Wygrywa pasja: z większą dynamiką, bardziej emocjonujące, uzbrojone w innowacje - BMW serii 3 Lizmuzyna daje inspirację do każdej podróży. Jak żaden inny samochód, ucieleśnia koncepcję sportowej limuzyny. Teraz w swojej siódmej generacji, z jeszcze większą mocą, wydajnością i indywidualnością. Odpowiednie przyspieszenie zapewniają mocne 6-, 4- i 3-cylindrowe silniki benzynowe i wysokoprężne z najnowocześniejszą technologią BMW EfficientDynamics. Wynikiem jest Limuzyna z imponującą dynamiką i niskim poziomem zużycia paliwa, jak również – główny atut: BMW M340i xDrive * i BMW 330e* plug-in, który łączy w sobie 4-cylindrowy silnik benzynowy z innowacyjną technologią BMW eDrive. Ponadto inteligentny napęd oparty na tylnych kołach BMW xDrive zapewnia przyjemność z jazdy na każdej drodze, na każdym zakręcie iw każdej sytuacji drogowej.

* Dostępne od 07/2019

BMW serii 3 Touring zachęca, by odkrywać świat: łączy wszechstronność i innowacyjne technologie oraz wyróżnia się sportowym, solidnym wyglądem. Czy to urlop z rodziną, weekendowy wypad, czy też większe zakupy – żadne wyzwanie przewozowe nie jest mu straszne. Jego benzynowe i wysokoprężne silniki BMW TwinPower Turbo oferują przy tym najwyższy poziom wydajności i dynamiki jazdy. przy jednocześnie wyraźnie obniżonym zużyciu paliwa.


BMW 330e* jako pierwszy touring marki BMW z napędem hybrydowym już dziś spełnia marzenie przyszłości, łącząc maksymalną radość z jazdy ze znacząco obniżoną emisją CO2. Umożliwia to nowatorska koncepcja napędu elektrycznego BMW eDrive, który zachwyca imponującą dynamiką jazdy oraz zasięgiem elektrycznym sięgającym 63 km, które samochód pokonuje całkowicie bezemisyjnie.

* Dostępne od 07/2020. Dane są tymczasowe.

Wszechstronna osobowość pełna pomysłów i celów: dzięki połączeniu sportowego wyglądu, ekscytującej dynamiki i przestrzenności, BMW serii 3 Gran Turismo tworzy wyjątkową koncepcję pojazdu. Linia dachu przypominająca coupé uwydatnia niepowtarzalną i urzekającą stylistykę. BMW serii 3 Gran Turismo: Ekspresyjny. Wszechstronny. Fascynujący.

Niezależnie od tego, czy szukasz pojazdu używanego lub nowego BMW serii 3 - tutaj znajdziesz wszystkie informacje, wyniki testów, oferty finansowania i leasingu aktualnych modeli BMW serii 3 - i, oczywiście, dealera, który umówi Cię na jazdę próbną.

Rozwiń