BMW i4 2021 G26 w pełni elektryczne Gran Coupé samochód elektryczny, zdjęcie 1

THE i4

BMW i

BMW i4: PIERWSZE W PEŁNI ELEKTRYCZNE GRAN COUPÉ

Pierwsze w pełni elektryczne Gran Coupé o zasięgu do 590 km* gwarantuje mnóstwo radości z jazdy – i to całkowicie bez emisji spalin. Czterodrzwiowy pojazd obiecuje niezwykłe osiągi wynoszące do 390 kW (530 KM), a jego duży zasięg czyni go idealnym pojazdem nawet na długich trasach.

Rozwiń
THE i4BMW i4: PIERWSZE W PEŁNI ELEKTRYCZNE GRAN COUPÉ

MOCNE PRZYSPIESZENIE W BMW i4.

BMW i4 2021 G26 w pełni elektryczne Gran Coupé samochód elektryczny, zdjęcie 2

Napęd BMW i4 o mocy do 390 kW (530 KM) obiecuje fascynującą dynamikę. Gran Coupé rozpędza się od zera do 100 km/h w zaledwie cztery sekundy, demonstrując przy tym swe imponujące właściwości jezdne. Specyficzna dla tego modelu technologia amortyzatorów została zaprojektowana, aby zamienić gwałtowne przyspieszenie w porywające, ale kontrolowane wrażenia z jazdy bez poślizgu ani korekt toru jazdy.

BMW i4: KOMFORT NA DŁUGICH TRASACH DZIĘKI DUŻEMU ZASIĘGOWI.

BMW i4 2021 G26 purely electric Gran Coupé electric car Stage image 3

Czy to sprint, czy długa trasa, miasto czy kręta wiejska droga – w pełni elektryczne Gran Coupé jest wszechstronne i funkcjonalne w codziennej eksploatacji dzięki zasięgowi do 590 kilometrów*. Niemal bezgłośny napęd i zoptymalizowana technologia układu jezdnego nawet przy wyższych prędkościach i w trudniejszych warunkach trakcyjnych sprawiają wrażenie, że samochód sunie w powietrzu.

WYSOKA PRECYZJA I DYNAMIKA JAZDY NA ZAKRĘTACH.

BMW i4 2021 G26 w pełni elektryczne Gran Coupé samochód elektryczny, zdjęcie 4

Dzięki zoptymalizowanym właściwościom aerodynamicznym i wyważonej masie nowa koncepcja pojazdu powinna umożliwiać wysoki stopień zwinności i precyzji – dodatkowo wzmocniony przez idealne dostrojenie elementów napędu i układu jezdnego. Układy zawieszenia i tłumienia zapewniają optymalny kontakt z drogą i wysoką stabilność na zakrętach.

PROGRESYWNA STYLISTYKA I MAKSYMALNY KOMFORT.

BMW i4 2021 G26 w pełni elektryczne Gran Coupé samochód elektryczny, zdjęcie 5

Jako pełnowymiarowy pięcioosobowy samochód BMW i4 zapewnia również z tyłu optymalny komfort siedzenia dzięki dużej przestrzeni na głowę i nogi. Długi rozstaw osi z krótkimi zwisami i płynna linia dachu definiują sportowy, elegancki wygląd BMW Gran Coupé.

* Wartości wstępne: pomiar zgodnie z cyklem testowym WLTP.

Rozwiń