Mężczyzna trzyma w dłoniach glob ConnectedDrive i jest usatysfakcjonowany

BMW CONNECTED DRIVE.

Rozwiązania, które dają wolność.

Co Twoje BMW może dla Ciebie zrobić? Dowieźć Cię punktualnie do celu? Zawsze znać odpowiedź na Twoje pytania? Czy zapewnić Ci dobrą rozrywkę? Usługi cyfrowe BMW ConnectedDrive oferują szereg przydatnych funkcji. W inteligentny i innowacyjny sposób ułatwiają życie i sprawiają, że każda podróż staje się prawdziwym przeżyciem.

Rozwiń
BMW CONNECTED DRIVE.Rozwiązania, które dają wolność.
"BMW Intelligent Personal Assistant zabierze Cię w podróż w nową erę multimodalnych, zdigitalizowanych doświadczeń."
Dieter May, wiceprezes ds. produktów i usług cyfrowych

BMW CONNECTED DRIVE: NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

BMW CONNECTED DRIVE: NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

MY ASSISTANT.

W najlepszym towarzystwie podczas podróży. Zawsze.

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek planujesz i potrzebujesz wyjątkowe usługi BMW ConnectedDrive zapewniają najlepsze możliwe wsparcie przed podróżą. Może szukasz najlepszej włoskiej restauracji w mieście lub apteki całodobowej w weekend? Usługa Concierge jest dostępna za naciśnięciem przycisku, aby pomóc Ci we wszystkich Twoich potrzebach i prośbach. A dzięki aplikacji My BMW* możesz wygodnie zaplanować kolejną podróż z domu, a także mieć zdalny dostęp do ważnych funkcji w Twoim BMW.

Rozwiń
Usługi Concierge wyświetlone na wyświetlaczu BMW

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW, who are you?” Czyż nie byłoby pięknie, gdyby BMW było Twoim osobistym asystentem? Korzystaj z inteligentnego osobistego asystenta BMW, aby w nowy i prosty sposób komunikować się ze swoim BMW. Asystent zna Cię, uczy się od Ciebie, staje się coraz lepszy i pomaga Ci w każdej sytuacji. Możesz mu także nadać osobiste hasło aktywujące. Wyjaśni Ci wszystko na temat samochodu i pomoże Ci lepiej poznać swoje BMW.**

Rozwiń
Usługi Concierge wyświetlone na wyświetlaczu BMW

Usługa Concierge.

Czy jutro w Poznaniu będzie świecić słońce? Kiedy odlatuje mój samolot? Gdzie jest najlepsza restauracja w mieście? Usługa Concierge wspiera Cię w drodze i pomaga we wszelkich kwestiach – indywidualnie, osobiście i szybko. Gdziekolwiek jesteś, czegokolwiek potrzebujesz.

Rozwiń
Mężczyzna w BMW i kobieta na zewnątrz używająca aplikacji My BMW na smartfonie.

Aplikacja My BMW

Aplikacja My BMW pasuje zarówno do Ciebie, jak i do Twojego BMW. Jest to bezpośrednie połączenie z samochodem, nawet jeśli nie siedzisz w swoim BMW. Zaplanuj następną podróż, sprawdź stan swojego BMW, umów się na następny termin przeglądu lub skorzystaj z jednej z wielu funkcji pilota - wszstko wygodnie ze smartfonu. 

Rozwiń
Mężczyzna i kobieta siedzący na sofie i używający Usług Zdalnych na swoich telefonach

Usługi Zdalne.

Czy zamknąłem swój samochód i gdzie dokładnie jest zaparkowany? Usługi zdalne umożliwiają zdalny dostęp do pojazdu na odległość za pomocą aplikacji My BMW. Przewietrz swoje BMW przed jazdą lub zablokuj zamek z dowolnego miejsca za pomocą smartfona. 

Rozwiń
Uśmiechnięta kobieta używa na swoim telefonie Remote 3D View

Remote 3D View.

Zawsze miej oko na otoczenie swojego BMW, mając pewność, że z Twoim samochodem wszystko jest w porządku. Usługi zdalne i zdalny widok 3D* umożliwiają oglądanie otoczenia pojazdu z dowolnej perspektywy lub zamykanie drzwi za pośrednictwem aplikacji My BMW.* Zdalny widok 3D będzie dostępny od 09.2021.

Rozwiń

MY JOURNEY.

