BMW M340i xDrive Touring, ujęcie dynamiczne z półprofilu na przód na miejskim tle

THE 3

BMW M

Szczegóły I wyposażenie BMW M340i xDrive Touring

BMW M340i xDrive Touring z pewnością siebie łączy atletyczność i innowacyjność. Właśnie dlatego szeroki wybór wyposażenia M w kategorii dynamiki jazdy, w połączeniu z zaawansowanym i mocnym silniiem BMW M TwinPower Turbo, daje optimum sportowej indywidualności.

Rozwiń
THE 3Szczegóły I wyposażenie BMW M340i xDrive Touring

DYNAMIKA JAZDY BMW M340i xDRIVE TOURING.

Zamienia oczekiwania w radość z jazdy.

Z miłości do sportów motorowych: dzięki zawieszeniu BMW M, BMW M340i xDrive Touring gwarantuje dreszcz emocji na najwyższym poziomie. Zaprojektowany dla najwyższych wymagań co do dynamiki jazdy, inspiruje imponującymi osiągami i idealną charakterystyką jazdy. Adaptacyjne zawieszenie M ze sportowym dyferencjałem M i stałym zabezpieczeniem dyferencjału, zapewnia sportową radość z jazdy w połączeniu ze zwiększoną zwinnością i optymalną trakcją.
BMW M340i xDrive Touring, dynamika jazdy
BMW M340i xDrive Touring, BMW TwinPower Turbo 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy

BMW TwinPower Turbo 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy

M340i xDrive to 3-litrowy, 6-cylindrowy rzędowy silnik benzynowy z technologią BMW TwinPower Turbo. Dzięki 275 kW(374 KM) i momentowi obrotowemu 500Nm, ma niesamowicie sportowy charakter. A przyspieszenie 0-100km w 4,4 sekund.
BMW M340i xDrive Touring, sportowy dyferencjał M

Sportowy dyferencjał M.

Sportowy mechanizm różnicowy M optymalizuje trakcję i stabilność jazdy podczas zmiany pasa ruchu i przyspieszaniu na wyjściu z zakrętów, przy szybkim pokonywaniu zakrętów oraz na nawierzchni o zróżnicowanych właściwościach. Trakcja optymalizowana jest poprzez elektronicznie sterowaną wielopłytkową blokadę mechanizmu różnicowego redukującą różnice prędkości obrotowej pomiędzy tylnymi kołami.
BMW M340i xDrive Touring, 8-biegowa skrzynia biegów Steptronic Sport

8-biegowa skrzynia biegów Steptronic.

8-stopniowa sportowa skrzynia Steptronic umożliwia bardzo sportową zmianę biegów. Zarówno automatycznie, jak i ręcznie łopatkami przy kierownicy lub dźwignią biegów, umożliwiając komfortową albo dynamiczną jazdę. W trybie SPORT i przy dźwigni w lewej pozycji S/M zmianę biegów skonfigurowano pod kątem najwyższych osiągów.
końcówki rur wydechowych

Listwy rur wydechowych

Tylko w BMW M340i: prawa i lewa końcówka rury wydechowej o luźnej formie w kolorze Cerium Grey. Dzięki temu rury wydechowe podkreślają sportowy charakter M340i.
BMW M340i xDrive Touring, hamulce M Sport

Hamulce M Sport.

