ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA BMW 22-07.

Aktualizuj swoje BMW po zakupie, instalując najnowsze oprogramowanie do swojego modelu. Aktualizację można pobrać przez aplikację My BMW lub kartę SIM w samochodzie. Następnie można rozpocząć instalację bezpośrednio w samochodzie. Opcje i zawartość aktualizacji zależą od kraju, modelu pojazdu, wyposażenia i stanu pojazdu. W poniższych informacjach o wersji znajdziesz wszystkie szczegóły i informacje o aktualizacji.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZDALNYCH AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA BMW 22-07.

Zdalna aktualizacja oprogramowania mężczyzna opiera się o tył BMW i patrzy na swój smartfon

CIESZ SIĘ PONIŻSZYMI ULEPSZENIAMI.

NOWE FUNKCJE I ULEPSZENIA*:

 • Większa personalizacja: nowe i rozbudowane światy dzwięków, funkcje aplikacji My BMW, ustawienia funkcji Digital Owner Key, ulepszone rozpoznawanie kierowcy, tryby My Mode i większa oferta Sklepu ConnectedDrive w pojeździe umożliwiają jeszcze bardziej cyfrową indywidualizację Twojego BMW
 • Inteligentna nawigacja: wspiera Cię przy skręcaniu, jak również podczas wyszukiwania punktów ładowania i uczy się Twoich preferencji
 • Zoptymalizowane funkcje wspomagające: pomagają w jeździe, parkowaniu, a przede wszystkim w sytuacjach awaryjnych
 • Intuicyjna obsługa: aktualizacje BMW ConnectedDrive i Apple CarPlay® przydają się na co dzień
 • Informacyjny tuner DAB i FM: dodatkowe informacje do Twoich stacji radiowych
 • Pakiet ogrzewania: zmiana opcji obsługi ogrzewania powierzchniowego

ULEPSZENIA*:

 • Wskaźnik blokady drugiego rzędu siedzeń
 • Dostosowanie reakcji na błędy w przypadku przerw w ładowaniu
 • Wyświetlanie aktualnych danych pojazdu w aplikacji My BMW
 • Akcja serwisowa: programowanie sterowników (poduszka powietrzna)
 • Akcja serwisowa: programowanie sterowników (MGU Head Unit)
 • Programowanie sterowników (MGU Head Unit)

* Opcje i zawartość aktualizacji zależą od kraju, modelu pojazdu, wyposażenia i stanu pojazdu.

Rozwiń
Zdalna aktualizacja oprogramowania przedni półprofil BMW iX (i20) i BMW i4 (G26 BEV)

INFORMACJE OGÓLNE:

 • Aktualizacje funkcji i ulepszenia
 • Ważność zdalnej aktualizacji oprogramowania i informacji o wersji
 • Informacje o poprzednich wersjach
 • Aktualizacja zintegrowanej instrukcji obsługi w samochodzie
 • Używanie aplikacji My BMW do przesyłania danych

NOWE FUNKCJE I ULEPSZENIA 22-07.

PERSONALIZACJE.

Zakrzywiony ekran CID OS8 ekran powitalny

Powitanie: teraz również dźwiękowe.

Po odblokowaniu i otwarciu przednich drzwi Twoje BMW wita Cię teraz nie tylko wizualnie, ale także dźwiękowo. Dźwięk powitania można być w każdej chwili wyłączyć w ustawieniach dźwięku. Ponadto ekran powitalny wyświetla się jeszcze szybciej i można od razu korzystać z funkcji inforozrywki (tylko w pojazdach z systemem OS8).

Rozwiń
BMW IconicSounds Electric BMW jadące po moście

BMW IconicSounds Electric: nowe brzmienia elektrycznej radości z jazdy w BMW.

