Oryginalne części BMW, część zamienna BMW, część nowa BMW, części regenerowane

ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

Dzięki temu Twoje BMW pozostanie prawdziwym BMW.

Twoje BMW dzień w dzień daje z siebie wszystko, a jego pełna sprawność zależy od współpracy wszystkich części. Dlatego postaw na oryginalne części BMW: perfekcyjną moc można uzyskać wyłącznie poprzez precyzyjne dostrojenie wszystkich części do potrzeb poszczególnych modeli BMW. Czy to oryginalne nowe części BMW, czy oryginalne części regenerowane BMW – każda oryginalna część BMW podlega tym samym standardom jakości co pojazdy BMW, od planowania po kontrolę jakości. Precyzyjne dopasowanie i wysoka jakość wykonania każdej oryginalnej części BMW gwarantują doskonałą współpracę wszystkich komponentów w Twoim BMW, zapewniając optymalną wydajność, maksymalne bezpieczeństwo i trwałość.

Rozwiń

TWOJE KORZYŚCI:

 • 01 Najwyższa jakość pod każdym względem
 • 02 Najlepszy stosunek jakości do ceny
 • 03 Gwarancja długotrwałego utrzymania wartości Twojego BMW
 • 04 Najwyższa jakość ekspertyzy BMW
 • 05 Nawet do 24 miesięcy gwarancji.*

* Na oryginalne nowe części BMW i oryginalne części regenerowane BMW.

Rozwiń
Oryginalne części BMW, serwis BMW, termin serwisu BMW

SERWIS BMW CHĘTNIE SŁUŻY PORADĄ.

Twój Serwis BMW chętnie doradzi Ci osobiście w zakresie wszystkich produktów i usług dla Twojego BMW. Daj sobie w życiu więcej czasu na przyjemności i już teraz umów się na spotkanie w Serwisie BMW!

NOWE ORYGINALNE CZĘŚCI BMW.

UZNAJEMY TYLKO TO, CO NAJLEPSZE.

W przypadku zużycia, uszkodzenia lub usterki BMW oferuje dla każdego komponentu od momentu wprowadzenia na rynek do co najmniej 12 lat po zakończeniu eksploatacji odpowiednią oryginalną nową część BMW, zapewniając tym samym niezawodność, utrzymanie wartości i radość z jazdy. Przez cały okres eksploatacji pojazdu.

Oryginalne części BMW, nowe części, tarcze hamulcowe, klocki hamulcowe

Oryginalne tarcze i klocki hamulcowe BMW.

Oryginalne tarcze i klocki hamulcowe BMW są optymalnie dostosowane do wszystkich części pojazdu i gwarantują wysoką skuteczność i niezawodność hamowania. Układ ABS Twojego BMW został zaprojektowany dokładnie do pracy z oryginalnymi tarczami i klockami hamulcowymi BMW. Doskonałe właściwości hamulców wynikają m.in. z dużej średnicy tarczy hamulcowej, która jest precyzyjnie obliczana dla każdego modelu BMW. Oryginalne klocki hamulcowe BMW charakteryzują się wysoką wytrzymałością komponentów i dlatego są wydajne nawet przy ekstremalnych obciążeniach – przy długiej żywotności dzięki niskiemu zużyciu.
Znajdź Serwis BMW
Oryginalne części BMW, nowy akumulator BMW

Oryginalne akumulatory BMW z technologią AGM oraz oryginalny akumulator BMW z technologią wapniową.

Oryginalne akumulatory BMW z technologią AGM (Absorbent Glass Mat – pochłaniające włókno szklane) spełniają rosnące zapotrzebowanie energetyczne nowoczesnych instalacji elektrycznych w pojazdach i muszą być również w przyszłości montowane w pojazdach wyposażonych fabrycznie w technologię AGM. Wysoka moc również w ekstremalnych temperaturach i wysoka skuteczność przy zimnym rozruchu: oryginalny akumulator BMW z technologią wapniową przeznaczony jest w szczególności do pojazdów BMW bez funkcji EfficientDynamics.
Znajdź Serwis BMW
Oryginalne części BMW, nowe filtry

Oryginalny filtr kabinowy BMW, filtr powietrza, filtr paliwa i filtr pyłkowy.

Czy to drobny pył, pyłki drzew, czy szkodliwe substancje: oryginalne filtry kabinowe BMW oczyszczają napływające powietrze, znacznie poprawiając jego jakość we wnętrzu pojazdu. Oryginalne filtry powietrza BMW są precyzyjnie dopasowane do danego silnika BMW i dostarczają mu zawsze odpowiednią ilość czystego powietrza. Benzyna czy olej napędowy: oryginalne filtry paliwa BMW umożliwiają optymalny rozwój mocy silnika i przeciwdziałają zanieczyszczeniu układu wtryskowego. Wsiadasz do swojego BMW i wiesz: tu możesz głęboko odetchnąć i dobrze się czuć. Nowy oryginalny filtr pyłkowy BMW o innowacyjnej technologii redukuje szkodliwe cząstki w powietrzu do absolutnego minimum.
Znajdź Serwis BMW
Oryginalne części BMW, nowe wycieraczki

Oryginalne pióra wycieraczek BMW.

