Mężczyzna trzyma w dłoniach glob ConnectedDrive i jest usatysfakcjonowany

BMW CONNECTED DRIVE.

Rozwiązania, które dają wolność.

BMW CONNECTED DRIVE.Rozwiązania, które dają wolność.

Co Twoje BMW może dla Ciebie zrobić? Dowieźć Cię punktualnie do celu? Zawsze znać odpowiedź na Twoje pytania? Czy zapewnić Ci dobrą rozrywkę? Usługi cyfrowe BMW ConnectedDrive oferują szereg przydatnych funkcji. W inteligentny i innowacyjny sposób ułatwiają życie i sprawiają, że każda podróż staje się prawdziwym przeżyciem.

Rozwiń
"BMW Intelligent Personal Assistant zabierze Cię w podróż w nową erę multimodalnych, zdigitalizowanych doświadczeń."
Dieter May, wiceprezes ds. produktów i usług cyfrowych

BMW CONNECTED DRIVE: NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

BMW CONNECTED DRIVE: NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

MY ASSISTANT.

W najlepszym towarzystwie. Zawsze.

Gdziekolwiek jesteś, cokolwiek planujesz, czegokolwiek potrzebujesz: niezwykłe usługi BMW ConnectedDrive zapewniają najlepsze możliwe wsparcie przed każdą jazdą i w jej trakcie. Szukasz najlepszej włoskiej restauracji w mieście lub dyżurnej apteki w weekend? Usługa Concierge jest do Twojej dyspozycji za naciśnięciem przycisku i służy pomocą we wszystkich kwestiach. A dzięki aplikacji BMW Connected możesz wygodnie planować kolejną podróż w domu i mieć przy tym zdalny dostęp do ważnych funkcji Twojego BMW.

Rozwiń
Usługi Concierge wyświetlone na wyświetlaczu BMW

BMW Intelligent Personal Assistant.

„Hey BMW, who are you?” Czyż nie byłoby pięknie, gdyby BMW było Twoim osobistym asystentem? Korzystaj z inteligentnego osobistego asystenta BMW, aby w nowy i prosty sposób komunikować się ze swoim BMW. Asystent zna Cię, uczy się od Ciebie, staje się coraz lepszy i pomaga Ci w każdej sytuacji. Możesz mu także nadać osobiste hasło aktywujące. Wyjaśni Ci wszystko na temat samochodu i pomoże Ci lepiej poznać swoje BMW.

Rozwiń
Usługi Concierge wyświetlone na wyświetlaczu BMW

Usługa Concierge.

Czy jutro w Poznaniu będzie świecić słońce? Kiedy odlatuje mój samolot? Gdzie jest najlepsza restauracja w mieście? Usługa Concierge wspiera Cię w drodze i pomaga we wszelkich kwestiach – indywidualnie, osobiście i szybko. Gdziekolwiek jesteś, czegokolwiek potrzebujesz.

Rozwiń
Mężczyzna w BMW i kobieta obok BMW używający BMW Connected na swoich smartphonach

BMW Connected.

Połącz się ze swoim BMW. Aplikacja BMW Connected to Twój cyfrowy asystent mobilności, który troszczy się o Twoje potrzeby przed jazdą i w jej trakcie. Uzyskuj dostęp do pojazdu za pomocą smartfona, smartwatcha, wysyłaj cele podróży do systemu nawigacyjnego lub ustawiaj przypomnienia o terminach.

Rozwiń
Mężczyzna i kobieta siedzący na sofie i używający Usług Zdalnych na swoich telefonach

Usługi Zdalne.

Samochód zamknięty, ale gdzie on dokładnie jest? Usługi Zdalne umożliwiają bezpośredni dostęp do pojazdu na odległość za pośrednictwem aplikacji BMW Connected. Włączaj sygnał świetlny, reguluj temperaturę wewnątrz pojazdu lub zamykaj zamek centralny BMW z dowolnego miejsca za pomocą smartfona.

Rozwiń
Uśmiechnięta kobieta używa na swoim telefonie  Remote 3D View

Remote 3D View.

