BMW 7 Protection G73 ze światłem sygnalizacyjnym w ciemności boczny półprofil

NOWE BMW 7 PROTECTION.

Welcome to a new era of protection.

NOWE BMW 7 PROTECTION.Welcome to a new era of protection.

BMW 7 Protection: zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km[1][2]: 14,6[3]; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km[1][2]: 328,1[3]

Rozwiń

NOWE BMW 7 PROTECTION.

Nowe BMW 7 Protection to szósta generacja samochodów opancerzonych BMW bazująca na luksusowej limuzynie BMW serii 7. Doświadcz najwyższego poziomu bezpieczeństwa, komfortu i mocy – dostosowanych specjalnie do Twoich potrzeb.

Rozwiń

NOWY WZORZEC BEZPIECZEŃSTWA.

BMW 7 Protection G73 ze światłem sygnalizacyjnym widok z przodu podczas postoju

Nowe BMW 7 Protection zostało stworzone dla osób o szczególnych potrzebach w zakresie bezpieczeństwa, a przy tym wyznacza nowe standardy elegancji i estetyki. Chociaż jego pancerz jest nie do przebicia, linie, stylistyka i komfort są niemal nie do odróżnienia od zwykłej serii 7. Funkcja „Effortless Door” pozwala otwierać pancerne drzwi nie tylko delikatnie, ale też w pełni automatycznie od wewnątrz za pomocą wbudowanego w drzwiach wyświetlacza kontrolnego. Gdy zajmiesz miejsce we wnętrzu, zapomnisz, że nowe BMW 7 Protection to samochód opancerzony, i będziesz cieszyć się wyjątkową przestronnością.

OSIĄGI.

Przyspieszenie i prędkość mogą być w sytuacjach krytycznych decydującym czynnikiem przeżycia. Dzięki niższej masie i silnikowi BMW (V8) najnowszej generacji osiągi nowego BMW 7 Protection wyznaczają nowe standardy w swojej klasie.

Rozwiń

KONCEPCJA OCHRONY.

BMW serii 7 G73 Protection boczny półprofil test balistyczny

PROTECTION CORE.

Nowe BMW 7 Protection oferuje maksymalną ochronę przed atakami balistycznymi i eksplozjami. Zostało to przetestowane w złożonych badaniach i oficjalnie potwierdzone przez niemiecki Urząd Balistyczny. Aby umożliwić opuszczenie pojazdu w sytuacji awaryjnej pomimo tak mocnego opancerzenia, wszystkie drzwi mogą być wyposażone w funkcję wyjścia awaryjnego.

Rozwiń
BMW serii 7 G73 Protection przedni półprofil podczas skręcania

NIEPOWSTRZYMANE – W KAŻDYCH OKOLICZNOŚCIACH.

W sytuacjach zagrożenia możliwość kontynuowania jazdy ma kluczowe znaczenie dla przeżycia. Właśnie dlatego w nowym BMW 7 Protection wszystko zostało zaprojektowane tak, aby nie zatrzymywać się nawet w najbardziej krytycznych sytuacjach. Nawet jeśli pojazd został uszkodzony lub ostrzelany.

Rozwiń

WYPOSAŻENIE OCHRONNE.

Nowe BMW 7 Protection oferuje szeroką gamę zewnętrznego wyposażenia ochronnego: od zdejmowanej lampy obrotowej (tzw. „koguta”) i świateł ostrzegawczych w atrapie chłodnicy po drugie lusterko wewnętrzne (cyfrowe) lub dodatkową ochronę balistyczną. Opcjonalne dostępne są mocowania na flagę dla obu stron.
BMW serii 7 G73 Protection Protection Core logo

BMW PROTECTION CORE.

Zasadnicza struktura nowego BMW 7 Protection jest podstawą jego unikalnej koncepcji ochrony – nazywamy ją PROTECTION CORE. Ten silnie opancerzony rdzeń otacza całą kabinę, zapewniając niespotykaną dotąd ochronę pasażerów. Niska masa PROTECTION CORE zwiększa osiągi pojazdu. Protection Core został też zaprojektowany tak, aby jego rozmiar nie ograniczał przestrzeni wewnątrz pojazdu w porównaniu z nieopancerzonym standardowym modelem, dzięki czemu możesz cieszyć się takim samym przestronnym komfortem jak w luksusowej limuzynie BMW serii 7.

BMW serii 7 G73 Protection deska rozdzielcza zakrzywiony wyświetlacz BMW

System dotykowy BMW Protection Command.

Innowacyjna koncepcja obsługi dotykowej funkcji specjalnych związanych z ochroną, większy komfort obsługi: nowoczesna, dyskretna i indywidualna.

BMW serii 7 Protection G73 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich z funkcją Runflat

20-calowe obręcze kół BMW ze stopów lekkich z funkcją Runflat.

Opony PAX opracowane specjalnie do nowego BMW 7 Protection zapewniają krótką drogę hamowania, lepsze przyspieszenie i dynamikę boczną. Technologia Runflat w specjalnie opracowanych oponach umożliwia kontynuowanie jazdy po utracie ciśnienia.

BMW serii 7 Protection G73 wyjście awaryjne otwarte drzwi

Wyjście awaryjne we wszystkich drzwiach.

Najlepsze przygotowanie do krytycznych sytuacji: wszystkie drzwi mogą być wyposażone w funkcję wyjścia awaryjnego – na wypadek niespodziewanej konieczności opuszczenia pojazdu.

BMW serii 7 Protection G73 mocowania na flagę

Mocowania BMW na flagę.

Nowe BMW 7 Protection prezentuje się elegancko i dyskretnie. Chyba że chcesz inaczej: na reprezentacyjne okazje można je wyposażyć w standardowe mocowania na flagę (po obu stronach).

