Serwis BMW, handlowiec BMW i klient BMW stoją przed serwisem BMW

BEZTROSKA RADOŚĆ Z JAZDY.
DLA KAŻDEGO KIEROWCY I KAŻDEGO BMW.

BMW Service.

BEZTROSKA RADOŚĆ Z JAZDY. <br> DLA KAŻDEGO KIEROWCY I KAŻDEGO BMW.BMW Service.

Po co się martwić wiekiem? Zamiast lat, o wiele przyjemniej jest liczyć niezapomniane chwile. To samo dotyczy Twojego BMW. Nie chodzi o to, ile ma lat, ale o to, co jeszcze możesz z nim przeżyć. Dlatego mamy BMW Service.

Dzięki pierwszorzędnej ofercie serwisowej BMW Ty i Twoje BMW jesteście w dobrych rękach. Doświadczeni specjaliści używają oryginalnych części BMW, aby zapewnić, że Twoje BMW pozostanie oryginalnym BMW. Od długoterminowych pakietów serwisowych, takich jak BMW Service Inclusive, poprzez bezkontaktowe oferty serwisowe My BMW Service, aż po przedłużenie gwarancji oraz Pomoc BMW w razie awarii i wypadku – oferujemy Ci kompleksową ofertę usług. Usługi premium dostosowanego do każdego modelu BMW i Twoich indywidualnych potrzeb, aby zapewnić Ci wiele kilometrów beztroskiej jazdy.

ABY TWOJE BMW POZOSTAŁO BMW.

Odkryj BMW Service.

Serwis BMW, mężczyzna w serwisie BMW

SERWIS Z PIERWSZEJ RĘKI.

Beztroska radość z jazdy z Serwisem BMW.

W Serwisie BMW, Ty i Twoje BMW jesteście zawsze w dobrych rękach: odkryj nasze atrakcyjne oferty i pakiety serwisowe – dostosowane do każdego modelu BMW i Twoich indywidualnych potrzeb, aby zapewnić Ci wiele kilometrów beztroskiej jazdy.

Serwis BMW, bezkontaktowy serwis BMW online

MY BMW SERVICE.

Indywidualny serwis – gdziekolwiek jesteś.

Serwis BMW – zawsze i wszędzie. Wiele usług serwisowych BMW można łatwo rezerwować i śledzić online. A swój czas poświęcać na naprawdę ważne rzeczy w życiu.

Serwis BMW, BMW Service Inclusive, mężczyzna siedzi zrelaksowany u dealera BMW

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Kompleksowy serwis Twojego BMW gwarantujący beztroską radość zjazdy.

Nie zawsze da się robić w życiu wszystko naraz. Dla Twojego spokoju i beztroski oferujemy Ci BMW Service Inclusive. Za jednorazową opłatą w wybranym przez Ciebie okresie czasu masz zapewnione wykonanie wszystkich ujętych w ofercie przeglądów i prac serwisowych. Bez ukrytych kosztów serwisowych. Dzięki temu wiesz, czego możesz się spodziewać: doskonałego serwisowania Twojego BMW, bez względu na jego wiek. Nasza oferta jest bowiem atrakcyjna również dla BMW z wieloma kilometrami na liczniku.

Serwis BMW, oryginalny olej silnikowy BMW, mężczyzna i kobieta na masce BMW

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY BMW.

Moc. Wydajność. Ochrona.

Oryginalne oleje silnikowe BMW optymalnie wspierają właściwości silników BMW i zapewniają pełne oddawanie mocy, wysoką wydajność i maksymalną ochronę – a tym samym maksymalną żywotność silnika BMW. 

BMW Service, znajdź BMW Service, kontakt z Serwisem BMW

BMW SERVICE CHĘTNIE SŁUŻY PORADĄ.

BMW Service chętnie udzieli Ci osobiście informacji o wszystkich produktach i usługach BMW. Daj sobie w życiu więcej czasu na przyjemności i już teraz umów się na spotkanie w Serwisie BMW!

BMW SERVICE

Dzięki jednej z największych sieci dealerskich na świecie i dużej dostępności oryginalnych części BMW oferuje Ci lokalnie i na całym świecie usługi premium dostosowane do Twoich potrzeb.

