Pasja wygrywa: większa moc, większa wydajność, lepszy styl – BMW serii 3 Limuzyna zachwyca za każdym razem. Utożsamia sportową limuzynę jak żadne inne auto. A w obecnej, szóstej generacji jest jeszcze mocniejsze, wydajniejsze i bardziej indywidualne. Odpowiedni napęd zapewniają mocne 6-cylindrowe rzędowe silniki benzynowe, 4-cylindrowe silniki benzynowe, 3-cylindrowe silniki benzynowe, 6-cylindrowe rzędowe silniki wysokoprężne i 4-cylindrowe silniki wysokoprężne wyposażone w najnowocześniejsze technologie BMW EfficientDynamics. Rezultatem tego są limuzyny BMW serii 3 o imponującej dynamice i niewielkim zużyciu paliwa. Rekordową wydajność zapewnia przy tym BMW 320d EfficientDynamics Edition oraz BMW 330e iPerformance z napędem hybrydowym plug-in łączącym 4-cylindrowy silnik benzynowy z innowacyjną technologią BMW eDrive. Oprócz tego inteligentny napęd na cztery koła BMW xDrive gwarantuje radość z jazdy na każdej nawierzchni, na każdym zakręcie i w każdej sytuacji.


BMW serii 3 Touring zachęca, by odkrywać świat: łączy wszechstronność i innowacyjne technologie oraz wyróżnia się sportowym, solidnym wyglądem. Jego silniki benzynowe i wysokoprężne BMW TwinPower Turbo oferują wysoką dynamikę przy znacznie niższym zużyciu paliwa. Szczególnie w połączeniu z mocnym i oszczędnym silnikiem wysokoprężnym w BMW 320d żadna droga nie jest dla tego kombi zbyt długa: dzięki rozwiązaniom BMW EfficientDynamics na jednym tankowaniu można pokonać nawet ponad 1200 km.


BMW serii 3 Gran Turismo poprzez swoją idealną harmonię pomiędzy formą i przestrzenią oraz poprzez wyjątkową estetykę prezentuje elegancję coupé połączoną z imponującą przestronnością. To samochód o własnym, unikalnym charakterze. Widać to jeszcze dobitniej w połączeniu z pakietem sportowym M lub liniami stylistycznymi BMW: Modern, Luxury i Sport.


BMW ActiveHybrid 3 to pierwsza na świecie sportowa limuzyna klasy premium z napędem pełnohybrydowym. BMW ActiveHybrid 3 inspirowane bogatą historią modeli BMW serii 3 prezentuje się bardzo nowocześnie i zdecydowanie. A dzięki liniom stylistycznym BMW – Sport, Luxury i Modern –można je dostosować do swoich indywidualnych wymogów.


Jeśli szukasz używanego lub nowego BMW serii 3, tu znajdziesz wszystkie informacje, testy oraz oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 3 – i oczywiście adresy dealerów, u których możesz umówić się na jazdę próbną.

Read more