Oryginalne akcesoria BMW na wiosnę i lato BMW X1 U11 stojące na piasku na brzegu z 2 osobami

„STWORZONE DO ODKRYWANIA”.

#whateverhappens. Oryginalne akcesoria BMW na wiosnę i lato.

„STWORZONE DO ODKRYWANIA”.#whateverhappens. Oryginalne akcesoria BMW na wiosnę i lato.

Niech to będzie Twoje lato. Z oryginalnymi akcesoriami, kołami i oponami letnimi BMW, serwisem BMW i BMW Charging.

Nadchodzi lato, a wraz z nim nowe możliwości poznawania nowych widoków, które czekają, aby je odkryć. Ciesz się zakrętami, świeżym powietrzem i krajobrazem wraz z oryginalnymi akcesoriami BMW. Koła i opony BMW zapewniają optymalną jazdę, a wraz z serwisem BMW i BMW Charging pozwolą Ci niezawodnie dotrzeć do celu. Ponieważ każdą chwilą lata należy cieszyć się w pełni i bez ustanku, aby to lato było naprawdę Twoje.

Rozwiń

ORYGINALNE AKCESORIA NA LATO I PRODUKTY PIELĘGNACYJNE BMW.

„Jesteśmy zawsze gotowi na słońce”.

Jeśli to lato ma być naprawdę Twoje, musisz się dobrze przygotować. Zaplanuj swoją podróż i zapewnij sobie dość miejsca na sprzęt potrzebny do Twoich ulubionych letnich zajęć. Ciesz się naszą szeroką gamą zewnętrznych i wewnętrznych oryginalnych akcesoriów BMW i dostosuj swoje BMW idealnie do wakacji.
Oryginalne akcesoria na lato i środki pielęgnacyjne BMW BMW X1 U11 podczas postoju z trzema kobietami w świetle słońca
BMW wnętrze G07 uniwersalny uchwyt na tablety BMW Pro do systemu Travel & Comfort

Uniwersalny uchwyt na tablety BMW Pro do systemu Travel & Comfort.

Uchwyt na tablet BMW Pro mocowany jest do opcjonalnego systemu „Travel & Comfort” lub do oferowanego oddzielnie uchwytu bazowego. Można go ustawiać w różnych pozycjach, regulować nachylenie i obracać o 360°. Uchwyt wyposażony jest w wysuwany zacisk i dzięki temu zapewnia bezpieczne zamocowanie tabletów z BMW Safety Case o przekątnej od 7 do 13 cali.

Do produktu
BMW wnętrze U11 wieszak na odzież BMW do systemu Travel & Comfort

Wieszak na odzież BMW do systemu Travel & Comfort.

Wieszak na odzież BMW umożliwia wieszanie odzieży na tyle oparcia fotela. Złącze zatrzaskowe można łatwo zamontować w oferowanym oddzielnie uchwycie bazowym lub w opcjonalnym systemie „Travel & Comfort”. Funkcja hotelowa (standardowy wieszak na odzież) pozwala używać go również poza samochodem.

Do produktu
BMW wnętrze U11 składany stolik BMW do systemu Travel & Comfort

Składany stolik BMW do systemu Travel & Comfort.

Składany stolik systemu Travel & Comfort z zabezpieczeniem przeciw przeciążeniu w prosty i bezpieczny w razie kolizji sposób mocuje się za pomocą złączki w oferowanym oddzielnie uchwycie bazowym lub za pomocą opcjonalnego systemu Travel & Comfort na tyłach oparć foteli przednich. Ma regulację wysokości i nachylenia oraz rozkładany uchwyt na napoje.

Do produktu
BMW wnętrze U11 dywaniki całoroczne BMW przednie

Dywaniki całoroczne BMW przednie.

Dopasowane, wytrzymałe dywaniki całoroczne BMW o wysokiej krawędzi i estetycznym wyglądzie chronią przestrzeń na nogi z przodu przez wilgocią i brudem. Ich czarny kolor i napis BMW idealnie pasują do wnętrza.

Do produktu
BMW wnętrze U11 dwustronna mata BMW do bagażnika z mocowaniem bagażu

Dwustronna mata BMW do bagażnika z mocowaniem bagażu.

