Mała dziewczynka maluje farbą białe BMW.

WSPOMNIENIA POWINNY BYĆ CENNE, A NIE DROGIE.

Zaufaj swoim wysokim standardom. Oryginalne naprawy i serwis BMW.

Niektóre wyjątkowe wspomnienia chcemy zachować – o innych zapomnieć. Z BMW jako nieodłącznym towarzyszem możesz gromadzić wiele z nich. Na pewno wolisz, aby niektóre przygody nigdy się nie wydarzyły. Dzięki oryginalnym naprawom i serwisowi BMW możesz na zawsze zapamiętać piękne chwile – nawet jeśli Twój samochód posłużył za blok rysunkowy. Nasi fachowcy mają takie same oczekiwania co do jakości, estetyki i bezpieczeństwa jak Ty oraz troszczą się o to, aby te wyjątkowe chwile trwały jak najdłużej – nawet jeśli zostały wymalowane na lakierze Twojego BMW.

Rozwiń
WSPOMNIENIA POWINNY BYĆ CENNE, A NIE DROGIE.Zaufaj swoim wysokim standardom. Oryginalne naprawy i serwis BMW.
Uśmiechnięta kobieta siedzi w swoim BMW.

NAPRAWY BEZ ŚLADU.

Życie zostawia ślady. Na nas wszystkich – oraz naszych samochodach. Eksperci Serwisu BMW są zawsze do dyspozycji – kompetentny personel, najnowsze metody napraw oraz oryginalne części BMW. Zapewnią szybką i profesjonalną naprawę – bez śladu. Dzięki temu czas na wyjątkowe chwile nie zostaje po prostu zastąpiony, ale przywrócony tak szybko, jak to możliwe.

WYJĄTKOWYCH CHWIL NIE MOŻNA ZATRZYMAĆ. ALE MOŻNA O NIE ZADBAĆ.

NAJDROBNIEJSZE SZCZEGÓŁY ROBIĄ NAJWIĘKSZĄ RÓŻNICĘ.

To właśnie detale tworzą całość i kształtują najpiękniejsze chwile. Podobnie jak Twoje BMW. Dlatego Serwis BMW troszczy się, aby małe niedoskonałości znów stały się niewidoczne, a Twoje BMW lśniło jak nowe. Bez względu na to, czy chodzi o wgniecenie w karoserii, zadrapanie lakieru, pęknięcie tapicerki czy odprysk na przedniej szybie, Serwis BMW szybko i precyzyjnie zadba o naprawy kosmetyczne i pielęgnację, a Ty możesz skoncentrować się wyłącznie na przyjemnościach.
Mężczyzna czule dotyka swoje BMW.
Lakiernik lakieruje przód BMW.

NAPRAWY LAKIERNICZE BMW.

Nawet drobna rysa na lakierze może zepsuć wygląd auta. Poprzez naprawy lakiernicze BMW Twój Serwis BMW usunie mniejsze uszkodzenia lakieru, zachowując wysoką jakość BMW: szybko, precyzyjnie i przy zastosowaniu przyjaznych dla środowiska lakierów BMW ColorSystem. Specjalna obróbka lakieru i lakierowanie fragmentów karoserii umożliwiają szybkie usunięcie odprysków, zadrapań lub mniejszych rys bez demontażu elementów – z doskonałym rezultatem.
Pracownik serwisu BMW podczas inspekcji siedzi na fotelu pasażera.

NAPRAWY WNĘTRZA BMW.

Codzienność zostawia ślady. Nie chcesz, aby fotele skórzane ciągle Ci o tym przypominały? Dzięki usługom napraw wnętrza Serwisu BMW to żaden problem: ślady codziennego użytkowania zostaną szybko i łatwo usunięte. Dzięki temu każdy nowy dzień można przywitać świeżym wyglądem.
Pracownik serwisu BMW sprawdza szybę.

NAPRAWY SZYB BMW.

Jednym uderzeniem mały kamyk może zepsuć piękny dzień. Szybko może powstać pęknięcie wymagające kosztownej wymiany szyby. Niekoniecznie – jeśli odprysk nie znajduje się w polu widzenia, można go szybko i łatwo naprawić. Aby piękne chwile były znów dobrze widoczne.
Pracownik serwisu BMW naprawia pas tylny

NAPRAWY ELEMENTÓW PLASTIKOWYCH BMW.

Kto chce poszerzać swoje horyzonty, musi czasami pokonywać przeszkody. W takich chwilach łatwo o drobne pęknięcie lub zadrapanie na zderzaku. Ale dzięki usługom naprawy elementów plastikowych BMW można łatwo i szybko usunąć małe uszkodzenia części. Dzięki temu życiowe przeszkody nie pozostawiają widocznych śladów.
Pracownik serwisu BMW poleruje tylną klapę

NAPRAWY WGNIECEŃ BMW.

Liczy się pierwsze wrażenie. Tak samo jak wygląd Twojego samochodu. Dlatego serwis BMW za pomocą nowoczesnych metod naprawy wgnieceń bez większego wysiłku usunie szkody po gradobiciu, parkowaniu lub małe wgniecenia. Dzięki temu zawsze zrobisz dobre wrażenie – bez wgnieceń.
Pracownik serwisu BMW naprawia felgę

NAPRAWY OBRĘCZY KÓŁ BMW.

Nie wynajdujemy za każdym razem koła na nowo, ale sprawiamy, aby wyglądało jak nowe. Chwila nieuwagi podczas parkowania może skutkować uderzeniem o krawężnik, a tym samym – uszkodzeniem obręczy koła. Z reguły są to tylko drobne, kosmetyczne uszkodzenia obręczy, które Serwis naprawi innowacyjną masą szpachlową i polakieruje. Twoja aluminiowa obręcz koła BMW będzie znów wyglądać jak nowa. Wymiana obręczy jest konieczna tylko w przypadku uszkodzenia struktury.
Kobieta patrzy w dal. Za nią przejeżdża BMW.

OBOJĘTNIE DOKĄD PROWADZI DROGA – JESTEŚMY PO TO, BY POMÓC.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji – zawsze i wszędzie. W razie awarii lub wypadku jesteśmy do dyspozycji przez całą dobę 365 dni w roku, w kraju i za granicą. Kontaktować się z nami można telefonicznie, za pomocą Menu iDrive lub aplikacji BMW Connected. Dowiedz się wszystkiego o pomocy BMW w razie awarii lub wypadku.