Miej otoczenie Twojego BMW zawsze pod kontrolą, aby upewnić się, że z Twoim samochodem wszystko jest w porządku. Usługi Zdalne i Remote 3D View umożliwiają obserwowanie otoczenia pojazdu z dowolnej perspektywy, blokowanie drzwi lub włączanie klaksonu za pomocą aplikacji BMW Connected.

Rozwiń

MY JOURNEY.

Aby każda jazda była wyjątkowa.

Każda jazda jest inna, ale zawsze możesz mieć pewność, że dotrzesz do celu wygodnie i na czas. Dzięki usługom nawigacyjnym Connected, takim jak Real Time Traffic Information masz podgląd aktualnej sytuacji na drogach i dotrzesz do celu szybko i bezpośrednio. Bez stresu, bo asystent parkingowy poinformuje Cię, gdzie najlepiej znaleźć wolne miejsce. Usługa Digital Charging dostarczy energii Twojemu BMW i lub Plug-in hybrid przy niskich kosztach i da Ci pewność, że Twój samochód będzie przed jazdą zawsze w pełni naładowany.

Rozwiń
BMW parkuje w miejscu parkingowym z pomocą ParkNow

ParkNow.

Wprowadzamy przyszłościowe parkowanie tam, gdzie jest ono potrzebne: w samochodzie. ParkNow będzie Twoim praktycznym towarzyszem: oferuje wszystkie funkcje bezpośrednio w systemie nawigacyjnym – zawsze synchronicznie z aplikacją ParkNow. Od teraz możesz parkować bezgotówkowo, bez biletów i bez stresu przy ulicy lub na parkingach wielopoziomowych. Gdy tylko znajdziesz się w strefie płatnego parkowania, otrzymasz odpowiednie powiadomienie i będziesz móc zarządzać całym procesem parkowania w swoim systemie nawigacyjnym.

Płatność przez ParkNow jest częścią stale rozwijającej się nawigacji Connected.

Rozwiń
Mężczyzna używa Real Traffic Information na wyświetlaczu w  swoim BMW

Real Time Traffic Information.

Nie chcesz marnować czasu na urlopie w korkach? Z Real Time Traffic Information szybciej dotrzesz do celu. Usługa zna aktualną sytuację na drogach prawie w czasie rzeczywistym i automatycznie oblicza alternatywne trasy. Dodatkowa funkcja lokalnego ostrzegania przed zagrożeniami ostrzega przed niesprzyjającymi warunkami drogowymi lub wypadkami na trasie.

Rozwiń
Dwóch mężczyzn w restauracji używają funkcji "Zarządzaj swoimi ulubionymi lokalizacjami" na smartfonie

Zarządzaj Twoimi ulubionymi celami podróży.

Dostęp do ulubionej kawiarni lub siłowni w systemie nawigacyjnym BMW? Funkcja „Zarządzaj Twoimi ulubionymi celami podróży” daje Ci dostęp do Twoich osobistych punktów docelowych, zarówno w samochodzie, w aplikacji BMW Connected, jak i w Portalu Klienta ConnectedDrive. Można nimi zarządzać we wszystkich touchpointach i są one automatycznie synchronizowane.

„Zarządzaj Twoimi ulubionymi celami podróży” jest częścią stale rozwijającej się nawigacji Connected.

Rozwiń
Kobieta używająca funkcji "Udostępnij lokalizacje z innej aplikacji" w domu na swoim smartfonie

Udostępniaj cele z innych aplikacji.

Bezpośrednie połączenie pomiędzy Twoją ulubioną aplikacją nawigacyjną a Twoim BMW? Z funkcją „Udostępniaj cele z innych aplikacji” to możliwe. Dzięki niej możesz przenosić cele z aplikacji nawigacyjnych obsługujących funkcję udostępniania bezpośrednio do BMW. Po transferze adres jest również dostępny w aplikacji BMW Connected na smartfonie do późniejszego ponownego wykorzystania.