Dopasowana dwustronna mata BMW do bagażnika z mocowaniem bagażu ma wszechstronne wykorzystanie. Na górnej dywanowej powierzchni można bezpiecznie mocować przedmioty, a ewentualne zabrudzenia są na pierwszy rzut oka ledwo widoczne. Z kolei spodnia część maty nadaje się do transportu mokrego i brudnego ładunku. Można ją łatwo wyczyścić wodą.

Do produktu
BMW wnętrze G20 etui na kluczyk BMW Crystal Clarity

Etui na kluczyk BMW Crystal Clarity.

Wysokiej jakości etui na kluczyk BMW ze skóry Nappa z mieniącymi się kryształkami daje kluczykowi Twojego BMW wyjątkowy wygląd. Wszystkie przyciski pozostają przy tym dostępne. Jeśli kiedykolwiek zajdzie potrzeba wyjęcia kluczyka, np. w celu wymiany baterii, wystarczy pociągnąć za praktyczny pasek.

Do produktu
BMW wnętrze G20 kołek blokady drzwi BMW Crystal Clarity

Kołek blokady drzwi BMW Crystal Clarity.

Kołek blokady drzwi Crystal Clarity nadaje szlachetnemu wnętrzu ostateczny szlif. Wbudowany kryształ Swarovskiego jest widoczny również z zewnątrz i sprawia, że kołek jest prawdziwą ozdobą samochodu. Wysokiej jakości element wykonany z ciemnoszarego anodowanego aluminium można zamontować w zaledwie kilku krokach.

Do produktu
BMW wygląd zewnętrzny U11 ICE pojemnik dachowy BMW 520 czarno-tytanowosrebrny

Pojemnik dachowy BMW 520 czarno-tytanowosrebrny.

Nowoczesny pojemnik dachowy w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami ma pojemność 520 l i pasuje do wszystkich systemów bagażników dachowych BMW. Dwustronny system otwierania z potrójnym zamkiem centralnym po obu stronach umożliwia łatwy załadunek i utrudnia kradzież zawartości pojemnika.

Do produktu
BMW wygląd zewnętrzny G20 pojemnik dachowy BMW 420 czarno-tytanowosrebrny

Pojemnik dachowy BMW 420 czarno-tytanowosrebrny.

Nowoczesny pojemnik dachowy BMW w kolorze czarnym z tytanowosrebrnymi bokami ma pojemność 420 l i pasuje do wszystkich systemów bagażników dachowych BMW. Dwustronny system otwierania z potrójnym zamkiem centralnym po obu stronach umożliwia łatwy załadunek i utrudnia kradzież zawartości pojemnika.

Do produktu
BMW wygląd zewnętrzny G20 diodowe projektory drzwiowe BMW

Diodowe projektory drzwiowe BMW.

Nowe diodowe projektory drzwiowe BMW o ulepszonej projekcji i ponadprzeciętnej trwałości użytkowej sprawiają, że wsiadanie i wysiadanie z samochodu jest wyjątkowym doświadczeniem. Włączają się automatycznie po otwarciu drzwi, idealnie oświetlając obszar przed drzwiami grafiką wyświetlaną obok pojazdu. Wymienne slajdy umożliwiają kierowcy określenie wyświetlanej grafiki i wybór pomiędzy logo BMW a logo BMW M.

Do produktu
BMW wygląd zewnętrzny U11 bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0

Bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0.

Bagażnik tylny na rowery BMW Pro 2.0 jest lekki, a przy tym stabilny – jego udźwig wynosi do 60 kg. Jest niezwykle prosty w obsłudze i umożliwia transport dwóch rowerów lub rowerów elektrycznych (z możliwością rozbudowy na trzy rowery). Funkcja odchylania zapewnia w każdej chwili łatwy dostęp do bagażnika.

Do produktu
BMW wygląd zewnętrzny rozszerzenie na trzeci rower do bagażnika tylnego na rowery Pro 2.0

Rozszerzenie na trzeci rower do bagażnika tylnego na rowery Pro 2.0.

Zestaw rozszerzający BMW stanowi uzupełnienie bagażnika tylnego na rowery Pro 2.0 montowanego na haku holowniczym i umożliwia przewóz trzeciego roweru. System transportowy obejmuje dodatkową szynę i uchwyt, który łączy ramę drugiego i trzeciego roweru.