Rozwiń

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI

 • 01 Najlepszy stosunek ceny do jakości
 • 02 Stosowanie oryginalnych części BMW
 • 03 Doświadczeni specjaliści serwisowi z fachową wiedzą BMW
 • 04 Atrakcyjne i przejrzyste ceny pakietowe
 • 05 Do każdego BMW

MY BMW SERVICE.

My BMW Service oferuje funkcje, które ułatwiają życie jak nigdy dotąd. Główny cel: połączenie najlepszych usługi i cyfrowej obsługi. Maksymalna niezależność i oszczędność czasu. Na przykład terminy w serwisie można rezerwować za pomocą naszego systemu umawiania wizyt online: przez całą dobę, gdziekolwiek jesteś. Z kolei aplikacja My BMW zapewnia Ci stałą łączność z Twoim BMW. Jest Twoim osobistym asystentem oferującym coraz większy zakres funkcji.

Dzięki funkcji BMW Video Service możesz patrzeć naszym ekspertom przez ramię, gdy Twoje BMW jest w serwisie. Daje Ci to zawsze pełną kontrolę nad dodatkowymi zleceniami serwisowymi. A dzięki naszemu cyfrowemu systemowi recepcji serwisowej możesz bezkontaktowo oddać swoje BMW do serwisu u partnerów uczestniczących w programie, unikając w ten sposób oczekiwania.

Rozwiń

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI

 • 01 My BMW Service – zawsze, wszędzie, bezkontaktowo.
 • 02 Wszystkie istotne informacje i stały kontakt z Twoim BMW dzięki aplikacji My BMW.
 • 03 Maksymalna elastyczność dzięki umawianiu terminów BMW Online.
 • 04 Potwierdzanie dodatkowych zaleceń serwisowych za pośrednictwem filmów wideo bezpośrednio z serwisu dzięki funkcji BMW Video Service.
 • 05 Bezkontaktowa obsługa serwisowa, w tym oddawanie i odbiór pojazdu.

NOWA DEFINICJA SERWISU.

My BMW Service – zawsze i wszędzie. Wiele usług serwisowych BMW można łatwo rezerwować i śledzić online. Bo Twój czas możesz przeznaczyć na ważniejsze sprawy w życiu.

Serwis BMW, bezkontaktowy serwis BMW, umawianie terminu online

Aplikacja My BMW.

Aplikacja My BMW pozwala Ci połączyć się z samochodem nawet wtedy, gdy znajdujesz się z dala od niego. Aplikacja planuje trasy, pomaga w razie awarii, przypomina, aby umówić się na wizytę w serwisie i wiele więcej.
Dowiedz się więcej
Serwis BMW, bezkontaktowy serwis BMW, zdalna aktualizacja oprogramowania

Umawianie terminu online BMW.

Czy to serwis hamulców, wymiana oleju czy inny serwis: umawianie terminu online to wygodne rozwiązanie umożliwiające zamówienie najbliższej wizyty w serwisie. Szybko, łatwo, w dowolnej chwili online.
Dowiedz się więcej
Serwis BMW, bezkontaktowy serwis BMW, usługa odbioru i zwrotu BMW

BMW Video Service.

Funkcja BMW Video Service ułatwia teraz serwisowanie pojazdu. Po oddaniu swojego BMW do serwisu otrzymasz na smartfonie film wideo z serwisu z Twoim pojazdem i wyceną. Możesz wtedy indywidualnie wybrać zaproponowane usługi, po czym serwis rozpocznie prace.
Dowiedz się więcej
Serwis BMW, bezkontaktowy serwis BMW, wideo serwisowe BMW

Bezkontaktowe przyjęcie do serwisu.

W naszych serwisach możesz oddać swoje BMW bezkontaktowo w jednym z naszych terminali. W tym celu należy umówić się online lub telefonicznie z serwisem i wybrać bezkontaktowe przyjęcie do serwisu. Na kilka dni przed terminem otrzymasz link, który umożliwi Ci rejestrację. Po rejestracji otrzymasz kod do swojej osobistej skrytki.
Dowiedz się więcej

BMW SERVICE INCLUSIVE.