BMW IconicSounds Electric zyskuje nowe, szczególnie emocjonalne, wielowarstwowe światy dźwięków. Powstały one dzięki współpracy studia projektowania dźwięku BMW z Hansem Zimmerem, kompozytorem muzyki filmowej i laureatem Oscara. Nowe dźwięki ucieleśniają język stylistyczny pojazdów poprzez całościowe doświadczenie. W zupełnie nowy, a zarazem autentyczny sposób odzwierciedlają specyficzną charakterystykę mocy układu napędowego oraz typowe dla marki cechy zelektryfikowanego BMW. Pejzaże dźwiękowe generowane przez BMW IconicSounds Electric zmieniają się w zależności od trybu jazdy wybranego przez kierowcę.

Rozwiń
Mężczyzna siedzi w BMW patrzy na swój smartfon

Uproszczone dodawanie i usuwanie Twojego BMW w aplikacji My BMW.

Gdy zalogujesz się w pojeździe za pomocą swojego profilu BMW ID, Twoje BMW zostanie automatycznie dodane do aplikacji My BMW na Twoim smartfonie. Dzieje się to również automatycznie po zainstalowaniu za pomocą profilu BMW ID aktualizacji, które są już dostępne w pojeździe. Dzięki temu główny użytkownik i współużytkownicy mogą korzystać z rozbudowanych funkcji aplikacji My BMW (np. wyświetlanie lokalizacji pojazdu, wykonywanie funkcji zdalnych np. otwieranie pojazdu). Automatyczne dodawanie Twojego BMW do aplikacji My BMW użytkowników może potrwać kilka godzin. Również rozłączanie połączenia jest łatwiejsze: gdy tylko użytkownik usunie pojazd z aplikacji My BMW, usuwany jest również Twój profil BMW ID w pojeździe. Jeśli usuniesz swój profil BMW ID w pojeździe, Twoje BMW zostanie również usunięte z aplikacji My BMW.

Rozwiń
Kobieta stoi przed BMW i patrzy na swojego smartfona

Zwiększenie liczby użytkowników aplikacji My BMW.

Zwiększyliśmy liczbę użytkowników, którzy mogą dodać ten sam pojazd do aplikacji My BMW. W zależności od modelu pojazdu możliwe jest teraz korzystanie z usług maksymalnie trzech (jeden główny użytkownik, dwóch współużytkowników) lub siedmiu użytkowników (jeden główny użytkownik, sześciu współużytkowników). Jeśli BMW zostało już zarejestrowane Twoim profilem BMW ID w aplikacji My BMW, Twój profil BMW ID staje się profilem głównego użytkownika. W przeciwnym razie pierwszy użytkownik, który doda BMW do aplikacji My BMW, staje się automatycznie głównym użytkownikiem. Wszyscy inni stają się współużytkownikami. To przypisanie ról dotyczy również profili BMW ID obecnych już w pojeździe w momencie instalacji aktualizacji. Główny użytkownik ma specjalne prawa w stosunku do współużytkowników: może np. tworzenie i udostępnianie funkcji BMW Digital Key, uprawnienia administratora (np. usuwanie profili BMW ID w pojeździe) oraz przenoszenie roli głównego użytkownika na inny profil BMW ID. W przypadku usunięcia głównego użytkownika wszyscy współużytkownicy również zostają usunięci z pojazdu. Przywrócenie pojazdu do ustawień fabrycznych powoduje usunięcie głównego użytkownika i współużytkowników w pojeździe oraz usunięcie pojazdu z aplikacji My BMW u wszystkich użytkowników.

Rozwiń

DALSZA PERSONALIZACJE.

 • Ulepszenia funkcji Digital Owner Key i ustawień radia.
 • Lepsze rozpoznawanie kierowców: rozszerzenie scenariuszy zastosowań.
 • Tryby My Mode: rozszerzenie istniejących trybów.
 • Sklep ConnectedDrive w pojeździe: indywidualizuj swoje BMW.

ZDALNE AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA BMW 22-07.

Aktualizuj swoje BMW na bieżąco: zdalne aktualizacje oprogramowania 22-07 zawierają wiele nowych rozszerzeń funkcji, ulepszeń i nowych funkcji. W poniższych informacjach o wydaniu znajdziesz wszystkie informacje dotyczące jego zawartości.

