BMW Value Service mężczyzna i kobieta przed garażem z BMW X5

ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE DO TWOJEGO BMW W WIEKU OD 5 LAT.

#WHATEVERHAPPENS. BMW SERVICE 5+.

ATRAKCYJNE OFERTY SERWISOWE DO TWOJEGO BMW W WIEKU OD 5 LAT.#WHATEVERHAPPENS. BMW SERVICE 5+.


Twoje BMW ma więcej niż 5 lat? BMW Service 5+ zapewni Ci spokój i utrzymanie wartości Twojego BMW. Przegląd pojazdu, czy wymiana części eksploatacyjnych – w BMW Service 5+ korzystasz wybranych usług serwisowych i oszczędzasz. Ciesz się atrakcyjnymi warunkami oraz poczuciem, że Twoje BMW jest w najlepszych rękach. #whateverhappens

Rozwiń
Lorem ipsum

ZNAJDŹ OFERTĘ BMW VALUE SERVICE DLA SIEBIE.

Lorem Ipsum Lorem Ipsum

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI Z BMW SERVICE 5+.

 • 01 Oszczędność w przypadku samochodów od 5 lat
 • 02 Najwyższa jakość obsługi gwarantowana przez specjalistów BMW
 • 03 Utrzymanie wartości Twojego BMW w długiej perspektywie
 • 04 Stosowanie oryginalnych części BMW
 • 05 Zrównoważony obieg części dzięki Value Repair

CZYM JEST BMW SERVICE 5+?

BMW Service 5+ to ekskluzywna oferta serwisowa do samochodów w wieku od 5 lat. Wymiana oleju, serwis hamulców czy przegląd pojazdu: nasza korzystna cena obejmuje robociznę i wszystkie wymagane oryginalne części BMW.

Rozwiń

BMW SERVICE 5+ W SKRÓCIE.

Jesteśmy idealnym partnerem, z którym będziesz cieszyć się swoim BMW jeszcze przez długi czas. W ramach BMW Service 5+ oferujemy Ci w dobrej cenie wysokiej jakości serwis oparty na doświadczeniu specjalistów BMW i stosowaniu oryginalnych części BMW.

Pracownik serwisu BMW Value Service zagląda do pojazdu

PRZEGLĄD POJAZDU.

Za pomocą naszych innowacyjnych metod diagnostycznych i komputerowych sprawdzamy istotne funkcje Twojego BMW i natychmiast usuwamy drobne usterki wynikające z eksploatacji – jest to decydujący czynnik dla bezpieczeństwa i zachowania wartości Twojego pojazdu.
Pracownica serwisu BMW Value Service pracuje przy pojeździe

KONSERWACJA I ZUŻYCIE.

Nawet wysokiej jakości części z czasem ulegają zużyciu. Dlatego sprawdzamy dla Ciebie hamulce, mikrofiltr i pióra wycieraczek – i w razie potrzeby wymieniamy je wyłącznie na oryginalne części BMW.
Pracownik serwisu BMW Value Service trzyma alternator

VALUE REPAIR.

W przypadku samochodów BMW w wieku od 5 lat stosujemy starannie regenerowane oryginalne części BMW odpowiadające dokładnie takim samym wymogom jakościowym BMW jak nowe części. Nasz Value Repair Service zapewnia zrównoważone naprawy samochodu w atrakcyjnej cenie.
 • Przegląd pojazdu w szczegółach
 • Konserwacja i zużycie w szczegółach
 • Value Repair w szczegółach

CZY DO MOJEGO MODELU BMW OFEROWANA JEST USŁUGA BMW SERVICE 5+?

BMW Service 5+ jest dostępne dla wybranych modeli BMW w wieku od 5 lat (od pierwszej rejestracji i daty wizyty w serwisie). Sprawdź, do których serii modelowych oferowana jest nasza ekskluzywna oferta:

Rozwiń
 • Sprawdź teraz
BMW Service Inclusive mężczyzna przed BMW i4 na wybrzeżu

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Chcesz cieszyć się całkowicie beztroską jazdą? Dzięki BMW Service Inclusive możemy zaoferować Ci oferty dostosowane do Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci w dłuższej perspektywie oszczędność kosztów utrzymania. Rozszerzenie obsługi do BMW Service Inclusive Plus pozwala również pokryć koszty konserwacji i części eksploatacyjnych. Dokonaj wygodnie jednorazowej stałej opłaty i ciesz się pełnym serwisem w wybranym okresie lub do osiągnięcia limitu kilometrów.
Serwis BMW mężczyzna i kobieta przed BMW iX w serwisie BMW

KOMPLETNA OFERTA SERWISOWA BMW.

Aby cieszyć się jeszcze bardziej beztroską jazdą, zapoznaj się z naszymi pozostałymi atrakcyjnymi ofertami serwisowymi i znajdź dokładnie taką, która najlepiej pasuje do Twojego BMW i Twoich indywidualnych potrzeb.

BMW SERVICE 5+: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

 • Czym jest BMW Service 5+?
 • Jakie oferty serwisowe BMW oprócz BMW Service 5+ są oferowane do pojazdów używanych?
 • Dlaczego tak ważne jest, aby w ramach usług BMW Service 5+ montowane były oryginalne części zamienne BMW, a nie zamienniki?