Komfortowa pewność, że nie musisz się o nic martwić.

Skup się na tym, co naprawdę ważne – na radości z jazdy. Z BMW Service Inclusive to możliwe. Bo za jednorazową opłatą możesz w wybranym okresie bezpłatnie korzystać z wszelkich usług serwisowych i konserwacyjnych. Twoje BMW jest przy tym zawsze w najlepszych rękach – i to we wszystkich uczestniczących serwisach BMW.

Rozwiń

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI

 • 01 Różne pakiety serwisowe przystosowane do różnych potrzeb.
 • 02 Atrakcyjniejsza cena iż w przypadku pojedynczych usług z pełną kontrolą kosztów i przejrzystością.
 • 03 Okresy od 3 do 6 lat i limit kilometrów od 40 000 do 120 000 km*.
 • 04 Wykwalifikowani specjaliści serwisowi i oryginalne częściami BMW.
 • 05 Wysoka wartość odsprzedaży dzięki automatycznemu przeniesieniu na kolejnego właściciela.

* Możliwość rozszerzenia zakresu, okresu obowiązywania i limitu kilometrów do 10 lat i do 200 000 km w ciągu 9 miesięcy od zawarcia umowy. Okres obowiązywania / limit kilometrów liczone są od daty pierwszej rejestracji.

Rozwiń

PAKIETY SERWISOWE BMW W SKRÓCIE.

W życiu nie wszystko jest łatwe i przyjemne. Aby zapewnić Ci beztroską jazdę, oferujemy Ci BMW Service Inclusive. Jednorazowa opłata pokrywa wszystkie prace konserwacyjne i serwisowe w wybranym przez Ciebie okresie. Bez żadnych ukrytych kosztów. Dzięki temu możesz w przyszłości liczyć na jedno: doskonały serwis dla Twojego BMW, niezależnie od wieku samochodu. Nasza oferta jest bowiem atrakcyjna również dla BMW z większymi przebiegami. Wybierz pakiet dokładnie dopasowany do Twoich potrzeb. Skorzystaj z kalkulatora BMW Service Inclusive, aby wygodnie z domu obliczyć koszty różnych opcji BMW Service Inclusive. Znajdź pakiet, który optymalnie spełnia Twoje wymagania w zakresie perfekcyjnego serwisu.

Rozwiń
Serwis BMW, BMW Service Inclusive do samochodów nowych

BMW Service Inclusive do nowych samochodów.

Idealny do samochodów do dwóch lat od pierwszej rejestracji. Okres obowiązywania i limit kilometrów wybranego pakietu liczone są od daty pierwszej rejestracji.

Zakres usług:
 

 • Przegląd pojazdu
 • Serwis oleju silnikowego wraz z olejem
 • Serwis mikrofiltra
 • Serwis filtra paliwa (w silnikach wysokoprężnych)
 • Serwis filtra powietrza
 • Serwis świec zapłonowych (w silnikach benzynowych)
 • Serwis płynu hamulcowego
 • Ubezpieczenie kosztów naprawy usterek w Austrii w 3. i 4. roku od pierwszej rejestracji do osiągnięcia przebiegu 120 000 kilometrów (możliwe tylko w Austrii)

 

Rozwiń
Serwis BMW, BMW Service Inclusive do samochodów używanych

BMW Service Inclusive do samochodów używanych.


Pakiet ten jest idealny do samochodów starszych niż dwa lata od pierwszej rejestracji w przypadku braku innych pakietów serwisowych. Okres obowiązywania i limit kilometrów wybranego pakietu do samochodów używanych rozpoczyna się automatycznie od dnia kolejnego przeglądu Twojego BMW.

Zakres usług:

 • Serwis oleju silnikowego wraz z olejem
 • Przegląd pojazdu
 • Serwis filtra powietrza
 • Serwis filtra paliwa (w silnikach wysokoprężnych)
 • Serwis mikrofiltra
 • Serwis świec zapłonowych (w silnikach benzynowych)
 • Serwis płynu hamulcowego
Rozwiń
Serwis BMW, BMW Service Inclusive do samochodów elektrycznych

BMW Service Inclusive do samochodów elektrycznych.