Rozwiń

INTELIGENTNY ASYSTENT OSOBISTY BMW.

Kobieta patrzy na wyświetlacz centralny OS8 aktualizacja oprogramowania BMW

Więcej wskazań na nieużywane funkcje.

Twoje BMW ma wiele funkcji, z których możesz nie zdawać sobie sprawy. Dlatego też rozszerzono zakres funkcji, o których może przypominać Twoje BMW, o ile są one dostępne w Twoim pojeździe: tryby map, ustawianie adresu domowego, długie naciśnięcie Push-to-Talk, eSIM i zarządzanie temperaturą akumulatora dla optymalnego ładowania prądem stałym. Ponadto dostępna jest ucząca się nawigacja, tryb My Mode „Expressive” i „Relax”, konfiguracja zestawu wskaźników i wyświetlacza Head-Up, a także ustawienia ładowania zależne od lokalizacji (tylko w pojazdach z OS8).

Widok deski rozdzielczej z widżetami na zakrzywionym ekranie IPA aktualizacja oprogramowania BMW

Ulepszenia widżetu i odtwarzacza.

Ta aktualizacja zmienia logikę wyświetlania nieużywanych funkcji w widżecie inteligentnego asystenta osobistego BMW i nadaje odtwarzaczowi inteligentnego asystenta osobistego BMW nowy układ. Obie opcje wyświetlania pokazują teraz również następujące funkcje: tryby mapy, konfiguracja adresu domowego, długie naciśnięcie Push-to-Talk, eSIM, zarządzanie temperaturą akumulatora dla optymalnego ładowania prądem stałym, ucząca się nawigacja, tryby My Mode „Expressive” i „Relax”, konfiguracja zestawu wskaźników i wyświetlacza Head-Up oraz ustawienia ładowania zależnie od lokalizacji (tylko w pojazdach z OS8).

BMW iX podczas jazdy na drodze

Proaktywne przypomnienia o nieużywanych funkcjach.

Aby zwiększyć komfort jazdy, do proaktywnych sugestii dodano aktywny regulator prędkości i asystenta manewrów parkingowych, jeśli są one w konfiguracji pojazdu. Jeśli nie używasz tych funkcji lub używasz ich rzadko, Twoje BMW poleca ich aktywację w odpowiednich sytuacjach.

NAWIGACJA.

Widok z deski rozdzielczej z zakrzywionym ekranem CID OS8 określanie celu podróży

BMW Maps: ujednolicone wyświetlanie list wyników nawigacji.

Do tej pory listy wyników nawigacji różniły się w zależności od tego, czy cel został wprowadzony za pomocą ekranu dotykowego lub kontrolera iDrive, czy poprzez wprowadzenie głosowe. Teraz jest to ujednolicone. Funkcje wyboru miejsca docelowego na listach, takie jak filtrowanie lub sortowanie, są dostępne niezależnie od typu wpisu miejsca docelowego (tylko w pojazdach z OS8).

Osoba w samochodzie patrząca na zakrzywiony ekran z nawigacją

Ucząca się nawigacja: ważne informacje mimo wyłączonego prowadzenia do celu.

Dzięki uczącej się nawigacji, ważne informacje wyświetlane są na drodze do sugerowanego celu nawet bez aktywnego prowadzenia do celu. Dotyczy to np. powiadomień o utrudnieniach w ruchu lub niebezpiecznych zakrętach. Jeśli odrzucisz sugerowany cel podróży, nie będzie on wyświetlany aż do następnego uruchomienia pojazdu (tylko w pojazdach z OS8).

Kobieta przed zaparkowanym BMW przerwa na ładowanie

Trasa zoptymalizowana pod kątem ładowania: więcej informacji i możliwości ustawień.