BMW serii 7 Protection G73 dachowe lampy ostrzegawcze

Światła ostrzegawcze i lampa obrotowa BMW.

Zdejmowaną niebieską lampę obrotową można zamówić z funkcją sygnału dźwiękowego (standard ECE lub USA). Dostępne są również niebieskie i czerwone światła ostrzegawcze z przodu i z tyłu, a także w lusterkach i po bokach.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY ZEWNĘTRZNE.

BMW serii 7 Protection G73 Effortless Door otwierane przez szofera

BMW Effortless Door.

Funkcja „Effortless Door” pozwala zamykać pancerne drzwi nie tylko delikatnie, ale też w pełni automatycznie.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze deska rozdzielcza i kierownica

Zintegrowany aktywny układ kierowniczy BMW.

Jeszcze większa zwinność i zwrotność dzięki zintegrowanemu aktywnemu układowi kierowniczemu BMW, który zwiększa stabilność jazdy przy dużych prędkościach.

BMW serii 7 Protection G73 widok z przodu

Asystent parkowania Plus BMW.

Większy komfort parkowania i manewrów: widok panoramiczny i widok 3D otoczenia pojazdu pozwala pewnie manewrować nawet na ciasnej przestrzeni. Zapobiega to szkodom parkingowym i kolizjom w niejasnych sytuacjach.

BMW serii 7 Protection G73 atrapa chłodnicy oświetlenie konturowe zbliżenie

Atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow.

Wizualny akcent w wyglądzie zewnętrznym: oświetlenie konturowe w imponujący sposób podkreśla atrapę chłodnicy BMW Iconic Glow, zarówno podczas postoju, jak i w ruchu. W stanie wyłączonym oświetlenie pozostaje niewidoczne.

BMW serii 7 Protection G73 kryształowe reflektory BMW Iconic Glow zbliżenie

Kryształowe reflektory BMW Iconic Glow.

Ikoniczna stylistyka przodu: kryształowe reflektory BMW Iconic Glow nadają Twojemu BMW szczególną aurę i estetykę.

BMW serii 7 Protection G73 widok z boku

Dostępne jest jeszcze inne standardowe i dodatkowe wyposażenie zewnętrzne.

Dostępne jest jeszcze inne standardowe i dodatkowe wyposażenie ochronne. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WNĘTRZA.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze zasłona przeciwsłoneczna

Roleta przeciwsłoneczna BMW.

Witamy w ekskluzywnym Privacy Lounge – prawdopodobnie najbezpieczniejszym i najbardziej komfortowym miejscu, w jakim możesz się znaleźć. Tu możesz cieszysz się przede wszystkim jednym: przestrzenią. Wykorzystaj ją do tego, aby się zrelaksować – lub, jeśli to konieczne, aby przygotować się do kolejnych zadań. Poziome rolety przeciwsłoneczne pozwalają w każdej chwili dyskretnie wyjrzeć na zewnątrz.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze fotele wielofunkcyjne

Wielofunkcyjne fotele przednie i tylne BMW.

Wysoki komfort siedzenia: fotele wielofunkcyjne BMW z przodu oferują dodatkowe możliwości regulacji. Elektryczna regulacja szerokości oparcia, górnej części oparcia oraz wysokości i głębokości zagłówka pozwala optymalnie dostosować fotele do swoich potrzeb. W razie wypadku zagłówki aktywne zagłówki zmniejszają ryzyko obrażeń.

BMW serii 7 Protection G73 system nagłośnienia Diamond Surround marki Bowers & Wilkins głośnik z logo

System nagłośnienia BMW Diamond Surround marki Bowers & Wilkins.

System nagłośnienia BMW Diamond Surround marki Bowers & Wilkins o mocy 1265 W zapewnia niesamowite wrażenia dźwiękowe przekazywane przez 28 głośników wysoko- i średniotonowych, centralne głośniki niskotonowe i shakery.

BMW serii 7 Protection G73 wnętrze fotel Executive Lounge siedzenia tylne

Fotel BMW Executive Lounge.

Usiądź wygodnie i ciesz się komfortem: fotel BMW Executive Lounge oferuje pasażerowi siedzącemu z tyłu za fotelem pasażera obok kierowcy wygodną pozycję do relaksu z podnóżkiem o pełnej długości. Aby uzyskać jeszcze więcej miejsca z tyłu, można przesunąć przedni fotel pasażera do przodu nawet o 110 mm.

BMW serii 7 Protection G73 system Travel & Comfort uchwyt na tablet siedzenia tylne

System BMW Travel & Comfort.

System BMW Travel & Comfort ze złączem USB-C umożliwia bezpieczne zamocowanie np. tabletu na tyle przedniego fotela. To elastyczne rozwiązanie, które harmonijnie komponuje się z wyglądem wnętrza.

BMW 7 Protection G73 lodówka siedzenia tylne

Lodówka BMW.

Lodówka BMW jest elegancko wbudowana między tylnymi siedzeniami. Napoje i przekąski – zawsze w zasięgu ręki.

DANE TECHNICZNE NOWEGO BMW SERII 7 PROTECTION.

Moc w kW (KM) przy obr/min[1]

390 (530)[3]

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h w s[1]:

6,6[3]

Zużycie paliwa w cyklu mieszanym w l/100 km [1][2]:

 14,6[3]

Emisja CO2 w cyklu mieszanym w g/km[1][2]:

328,1[3]

Masa własna w kg[4]:

3965

Rysunek wymiarowy BMW 7 Protection G73

Zużycie paliwa i emisja CO2.

BMW 7 Protection: zużycie paliwa, cykl mieszany WLTP w l/100 km[1][2]: 14,6[3]; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km[1][2]: 328,1[3]

Rozwiń