Beztroska jazda na prądzie: ten pakiet zapewnia stuprocentową przejrzystość i wygodne planowanie. Wybierasz okres 4 lub 6 lat.


Zakres usług:
 

 • Przegląd pojazdu
 • Serwis mikrofiltra
 • Serwis płynu hamulcowego
 • Ubezpieczenie kosztów naprawy usterek w Austrii w 3. i 4. roku od pierwszej rejestracji do osiągnięcia przebiegu 120 000 kilometrów (nie obejmuje naprawy usterek w BMW i3).

 

Rozwiń
BMW Service, znajdź BMW Service, kontakt z Serwisem BMW

BMW SERVICE CHĘTNIE SŁUŻY PORADĄ.

BMW Service chętnie udzieli Ci osobiście informacji o wszystkich produktach i usługach BMW. Daj sobie w życiu więcej czasu na przyjemności i już teraz umów się na spotkanie w Serwisie BMW!

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY BMW

TWOJE EKSKLUZYWNE KORZYŚCI:

 • 01 Niższe zużycia paliwa, a tym samym niższa emisja CO2.*
 • 02 Ochrona przed szlamem olejowym wydłuża żywotność silnika.**
 • 03 Wiązanie cząstek zanieczyszczeń zmniejsza osady w silniku.
 • 04 Mniejsze parowanie zmniejsza zużycie oleju, a tym samym konieczność jego uzupełniania.***
 • 05 Doskonałe właściwości w niskich temperaturach, nawet w ekstremalnych temperaturach do –40°C, a tym samym lepszy zimny rozruch.****

* Udowodniona oszczędność paliwa dzięki BMW Longlife-01 FE (LL01 FE 0W-30), LL12FE 0W-30, LL17FE+ 0W-20 w teście WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test) w porównaniu z olejem silnikowym BMW Longlife-01 przetestowana w samochodzie BMW.

** Zgodnie z obowiązującym w branży testem szlamu olejowego.

*** Zgodnie z obowiązującym w branży testem NOACK.

**** Dotyczy wszystkich klas 0W; klasy 5W zapewniają wydajność nawet w ekstremalnie niskich temperaturach do -35°C.

Rozwiń

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWY BMW: PRODUKTY I USŁUGI

Moc. Wydajność. Ochrona.

Oleje silnikowe BMW TwinPower Turbo wspierają właściwości silników BMW i zapewniają pełne oddawanie mocy przy wysokiej wydajności oraz chronią silniki przed zużyciem i korozją. Pomaga to utrzymać silnik w czystości i wydłuża jego żywotność. Oryginalne oleje silnikowe BMW TwinPower Turbo dają Ci pewność. Oleje silnikowe Select kategorii Silver, oleje silnikowe premium kategorii Gold, czy oleje silnikowe BMW M Performance kategorii Red– odkryj oryginalny olej silnikowy BMW optymalny do Twojego silnika BMW i ciesz się trwałością i osiągami.

Oryginalny olej silnikowy BMW TwinPower Turbo Silver

BMW TwinPower Turbo Silver.

BMW TwinPower Turbo Silver. Oleje silnikowe dla zrównoważonej radości z jazdy: nie tylko podnoszą wydajność silnika, ale także pomagają utrzymać krytyczne elementy silnika w czystości i chronią silnik.
Dowiedz się więcej
Oryginalny olej silnikowy BMW TwinPower Turbo Gold

BMW TwinPower Turbo Gold.

BMW TwinPower Turbo Gold. Oleje silnikowe zapewniające doskonałą wydajność: oleje silnikowe kategorii „Gold” wyznaczają nowe standardy i przyczyniają się do doskonałej wydajności i wysokiej ochrony silnika. Oleje z dodatkiem „FE” na etykiecie (= zużycie paliwa) wykazują również oszczędności paliwa w cyklu NEDC w porównaniu z olejami silnikowymi BMW Longlife-01.
Dowiedz się więcej
Oryginalny olej silnikowy BMW TwinPower Turbo Red

BMW TwinPower Turbo Red.

