#WHATEVERHAPPENS. SERWIS BMW.

BEZTROSKA RADOŚĆ Z JAZDY. DLA KAŻDEGO KIEROWCY I KAŻDEGO BMW.

W serwisie BMW Ty i Twoje BMW jesteście w dobrych rękach. Od długoterminowych pakietów serwisowych, takich jak BMW Service Inclusive, po atrakcyjne ceny pakietowe BMW Value Service po naprawy i pielęgnacje BMW i wiele innych indywidualnych usług serwisowych. Mamy dla Ciebie zawsze optymalne oferty – dostosowane do każdego modelu BMW i Twoich potrzeb, aby zapewnić Ci wiele beztroskich kilometrów jazdy.

Mężczyzna obsługujący swój smartfon

UMÓW WIZYTĘ W SERWISIE BMW ONLINE – W SZYBKI I PROSTY SPOSÓB.

Dobry serwis zaczyna się online – szybko, łatwo i o każdej porze. Niezależnie od tego, czy chodzi o serwis hamulców, wymianę oleju czy inny serwis: umawianie terminu online to wygodne rozwiązanie umożliwiające umówienie najbliższej wizyty w serwisie. Nikt nie zna Twojego BMW tak dobrze jak specjaliści serwisu BMW. Wystarczy wybrać serwis, jakiego potrzebujesz, a następnie wybrać dostępny termin u Partnera Serwisowego BMW.

APLIKACJA MY BMW.

Kobieta ze smartfonem przed BMW

Twoje korzyści.

 • Elastyczne umawianie terminów online
 • Przegląd usług serwisowych i nadchodzących przeglądów do Twojego BMW
 • Szybka pomoc drogowa BMW dzięki automatycznemu przesyłaniu danych i lokalizacji pojazdu
 • Komfortowe sterowanie i kontrola nad pojazdem, niezależnie gdzie jesteś
 • Nowości i aktualizacje dotyczące BMW
Rozwiń
Kobieta ze smartfonem siedząca w BMW

Trzy kroki do aplikacji My BMW.

 1. Pobierz bezpłatnie aplikację My BMW z Apple Store lub Sklepu Google Play.
 2. Zaloguj się swoim profilem BMW ID lub utwórz nowe konto.
 3. Wprowadź numer VIN Twojego BMW i połącz swój pojazd z aplikacją My BMW.
Rozwiń

PRZEGLĄD I KONSERWACJA BMW.

BMW SERVICE INCLUSIVE.

BMW Service Inclusive BMW na tle letniego krajobrazu z modelem/modelką

Skup się na tym, co naprawdę ważne – na radości z jazdy. Z BMW Service Inclusive to możliwe. Bo za jednorazową opłatą możesz w wybranym okresie bezpłatnie korzystać z wszelkich usług serwisowych i konserwacyjnych. Twoje BMW jest przy tym zawsze w najlepszych rękach – i to we wszystkich serwisach BMW na całym świecie.

SERVICE 5+

BMW Value Service BMW stojące przed garażem z modelami

Na nas możesz polegać: Service 5+. Czy to hamulce, olej czy mikrofiltr, jedno jest pewne: w Service 5+ części i robocizna są zawarte w atrakcyjnej i przejrzystej cenie. Ta doskonała oferta dotyczy wszystkich modeli BMW mających pięć lat lub więcej – ponieważ im starszy pojazd, tym bardziej opłacalne są nasze warunki serwisowe.

PRZEDŁUŻENIE GWARANCJI BMW.

Przedłużenie gwarancji BMW kobieta i mężczyzna siedzący w BMW i wyglądający przez okno

Ciesz się większym spokojem nawet przez 5 lat: rozszerzona gwarancja BMW daje Ci możliwość przedłużenia standardowej 2-letniej gwarancji na okres od 3 do 5 lat lub 200 000 km. Korzystaj z kompleksowych usług, takich jak szybka naprawa przy użyciu oryginalnych części BMW i ciesz się spokojem, jaki daje Ci poczucie zabezpieczenia na każdą ewentualność.