Do produktu
Elektronika BMW BMW G20 BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro kamera przednia

Kamera przednia i tylna BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro.

BMW Advanced Car Eye 3.0 Pro to kamera Full QHD, która rejestruje zdarzenia wokół samochodu – również podczas parkowania. W przypadku wstrząsów lub nietypowych ruchów automatycznie rejestruje sytuację w celu udokumentowania ewentualnej kolizji lub (próby) włamania.

W zestawie: kamera przednia, kamera tylna, zestaw doposażeniowy kabli do montażu na stałe, karta micro SD 64 GB i instrukcja obsługi.
Dopuszczalność rejestracji i wykorzystywania nagrań wideo zależy od regulacji prawnych kraju, w którym użytkowany jest pojazd. Odpowiedzialność za stosowanie i przestrzeganie obowiązujących przepisów spoczywa na użytkowniku. Prosimy zasięgnąć stosownych informacji przed rozpoczęciem jazdy.

Do produktu
Elektronika BMW BMW kabel przejściowy do Apple iPhone/iPod

Zestaw kabli przejściowych BMW

Kabel przejściowy BMW pozwala na wygodne podłączanie do pojazdu mobilnych źródeł dźwięku i jednoczesne ładowanie ich. W ten sposób można z tych urządzeń można odtwarzać przez głośniki w pojeździe. Zestaw obejmuje trzy kable przejściowe do urządzeń ze złączami Micro-USB i USB-C oraz do kompatybilnych urządzeń Apple iPod lub iPhone.

Do produktu
Elektronika BMW podwójna ładowarka USB typu A i C BMW

Ładowarka BMW Dual USB, typ A i C

Ładowarkę Dual USB podłącza się do gniazda zapalniczki. Umożliwia ona proste i wygodne ładowanie dwóch urządzeń mobilnych jednocześnie. Wysoki prąd ładowania (maks. 2x3 A) przy maksymalnej mocy 2x18 W umożliwia ekspresowe ładowanie urządzeń mobilnych. Zintegrowana elektronika zapobiega przegrzaniu. Gniazdo USB typu C ma różne profile, które dzięki technologii Power Delivery dobierają dla urządzenia możliwe natężenia prądu i napięcia. Technologia ta umożliwia najlepsze ładowanie przy jednoczesnej ochronie baterii.

Do produktu
Produkty pielęgnacyjne BMW zapas BMW Natural Air Relaxing Ocean

Zestaw startowy zapachów wnętrza BMW Natural Air

Zestaw startowy zapachów wnętrza BMW Natural Air zapewnia przyjemne doznania zapachowe w kabinie pasażerskiej. Składa się z wysokiej klasy dozownika zapachu, który mocowany jest w kratce nawiewu powietrza, oraz wymiennego wkładu zapachowego w nucie zapachowej Sparkling Raindrops.

Do produktu
Produkty pielęgnacyjne BMW ściereczka do czyszczenia ekranu BMW

Ściereczka do czyszczenia ekranu BMW.

Optymalna pielęgnacja wnętrza: specjalna ściereczka BMW do czyszczenia ekranów umożliwia czyszczenie wyświetlaczy i powierzchni o wysokim połysku bez zarysowań, smug i paprochów. Brud i odciski palców można delikatnie usunąć bez użycia środków czyszczących. Atrakcyjne wizualnie: logo BMW na tkaninie i praktyczna torebka do przechowywania.

Do produktu
Produkty pielęgnacyjne BMW koncentrat płynu do szyb BMW

Koncentrat płynu do szyb BMW.

Koncentrat do czyszczenia szyb BMW działa jako wysoce skoncentrowany płyn do spryskiwaczy szyb i reflektorów. Niezawodnie i bez pozostawiania smug usuwa brud, pozostałości po owadach, wosk z myjni i tłuste zabrudzenia.

Do produktu
Zestaw startowy BMW Natural Air skała na brzegu

ZESTAW STARTOWY NATURAL AIR.