Adrenalina w butelce. Oleje silnikowe kategorii „M TwinPower Turbo” są dostosowane do specyficznych wymagań wysokowydajnych silników BMW M i zapewniają znakomitą ochronę łożysk nawet przy ekstremalnych obciążeniach i w warunkach wyścigowych.
Dowiedz się więcej
Kup oryginalny olej silnikowy BMW, kontakt z Serwisem BMW, znajdź BMW Service

ORYGINALNY OLEJ SILNIKOWYM BMW: PRODUKTY I USŁUGI.

Chroń swoje BMW, stosując oryginalny olej silnikowy BMW i ciesz się doskonałą wydajnością i trwałością. BMW Service chętnie udzieli Ci osobiście informacji o wszystkich produktach i usługach BMW, dzięki którym maksymalnie wykorzystasz możliwości swojego silnika i wydłużysz jego żywotność. Daj sobie w życiu więcej czasu na przyjemności i już teraz umów się na spotkanie w Serwisie BMW!
„UWAŻAM, ŻE TO, CO DOBRE, NIE MUSI BYĆ DROGIE. NAWET DOBRY SERWIS”.

„NAJLEPSZE UCZUCIE NA ŚWIECIE? KIEDY PO PROSTU WSZYSTKO IDEALNIE PASUJE”.

Zachowaj autentyczność. Dzięki oryginalnym częściom BMW.

Twoje BMW dzień w dzień daje z siebie wszystko, a jego pełna sprawność zależy od współpracy wszystkich części. Dlatego postaw na oryginalne części BMW: perfekcyjną moc można uzyskać wyłącznie poprzez precyzyjne dostrojenie wszystkich części do potrzeb poszczególnych modeli BMW. Oryginalne nowe części BMW podlegają tym samym standardom jakości, co samochody BMW – od projektowania po zapewnienie jakości. Wymiarowość i wysoka jakość wykonania każdej oryginalnej części BMW gwarantują, że wszystkie komponenty będą idealnie pasować do Twojego BMW – zapewniając maksymalne bezpieczeństwo i trwałość.

GWARANCJA BMW.

GWARANTOWANA RADOŚĆ Z JAZDY.

Kupno BMW jako nowego samochodu gwarantuje radość z jazdy. A to nie wszystko: wyjątkowo wysoki standard jakości widoczny w każdym nawet najmniejszym detalu to obietnica, której marka BMW dotrzymuje nawet po wielu latach i wielu tysiącach przejechanych kilometrów – to coś, na czym można polegać.

 

Twój BMW Service przedłużył gwarancję pojazdów do 12 lat na karoserię i 3 lat na lakier. Cały samochód (z wyjątkiem części eksploatacyjnych), wszystkie oryginalne części BMW i oryginalne akcesoria BMW objęte są dwuletnią gwarancją bez limitu kilometrów, licząc od daty przekazania pojazdu. Pozwala to zachować radość z jazdy na długi – gwarantujemy!

BMW SERVICE: NAJWAŻNIEJSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI.

 • Czym jest BMW Service?
 • Co to jest BMW Service Inclusive?
 • Ile kosztuje BMW Service Inclusive?
 • W jakich odstępach czasu należy zgłosić się do Serwisu BMW i jakie są zalecane okresy przeglądów mojego pojazdu?
 • Ile kosztuje przegląd w Serwisie BMW?
 • Ile kosztuje wymiana oleju w Serwisie BMW?
 • Jaki olej stosowany jest w moim BMW?
 • Co to jest VIN i gdzie go znajdę?

INNE PRODUKTY I USŁUGI DO TWOJEGO BMW.

Serwis BMW, oryginalne akcesoria BMW

PRZEGLĄDY I KONSERWACJA.

POMOC DROGOWA BMW.

Serwis BMW, naprawa i pielęgnacja BMW

NAPRAWA I PIELĘGNACJA BMW.

Serwis BMW, BMW TeleService

BMW TELESERVICE.

Serwis BMW, aplikacja My BMW

NOWA APLIKACJA MY BMW.