„Udostępniaj cele z innych aplikacji” jest częścią stale rozwijającej się nawigacji Connected.

Rozwiń
Kobieta w ruchu używa opcji "komunikatu o zalecanej godzinie wyjazdu." na swoim smartwatchu

Funkcja Time-to-Leave.

Bądź zawsze na czas. Funkcja Time to Leave w aplikacji BMW Connected przypomina o odpowiedniej porze na smartfonie lub kompatybilnym smartwatchu o konieczności wyruszenia w drogę. Na podstawie informacji o sytuacji na drogach w czasie rzeczywistym obliczana jest optymalna godzina wyjazdu, tak aby punktualnie dotrzeć do celu.

Rozwiń
Kobieta siedzi przed oknem i używa funkcji Share Live Trip Status na smartfonie

Udostępnij moją trasę w czasie rzeczywistym.

Udostępnianie trasy w czasie rzeczywistym pozwala informować Twoich bliskich o czasie Twojego powrotu do domu. Możesz powiadamiać wybrane osoby bezpośrednio z pojazdu lub za pośrednictwem aplikacji Connected o dokładnym położeniu, miejscu docelowym i czasie przyjazdu. Odbiorcy mogą śledzić Twoją jazdę na żywo.

Rozwiń
Młody mężczyzna spaceruje po mieście, korzystając z Nawigacji Door-to-Door na swoim smartfonie

Nawigacja Door-to-Door.

Punktualnie i komfortowo. Nawigacja Door-to-Door poprowadzi Cię na ostatnich metrach od samochodu do celu i z powrotem. Uzyskaj szybki dostęp do nawigacji pieszej na smartfonie wspieranej informacjami z Twojego Connected Onboard Screen i powiadomień push z aplikacji BMW Connected App.

Rozwiń
Mężczyzna i kobieta siedzą w salonie i korzystają z funkcji Send to Car na smartfonie

Send to Car.

Dokąd jedziemy dalej? Wyszukuj nowe cele w aplikacji BMW Connected i przesyłaj je bezpośrednio do systemu nawigacyjnego w Twoim BMW. Gdy tylko znajdziesz się w samochodzie i połączysz smartfon przez Bluetooth, możesz jednym kliknięciem rozpocząć nawigację.

Rozwiń
Kobieta używa “Digital Charging Service“ dla jej BMW i3 w domu na swoim smartfonie

Funkcja Digital Charging.

Dzięki funkcji Digital Charging możesz zawsze ładować swoje BMW i lub BMW Plug-in hybrid w pełni automatycznie, o najlepszej i najbardziej ekonomicznej porze – i możesz mieć pewność, że Twój samochód będzie pełen energii zawsze na czas. Wystarczy wprowadzić godzinę wyjazdu i taryfę za energię elektryczną – o resztę zatroszczy się usługa Digital Charging.

Rozwiń
Map Update: City highway and big city at night

Aktualizacja map.

BMW jako pierwszy producent samochodów umożliwia trzy różne procesy aktualizacji map nawigacyjnych: pełną aktualizację map przez USB u dealera lub przez Sklep BMW ConnectedDrive oraz automatyczną aktualizację „over the air” przez kartę SIM zainstalowaną na stałe w pojeździe do czterech razy w roku (dla wybranych regionów). Aktualizacja „over the air” nie pociąga za sobą żadnych opłat licencyjnych ani kosztów transferu. W ten sposób system nawigacyjny ma zawsze aktualne mapy.

Rozwiń

MY CAR.

Bo Twoje BMW to więcej niż tylko samochód.

W swoim BMW możesz w pełni skupić się na jeździe, resztę masz już zapewnioną. Dzięki Digital Key w smartfonie masz łatwy dostęp do swojego samochodu, a zdalna aktualizacja oprogramowania „over the air” zapewnia zawsze aktualne oprogramowanie Twojego BMW i pozwala oszczędzić wizyt u Dealera. A jeśli przydarzy się wypadek, inteligentne połączenie alarmowe automatycznie wezwie pomoc i przekaże ważne informacje o pasażerach i pojeździe służbom ratowniczym.

