BMW 7 Protection G73 ze światłem sygnalizacyjnym w ciemności boczny półprofil

THE 7 PROTECTION.

Welcome to a new era of protection.

THE 7 PROTECTION.Welcome to a new era of protection.

BMW 7 Protection: zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km[1][2]: 14,6[3]; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km[1][2]: 328,1[3]

Rozwiń

THE 7 PROTECTION.

BMW 7 Protection reprezentuje 6. generację pojazdów pancernych BMW i oparty jest na limuzynie luksusowej BMW serii 7. Korzystaj z najwyższego poziomu bezpieczeństwa, komfortu i osiągów – specjalnie dostosowanym do Twoich potrzeb.

Rozwiń

NOWY WZORZEC BEZPIECZEŃSTWA.

BMW 7 Protection G73 ze światłem sygnalizacyjnym widok z przodu podczas postoju

BMW 7 Protection stworzone zostało z myślą o ludziach ze szczególną potrzebą bezpieczeństwa i wyznacza nowe standardy w kategoriach elegancji i estetyki. Mimo że jego opancerzenie jest nie do sforsowania, przebiegu linii, designu i komfortu praktycznie nie da się odróżnić od normalnej serii 7. Opancerzone drzwi dzięki technologii „Effortless Door” otwierają się nie tylko łagodnie, lecz również w pełni automatycznie od wewnątrz za pomocą wyświetlacza kontrolnego zintegrowanego w drzwiach. O tym, że BMW 7 Protection jest pojazdem opancerzonym, użytkownik zapomina najpóźniej z chwilą zajęcia miejsca w kabinie i poczucia niezwykłej przestronności.

OSIĄGI.

Przyspieszenie i prędkość mogą być decydującym czynnikiem przeżycia, gdy nadejdzie taka potrzeba. Dzięki zmniejszonej masie w połączeniu z najnowszą generacją silników BMW (V8) osiągi BMW 7 Protection wyznaczają nowe standardy w jego klasie.

Rozwiń

KONCEPCJA OCHRONY.

BMW serii 7 G73 Protection boczny półprofil test balistyczny

PROTECTION CORE.

BMW 7 Protection zapewnia najwyższym poziom ochrony przed atakami balistycznymi i wybuchami. Poziom ten został przetestowany w zaawansowanych badaniach i oficjalnie potwierdzony przez niemiecki urząd testowania broni. Aby zapewnić możliwość opuszczenia pojazdu w nagłym przypadku mimo grubego opancerzenia, wszystkie drzwi kabiny mogą zostać wyposażone w funkcję wyjścia awaryjnego.

Rozwiń
BMW serii 7 G73 Protection przedni półprofil podczas skręcania

NIEPOWSTRZYMANE – W KAŻDYCH OKOLICZNOŚCIACH.

Kontynuowanie jazdy w niebezpiecznych sytuacjach jest kwestią przetrwania. Dlatego wszystko w BMW 7 Protection zostało tak opracowane, aby jazda mogła być kontynuowana również w najbardziej niesprzyjających warunkach. Nawet jeśli pojazd został uszkodzony lub ostrzelany. 

Rozwiń

WYPOSAŻENIE OCHRONNE.

BMW 7 Protection oferuje bogatą gamę wyposażenia ochronnego na zewnątrz – od zdejmowanej lampy obrotowej i lamp błyskowych grilla nerki aż pod drugie lusterko wsteczne (cyfrowe) lub dodatkowe zabezpieczenie balistyczne. W ramach opcji dostępne są uchwyty na proporczyk na obie strony.
BMW serii 7 G73 Protection Protection Core logo

BMW PROTECTION CORE.

Struktura rdzeniowa BMW 7 Protection stanowi podstawę jego niepowtarzalnej koncepcji ochrony – THE PROTECTION CORE. Ten silnie opancerzony rdzeń wewnętrzny otacza cały przedział pasażerski i zapewnia pasażerom niespotykaną dotąd ochronę. Mała masa THE PROTECTION CORE zwiększa osiągi pojazdu. Ponadto został on skonstruowany w taki sposób, aby jego wielkość nie ograniczała kabiny pojazdu w porównaniu z nieopancerzonym pojazdem seryjnym, dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się takim samym komfortem przestronnego wnętrza jak w limuzynie luksusowej BMW serii 7.

BMW serii 7 G73 Protection deska rozdzielcza zakrzywiony wyświetlacz BMW

System dotykowy BMW Protection Command.

Innowacyjna koncepcja obsługi dotykowej funkcji specjalnych związanych z ochroną zapewnia większy komfort obsługi: nowoczesna, dyskretna i indywidualna.

BMW serii 7 Protection G73 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich z funkcją Runflat

20-calowe obręcze kół BMW ze stopów lekkich z funkcją Runflat.

Opony PAX opracowane specjalnie do nowego BMW 7 Protection zapewniają krótką drogę hamowania, lepsze przyspieszenie i dynamikę boczną. Technologia Runflat w specjalnie opracowanych oponach umożliwia kontynuowanie jazdy po utracie ciśnienia.

BMW serii 7 Protection G73 wyjście awaryjne otwarte drzwi

Wyjście awaryjne we wszystkich drzwiach.

Najlepsze przygotowanie do krytycznych sytuacji: wszystkie drzwi mogą być wyposażone w funkcję wyjścia awaryjnego – na wypadek niespodziewanej konieczności opuszczenia pojazdu.

BMW serii 7 Protection G73 mocowania na flagę

Mocowania BMW na flagę.