Po wprowadzeniu celu podróży trasa jest teraz obliczana z uwzględnieniem wszystkich niezbędnych przerw na ładowanie. W przeglądzie trasy można również odczytać oczekiwany stan naładowania akumulatora przy dojeździe na przerwy na ładowanie oraz w miejscu docelowym. Do tego dochodzi zalecane naładowanie akumulatora przy odjeździe po każdym ładowaniu i związany z tym przewidywany czas ładowania. Dodatkowo można teraz ustawić, jak wysoki ma być pozostały zasięg na przerwach na ładowanie i w miejscu docelowym (tylko w pojazdach z OS8).

Ekran informacyjny OS8 aktywne prowadzenie do celu

Aktywne prowadzenie nawigacji: rozpoznanie koniecznych zmian pasa ruchu.

Aktywne prowadzenie do celu przez asystenta kierowania i prowadzenia po pasie ruchu wykrywa konieczną zmianę pasa ruchu przed pojazdem, aby podążać na autostradach wyznaczoną trasą. Nadchodząca konieczna zmiana pasa ruchu jest optymalnie przygotowana w kierunku odpowiedniego zjazdu z autostrady. Na wysokości luki kierowca otrzymuje komunikat o zmianie pasa ruchu: „Uruchom zmianę pasa, aby podążać po trasie”. Po potwierdzeniu przez kierowcę dokonywane są niezbędne zmiany pasa ruchu aż do zjazdu.*

BMW iX podczas jazdy na drodze pozamiejskiej dane nawigacyjne

Dostarczanie danych nawigacyjnych do różnych sterowników i funkcji w pojeździe.

Dalszy rozwój protokołu Advanced Driving Assistance System Navigation (ADAS NG) korzysta z dostarczanych dodatkowych danych nawigacyjnych. W praktyce oznacza to poprawę m.in. działania asystenta ograniczeń prędkości czy systemu Video Augmented Reality. Dodatkowo przeprowadzono dalsze optymalizacje (tylko do pojazdów z OS8).

Mężczyzna prowadzący BMW system nawigacyjny

Przygotowanie do rekomendacji kontekstowych w systemie nawigacji.

Aktualizacja przygotowuje techniczne możliwości wyświetlania przez system inforozrywki w przyszłości spersonalizowanych i kontekstowych rekomendacji od wybranych dostawców zewnętrznych, a także ofert BMW w ramach potencjalnych nowych usług BMW opartych na planowaniu trasy, lokalizacji i danych pojazdu. Aktualizacja obejmuje również przygotowanie do związanej z tym aktywacji funkcji wyszukiwania online w systemie nawigacyjnym.

* Należy pamiętać, że systemy wspomagające kierowcę nie zwalniają z odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu. Jedź z rozwagą i dostosuj swój styl jazdy do sytuacji na drodze, widoczności i innych warunków ruchu, aby uniknąć wypadków.

Rozwiń

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO JAZDY.

Ekran informacyjny OS8 asystent ograniczeń prędkości

Automatyczny asystent ograniczeń prędkości: teraz Twoje BMW automatycznie dostosowuje się do dozwolonej prędkości

Automatyczny asystent ograniczeń prędkości umożliwia samoczynne przejmowanie wykrytych ograniczeń prędkości jako prędkości zadanej – do funkcji ogranicznika prędkości, regulacji odstępu i aktywnego regulatora prędkości z funkcją hamowania.*

Rozwiń
BMW iX jadące z boku asystent ograniczeń prędkości

Asystent ograniczeń prędkości: teraz z automatycznym zatrzymywaniem się na światłach

Aktywny regulator prędkości (z funkcją Stop & Go) z funkcją rozpoznawania świateł drogowych wyhamowuje pojazd do zatrzymania przed światłami – automatycznie lub za Twoją zgodą. Samochód może na życzenie również podawać wizualne i akustyczne wskazówki przy zmianie światła na zielone.*

Rozwiń
Ekran informacyjny OS8 wskazanie ograniczenia prędkości

Wskazanie ograniczeń prędkości: automatyczne wykrywanie ograniczeń prędkości lub zakazów wyprzedzania.