Zestaw startowy Natural Air pozwala cieszyć się podczas jazdy kojącym aromatem we wnętrzu pojazdu. Zestaw składa się z regulowanego uchwytu zapachowego oraz wymiennego sztyftu zapachowego w orzeźwiającym aromacie Mountain View. Uchwyt zapachowy mocuje się na kratce nawiewu powietrza.

ORYGINALNE KOŁA I OPONY LETNIE ORAZ AKCESORIA BMW.

„Moje koła: lato na okrągło”.

Odpowiednio do Twojego gustu: nasza bogata gama oryginalnych kompletnych kół letnich BMW oferuje ekskluzywne opcje stylistyczne we wszystkich rozmiarach. Twoje BMW zyska nie tylko na wyglądzie, ale także na wartości przy odsprzedaży. A w zależności od rodzaju kół możesz cieszyć się również lepszą jazdą: dzięki najnowocześniejszym metodom produkcji, redukcji masy oraz testom bezpieczeństwa i dynamiki jazdy danego modelu.
Oryginalne koła i opony letnie BMW oraz akcesoria kobieta z psem opierająca się o BMW na plaży
BMW G20 19-calowa obręcz koła M Performance ze stopów lekkich Y Spoke 898 M, Frozen Gunmetal Grey, kompletne koło letnie

19-calowa obręcz koła M Performance ze stopów lekkich Y Spoke 898 M, Frozen Gunmetal Grey, kompletne koło letnie. Disclaimer reference invalid

Wysokiej jakości 19-calowe obręcze kół M Performance ze stopów lekkich Y Spoke 898 M są wykonane w kolorze Frozen Gunmetal Grey i mają napis M Performance. Kompletne koła letnie RDC z czujnikiem ciśnienia w oponach i funkcją jazdy awaryjnej, przednie 8J x 19 z oponami 225/40 R19 93Y XL i tylne 8,5J x 19 z oponami 255/35 R19 96Y XL.

Do produktu
BMW G20 19-calowa obręcz koła BMW ze stopów lekkich Double Spoke 793 Bicolor (Night Gold Grey, frezowana), kompletne koło letnie

19-calowa obręcz koła BMW ze stopów lekkich Double Spoke 793 Bicolor (Night Gold Grey, frezowana), kompletne koło letnie.Disclaimer reference invalid

Wysokiej jakości 19-calowe obręcze kół BMW ze stopów lekkich Double Spoke 793 są wykonane w kolorze Bicolor Night Gold i frezowane. Kompletne koła letnie RDC z czujnikiem ciśnienia w oponach i funkcją jazdy awaryjnej, przednie 8J x 19 z oponami 225/40 R19 93Y XL RSC i tylne 8,5J x 19 z oponami 255/35 R19 96Y XL RSC.

Do produktu
BMW G20 18-calowa obręcz koła M Performance ze stopów lekkich Double Spoke 796 M Jet Black, matowe, kompletne koło letnie

18-calowa obręcz koła M Performance ze stopów lekkich Double Spoke 796 M Jet Black, matowe, kompletne koło letnie.Disclaimer reference invalid

Wysokiej jakości 18-calowe obręcze kół M Performance ze stopów lekkich Double Spoke 796 M Jet Black, matowe, z kolorowym logo M. Kompletne koła letnie RDC z czujnikiem ciśnienia w oponach i funkcją jazdy awaryjnej, przednie 7,5J x 18 z oponami 225/45 R18 95Y i tylne 8,5J x 18 z oponami 255/40 R18 99Y.

Do produktu
Koła i opony BMW, nieruchomy dekielek obręczy koła BMW

Nieruchomy dekielek obręczy koła BMW.

Nieruchomy dekielek obręczy koła ma logo BMW, które nie obraca się razem z kołem, lecz pozostaje w poziomej pozycji. Dekielek obręczy koła można montować na wszystkich obręczach kół BMW ze stopów lekkich o średnicy otworu centrującego 112 mm.

Do produktu
Koła i opony BMW, pokrowce na opony M Performance

Pokrowce na opony M Performance.

Ekskluzywna atmosfera sportów wyścigowych również w garażu: pokrowce na koła M Performance chronią zarówno kierowcę, jak i samochód przed zabrudzeniem. Wzmocniony uchwyt zapewnia przy tym wygodny transport kół. Dzięki specjalnemu oznakowaniu poszczególne opony można w każdej chwili łatwo i szybko przyporządkować. W sportowej stylistyce M Performance.

