Wygrywa pasja: z większą dynamiką, bardziej emocjonujące, uzbrojone w innowacje - BMW serii 3 Lizmuzyna daje inspirację do każdej podróży. Jak żaden inny samochód, ucieleśnia koncepcję sportowej limuzyny. Teraz w swojej siódmej generacji, z jeszcze większą mocą, wydajnością i indywidualnością. Odpowiednie przyspieszenie zapewniają mocne 6-, 4- i 3-cylindrowe silniki benzynowe i wysokoprężne z najnowocześniejszą technologią BMW EfficientDynamics. Wynikiem jest Limuzyna z imponującą dynamiką i niskim poziomem zużycia paliwa, jak również – główny atut: BMW M340i xDrive * i BMW 330e* plug-in, który łączy w sobie 4-cylindrowy silnik benzynowy z innowacyjną technologią BMW eDrive. Ponadto inteligentny napęd oparty na tylnych kołach BMW xDrive zapewnia przyjemność z jazdy na każdej drodze, na każdym zakręcie iw każdej sytuacji drogowej.

* Dostępne od 07/2019

BMW serii 3 Touring zaprasza do odkrywania świata: łączy wszechstronność i innowacyjne technologie w sportowy i pewny siebie wygląd. Jego silniki benzynowe i wysokoprężne BMW TwinPower Turbo oferują wysoką dynamikę przy wyraźnie zmniejszonym poziomie zużycia paliwa. Ekonomiczny i wydajny silnik wysokoprężny BMW 320d sprawia, że nie ma zbt dalekiego celu: dzięki BMW EfficientDynamics można przejechać nawet 1200 km na jednym zbiorniku paliwa.

Wszechstronna osobowość pełna pomysłów i celów: dzięki połączeniu sportowego wyglądu, ekscytującej dynamiki i przestrzenności, BMW serii 3 Gran Turismo tworzy wyjątkową koncepcję pojazdu. Linia dachu przypominająca coupé uwydatnia niepowtarzalną i urzekającą stylistykę. BMW serii 3 Gran Turismo: Ekspresyjny. Wszechstronny. Fascynujący.

Niezależnie od tego, czy szukasz pojazdu używanego lub nowego BMW serii 3 - tutaj znajdziesz wszystkie informacje, wyniki testów, oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 3 - i, oczywiście, dealera, który umówi Cię na jazdę próbną.

Read more