Wskazanie ograniczeń prędkości i zakazów wyprzedzania rozpoznaje i wyświetla aktualne ograniczenie prędkości lub zakaz wyprzedzania. W przypadku przekroczenia dopuszczalnej prędkości opcjonalnie wyświetlane jest wizualne ostrzeżenie.*

Rozwiń
Widok na autostradę z BMW z miejsca kierowcy

Regulacja wg przebiegu trasy: aktywna redukcja prędkości w celu zwiększenia komfortu jazdy.

Regulacja wg przebiegu trasy automatycznie zmniejsza prędkość jazdy przy aktywnej regulacji odstępu, jeśli wymaga tego trasa przejazdu. System wykorzystuje informacje z systemu nawigacyjnego i interweniuje na przykład przed zakrętami, rondami czy skrzyżowaniami. Po osiągnięciu odpowiedniego punktu pojazd ponownie automatycznie przyspiesza do ustawionej prędkości.*

Rozwiń
Widok na autostradę z BMW z miejsca kierowcy

Trener wydajności również w na wyświetlaczu BMW Head-Up.

Poznaj wizualne przedstawienie trenera wydajności teraz także na wyświetlaczu BMW Head-Up (tylko w samochodach z SO8).

Rozwiń

* Należy pamiętać, że systemy wspomagające kierowcę nie zwalniają z odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu. Jedź z rozwagą i dostosuj swój styl jazdy do sytuacji na drodze, widoczności i innych warunków ruchu, aby uniknąć wypadków.

Rozwiń

SYSTEMY ASYSTUJĄCE JAZDY.

BMW iX podczas jazdy przedni półprofil

Dostosowanie sygnału ostrzegawczego.

Przy powtarzających się korektach toru jazdy włącza się sygnał ostrzegawczy. Od trzeciej korekty w ciągu kolejnych trzech minut sygnał ostrzegawczy wydłuża się o dodatkowe dziesięć sekund dla każdej kolejnej interwencji. Po tej aktualizacji pierwotny czas trwania sygnału ostrzegawczego jest przywracany na skutek aktywności kierowcy (tylko w pojazdach wyposażonych fabrycznie w asystenta utrzymania pasa ruchu).*

BMW Touring podczas jazdy przedni półprofil

Zoptymalizowana korekta toru jazdy zwiększająca komfort jazdy.

Wywołana przez asystenta utrzymania pasa ruchu korekta toru jazdy podczas opuszczania pasa ruchu jest bardziej komfortowa, ponieważ czas działania układu kierowniczego i siły kierowania w większym stopniu dostosowują się do indywidualnej sytuacji na drodze, czyli na przykład im wolniej opuszczasz pas ruchu, tym łagodniejsza jest korekta toru jazdy.

Aby szybciej powrócić do optymalnej pozycji jazdy, Twoje BMW ustawia się teraz blisko znacznika pasa ruchu, który został wcześniej przekroczony.*

Ekran informacyjny OS8 ostrzeganie przed drogą z pierwszeństwem przejazdu

Wsparcie na niebezpiecznych skrzyżowaniach.

Ostrzeganie przed drogą z pierwszeństwem przejazdu wspiera Cię w sytuacjach, w których należy ustąpić pierwszeństwa. Dotyczy to znaków „Ustąp pierwszeństwa” i „Stop” oraz sygnalizacji świetlnej (zależnie od kraju).

W przypadku wykrycia możliwości zignorowania pierwszeństwa przejazdu na zestawie wskaźników / wyświetlaczu Head-Up pojawia się wizualne ostrzeżenie – uzupełnione ewentualnie ostrzeżeniem dźwiękowym.*

Ekran informacyjny OS8 ostrzeganie przed drogą z pierwszeństwem przejazdu

Wsparcie teraz także na światłach.