Do produktu
Koła i opony BMW, nakrętki wentyli z logo BMW

Nakrętki wentyli z logo BMW.

Wysokiej jakości aluminiowe nakrętki wentyli BMW skutecznie chronią aluminiowe wentyle RDC przed brudem i wilgocią. Jednocześnie poprawiają wygląd kół. Zestaw obejmuje cztery nakrętki wentyli. Z logo BMW.

Do produktu
Koła i opony BMW, nakrętki wentyli BMW z logo M

Nakrętki wentyli BMW z logo M.

Wysokiej jakości aluminiowe nakrętki wentyli BMW skutecznie chronią aluminiowe wentyle RDC przed brudem i wilgocią. Jednocześnie poprawiają wygląd kół. Zestaw obejmuje cztery nakrętki wentyli. Z logo M.

Do produktu
Serwis kół i opon BMW BMW X1 U11 z dwiema osobami przy BMW na tle zachodzącego słońca

SERWIS KÓŁ I OPON BMW.

U nas nie tylko wymienisz opony zimowe i letnie, ale również zbadasz głębokość bieżnika opon i stan hamulców. Wymianę kół i opon (z wyważaniem) oferujemy w doskonałym stosunku jakości do ceny. Kontrolę i przegląd wykonujemy z najwyższą starannością. A nasza usługa fachowego przechowywania kół (z myciem i wyważaniem) pozwoli Ci zaoszczędzić zbędnego zachodu i cennego miejsca.

ORYGINALNE AKCESORIA DO ŁADOWANIA BMW.

„Wyczekiwane w napięciu: letnie wycieczki”.

Chcesz się przygotować na lato? W takim razie Twoje BMW być nie tylko wyposażone w potrzebne akcesoria, ale także w pełni naładowane. Dowiedz się więcej o naszych oryginalnych akcesoriach do ładowania BMW, które są idealnie dopasowane do potrzeb Twojego samochodu elektrycznego. Niech to będzie Twoje lato.

Rozwiń
Oryginalne akcesoria do ładowania BMW BMW G20 BMW Wallbox

BMW Wallbox.

Domowa stacja paliw. Zamontowana na stałe stacja BMW Wallbox umożliwia szybkie, niezawodne i wygodne ładowanie z mocą do 22 kW. Ponadto oferuje możliwość zarządzania dostępem do BMW Wallbox Plus za pomocą aplikacji My BMW.

Rozwiń
Oryginalne akcesoria do ładowania BMW BMW U11 kabel do ładowania BMW (typ 3, jednofazowy)

Kabel do ładowania BMW (typ 3, jednofazowy).

Kabel do ładowania BMW ma długość 5 m i umożliwia proste oraz szybkie ładowanie pojazdu z publicznych stacji ładowania obsługujących wtyczki typu 3. Samochody elektryczne i hybrydowe BMW można ładować jednofazowo, a tym samym znacznie szybciej niż za pomocą załączonego standardowego kabla do ładowania. Normowany wtyk ECE umożliwia ładowanie w całej Europie.

Rozwiń
 Zestaw startowy szybkiej ładowarki uniwersalnej BMW typ E+F

Zestaw startowy szybkiej ładowarki uniwersalnej BMW

Szybka ładowarka uniwersalna BMW to mobilna domowa ładowarka do wszystkich pojazdów elektrycznych. Umożliwia uzyskanie maksymalnej mocy ładowania 2,3 kW (typ E + F, Schuko, 10 A) z domowych gniazdek elektrycznych. Szybkie ładowanie umożliwiają oferowane opcjonalnie kable przejściowe, które można wykorzystać do ładowania z mocą do 11 kW z gniazdek przemysłowych.

Rozwiń

AKCESORIA BMW M PERFORMANCE PARTS NA TWOJĄ WIOSNĘ I LATO.

„Mój specjalny akcent na lato”.

To Twoje lato i czas, aby zabłysnąć. Dzięki akcesoriom BMW M Performance Parts* możesz nadać swojemu BMW maksymalną indywidualność i prawdziwy wyścigowy charakter. Spraw, by Twoje BMW przyciągało wzrok, a to lato było Twoje – bez kompromisów. 