Hamulce sportowe M z czterotłoczkowymi zaciskami stałymi z przodu i jednotłoczkowymi zaciskami pływającymi z tyłu w kolorze niebieskim z napisem M mają większe tarcze hamulcowe, przez co oferują bardzo dużą skuteczność hamowania.
BMW M340i xDrive Touring, regulowany sportowy układ kierowniczy

Regulowany sportowy układ kierowniczy

Sportowy układ jezdny ze skrzynią biegów Servotronic zapewnia bezpośrednią i zwinną reakcję układu i sprawia, że do obrotu kierownicą potrzeba mniej siły. Reaguje na kąt skrętu kierownicy różnymi przełożeniami. Poprawia to prowadzenie podczas bardziej dynamicznej jazdy i zmniejsza wysiłek potrzebny do kierowania podczas parkowania i zakręcania.
BMW M340i xDrive Touring, adaptacyjne zawieszenie M

Adaptacyjne zawieszenie M

Obniżone o 10 mm adaptacyjne zawieszenie M można zawsze dopasować elektrycznie do drogi i warunków. Kierowca może do tego dopasować charakterystykę zawieszenia dzięki Driving Experience Control, by zapewnić dany styl jazdy w danym czasie – od komfortowego po wyjątkowo atletyczne ze znacznie zwinniejszą zmianą biegów.

STYLISTYKA BMW M340i TOURING

Sportowy w każdym detalu.

Atletę można rozpoznać na pierwszy rzut oka. Stylistykę M również. Stworzona dla ekscytacji, dla odczucia sportów motorowych. Wyjątkowe elementy BMW M dają BMW M340i xDrive Touring charakter atlety również na zewnątrz.
BMW M 340i xDrive Touring, pakiet aerodynamiczny M

Pakiet aerodynamiczny M

Pakiet aerodynamiczny M z przodem, tyłem i bokami w kolorze lakieru i ze wstawkami dyfuzora w metalicznym Dark Shadow, łączy dynamikę i sportowy charakter. Dodatki nie tylko wyostrzają wygląd, ale również optymalizują dynamikę pojazdu.
BMW M340i xDrive Touring, 19-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego Double-Spoke 792 M Bicolour

19-calowe obręcze kół ze stopu lekkiego Double-Spoke 792 M Bicolour.

19-calowe obręcze kół ze stop lekkiego Double-Spoke 792 M Bicolour Cerium Grey z ogumieniem mieszanym I trybem jazdy Runflat. Przód 8J x 19 z oponami 225/40 R19, tył 8.5J x 19 z oponami 255/35 R19.
BMW M340i xDrive Touring, BMW Individual błyszczące Shadow Line

BMW Individual błyszczące Shadow Line.

BMW Individual Shadow Line obejmuje liczne elementy wyposażenia w błyszczącym kolorze czarnym. Są to kołnierze wpustowe, obramowania i listwy prowadzenia szyb, słupki B oraz ramki, trójkąty i nóżki lusterek zewnętrznych.
BMW M340i xDrive Touring, końcówki rur wydechowych

Końcówki rur wydechowych.

Tylko w BMW M340i: prawa i lewa końcówka rury wydechowej o luźnej formie w kolorze Cerium Grey. Dzięki temu rury wydechowe podkreślają sportowy charakter M340i.
BMW M340i xDrive Touring, sportowe fotele M i oznaczenie pasów M

Sportowe fotele M i oznaczenie pasów M

Sportowe fotele przednie dają optymalne podparcie i opcje ustawień włączając szerokości oparcia. Oznaczenie pasów M z napinaczami i zmniejszeniem nacisku są w charakterystycznych dla M kolorach.
BMW M340i xDrive Touring, kierownica z oznaczeniem M

Kierownica z oznaczeniem M.

Wielofunkcyjna kierownica skórzana M ze zintegrowaną poduszką powietrzną kierowcy i logo M jest trójramienna. Obręcz kierownicy pokryta czarną skórą WalkNappa z czarnym szwem i wyprofilowanym podparciem kciuków zapewnia sportowo bezpośrednie wyczucie układu kierowniczego.
BMW M340i xDrive Touring, Zestaw wskaźników M.

Zestaw wskaźników M.

Oprócz danych o jeździe, takich jak prędkość, zestaw wskaźników M pokazuje dodatkowe informacje o sportowej jeździe.
BMW M340i xDrive Touring, technical data, consumption

DANE TECHNINCZNE

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

  • Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.