Oprócz znaków „Ustąp pierwszeństwa” i „Stop” ostrzeganie przed drogą z pierwszeństwem przejazdu działa teraz również na światłach.*

Ekran informacyjny OS8 ostrzeganie przed kolizją czołową

Wsparcie w przypadku zagrożenia ze strony pojazdów jadących z naprzeciwka.

Ostrzeganie przed kolizją czołową z uruchomieniem hamulców pomaga zapobiegać kolizjom. System może wykrywać nadjeżdżające pojazdy. W sytuacji zagrożenia system zapobiega kolizji lub znacznie zmniejsza prędkość uderzenia.*

Ekran informacyjny OS8 ostrzeganie przed kolizją czołową

Wsparcie w przypadku zagrożeń najechaniem na tył innego pojazdu.

Jeśli ostrzeganie przed kolizją czołową jednoznacznie wykryje koniec korka, system może przyśpieszyć interwencję hamulców i w sytuacji awaryjnej znaczne zmniejszyć prędkość ewentualnego zderzenia.*

Ekran informacyjny OS8 asystent korytarza ratunkowego

Asystent korytarza ratunkowego: teraz w jeszcze większej liczbie krajów.

Asystent korytarza ratunkowego będący częścią trybu jazdy wspomaganej ułatwia tworzenie w korku korytarza życia wymaganego prawnie w wielu krajach. W korku samochód automatycznie ustawia się w zależności od zajmowanego pasa ruchu przy prawej lub lewej krawędzi jezdni. Dostępne w następujących krajach: Niemcy, Austria, Luksemburg, Szwajcaria, Słowenia, Węgry, Czechy, Polska, Słowacja i Belgia.*

Ekran informacyjny OS8 asystent zatrzymania awaryjnego

Asystent zatrzymania awaryjnego: pomoc ze strony Twojego BMW w przypadku zasłabnięcia.

W przypadku nagłego zasłabnięcia kierowcy asystent zatrzymania awaryjnego może przez krótki czas samoczynnie prowadzić i zatrzymać Twoje BMW. W każdej chwili możesz anulować tę funkcję, poruszając kierownicą lub naciskając pedał gazu. Jeśli nie zareagujesz, asystent zatrzymania awaryjnego aktywuje światła awaryjne i połączenie alarmowe.*

BMW serii 3 Touring (G31) ostrzeganie przy wysiadaniu

Ostrzeganie przy wysiadaniu: korzystaj z ostrzegania przy wychodzeniu z Twojego BMW.

Ostrzeganie przy wysiadaniu ostrzega przed zbliżającymi się innymi użytkownikami dróg podczas opuszczania pojazdu i pomaga zapobiegać kolizjom.*

Zakrzywiony ekran CID OS8 widok panoramiczny

Widok panoramiczny: aktywacja przez punkt GPS.

Teraz możesz aktywować widok panoramiczny na zakrzywionym ekranie za pomocą danych GPS. W tym celu należy ustawić w systemie punkt GPS. Gdy tylko dotrzesz swoim BMW do tych współrzędnych, automatycznie włączy się widok panoramiczny.

Ekran informacyjny OS8 asystent przyczepy

Asystent przyczepy: pomoc przy cofaniu.

Podczas cofania z przyczepą asystent przyczepy wspiera Cię poprzez aktywne kierowanie.*

* Należy pamiętać, że systemy wspomagające kierowcę nie zwalniają z odpowiedzialności za prowadzenie pojazdu. Jedź z rozwagą i dostosuj swój styl jazdy do sytuacji na drodze, widoczności i innych warunków ruchu, aby uniknąć wypadków.

Rozwiń

WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA DZIAŁANIA SYSTEMÓW WSPOMAGAJĄCYCH KIEROWCĘ: POWÓD BRAKU AKTYWACJI.

Jeśli chcesz aktywować ogranicznik prędkości, regulator prędkości, aktywny regulator prędkości lub tryb jazdy wspomaganej, ale nie jest to możliwe, otrzymasz teraz konkretną przyczynę.

Rozwiń

ŁĄCZNOŚĆ.