 

* Nie wszystkie przedstawione części są dostępne w momencie wprowadzania na rynek. Przedstawione foliowanie nie jest częścią oferty M Performance Parts.

Rozwiń
BMW M Performance Parts BMW G87 karbonowa dokładka przednia M Performance lewa

Karbonowa dokładka przednia M Performance, lewa.

Mocne akcenty: karbonowa dokładka przednia M Performance w wyjątkowo ekskluzywny sposób podkreśla wyrazisty wygląd samochodu.

Rozwiń
BMW M Performance Parts BMW G87 tytanowy układ wydechowy M Performance

Tytanowy układ wydechowy M Performance.

Układ wydechowy M Performance fascynuje bezkompromisowym motorsportowym brzmieniem. Tłumik końcowy i sportowy moduł końcówek rur wydechowych wykonane są w całości z tytanu przeznaczonego do wyścigów.

Rozwiń
BMW M Performance Parts BMW G87 karbonowa dokładka progu M Performance prawa

Nakładki na progi M Performance z karbonu

Dynamiczna elegancja łączy się z indywidualnym sportowym charakterem. Dokładki progów M Performance wykonane z karbonu w wyrazisty sposób podkreślają sportowy wygląd samochodu. Wyróżniają się bardzo niską masą, wysoką stabilnością i perfekcyjnym dopasowaniem.

Rozwiń
BMW M Performance Parts BMW G87 kierownica M Performance Pro

Kierownica M Performance Pro.

Sportowa jazda na okrągło: kierownica M Performance Pro gwarantuje autentyczny wyścigowy klimat w kokpicie. Zachwyca swym wyrazistym kształtem i niezwykle wydatną częścią chwytną obitą Alcantarą, co zapewnia bezpośrednie wyczucie kierowania. Z błękitnym skórzanym oznaczeniem ze sportów motorowych.

Rozwiń

SERWIS BMW.

KOMPLETNA OFERTA SERWISOWA BMW.

Serwis BMW pracownik BMW rozmawia z klientką

Aby cieszyć się jeszcze bardziej beztroską jazdą, zapoznaj się z naszymi pozostałymi atrakcyjnymi ofertami serwisowymi i znajdź dokładnie taką, która najlepiej pasuje do Twojego BMW i Twoich indywidualnych potrzeb.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive BMW G26 mężczyzna z samochodem BMW w tle

Dopasowane do potrzeb oferty długoterminowego serwisowania w stałej cenie.

BMW VALUE SERVICE.

BMW Value Service BMW X2 G05 mężczyzna i kobieta stojący obok pojazdu BMW na podjeździe do garażu

Atrakcyjne oferty do pięcioletnich i starszych modeli BMW.

Aplikacja My BMW.

Aplikacja My BMW BMW iX i20 kobieta idąca przed pojazdem BMW ze smartfonem w ręku

Możesz szybko i wygodnie zarządzać przeglądami i terminami w serwisie również w aplikacji My BMW.

Akcesoria BMW na wiosnę i lato, samochody BMW przed budynkiem z doradztwem serwisowym BMW

SERWIS BMW.

W serwisie BMW Ty i Twoje BMW jesteście w dobrych rękach. Od długoterminowych pakietów serwisowych BMW Service Inclusive poprzez atrakcyjne ceny pakietowe BMW Value Service aż po bezkontaktowe usługi czy oryginalne oleje BMW i wiele innych indywidualnych usługi – mamy dla Ciebie zawsze optymalną ofertę, do każdego modelu BMW, dostosowaną do Twoich potrzeb, z myślą o wielu beztroskich kilometrach, które są jeszcze przed Tobą.

MASZ PYTANIA DOTYCZĄCE OPON? MY MAMY ODPOWIEDŹ.

  • Jakie jest prawidłowe ciśnienie w oponach?
  • Kiedy i jak często należy sprawdzać ciśnienie w oponach?
  • Czym są opony BMW z gwiazdką?
  • Jak dobrać odpowiednie opony do mojego pojazdu?
  • Kiedy jest czas na opony letnie?
  • Czy mam zachować moje opony, czy wymienić?