WIĘCEJ USŁUG BMW DLA CIEBIE.

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji – z fachowym personelem, najnowocześniejszymi metodami napraw i oryginalnymi częściami BMW. Nasi eksperci zapewniają szybkie i profesjonalne przywrócenie Twojego BMW do oryginalnego stanu, dzięki czemu nadal będzie w pełni oryginalnym BMW. Również w razie wypadku lub awarii nasi specjaliści będą wspierać Cię w każdym miejscu i o każdej porze. Korzystaj z pomocy drogowej BMW, która pomoże Ci w szybki i nieskomplikowany sposób.
Proactive Care, przeglądy i konserwacja kobieta w żółtej koszuli, ze smartfonem w ręku opiera się o maskę białego BMW

Pomoc BMW w razie awarii i wypadku.

Zadbać o Twój samochód, zanim jeszcze stanie się to pilne – oto do czego dąży nasz serwis. Układ czułych czujników wcześnie rozpoznaje wszelkie potrzeby serwisowe i naprawcze Twojego BMW. Jeśli pojawią się jakieś nieprawidłowości, skontaktujemy się z Tobą.

Odkryj teraz
Naprawy i pielęgnacja BMW. Naprawa reflektorów BMW.

Naprawy i pielęgnacja BMW.

Czy to naprawa powypadkowa, czy kosmetyczna: ekspertom w naszych certyfikowanych warsztatach blacharsko-lakierniczych BMW możesz całkowicie zaufać. Naprawiają oni duże i małe uszkodzenia zgodnie z najwyższymi standardami jakości i w sposób optymalnie dostosowany do Twojego BMW.

Odkryj teraz
Akcja serwisowa dwóch mężczyzn prowadzących rozmowę

Akcja serwisowa BMW.

Bezpieczeństwo naszych klientów i naszych produktów jest dla nas niezmiernie ważne. Dlatego na bieżąco przeprowadzamy kontrole jakości. Przy użyciu numeru VIN możesz sprawdzić, czy Twoje BMW jest obecnie objęte akcją serwisową. BMW przejmuje koszty wszystkich akcji serwisowych.

Dowiedz się więcej
Kontrola i konserwacja BMW ręka na masce BMW

Przeglądy i konserwacja BMW.

Nasi eksperci BMW pracują z wykorzystaniem innowacyjnych technologii warsztatowych i oryginalnych części BMW. Pozwala to zachować radość z jazdy, bezpieczeństwo i wartość Twojego BMW – niezależnie od tego, czy jeździsz nowym, czy starszym modelem.

Odkryj teraz
BMW TeleService kobieta obsługuje wyświetlacz w BMW

BMW TeleService.

Z BMW Teleservices Twoje życie staje się wygodniejsze: w razie konieczności przeglądu lub w przypadku usterki Twój preferowany Partner Serwisowy BMW otrzyma wszystkie istotne informacje o pojeździe, a następnie skontaktuje się z Tobą w celu umówienia wizyty. Wystarczy, że zarejestrujesz pojazd online w portalu BMW ConnectedDrive i podasz partnera serwisowego.

Okdryj teraz
Oryginalne części BMW tarcze hamulcowe stanowisko kontrolne

Oryginalne części BMW.

Najlepszym wyborem są oryginalne części BMW – skonstruowane, wyprodukowane i intensywnie testowane specjalnie do Twojego BMW. Czy to nowe, czy regenerowane – oryginalne części BMW oferują najwyższą jakość, gwarantują optymalną wydajność i zwiększają wartość odsprzedaży.

Odkryj teraz

SERWIS BMW: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

 • Czym jest Serwis BMW?
 • W często należy zgłaszać się na serwis BMW i jakie są zalecane okresy przeglądów mojego pojazdu?
 • Jak sprawdzę, jakich prac serwisowych wymaga moje BMW?
 • Gdzie mogę znaleźć najbliższego Partnera Serwisowego BMW?
 • Ile kosztuje przegląd w Serwisie BMW?
 • Co to jest VIN i gdzie go znajdę?