Mężczyzna prowadzący BMW ręce na kierownicy

Aktualizacje BMW ConnectedDrive: zwiększ swój komfort jazdy.

Po zainstalowaniu tego oprogramowania w Sklepie ConnectedDrive za opłatą dostępne będzie takie wyposażenie dodatkowe jak system asystujący kierowcy Plus, podgrzewanie kierownicy, podgrzewanie foteli i asystent świateł drogowych, jeśli nie jest ono jeszcze zawarte w konfiguracji pojazdu.

Widok z deski rozdzielczej z zakrzywionym ekranem CID OS8 Apple car play

Apple CarPlay®: zoptymalizowane rozpoznawanie głosu i nowy kompas.

Aby Twoje BMW jeszcze lepiej rozpoznawało teraz słowo kluczowe „Hey Siri” w języku niemieckim, angielskim, mandaryńskim i japońskim, oprócz różnych usprawnień zoptymalizowano algorytm rozpoznawania. Oprócz tego na zestawie wskaźników na mapie nawigacyjnej wyświetlany jest teraz czas przyjazdu oraz kompas. Wymaga to aktywacji w ustawieniach iPhone’a. Funkcja nie jest dostępna we wszystkich krajach i działa tylko w pojazdach z systemem OS8.

Widok z deski rozdzielczej z zakrzywionym ekranem CID OS8 rozszerzony widok

Tuner DAB i FM: dodatkowe informacje do Twoich stacji radiowych.

Dla lepszej orientacji radio odbiera teraz w większości stacji informacje uzupełniające, takie jak nazwa i logo stacji, informacje o nadawanym utworze (tylko w pojazdach z systemem OS8).

UPROSZCZONA OBSŁUGA.

 • Pakiet ogrzewania: zmiana opcji obsługi ogrzewania powierzchniowego

ULEPSZENIA – AKTUALIZACJA 22-07.

ULEPSZENIA.

 • Wskaźnik blokady drugiego rzędu siedzeń
 • Dostosowanie reakcji na błędy w przypadku przerw w ładowaniu
 • Wyświetlanie aktualnych danych pojazdu w aplikacji My BMW
 • Akcja serwisowa: programowanie sterowników (poduszka powietrzna)
 • Akcja serwisowa: programowanie sterowników (MGU Head Unit)
 • Programowanie sterowników (MGU Head Unit)

UŻYWANIE APLIKACJI MY BMW DO PRZESYŁANIA DANYCH.

Zdalna aktualizacja oprogramowania smartfon w dłoni widok aplikacji My BMW

Objaśnienie, jak używać aplikacji My BMW do transmisji danych w celu instalacji oprogramowania można znaleźć na YouTube.

INFORMACJE OGÓLNE.

AKTUALIZACJE FUNKCJI I ULEPSZENIA.

Ta zdalna aktualizacja oprogramowania dostosowuje istniejące funkcje do najnowszego stanu i zawiera ulepszenia.

Rozwiń
 • Ważność zdalnej aktualizacji oprogramowania i informacji o wersji
 • Informacje o poprzednich wersjach
 • Aktualizacja zintegrowanej instrukcji obsługi w samochodzie

BMW CONNECTED DRIVE: WIĘCEJ INFORMACJI I LINKI.

BMW ConnectedDrive digitale Dienste Übersicht Frau mit Smartphone vor BMW

POWRÓT DO PRZEGLĄDU.

Chcesz poznać inne usługi i produkty BMW ConnectedDrive? Kliknij tutaj, aby powrócić do przeglądu.
Remote Software Upgrade Nahaufnahme Curved Display BMW iX

REMOTE SOFTWARE UPGRADE.

Zawsze aktualizuj oprogramowanie pojazdu.
Remote Software Upgrade Mann vor BMW schaut auf sein Smartphone

WSZYSTKIE ZDALNE AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA.

Tu znajdziesz przegląd oraz uwagi dotyczące wersji wszystkich dotychczasowych zdalnych aktualizacji oprogramowania do Twojego BMW.