Naprawy i pielęgnacja BMW pracownik serwis warsztat

ODDAJ SWOJE BMW W NAJLEPSZE RĘCE.

#WHATEVERHAPPENS. NAPRAWY I PIELĘGNACJA BMW.

ODDAJ SWOJE BMW W NAJLEPSZE RĘCE.#WHATEVERHAPPENS. NAPRAWY I PIELĘGNACJA BMW.

W PRZYPADKU NAPRAW I PIELĘGNACJI POSTAW NA JAKOŚĆ.

Niezależnie od tego, czy chodzi o drobne zarysowanie, czy o bardziej rozległe uszkodzenia po wypadku: codzienne życie może pozostawiać wiele śladów. Ale cokolwiek się stanie, w naszych certyfikowanych warsztatach blacharsko-lakierniczych BMW czekają na Ciebie eksperci, którzy sprawią, że Twój samochód wkrótce znów będzie nieskazitelny. Bo nikt nie zna BMW tak dobrze jak my.

Rozwiń

TWOJE KORZYŚCI W SKRÓCIE.

 • 01 Utrzymanie wartości dzięki certyfikowanemu procesowi naprawy.
 • 02 Samochód przechodzi wszystkie testy bezpieczeństwa.
 • 03 Nienaganne działanie.
 • 04 Szybka i bezproblemowa obsługa.
 • 05 Dobre poczucie, że jest się w doskonałych rękach.

WARSZTATY BLACHARSKO-LAKIERNICZE Z CERTYFIKATEM BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW certyfikowane warsztaty blacharsko-lakiernicze BMW

Wybierz naprawę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik testowych i diagnostycznych. Nasze standardy kwalifikują zarówno należące do BMW, jak i niezależne warsztaty blacharsko-lakiernicze, zapewniając nasze wysokie standardy jakości. Specjalnie przeszkoleni eksperci dbają o utrzymanie wartości Twojego BMW, między innymi stosując oryginalne części BMW lub BMW ColorSystem. Dotyczy to zarówno BMW z silnikami spalinowymi, jak i naszych pojazdów elektrycznych.

NAPRAWY POWYPADKOWE BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW, naprawy powypadkowe BMW zbliżenie wymiana atrapy chłodnicy BMW

Wypadki się zdarzają. Ale nie martw się: nasi eksperci służą Ci szybką i profesjonalną pomocą. Nawet po wypadku ze skomplikowanymi uszkodzeniami karoserii, lakieru, elektroniki pokładowej czy systemów bezpieczeństwa. Dzięki specjalistycznej wiedzy, oryginalnym częściom BMW lub częściom o tej samej jakości i najlepszym indywidualnym sposobie naprawy. Zapewnia to zarówno nieskazitelny wygląd, jak i sprawne korzystanie ze wszystkich funkcji w Twoim samochodzie.

Rozwiń
Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy blacharskie pracownik serwis warsztat

Naprawy blacharskie BMW.

Karoseria ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa pasażerów. Jeżeli po wypadku wystąpią poważne uszkodzenia, które wykraczają poza zwykłe wgniecenie, nasi specjaliści najpierw określą zakres uszkodzeń za pomocą najnowszych narzędzi analitycznych i diagnostycznych, a następnie naprawiają Twój samochód. Dzięki temu odzyska on doskonały wygląd, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy lakiernicze pracownik serwis warsztat

Naprawy lakiernicze BMW.

Do rozległych prac lakierniczych nasi eksperci wykorzystują zarówno najnowocześniejsze technologie polerowania lakieru, jak i przyjazny dla środowiska BMW ColorSystem na bazie wody. Dokładność kolorów i precyzyjna praca zgodnie najnowszymi standardami lakierowania i napraw BMW zapewniają doskonały efekt, który utrzymuje się przez długi czas i pozwala utrzymać wartość Twojego BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy blacharskie pracownik serwis warsztat

Rezerwacja wizyty online.

Tak proste, jak nigdy wcześniej. Dzięki umawianiu wizyt online, za pomocą kilku kliknięć możesz umówić się na wizytę w serwisie na stronie internetowej bądź w aplikacji My BMW. Szybko i kiedy Ci pasuje.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy lakiernicze pracownik serwis warsztat

Przyspieszone procedury.

Nasi Eksperci udzielają pomocy w nieskomplikowany i szybki sposób, telefonicznie lub za pomocą usług zdalnych, bezpośrednio w samochodzie. Jeśli wymagana jest dalsza pomoc, skierujemy Cię do najbliższego Autoryzowanego Serwisu BMW albo wyślemy mobilny serwis.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy blacharskie pracownik serwis warsztat

Zawsze do Twojej dyspozycji.

W razie wypadku lub awarii nasi Eksperci BMW natychmiast skontaktują się z Tobą i zapewnią Ci bezpośrednią pomoc. Usługa holowania jest ważna przez cały okres eksploatacji pojazdu, a w razie awarii pomoc dociera niemal w całej Europie.*

 

* Nie dotyczy Rosji i Ukrainy

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy lakiernicze pracownik serwis warsztat

Doskonały serwis

Sieć profesjonalnych Autoryzowanych Serwisów BMW zapewnia doskonały serwis. Najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak zdalna diagnoza, spersonalizowany film serwisowy, w połączeniu z udogodnieniami: rezerwacją wizyty online, płatnością BMW Pay, możliwością pozostawienia klucza w kluczykomacie gwarantują indywidualną i innowacyjną obsługę.