Śnieg, woda czy brud: oryginalne pióra wycieraczek BMW sprawdzają się w każdą pogodę, zapewniając optymalny efekt – nawet po ponad 300 godzinach użytkowania. Oryginalne pióra wycieraczek BMW łączą w sobie dwie różne mieszanki materiałów: twardą, wytrzymałą listwę wycierającą, która zapewnia optymalny rozkład nacisku, a także miękki gumowy tył amortyzujący pióro wycieraczki.
Znajdź Serwis BMW
Oryginalne części BMW, nowe diodowe lampy tylne

Oryginalne diodowe lampy tylne BMW.

Oryginalne diodowe lampy tylne BMW wyróżniają się nie tylko estetyką oraz wysoką jakością i trwałością materiału, ale przede wszystkim ekonomicznością i bezpieczeństwem. Technologia diodowa pozwala zaoszczędzić do 50% energii w porównaniu z konwencjonalnymi żarówkami, gwarantując jednocześnie dłuższą żywotność i mniejszą awaryjność. Ze względu na krótki czas reakcji uczestnicy ruchu za Tobą otrzymują informacje niezwłocznie i mogą szybciej reagować, co zwiększa bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Oryginalne lampy tylne i reflektory BMW są montowane w jakości OEM i zawierają oryginalne źródła światła BMW spełniające standardy obowiązujące w danym kraju (ECE w Europie, SAE w USA).
Znajdź Serwis BMW
Oryginalne części BMW, nowe amortyzatory

Oryginalne amortyzatory BMW.

Oryginalne amortyzatory BMW zapewniają maksymalne bezpieczeństwo i doskonały komfort jazdy. Ich dwururowa gazowa konstrukcja ma trzy decydujące zalety: lepsze właściwości jezdne dzięki precyzyjnemu prowadzeniu kół i bezpośredniej reakcji, zauważalne zmniejszenie hałasu, a także znacznie lepsza stabilność działania nawet w ekstremalnych warunkach dzięki zastosowaniu specjalnego oleju. Ta konstrukcja i idealne dopasowanie do każdego konkretnego modelu BMW gwarantują typowe dla BMW właściwości jezdne przy optymalnym komforcie i maksymalnej dynamice. Amortyzacja wstrząsów utrzymuje również stabilność struktury karoserii i minimalizuje zużycie opon oraz obciążenie elementów zawieszenia.
Znajdź Serwis BMW

ORYGINALNE CZĘŚCI REGENEROWANE BMW.

JAK NOWE, ALE TAŃSZE.

Podstawową ideą jest przetworzenie: nawet 90% wszystkich komponentów można ponownie wykorzystać. Oryginalne części regenerowane BMW podlegają tym samym kryteriom jakościowym, co oryginalne nowe części BMW, a ich gwarancja wynosi również 24 miesiące. Wszystkie komponenty, których nie da się bezpośrednio zregenerować, są w 95% poddawane recyklingowi. To bardzo korzystne rozwiązanie – dla za środowiska i dla portfela.

Rozwiń

Oryginalne części regenerowane BMW.

 • Oryginalne silniki regenerowane BMW.
 • Oryginalne regenerowane skrzynie automatyczne BMW.
 • Oryginalne regenerowane przekładnie rozdzielcze BMW.
 • Oryginalne regenerowane przekładnie kierownicze BMW.
 • Oryginalne turbosprężarki regenerowane BMW.
 • Oryginalne rozruszniki regenerowane BMW.

PROCES REGENERACJI BMW.

Oryginalne części BMW, części regenerowane, proces regeneracji, demontaż

Profesjonalny demontaż.

Nadające się do regeneracji części są zwracane do obiegu części za pośrednictwem organizacji dealerskiej lub demontowane profesjonalnie z używanych pojazdów.
Oryginalne części BMW, części regenerowane, proces regeneracji, czyszczenie

Dokładne czyszczenie.

Na początku procesu regeneracji wszystkie części przeznaczone do regeneracji poddawane są złożonemu procesowi czyszczenia (np. suchym lodem).
Oryginalne części BMW, części regenerowane, proces regeneracji, kontrola

Kontrola wzrokowa i kontrola działania.

Przed regeneracją części są poddawane kontroli wzrokowej i kontroli działania w celu potwierdzenia ich przydatności do użycia jako oryginalnej części regenerowanej BMW.
Oryginalne części BMW, części regenerowane, proces regeneracji, regeneracja

Nowoczesny proces regeneracji.

Podczas regeneracji części są w fachowy sposób demontowane, ich komponenty są sprawdzane, wadliwe komponenty są wymieniane w ramach montażu przemysłowego, a następnie ponownie testowane. Wrażliwe elementy eksploatacyjne są prewencyjnie wymieniane, a elektronika, jeśli to możliwe, jest aktualizowana do najnowszej wersji.
Oryginalne części BMW, części regenerowane, proces regeneracji, kontrola jakości

Dokładne kontrole jakości.

Oryginalne części regenerowane BMW podlegają tym samym standardom jakości co nowe części i muszą przejść te same skomplikowane procedury kontroli. Zapewnienie jakości i 24-miesięczna gwarancja dają pewność, że jakość regenerowanego produktu odpowiada jakości nowej części.