BMW M3 Competition M xDrive Touring: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 10,7–10,5; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 242–239
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
Modele M BMW serii 3 Touring.
Modele BMW serii 3 Touring M łączą w sobie sportową gotowość do mobilizacji mocy z pełnym charakteru designem i wysoką funkcjonalnością w codziennej eksploatacji. Odkryj opcje wyposażenia oraz dane techniczne modeli BMW M3 Competition Touring, BMW M340i xDrive Touring i BMW M340d xDrive Touring, a także liczne możliwości leasingu i finansowania.
Warianty i dane techniczne.
-
Modele
-
Modele M
-
Benzyna • Diesel
-
|
Maks. moc |
390kW (530KM) |
|---|---|
|
Maks. moment obrotowy |
650 Nm |
|
0–100 km/h² |
3,6 s (3,3 s) |
|
Prędkość maksymalna |
250 km/h |
BMW M3 Competition M xDrive Touring: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 10,7–10,5; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 242–239
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
Modele M BMW serii 3 Touring.
BMW M3 Competition M xDrive Touring¹: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 10,7–10,5; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 242–239
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
BMW M340i xDrive Touring¹: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,8–7,3; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 176–165
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
BMW M340d xDrive Touring¹: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 6,6–6,1; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 173–161
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
BMW M3 Competition M xDrive Touring
BMW M3 Competition M xDrive Touring: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 10,7–10,5; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 242–239
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
Dynamika jazdy.
Wygląd zewnętrzny.
Wygląd wnętrza.
BMW M340i xDrive Touring: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,8–7,3; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 176–165
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
BMW M340d xDrive Touring: Zużycie paliwa w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 6,6–6,1; emisja CO2, cykl mieszany WLTP w g/km: 173–161
Prezentowane wartości bazują na obowiązkowej procedurze pomiarowej WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. masy ładunku, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, dodatkowego zużycia energii elektrycznej (w tym klimatyzacji), opon, kondycji akumulatora.
Dynamika jazdy.
Wygląd zewnętrzny.
Wygląd wnętrza.
Inteligentne wsparcie.
Najważniejsze elementy cyfrowe.
Twój nowy model M BMW serii 3 Touring.
Skorzystaj z oferty leasingu i finansowania na miarę potrzeb, rozszerzając ją o atrakcyjne usługi i ubezpieczenia w ramach pakietu.
All in. Simply smart. BMW Financial Services
BMW Service z Proactive Care w modelach BMW serii 3 Touring M.
Najczęściej zadawane pytania dotyczące BMW M3 Touring.
To także może Cię zainteresować.
Informacje o finansowaniu.
*Prezentowana kalkulacja dotyczy leasingu pojazdu BMW M3 Touring w ramach usługi BMW Leasing 103% oferowanej przez BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie i jest kierowana do przedsiębiorców. Koszt leasingu odpowiada całkowitej sumie opłat 103% ceny pojazdu przy następujących parametrach: opłata wstępna 25%, okres leasingu 24 miesiące oraz kwota wykupu 19%. Kalkulacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Zawarcie umowy uzależnione jest od pozytywnego wyniku weryfikacji prawnofinansowej klienta oraz ubezpieczenia pojazdu w pierwszym roku użytkowania w ramach oferty BMW Financial Services Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Szczegóły oferty są dostępne u Dealerów BMW lub na bmw.pl.
Szkolenie BMW Driving Experience w cenie” dotyczy modeli BMW M (M2 Coupe, M3 Limuzyna, M3 Touring, M4 Coupe, M4 Convertible, M5 Limuzyna, M5 Touring, X5M, X6M, XM Label z wyłączeniem XM 50e) fabrycznie wyposażonych w opcję Pakiet M Driver (7ME). Posiadacze opcji 7ME po zakupie samochodu otrzymują bezpłatny voucher uprawniający do udziału w szkoleniu BMW M Intensive Training w ramach BMW Driving Experience. Szczegóły dotyczące terminu oraz realizacji szkolenia zostaną ustalone indywidualnie.
Pakiet korzyści 40.000 PLN dotyczy modeli BMW M (M3 Limuzyna, M3 Touring, M4 Coupe, M4 Convertible, M5 Limuzyna, M5 Touring) wyposażonych w opcję Pakiet M Driver 7ME. Treść nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i ma charakter jedynie informacyjny. Szczegóły są dostępne u Dealerów BMW.
Zużycie energii i emisja CO₂.
BMW M3 Competition M xDrive Touring: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 10,7–10,5; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 242–239
BMW M340i xDrive Touring: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 7,8–7,3; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 176–165
BMW M340d xDrive Touring: Zużycie energii w cyklu mieszanym WLTP w l/100 km: 6,6–6,1; emisja CO₂, cykl mieszany WLTP w g/km: 173–161
¹ Ze względu na specyficzne właściwości materiału podczas hamowania mogą występować wzmożone odgłosy pracy, np. po dłuższym okresie niewielkiego obciążenia lub w warunkach wilgoci na krótko przed zatrzymaniem pojazdu. Na skutek działania soli drogowej lub wilgoci, np. po wizycie w myjni, przy kondensacji wilgoci nocą, podczas jazdy w deszczu itd, skuteczność hamowania może być porównywalna ze skutecznością konwencjonalnego układu hamulcowego. Takie obniżenie skuteczności hamowania można skompensować przez mocniejsze naciśnięcie pedału hamulca.
² Wartość w nawiasach po odjęciu tzw. „rolloutu”: w tej alternatywnej metodzie pomiaru czasomierz jest uruchamiany dopiero po opuszczeniu zapory świetlnej. Dystans, który nie jest uwzględniany w pomiarze (tzw. „rollout”), to jedna stopa = 30,48 cm.
³ Składa się z napędu spalinowego 280 kW oraz napędu elektrycznego 9 kW.
Podane wartości wyznaczono zgodnie z wymaganą procedurą pomiarową WLTP. Rzeczywiste wartości zależą od różnych czynników, np. obciążenia, stylu jazdy, trasy, warunków pogodowych, włączonych odbiorników energii (w tym klimatyzacji), ogumienia, stanu starzenia akumulatora.
Zdjęcia, filmy video i grafiki wyświetlane na stronie mają wyłącznie poglądowy charakter. Modele oferowane do sprzedaży w Polsce mogą się różnić od prezentowanych ujęć, w tym wyposażeniem dodatkowym. Parametry konkretnego samochodu są zawate w Świadectwie homologacji danego typu pojazdu. Szczegóły dotyczące oferty, w tym specyfikacji pojazdu zostaną przedstawione na późniejszym etapie.