BMW 7 Protection emanuje elegancją i dyskrecją. Chyba że chcesz, aby było inaczej: z myślą o przejazdach mających szczególnie reprezentacyjny charakter można go wyposażyć w uchwyty na proporczyk (dostępne na obie strony).

BMW serii 7 Protection G73 dachowe lampy ostrzegawcze

Światła ostrzegawcze i lampa obrotowa BMW.

Zdejmowaną niebieską lampę obrotową można zamówić z funkcją sygnału dźwiękowego (standard ECE lub USA). Dostępne są również niebieskie i czerwone światła ostrzegawcze z przodu i z tyłu, a także w lusterkach i po bokach.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

BMW serii 7 Protection G73 Effortless Door otwierane przez szofera

BMW Effortless Door.

Funkcja „Effortless Door” pozwala zamykać pancerne drzwi nie tylko delikatnie, ale też w pełni automatycznie.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze deska rozdzielcza i kierownica

Zintegrowany aktywny układ kierowniczy BMW.

Jeszcze większa zwinność i zwrotność dzięki zintegrowanemu aktywnemu układowi kierowniczemu BMW, który zwiększa stabilność jazdy przy dużych prędkościach.

BMW serii 7 Protection G73 widok z przodu

Asystent parkowania Plus BMW.

Większy komfort parkowania i manewrów: widok panoramiczny i widok 3D otoczenia pojazdu pozwala pewnie manewrować nawet na ciasnej przestrzeni. Zapobiega to szkodom parkingowym i kolizjom w niejasnych sytuacjach.

BMW serii 7 Protection G73 atrapa chłodnicy oświetlenie konturowe zbliżenie

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow.

Wizualny akcent w wyglądzie zewnętrznym: oświetlenie konturowe w imponujący sposób podkreśla atrapę chłodnicy BMW Iconic Glow, zarówno podczas postoju, jak i w ruchu. W stanie wyłączonym oświetlenie pozostaje niewidoczne.

BMW serii 7 Protection G73 kryształowe reflektory BMW Iconic Glow zbliżenie

Kryształowe reflektory BMW Iconic Glow.

Ikoniczna stylistyka przodu: kryształowe reflektory BMW Iconic Glow nadają Twojemu BMW szczególną aurę i estetykę.

BMW serii 7 Protection G73 widok z boku

Dostępne jest jeszcze inne standardowe i dodatkowe wyposażenie zewnętrzne.

Dostępne jest jeszcze inne standardowe i dodatkowe wyposażenie ochronne. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze zasłona przeciwsłoneczna

Roleta przeciwsłoneczna BMW.

Witamy w ekskluzywnym Privacy Lounge – prawdopodobnie najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym miejscu, w jakim możesz się znaleźć. Tu możesz cieszyć się przede wszystkim jednym: przestrzenią. Wykorzystaj ją do tego, aby się zrelaksować – lub, jeśli to konieczne, aby przygotować się do kolejnych zadań. Poziome rolety przeciwsłoneczne pozwalają w każdej chwili dyskretnie wyjrzeć na zewnątrz.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze fotele wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne fotele przednie i tylne BMW.

Wysoki komfort siedzenia: fotele wielofunkcyjne BMW z przodu oferują dodatkowe możliwości regulacji. Elektryczna regulacja szerokości oparcia, górnej części oparcia oraz wysokości i głębokości zagłówka pozwala optymalnie dostosować fotele do swoich potrzeb. W razie wypadku zagłówki aktywne zagłówki zmniejszają ryzyko obrażeń.

BMW serii 7 Protection G73 system nagłośnienia Diamond Surround marki Bowers & Wilkins głośnik z logo

System nagłośnienia BMW Diamond Surround marki Bowers & Wilkins.

System nagłośnienia BMW Diamond Surround marki Bowers & Wilkins o mocy 1265 W zapewnia niesamowite wrażenia dźwiękowe przekazywane przez 28 głośników wysoko- i średniotonowych, centralne głośniki niskotonowe i shakery.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze fotel Executive Lounge siedzenia tylne

Fotel BMW Executive Lounge.

Usiądź wygodnie i ciesz się komfortem: fotel BMW Executive Lounge oferuje pasażerowi siedzącemu z tyłu za fotelem pasażera obok kierowcy wygodną pozycję do relaksu z podnóżkiem o pełnej długości. Aby uzyskać jeszcze więcej miejsca z tyłu, można przesunąć przedni fotel pasażera do przodu nawet o 110 mm.

BMW serii 7 Protection G73 system Travel & Comfort uchwyt na tablet siedzenia tylne

System BMW Travel & Comfort.

System BMW Travel & Comfort ze złączem USB-C umożliwia bezpieczne zamocowanie np. tabletu na tyle przedniego fotela. To elastyczne rozwiązanie, które harmonijnie komponuje się z wyglądem wnętrza.

BMW 7 Protection G73 lodówka siedzenia tylne

Lodówka BMW.

Lodówka BMW jest elegancko wbudowana między tylnymi siedzeniami. Napoje i przekąski – zawsze w zasięgu ręki.

DANE TECHNICZNE NOWEGO BMW SERII 7 PROTECTION.

Moc w kW (KM) przy obr/min[1]

390 (530)[3]

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w s[1]:

6,6[3]

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km [1][2]:

 14,6[3]

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km[1][2]:

328,1[3]

Hałas podczas postoju w dB(A)/1/min[4]:

–/–[3]

Masa własna w kg[5]:

3965

Rysunek wymiarowy BMW 7 Protection G73

Zużycie paliwa i emisja CO2.

BMW 7 Protection: zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km[1][2]: 14,6[3]; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km[1][2]: 328,1[3]

Rozwiń