługi zdalne umożliwiają bezpośredni dostęp do pojazdu na odległość za pośrednictwem aplikacji My BMW. Przewietrz swoje BMW jeszcze przed rozpoczęciem jazdy lub zablokuj je z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

W ten sposób smartfon staje się kluczykiem cyfrowym: za pomocą aplikacji My BMW możesz utworzyć kluczyk cyfrowy BMW i zapisać go na kompatybilnym smartfonie.

Aplikacja My BMW, planowanie trasy i wysyłanie jej do pojazdu, mężczyzna na pustyni
Aplikacja My BMW, planowanie trasy i wysyłanie jej do pojazdu, ekran smartfona

PLANOWANIE TRASY I WYSYŁANIE JEJ DO POJAZDU.

Dzięki aplikacji My BMW każda podróż staje się bezstresowym doświadczeniem. Wyszukaj w aplikacji nowe cele podróży lub osobiste punkty zainteresowania i wyślij je bezpośrednio do swojego BMW. Alternatywnie możesz też przesyłać cele z aplikacji nawigacyjnych obsługujących funkcję udostępniania bezpośrednio do aplikacji My BMW.

Aplikacja My BMW, zarządzanie serwisem, mężczyzna siedzący na masce BMW
Aplikacja My BMW, zarządzanie serwisem, ekran smartfona

ZARZĄDZANIE SERWISEM.

Kiedy wypada kolejny przegląd Twojego BMW? Aplikacja My BMW wie dokładnie, czego potrzebuje Twój samochód, i poinformuje Cię, kiedy Twoje BMW będzie ponownie potrzebować serwisu. Aplikacja My BMW stanowi także bezpośrednie połączenie z Twoim dealerem BMW. Od wyszukiwania do ustalenia terminu wizyty w serwisie wszystko odbywa się szybko, wygodnie i bez opóźnień.

Aplikacja My BMW, jazda elektryczna i zbieranie punktów BMW, kobieta siedząca na fotelu przed roślinami
Aplikacja My BMW, jazda elektryczna i zbieranie punktów BMW, ekran smartfona

JAZDA ELEKTRYCZNA I ZBIERANIE PUNKTÓW BMW.

Dzięki programowi lojalnościowemu BMW Points jako kierowca wybranego modelu hybrydowego plug-in BMW zbierasz punkty za każdy kilometr przejechany wyłącznie elektrycznie. Możesz je zbierać i wymieniać w aplikacji My BMW za pomocą konta BMW Charging. Otrzymujesz za nie nagrody – początkowo w postaci bezpłatnego ładowania w BMW Charging.

Aplikacja My BMW, samochód zawsze na oku, BMW z osobą widziane z lotu ptaka

ZAWSZE MIEJ OKO NA SWÓJ SAMOCHÓD.

Miej otoczenie Twojego BMW zawsze pod kontrolą, aby upewnić się, że z Twoim samochodem wszystko jest w porządku. Usługi zdalne i Remote 3D View pozwalają obserwować otoczenie samochodu z dowolnej perspektywy lub zablokować drzwi za pomocą aplikacji My BMW.

Aplikacja My BMW, ,ój profil

MOJE BEZPOŚREDNIE POŁĄCZENIE ZE ŚWIATEM BMW.

Aplikacja My BMW oferuje interesujące informacje i dalsze linki do świata BMW. Dowiedz się więcej o innowacjach i ofertach w kanale informacyjnym Discover BMW. W sklepie internetowym BMW znajdziesz odpowiednie oryginalne akcesoria BMW – a w sklepie BMW ConnectedDrive odkryjesz cyfrowe produkty i usługi, które idealnie uzupełnią Twoje mobilne życie. Jako klient BMW Financial Services możesz również przeglądać informacje o swojej umowie lub skontaktować się z działem obsługi klienta.  

Aplikacja My BMW, kobieta ze smartfonem

APLIKACJA MY BMW.

Odkryj nową aplikację My BMW: łatwy dostęp do wielu usług i funkcji BMW.

APLIKACJA MY BMW.

Odkryj nową aplikację My BMW: łatwy dostęp do wielu usług i funkcji BMW.

BMW CONNECTED DRIVE: DALSZE INFORMACJE I LINKI.

BMW Connected Charging, aplikacja My BMW, BMW Maps, elektromobilność BMW

BMW CONNECTED CHARGING.

Dowiedz się więcej o usługach cyfrowych BMW Connected Charging dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych BMW.
Obsługa klienta BMW ConnectedDrive

OBSŁUGA KLIENTA BMW.

Czy masz pytania dotyczące aplikacji My BMW lub usług i produktów BMW ConnectedDrive? Skontaktuj się z działem obsługi klienta BMW.
Aplikacja My BMW, BMW BMW ConnectedDrive, najczęściej zadawane pytania

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA.

Znajdziesz tu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące aplikacji My BMW oraz usług i produktów BMW ConnectedDrive.

* Aplikacja My BMW jest kompatybilna ze wszystkimi samochodami BMW od roku modelowego 2014. Warunkiem korzystania jest posiadanie usług ConnectedDrive i odpowiedniego smartfona. Dostępność i zakres funkcji aplikacji My BMW zależy od rynku.

Rozwiń