Czyniąc każdą podróż wyjątkową

Każda podróż jest inna, a mimo to zawsze możesz mieć pewność, że dotrzesz do celu wygodnie i na czas. Dzięki usługom Connected Navigation, takim jak Real Time Traffic Information, masz jedno oko na bieżącą sytuację na drogach i możesz dotrzeć do celu bezpośrednio i szybciej. A wszystko to bez stresu, ponieważ Asystent Miejsca Parkingowego podpowie Ci, gdzie najlepiej znaleźć wolne miejsce parkingowe. Korzystając z funkcji Connected Charging, możesz korzystać z zzasięgu elektrycznegoswojego BMW i lub modelu hybrydowego typu plug-in w najlepszy i najbardziej efektywny sposób oraz łatwo znaleźć stację ładowania, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Rozwiń
Mężczyzna używa Real Traffic Information na wyświetlaczu w swoim BMW

Real Time Traffic Information.

Zdarza Ci się utknąć w korku w godzinach szczytu lub tracisz cenny wakacyjny czas w stresujących korkach? Takich sytuacji można łatwo uniknąć dzięki informacjom o ruchu w czasie rzeczywistym. Monitoruje aktualną sytuację niemal w czasie rzeczywistym, sugerując alternatywne trasy z dużym wyprzedzeniem i prowadząc do celu tak szybko, jak to możliwe. 

Rozwiń
Dwóch mężczyzn w restauracji używają funkcji "Zarządzaj swoimi ulubionymi lokalizacjami" na smartfonie

Zarządzaj Twoimi ulubionymi celami podróży.

Chcesz pojechać swoim BMW do ulubionej kawiarni lub do nowo odkrytego studia fitness? Korzystaj ze smartfona, aby wygodnie przesyłać osobiste cele specjalne do systemu nawigacyjnego w Twoim BMW. W przyszłości w systemie nawigacyjnym będą również dostępne nowe ulubione cele podróży zapisane w aplikacji My BMW.

Rozwiń
Kobieta używająca funkcji "Udostępnij lokalizacje z innej aplikacji" w domu na swoim smartfonie

Udostępniaj cele z innych aplikacji.

Czy masz ulubioną aplikację do map, np. Google Maps lub Apple Maps i chcesz wysłać z nich adres do systemu nawigacji w Twoim BMW? Z aplikacją My BMW to żaden problem. Umożliwia przesyłanie celów podróży z aplikacji mapowych obsługujących funckję udostępniania bezpośrednio do aplikacji My BMW i wysyłanie ich w razie potrzeby do pojazdu. 

Rozwiń
Mężczyzna i kobieta siedzący w salonie używający funkcji Wyślij do samochodu na smartfonie

Wyślij cel podróży do samochodu.

Kolejny cel podróży? Wyszukaj nowych celi podróży za pomocą aplikacji My BMW i prześlij je bezpośrednio do Twojego BMW. Po przybyciu do pojazdu możesz znaleźć miejsce docelowe w wiadomościach i bezpośrednio jednym kliknięciem rozpocząć prowadzenie do celu. 

Rozwiń
Map Update: City highway and big city at night

Aktualizacja map.

BMW jako pierwszy producent samochodów umożliwia trzy różne procesy aktualizacji map nawigacyjnych: pełną aktualizację map przez USB u dealera lub przez Sklep BMW ConnectedDrive oraz automatyczną aktualizację „over the air” przez kartę SIM zainstalowaną na stałe w pojeździe do czterech razy w roku (dla wybranych regionów). Aktualizacja „over the air” nie pociąga za sobą żadnych opłat licencyjnych ani kosztów transferu. W ten sposób system nawigacyjny ma zawsze aktualne mapy.

Rozwiń

MY CAR.

Ponieważ Twoje BMW jest czymś więcej niż tylko pojazdem.

W swoim BMW możesz w pełni skupić się na jeździe, resztę masz już zapewnioną. Dzięki Digital Key w smartfonie masz łatwy dostęp do swojego samochodu, a zdalna aktualizacja oprogramowania „over the air” zapewnia zawsze aktualne oprogramowanie Twojego BMW i pozwala oszczędzić wizyt u Dealera. A jeśli przydarzy się wypadek, inteligentne połączenie alarmowe automatycznie wezwie pomoc i przekaże ważne informacje o pasażerach i pojeździe służbom ratowniczym.