Rozwiń
Man driving in BMW using Caring Car

Caring Car.

Dojechać odprężonym albo zrelaksować się podczas dużego stresu? Caring Car troszczy się o Ciebie. Za pomocą „Hey BMW, I’m tired” lub „Hey BMW I’m feeling stressed”, BMW Intelligent Personal Assistant włączy program Vitalize albo Relax Caring Car, by poruszyć wszystkie Twoje zmysły dzięki współdziałaniu różnych funkcji przez czas trwania programu.

Rozwiń
Man sitting in the back seat of a BMW using Experience Modes on his smartphone

Experience Modes.

Cenisz podkreślenie luksusu czy wolisz rozkoszować się prywatnością? Dzięki czterem Experience Modes - Executive, Expressive, Private i Well-Being – możesz pobudzić swoje zmysły w atmosferze idealnie dopasowanej do Twojego nastroju.

Rozwiń
Automate My Habits on BMW display

Automatyzacja nawyków.

Czy gdy jest zimno, zawsze włączasz ogrzewanie fotela na trzeci stopień? Inteligentna funkcja automatyzacji nawyków uczy się Twoich preferowanych ustawień i na życzenie je automatyzuje. Możesz więc cieszyć się jazdą, podczas gdy Twoje BMW dba o Twoje dobre samopoczucie. W przyszłości zostaną dodane kolejne funkcje automatyzacji.

Rozwiń
Kobieta delektuje się  kawą w domu, podczas w jej smartfonie przebiega proces aktualizacji zdalnego oprogramowania.

Zdalna aktualizacja oprogramowania.

Chcesz, aby Twoje BMW było aktualne i wyposażone w najnowsze oprogramowanie? Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW będzie zawsze aktualne. Komfortowo, bezpiecznie i bezstresowo, bez konieczności odwiedzania serwisu BMW. Aktualizacje są instalowane w trybie „over the air”, tak jak w Twoim smartfonie.

Rozwiń
Mężczyzna używa  Wi-Fi Hotspot w BMW

Hotspot WiFi.

Bierz udział w wideokonferencji na swoim tablecie, albo przesyłaj strumieniowo najnowszy odcinek ulubionego serialu na smartfonie. Hotspot umożliwia dostęp do internetu z prędkością LTE (jeśli jest ona dostępna w danej sieci) za pośrednictwem karty SIM zainstalowanej w samochodzie. Dzięki temu Ty i Twoi pasażerowie możecie surfować w internecie nawet na dziesięciu urządzeniach jednocześnie.

Rozwiń
Inteligentne połączenia alarmowe pojawiają się na wyświetlaczu BMW

Inteligentne połączenie alarmowe.

W razie wypadku liczy się każda sekunda. Inteligentne połączenie alarmowe zapewnia szybką pomoc i w krytycznej sytuacji może uratować życie. Kontaktuje się ze specjalnie przeszkolonym dyżurnym infolinii, który otoczy opieką Ciebie i Twoich pasażerów do czasu przybycia służb ratowniczych i przekaże im ważne informacje.

Rozwiń
BMW CarData:  Oświetlone miasto autostrady i duże miasto w nocy

BMW CarData.

BMW CarData daje Ci wgląd w istotne dane pojazdu i w razie potrzeby umożliwia udostępnianie je innym. Tylko Ty decydujesz, komu powierzasz swoje dane. Miej swoje dane telematyczne zawsze pod kontrolą i korzystaj poprzez udostępnianie danych trzecim z indywidualnych usług, jakie wcześniej nie były możliwe.

Rozwiń

Service & Pomoc drogowa.

Dzięki funkcjom serwisowym w aplikacji Connected uprościmy Twoje mobilne życie: gdy Twoje BMW będzie wymagało serwisowania, otrzymasz komunikat push. Na wizytę serwisową u wybranego dealera BMW możesz umówić się online i przez całą dobę. A w razie wyjątkowej sytuacji aplikacja łączy się bezpośrednio z pomocą drogową BMW.

