ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA BMW 23-07.

Dzięki zdalnej aktualizacji oprogramowania Twoje BMW jest zawsze na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnych ulepszeń w trybie over the air: wystarczy pobrać je za pośrednictwem aplikacji My BMW lub karty SIM swojego BMW i zainstalować bezpośrednio w samochodzie. W zależności od kraju, modelu pojazdu, wyposażenia i stanu pojazdu otrzymasz dodatkowe funkcje lub ulepszenia funkcjonalne.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZDALNEJ AKTUALIZACJI OPROGRAMOWANIA BMW 23-07.

NOWE MENU GŁÓWNE DLA SZYBSZEJ OBSŁUGI.

Wyświetlacz kontrolny z nowym Operating System 8.5

Bardziej uporządkowany, przyjazny dla użytkownika, szybszy. W nowym Systemie Operacyjnym 8.5 struktura menu głównego na wyświetlaczu centralnym uległa zasadniczej zmianie. Składa się teraz z dwóch warstw: pionowo ułożonych widżetów, które zapewniają bezpośredni dostęp do najważniejszych informacji oraz różnych warstw w tle. Ostatnio używane funkcje, takie jak muzyka, nawigacja lub smartfon, są wyświetlane jako duże kafelki. Wyświetlacz działa dotykowo. Do aktywacji funkcji wystarczy krótkie dotknięcie. Uwaga: po aktualizacji nie ma już powrotu do poprzedniego interfejsu graficznego.

 

*Aktualizacja do Systemu Operacyjnego 8.5 dostępna tylko dla wybranych serii modelowych: iX, X5, X6, X7, seria 7, również w zależności od daty produkcji.

WYGODNIEJSZE WSIADANIE I WYSIADANIE.

Mężczyzna w samochodzie patrzący na wyświetlacz kontrolny

Znamy tę sytuację. Chcemy swobodnie usiąść za kierownicą, ale między kierownicą a fotelem jest zbyt ciasno. Zwłaszcza jeśli wcześniej siedział tu ktoś niższy. Ta aktualizacja to zmienia. Po odblokowaniu pojazdu lub rozpięciu pasa bezpieczeństwa fotel przesuwa się do pozycji wsiadania i wysiadania ustawionej w profilu, zapewniając dużo miejsca między kierownicą a oparciem fotela.

INNE ELEMENTY TEJ AKTUALIZACJI.

KOMFORT JAZDY, BEZPIECZEŃSTWO I ŁĄCZNOŚĆ.

Mężczyzna przechodzący przez jezdnię za BMW z tyłu

ACTIVE PDC.

 

Podczas cofania nie każdy ruch na krawędzi pola widzenia jest wyraźnie widoczny. Dlatego funkcja hamowania awaryjnego Active PDC będzie teraz jeszcze bardziej przewidująca. Asystent rozpoznaje teraz również osoby znajdujące się z tyłu, których ruchy wskazują na zbliżającą się kolizję. Zanim do tego dojdzie, Twoje BMW niezawodnie zahamuje.

Rozwiń
Zdalna aktualizacja oprogramowania maksymalny zasięg na wyświetlaczu kontrolnym

MAKSYMALNY ZASIĘG.

 

Aktywny maksymalny zasięg w trybie MyMode Efficient zwiększa zasięg elektryczny BMW o 15–25%. Po naciśnięciu przycisku moc napędu zostaje zmniejszona, a prędkość maksymalna ograniczona do 90 km/h. Działanie funkcji komfortowych, takich jak klimatyzacja czy ogrzewanie foteli i kierownicy, jest ograniczone do minimum. Zaoszczędzona w ten sposób energia pozwala zwiększyć zasięg.

 

*Tryb maksymalnego zasięgu dostępny tylko modeli w pełni elektrycznych z aktualizacją do Systemu Operacyjnego 8.5.

Rozwiń
BMW iX (i20) podczas postoju na drodze publicznej

ROUTE CHARGING.

 

Znalezienie stacji ładowania wymaga czasu – a potem okazuje się, że stacja jest zajęta. Tu pomocna będzie ta aktualizacja, ponieważ pokazuje w nawigacji punkty ładowania i ich status. Ale to nie wszystko – w prowadzeniu do celu wyświetlani są wszyscy lub tylko preferowani operatorzy. Podczas ładowania BMW można również odwiedzić wyświetlane restauracje i sklepy w pobliżu.

 

*Dostępny dla modeli w pełni elektrycznych z aktualizacją do Systemu Operacyjnego 8.5.

Rozwiń

LEPIEJ WIEDZIEĆ, CO BĘDZIE DALEJ.

Wyświetlacz kontrolny interaktywne wskazania nawigacji

Korki, roboty drogowe czy zwężenie pasa ruchu – podczas jazdy nie zawsze łatwo jest zobaczyć w nawigacji najbliższe zdarzenie na trasie. Dlatego nawigację uzupełnią teraz interaktywne wskazania. Na krawędzi mapy wyświetlana jest czytelna lista zdarzeń na trasie i sytuacji na drodze.

WIDOK WSPOMAGANEJ JAZDY Z NOWYMI WSKAZANIAMI.

Zdalna aktualizacja oprogramowania centralny widok wspomaganej jazdy pokazuje aktualną sytuację na drodze

Widok wspomaganej jazdy to wizualna innowacja zapewniająca wyraźniejsze wskazania sytuacji na drodze. Wyświetlacz informacyjny stale pokazuje aktualną sytuację na drodze i otaczające pojazdy. Wskazanie stanu i funkcje ostrzegawcze sparowanych systemów wspomagających jazdę widoczne się teraz również na wyświetlaczu za kierownicą lub na wyświetlaczu head-up, a więc w bezpośrednim zasięgu wzroku.

AKTUALIZACJE FUNKCJI I ULEPSZENIA.

Ta zdalna aktualizacja oprogramowania dostosowuje istniejące funkcje do najnowszego stanu i zawiera ulepszenia.

Rozwiń
  • Ważność zdalnej aktualizacji oprogramowania i informacji o wersji
  • Informacje o poprzednich wersjach
  • Aktualizacja zintegrowanej instrukcji obsługi w samochodzie

WIĘCEJ INFORMACJI I LINKI.

Zdalna aktualizacja oprogramowania mężczyzna przed BMW patrzy na swój smartfon

WSZYSTKIE ZDALNE AKTUALIZACJE OPROGRAMOWANIA.

Tu znajdziesz przegląd oraz informacje o wersji wszystkich dotychczasowych zdalnych aktualizacji oprogramowania do Twojego BMW.
Zdalna aktualizacja oprogramowania zbliżenie zakrzywiony ekran BMW iX

ZDALNA AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA.

Aktualizuj oprogramowanie swojego BMW na bieżąco.
Przegląd usług cyfrowych BMW ConnectedDrive, kobieta ze smartfonem przed BMW

POWRÓT DO PRZEGLĄDU.

Chcesz poznać inne usługi i produkty BMW ConnectedDrive? Kliknij tutaj, aby powrócić do przeglądu.

Na skutek regularnych aktualizacji oprogramowania wygląd ekranu może odbiegać od rzeczywistego wyglądu ekranu w samochodzie. 

Rozwiń