Rozwiń
Man driving in BMW using Caring Car

Caring Car.

Dojechać odprężonym albo zrelaksować się podczas dużego stresu? Caring Car troszczy się o Ciebie. Za pomocą „Hey BMW, I’m tired” lub „Hey BMW I’m feeling stressed”, BMW Intelligent Personal Assistant włączy program Vitalize albo Relax Caring Car, by poruszyć wszystkie Twoje zmysły dzięki współdziałaniu różnych funkcji przez czas trwania programu.

Rozwiń
Man sitting in the back seat of a BMW using Experience Modes on his smartphone

Experience Modes.

Cenisz dyskretny luksus lub lubisz cieszyć się prywatnością? Dzięki trzem trybom - Executive, Expressive i Well-Being - możesz zanurzyć swoje zmysły w doskonale zaaranżowanym wnętrzu samochodu, aby dopasować się do swojego nastroju.

Rozwiń
Automate My Habits on BMW display

Automatyzacja nawyków.

Czy zawsze włączasz ogrzewanie siedzienia na trzecim ustawieniu, gdy jest zimno? Dzięki Automate My Habits możesz ustawić reguły dla swoich preferowanych ustawień, aby były one automatycznie uczone i aktywowane. Możesz wtedy cieszyć się podróżą, podczas gdy BMW dba o Twoje samopoczucie. Więcej opcji automatyzacji zostanie dodanych w przyszłości.

Rozwiń
Zdalna aktualizacja oprogramowania mężczyzna siedzący w BMW korzystający z wyświetlacza pokładowego.

Zdalna aktualizacja oprogramowania.

Chcesz, aby Twoje BMW było aktualne i wyposażone w najnowsze oprogramowanie? Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW będzie zawsze aktualne. Komfortowo, bezpiecznie i bezstresowo, bez konieczności odwiedzania serwisu BMW. Aktualizacje są instalowane w trybie „over the air”, tak jak w Twoim smartfonie.

Rozwiń
Mężczyzna używa Wi-Fi Hotspot w BMW

Hotspot WiFi.

Bierz udział w wideokonferencji na swoim tablecie, albo przesyłaj strumieniowo najnowszy odcinek ulubionego serialu na smartfonie. Hotspot umożliwia dostęp do internetu z prędkością LTE (jeśli jest ona dostępna w danej sieci) za pośrednictwem karty SIM zainstalowanej w samochodzie. Dzięki temu Ty i Twoi pasażerowie możecie surfować w internecie nawet na dziesięciu urządzeniach jednocześnie.

Rozwiń
Inteligentne połączenia alarmowe pojawiają się na wyświetlaczu BMW

Inteligentne połączenie alarmowe.

W razie wypadku liczy się każda sekunda. Inteligentne połączenie alarmowe zapewnia szybką pomoc i w krytycznej sytuacji może uratować życie. Kontaktuje się ze specjalnie przeszkolonym dyżurnym infolinii, który otoczy opieką Ciebie i Twoich pasażerów do czasu przybycia służb ratowniczych i przekaże im ważne informacje.

Rozwiń
BMW CarData: Oświetlone miasto autostrady i duże miasto w nocy

BMW CarData.

BMW CarData daje Ci wgląd w istotne dane pojazdu i w razie potrzeby umożliwia udostępnianie je innym. Tylko Ty decydujesz, komu powierzasz swoje dane. Miej swoje dane telematyczne zawsze pod kontrolą i korzystaj poprzez udostępnianie danych trzecim z indywidualnych usług, jakie wcześniej nie były możliwe.

Rozwiń

Service & Pomoc drogowa.

Dzięki funkcjom serwisowym w aplikacji Connected uprościmy Twoje mobilne życie: gdy Twoje BMW będzie wymagało serwisowania, otrzymasz komunikat push. Na wizytę serwisową u wybranego dealera BMW możesz umówić się online i przez całą dobę. A w razie wyjątkowej sytuacji aplikacja łączy się bezpośrednio z pomocą drogową BMW.

Rozwiń

MY LIFE.

Nie ma konieczności do poświęceń. Zyskaj wszystko.