Rozwiń

MY LIFE.

Nie rezygnuj z niczego. Korzystaj ze wszystkiego.

Przygotowanie do Apple CarPlay®.

Nie chcesz rezygnować w swoim BMW z funkcji Twojego iPhone’a i chcesz go obsługiwać w zwykły sposób? Przygotowanie do Apple CarPlay® umożliwia bezprzewodowy dostęp do telefonu, iMessage, WhatsApp, TuneIn, Spotify i Apple Music. Przycisku funkcji głosowej na kierownicy umożliwia korzystanie z asystenta głosowego Siri firmy Apple.

Rozwiń
Online Logbook pokazuje sie na wyświetlaczu BMW

Dziennik podróży BMW Online.

Dziennik podróży BMW Online przechowuje i dokumentuje odbyte jazdy. Dziennik znajdziesz w pojeździe i na Portalu Klienta BMW ConnectedDrive. Wszystkie parametry jazdy są wprowadzane bezpośrednio w pojeździe przez iDrive. Dla każdej jazdy rejestrowana jest automatycznie pozycja początkowa i końcowa (GPS), data i przebieg kilometrów. W celu przedłożenia organom podatkowym można sporządzić poświadczone sprawozdanie zawierające wszystkie informacje.

Rozwiń

ZAWSZE NA BIEŻĄCO.

BMW Software Update

ZAWSZE NA BIEŻĄCO.

Aktualizacja oprogramowania przez USB.

Systemy na smartfony, urządzenia muzyczne i tablety rozwijają się równocześnie. Dlatego zdalna aktualizacja oprogramowania BMW zapewnia, że Twoje aplikacje i Twoje BMW są na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem. Dzięki temu zawsze możesz korzystać ze swoich urządzeń mobilnych w samochodze.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Now we’re talking.

BMW INTELLIGENT PERSONAL ASSISTANT.

Now we’re talking.

BMW Intelligent Personal Assistant: Najważniejsze fakty

Ekspert samochodowy.

Z BMW Intelligent Personal Assistant, żadne pytania nie zostają bez odpowiedzi. Ta usługa zapewnia Ci wsparcie najlepszego asystenta samochodowego. Cokolwiek chcesz wiedzieć o swoim BMW i kiedy tylko potrzebujesz pomocy, otrzymasz ją. Dowiesz się jeszcze więcej o swoim pojeździe, tym bardziej że asystent zna nawet ogólny status i potrzeby serwisowe Twojego BMW.

Rozwiń

Mój asystent.

Rozumie Twoje potrzeby i zawsze zapewnia najlepsze wsparcie - to dlatego BMW Intelligent Personal Assistant jest wyjątkowy. Wystarszy tylko szybkie "Hey BMW, drive home', a odnajdzie drogę lub 'Hey BMW, I'm hungry', a poleci restaurację, jeśli chcesz tę z najlepszymi opiniami. Pozwala Ci być produktywnym również w drodze czytając maile lub szybko odnajdując ulubioną muzykę.

Rozwiń

Naturalna interakcja.

BMW Intelligent Personal Assistant - po prostu zacznij do niego mówić. To dusza Twojego BMW, zawsze gotowa do pomocy. By z niej skorzystać, nie musisz wciskać guzika lub czekać na dźwięk potwierdzenia. Po prostu zacznik do niego mówic naturalnie, bez przerw. Na przykład: ’Hey BMW, who are you?’ A jeśli chcesz dać mu inne imię: ‘Hey BMW, change the activation word’

Rozwiń

In-Car Experiences.

Twoje BMW troszczy się o Ciebie. Pobudza, gdy jesteś zmęczony, relaksuje po stresującym dniu i dopasowuje wnętrze do Twojego nastroju. Z In-Car Experiences, takimi jak Caring Car Programme i Experiences Modes, Twój pojazd troszczy się o Twoje samopoczucie.

Rozwiń

* Usługa Intelligent Personal Assistant BMW niedostępna w języku polskim.

Rozwiń