NAPRAWY KOSMETYCZNE BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy kosmetyczne BMW pracownik serwis warsztat

Nawet małe uszkodzenie wymaga dużego doświadczenia. Do tego właśnie służą naprawy kosmetyczne BMW. Czy to drobne zarysowanie lakieru, czy rozdarcie tapicerki – wykorzystując innowacyjne technologie naprawcze, nasi specjaliści usuwają drobne skazy szybko i bez komplikacji. I dbają przy tym o to, aby Twoje BMW pozostało oryginalnym BMW.

Rozwiń
Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy szyb BMW

Naprawy szyb BMW.

Mały kamyk może wyrządzić spore szkody. Na przykład niepozorny odprysk szybko może zmienić się w pęknięcie przedniej szyby i konieczna jest kosztowna wymiana szyby. Jeżeli jednak uszkodzenie spowodowane odpryskiem nie znajduje się bezpośrednio w polu widzenia kierowcy, to nasi eksperci naprawią je szybko i łatwo.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy wgnieceń BMW pracownik serwis warsztat

Naprawy wgnieceń BMW.

Twój samochód ucierpiał podczas ostatniej jazdy? Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji i usuwają z blaszanych części karoserii wgniecenia o średnicy do 60 mm. Nowoczesne techniki przywracania kształtu umożliwiają przy tym naprawę bez uszkodzeń lakieru.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy lakiernicze BMW pracownik serwis warsztat

Naprawy lakiernicze BMW.

Nasi eksperci szybko i precyzyjnie usuwają minimalne uszkodzenia lakieru o średnicy do 25 mm w strefie krawędzi i obrzeży oraz rysy o długości do 100 mm. Dzięki specjalnej obróbce naprawa nie wymaga demontażu części.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy części plastikowych BMW pracownik serwis warsztat

Naprawy części plastikowych BMW.

Dzięki naprawie części plastikowych BMW można szybko i łatwo naprawić drobne uszkodzenia zewnętrznych elementów plastikowych o średnicy do 25 mm, takich jak na przykład małe pęknięcie zderzaka. Nasi eksperci z najwyższą starannością naprawiają również zarysowania czy otarcia.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy obręczy kół BMW pracownik serwis warsztat

Naprawy obręczy kół BMW.

Nawet chwila nieuwagi podczas parkowania może prowadzić do uszkodzenia obręczy koła. W przypadku uszkodzeń o maksymalnej głębokości 1 mm, które znajdują się nie dalej niż 5 cm od kołnierza obręczy, nasi specjaliści naprawiają obręcz koła za pomocą innowacyjnego wypełniacza i lakierują ją tak, aby idealnie pasowała do wyglądu Twojego BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW naprawy wnętrza BMW pracownik serwis warsztat

Naprawy wnętrza BMW.

Życie zostawia ślady. Czy to rozdarcie lub dziura w tapicerce, czy też drobne otarcia np. na okuciach. Naprawiamy takie ślady o średnicy do 15 mm lub długości do 40 mm. Usuwamy również przeszkadzające zabrudzenia i przebarwienia.

NAPRAWY I PIELĘGNACJA BMW: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

 • Jak skontaktować się z infolinią wypadkową BMW?

  W razie wypadku wystarczy jeden telefon: pomoc BMW w razie wypadku zatroszczy się o wszystko – od zgłoszenia wypadku po naprawę i pełną likwidację szkody. Infolinia wypadkowa BMW działa przez całą dobę. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez menu iDrive, ekran dotykowy lub zadzwonić: 0800-215 110

 • Co oferuje mi naprawa powypadkowa BMW?
 • Kiedy możliwa jest naprawa kosmetyczna BMW?
 • Czym jest BMW ColorSystem?

SERWIS BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW BMW Service Hub pracownik serwisu BMW doradza klientce

Kompletna oferta serwisowa BMW.

W serwisie BMW Ty i Twoje BMW jesteście w dobrych rękach. Bogata oferta obejmuje długoterminowe pakiety serwisowe, atrakcyjne ceny ryczałtowe i wiele innych indywidualnych usług.

Dowiedz się więcej
Naprawy i pielęgnacja BMW pomoc BMW w razie awarii i wypadku mężczyzna rozmawia przez telefon

Pomoc BMW w razie awarii i wypadku.

Bezpłatna pomoc BMW w razie awarii i wypadku jest do Twojej dyspozycji przez całą dobę – 365 dni w roku. Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pośrednictwem aplikacji My BMW lub bezpośrednio w samochodzie.

Dowiedz się więcej
Gwarancja BMW naprawy i pielęgnacja BMW kobieta siedząca z katalogiem BMW w ręku

Gwarancja BMW.

Gdy coś się stanie, korzystaj z kompleksowych usług, takich jak szybka naprawa przy użyciu oryginalnych części BMW i ciesz się spokojem, jaki daje Ci poczucie zabezpieczenia na każdą ewentualność.

Naprawy i pielęgnacja BMW aplikacja My BMW kobieta ze smartfonem w rękach opiera się o samochód BMW

Aplikacja My BMW.

Możesz szybko i wygodnie zarządzać przeglądami i terminami w serwisie również w aplikacji My BMW.

Dowiedz się więcej