Po co iść na kompromisy w drodze? Ciesz się cyfrowym stylem życia, do którego jesteś przyzwyczajony w swoim BMW. Weż udział w spotkaniach Skype dla firm, dyktuj wiadomości e-mail i zarządzaj spotkaniami. Dzięki Apple CarPlay masz dostęp do kluczowych funkcji swojego iPhone'a podczas podróży, a jeśli szukasz więcej rozrywki, Connected Music z ponad 30 milionami utworów z Deezer lub Napster zapewni Ci najlepszą muzykę na trasie.

Rozwiń
Apple CarPlay wyświetlony na ekranie BMW

Apple CarPlay

Po co rezygnować z funkcji swojego iPhone'a w BMW, skoro możesz go normalnie obsługiwać? Przygotowanie do Apple CarPlay zapewnia zdalny dostęp do telefonii, a także aplikacji takich jak iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify i Apple Music. Możęsz także użyć przycisku głosowego na kierownicy, aby uzyskać dostęp do Siri, asystenta głosowego Apple. 

Rozwiń
Android Auto na BMW ConnectedDrive

Android Auto

Korzystaj z bezprzewodowego Android Auto, aby wykonywać połączenia w drodze, dyktować i wysyłać wiadomości lub obsługiwać inteligentne urządzenia domowe a także korzystać z asystenta głosowego. Po prostu powiedz „Ok, Google” lub naciśnij przycisk obsługi głosowej na kierownicy, aby aktywować cyfrowego asystenta głosowego smartfona. W międzyczasie możesz łatwo nawigować do celu za pomocą Map Google i otrzymywać instrukcje nawigacyjne na wyświetlaczu przeziernym, a tym samym bezpośrednio w swoim polu widzenia.

Rozwiń

ZAWSZE NA BIEŻĄCO.

BMW Software Update

Aktualizacja oprogramowania przez USB.

Systemy na smartfony, urządzenia muzyczne i tablety rozwijają się równocześnie. Dlatego zdalna aktualizacja oprogramowania BMW zapewnia, że Twoje aplikacje i Twoje BMW są na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem. Dzięki temu zawsze możesz korzystać ze swoich urządzeń mobilnych w samochodze.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Now we’re talking.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Now we’re talking.

BMW Intelligent Personal Assistant: Najważniejsze fakty

Ekspert samochodowy.

Z BMW Intelligent Personal Assistant, żadne pytania nie zostają bez odpowiedzi. Ta usługa zapewnia Ci wsparcie najlepszego asystenta samochodowego. Cokolwiek chcesz wiedzieć o swoim BMW i kiedy tylko potrzebujesz pomocy, otrzymasz ją. Dowiesz się jeszcze więcej o swoim pojeździe, tym bardziej że asystent zna nawet ogólny status i potrzeby serwisowe Twojego BMW.

Rozwiń

Mój asystent.

Zrozumienie Twoich potrzeb i zapewnienie najlepszego wsparcia przez cały czas - to właśnie sprawia, że inteligentny asystent osobisty BMW jest tak wyjątkowy. Wystarczy szybkie "Hej BMW, jedź do domu", a znajdzie drogę do domu lub "Hej BMW, jestem głodny", aby polecić restaurację, nawet taką z najlepszymi recenzjami, jeśli chcesz. Możesz również włączyć ogrzewanie siedzenia lub szybko znaleźć swoją ulubioną muzykę. 

Rozwiń

Naturalna interakcja.

BMW Intelligent Personal Assistant - po prostu zacznij do niego mówić. To dusza Twojego BMW, zawsze gotowa do pomocy. By z niej skorzystać, nie musisz wciskać guzika lub czekać na dźwięk potwierdzenia. Po prostu zacznik do niego mówic naturalnie, bez przerw. Na przykład: ’Hey BMW, who are you?’ A jeśli chcesz dać mu inne imię: ‘Hey BMW, change the activation word’

Rozwiń

In-Car Experiences.

Twoje BMW troszczy się o Ciebie. Pobudza, gdy jesteś zmęczony, relaksuje po stresującym dniu i dopasowuje wnętrze do Twojego nastroju. Z In-Car Experiences, takimi jak Caring Car Programme i Experiences Modes, Twój pojazd troszczy się o Twoje samopoczucie.

Rozwiń

*Aplikacja My BMW jest kompatybilna ze wszystkimi pojazdami od roku modelowego 2014 w połączeniu z opcją usług ConnectedDrive i kompatybilnym smartfonem. Dostępność i funkcje aplikacji My BMW mogą się różnić w zależności od rynku. 

**BMW Intelligent Personal Assistant nie jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Rozwiń